Arama sonuçlarınız

1. I

Öneri Ücretsiz Oyun Önerirmisiniz

Steam'de ücretsiz oyunlar bölümüne bakabilirsin.
  2. I

Soru Görüntüyü başka bir ekrana aktarma?

Laptopun görüntüsünü led tv ye aktarabilirsin. Hdmi kablosunun bir ucunu laptopa, diğerini led tv'ye bağlayacaksın. Sonra led tv ayarlarından input ayarlarından hdmi kablosunu taktığın led tv nin hdmi numarasını kumandayla seçeceksin. Tamamdır
  3. I

Gibisin

Uzun zamandır araba kullanmıyorum. Yabancı müzik dinlemeyi seviyor gibisin.
  4. I

Soru Forum oyunu: Soru - Cevap

ericsson Bulmaca çözmeyi sever misin?
  5. I

Soru Intel G41 sistem hangi oyunları kaldırır?

Pes 2011, tomb raider in eski oyunlarını oynatabilir.
  6. I

Öneri 7500 TL telefon önerisi

Yazdığın fiyattaki telefon oyunları oynatmaya bilir.Oynatsa bile basit oyunları oynatır tahminen.Gelişmiş grafikli oyunları oynatmayabilir.
  7. I

Öneri Bu telefonlardan hangisini almak daha mantıklı?

redmi note 11 pro var bende 8 gb ram 128 gb hafıza. 8 aydır kullanıyorum. Çok memnunum.
  8. I

Soru Hangi Windows Sürümünü tercih etmeliyim

o zaman windows 8.1 kullan.
  9. I

Soru Hangi Windows Sürümünü tercih etmeliyim

Windows 10 kullanabilirsin. Windows 7 den sonraki en hızlı sistem windows 10 dur.
  10. I

Öneri Oyun önerisi

Pes 2011-2012 kaldırabilir belki.
  11. I

Öneri 10.000 -12.000 TL arası telefon önerisi

Xiaomi Redmi Note 11 Pro alabilirsin. Ben kullanıyorum. Çok memnunum.
  12. I

Öneri 10.000 - 14.000 TL Arası Telefon Tavsiyesi

Redmi note 11 pro alabilirsin. Bende var ve memnunum. Ama kamerasının görüntü kalitesi pek iyi değil. Başka olumsuz yanını görmedim. Şarzı kullanıma göre 2 gün bile gidebiliyor. Ama genelde 1 gün gidiyor şarzı.
  13. I

Öneri Sisteminin Kaldırabileceği Ücretsiz Steam Oyunları?

Max Payne 1-2-3.(Max payne 3 kaldırır mı bilemem ama 1. ve 2. oyunu kaldırır.) pes 2012-2013. Heroes of might and magic oyunlarının hepsini kaldırır bilgisayarın.
  14. I

Öneri Ücretsiz Oyun Önerirmisiniz?

Eski Tomb Raider oyunları olabilir. Steam'de var. İlk tomb raider 1996'da çıkmıştı. Güzel oyunlar. 1692039007 Pardon ücretsiz demişsin. Steam'deki tomb raider oyunları paralıydı.
  15. I

Öneri Ücretsiz Oyun Önerirmisiniz?

gta 4 olabilir.
  16. I

Soru Anneme Telefon Önerisi

Xiaomi'nin o fiyat aralığındaki modellerine bakabilirsiniz. Ben ve kardeşim Xiaomi kullanıyoruz. Çok memnunuz.
  17. I

Öneri Bu laptoplardan hangisini tercih edersiniz? (HP vs Acer)

HP Victus 16 d1035 alabilirsiniz. Bende HP marka laptop var. 2015'te almıştım. Hala kullanıyorum. Aldığımdan beri sadece dvd yazıcısında sorun oldu. Başka sorun olmadı.
  18. I

Soru i5-3470 GTX1050Ti Sistemim Nasıl?

Bu oyunların sistem gereksinimlerini bilmiyorum. e football pes 2020 oyununu oynatır sanırım. Tomb raider oyunlarını oynatır heralde. Oyunların sistem gereksinimlerini internetten bulabilirsin.
  19. I

Soru FIFA 23 mü, eFootball 2023 mü?

efootball 2023'te attığın paslar yerini bulmuyor. efootball pes 2020 oyunu çok güzel. Pas hatası yok. e football pes 2021 ise bir önceki oyunun kadrolarının güncellenmiş hali. e football 2022'ye de güzel değil diyorlar. Fifa 23'ü steam'den aldım 175 tlye. İyi ki almışım diyorum. Oyun baya güzel...
  20. I

Soru FIFA 23 mü, eFootball 2023 mü?

Yaz indirimi 13 temmuz'da bitecek. Fifa 23 alabilirsin. Fifa 23 daha güzel. Zaten fifa 23 son fifa oyunu. Yeni fifa oyunları çıkmayacak artık. Kaçırma fifa 23 ü derim.
  21. I

Öneri 10.000₺ civarı telefon önerisi

Xiaomi redmi note 11 pro
  22. I

Yardım 9000 TL akıllı telefon önerisi

Xiaomi redmi note 11 pro. 10 bin civarı fiyatı ama iyi telefondur. Ben kullanıyorum ve memnunum.
  23. I

Soru i5-3470 GTX1050Ti Sistemim Nasıl?

işlemcin 3. nesil galiba. yeni çıkan oyunlarda en düşük i5 6. veya 8. nesil işlemci istiyor. Ekran kartın ile 2-3 sene önceki oyunları oynayabilirsin ama fifa 23te bile minimum ekran kartı gereksinimi sendeki ekran kartı. tabi bunları oyun oynarsan diye yazıyorum.
  24. I

Öneri 9000 TL ve altı telefon önerileri

Xiaomi redmi note 11 pro alabilirsin.Ben 7 aydır kullanıyorum. Hiçbir arıza olmadı. Tavsiye ederim.
  25. I

Soru 10.000 TL Telefon önerisi

Redmi note 11 pro alabilirsin. Bende var ve çok memnunum.Migrostan almıştım ben. Mağaza olarak en ucuzu migrosta bu telefonun. Ama internetten alırım diyorsan internette daha ucuz
  26. I

Anket Hiç oyun bitirdiniz mi? Bitirdiyseniz hangi oyun?

Tomb Raider Rise of the Tomb Raider Shadow of the Tomb Raider Resident evil 7 Outlast 1-2 framed Lara Croft Go The Last Campfire
  27. I

Öneri Babama telefon önerisi

redmi note 11 pro öneririm. Bende var memnunum.
  28. I

Öneri Steam Oyun Önerisi

Borderlands Resident evil 7 Far Cry 5 pes 2020 GTA 5 might and magic heroes oyunları
  29. I

Soru Yeni iPhone alacağım

Benim bir yazılımcı arkadaşım var. Ona sormuştum iphone nasıl diye. Önermedi iphone. Redmi note 11 pro önerdi bana. aldım redmi'yi çok memnunum.
  30. I

10.000 TL telefon önerisi

Xiaomi note 11 pro kullanıyorum, öneririm.
  31. I

Soru Hdd hiç mi alınmaz? Örnek soru

Benim yazılımcı bir arkadaşım Hdd daha iyi ssd'ye göre diyor
  32. I

xiaomi redmi note 11 mi 11s mi

M23 yavaş telefon.
  33. I

Gibisin

Gitar almak istiyor gibisin.
  34. I

Öneri Arkadaşlar telefon alacağım. Önerilerinizi bekliyorum.

redmi note 11 pro almanı öneririm. Bende var çok memnunum.
  35. I

Öneri Max 10k telefon önerisi

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-note-10-pro-128-gb-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBCV000004YM91 1681495909 https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-note-10-lite-128-gb-xiaomi-turkiye-garantiili-p-HBV00000TOMQB
  36. I

Öneri Max 10k telefon önerisi

Xiaomi'nin uygun fiyatlı telefonlarına bakabilirsin.
  37. I

Soru Bilgisayarım Hangi Oyunları Kaldırır

Half life 2 oynatabilir.
  38. I

Soru Çay Mı Kahve Mi?

Çay.
  39. I

tuttu tutmadı

Tutmadı. Alttaki bilgisayar oyunları oynamayı seviyor.
  40. I

Soru 12.000₺ Telefon Önerisi

redmi note 11 pro alabilirsin. Ben kullnıyorum. Tavsiye ederim
  41. I

Soru Sistemim İçin Oyun Önerisi

Half Life 2'yi oynayabilirsin.
  42. I

Soru 20TL Oyun Önerisi Lazım

Rise of the Tomb Raider alabilirsin. 17,80 tl.
  43. I

Öneri Bir harf değiştir

Kemal
  44. I

Öneri Bir harf değiştir

Rekat
  45. I

Öneri Bir harf değiştir

Keder
  46. I

Sizce Bu Yıl Süper Lig de Hangi Takım Şampiyon Olur?

Çok büyük bir ihtimalle Galatasaray şampiyon olur.
  47. I

Öneri Oynadığınız en iyi oyun neydi?

Tomb raider serisi
  48. I

Öneri Bir harf değiştir

yemek
  49. I

Öneri PC Oyun Tavsiyesi

tomb raider serisi far cry 5 eski ama oynarım diyorsan half life 1-2 grand theft auto 4-5
  50. I

Soru Laptopum Gta 5 kaldırır mı

i5 1.7 ghz 4 gb ram geforce 820 m windows 8.1 böyle bir laptopta en düşük ayarlarda bile oynayamadım. 2015 yılında almıştım hp maRKAlı laptop.
  51. I

Öneri Bir harf değiştir

ekmek
  52. I

Öneri Bir harf değiştir

Sezme
  53. I

Soru hadi herkes en sevdiği çizgi filmleri yazsın

Şirinler RED-KİT NİNJA KAPLUMBAĞALAR scooby doo Tom ve Jeery taş devri Bunları çocukken izlemiştim.
  54. I

Öneri Bir harf değiştir

Zalim
  55. I

Öneri Bir harf değiştir

rehin
  56. I

Pardon yanlış soruyu cevaplamışım. Metal dinlemiyorum. Ehliyetin var mı? 1675011267 Türkçe pop dinliyorum evet. Bilgisayar oyunları oynamayı seviyor musun?
  57. I

Evet. Ehliyetin var mı?
  58. I

En çok sevdiğiniz yemek? [Forum Oyunu]

Köfte ve makarna
  59. I

tuttu tutmadı

Tutmadı. Alttaki üniversite mezunu.
  60. I

Soru Mesleğiniz nedir? / Memnun musunuz?

Hizmetli memurum. İşimden memnunum.
  61. I

tuttu tutmadı

Tutmadı. Alttaki gitar çalıyor.
  62. I

Celeron N2840 sistem hangi popüler oyunları kaldırır

Half life 2'yi çalıştırabilir belki. far cry 1, heroes of might and magic 5'i de çalıştırabilir.
  63. I

tuttu tutmadı

Tutmadı. Alttakinin oyun bilgisayarı var.
  64. I

Anket Hangi müzikleri dinlemeyi sevmezsiniz?

Caz müziği sevmem.
  65. I

Hadi herkes sistemini yazsın

işlemci: i5 9400f ram:8 gb ekran kartı:4 gb gtx 1650 monitör: powerboost klavye: Everest mouse: Logitech oyuncu mouse hdd:1tb harici disk: 1tb
  66. I

Öneri Xiaomi Redmi Note 10S alınır mı

redmi note 11 pro öneririm.
  67. I

Öneri Telefon Önerisi

redmi note 11 pro alabilirsin. Ben kullanıyorum ve memnunum.
  68. I

yeni batarya aldım çok hızı bitiyor

Batarya orjinal mi yan sanayi mi?
  69. I

SDN Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

xiaomi redmi note 11 pro kullnıyorum. Memnunum.
  70. I

Yardım Vestel venus v7 hızlandırma

İyi akşamlar. Bu yılın mart ayında vestel venus v7 almıştım. Bu aralar programlar geç açılmaya başladı. Telefon yavaşladı. Nasıl hızlandırabilirim telefonumu?
  71. I

Arkadaşlar vestel venus telefonunuz arıza çıkardımı?

Benim aldığım telefon 2019 yılınınmış. Ben araştırmadan aldım. vestel akıllı telefon üretmiyor artık.
  72. I

Yardım ssd - hdd farkı

Bütçede sıkıntı yok. ssd alabilirim hdd bozulursa.
  73. I

Yardım ssd - hdd farkı

İyi günler. 1 tb'lık hdd yakında bozulacak gibi. Ssd mi tercih etmeliyim? Ssd nin hdd'den farkı nedir?
  74. I

Öneri Bana Hitap Eden Oyun Önerisi (Ekim 2022)

Tomb Riader oyunlarını oynayabilirsin
  75. I

[2020 Anket] Hangi futbol takımını destekliyorsunuz ?

Galatasaray
  76. I

Yardım Gta 5 yukledim ama kasiyor

Eskiden kullandığım laptobumda i5 işlemci, geforce 820 m ekran kartı ve 4 gb ramde oyun kastı. En düşük ayarlarda bile takılıyor oyun. Bende de minimum özellikleri yetiyordu. Sürücüleri güncellemeyi deneyebilirsin.
  77. I

Deneyimlediğiniz en berbat kötü telefon/tablet neydi ?

Vestel venus V7 akıllı telefon.
  78. I

Yardım Ghostrunner en baştan indiriyor.

İyi akşamlar. Epic games'i silmiştim. Tekrar kurdum. Ghostrunner oyununu indirmeye başladı. Kısa bir süre sonra indirmeyi iptal ettim. Epic games'i kapattım. Önceden kopyaladığım oyun dosyalarını oyunun kurulu olduğu yere kopyaladım. Epic games'i tekrar açtım. Ghostrunner devam et 'e tıkladım...
  79. I

Soru GTA 5 Kaldırır mı ?

Yanlış bilgi değil. Benim eski laptopta GTA 5 çok kastı, oynayamadım. HP markalı laptoptu. 2015 yılında almıştım laptobu.
  80. I

Öneri Oyun Tafsiyesi

Tomb Raider 1-2-3-4. Eski ama güzel oyunlardır ve 10 gb ın altındalar.
  81. I

Soru Güzel bir oyun arıyorum!!

BioShock, Black Mesa, Dead Effect 2, eski ama güzel oyun olsun dersen Tomb Raider 1-2-3-4, Red Dead Redemption 2 oyunları tavsiyemdir.
  82. I

Yardım Oyun Öneri

rise of theTomb Raider indirimdeyse alabilirsin Güzel oyun.
  83. I

Soru Yeni aldığım PC için oyun önerisi

Fiyatlarını bilmiyorum ama tomb raider oyunları alabilirsin.
  84. I

Soru GTA 5 Kaldırır mı ?

Bende i5 işlemci,4 gb ram ve geforce 820m 2 gb vardı eski laptopta. En düşük ayarlarda bile kastı.
  85. I

Soru Sizce hangi oyunu almalıyım?

Paran yetiyorsa rise of the tomb raider alabilirsin
  86. I

Soru TurboX bilgisayarla oyun oynamırmı

amd radeon ları bilmiyorum. En son çıkan oyunları oynamak istiyorsan GTX 1650 4 gb alabilirsin. bu youtube videosına bir bak istersen.gtx 960 2020 yılında piyasaya çıkmış heralde.
  87. I

Soru TurboX bilgisayarla oyun oynamırmı

Ekran kartın ne?
  88. I

Soru Windows 8.1 yükleyim miyim?

Tamam. Bana bi arkadaş söylemişti güncellenmiş halidir diye.
  89. I

Soru AMD Phenom 2x4 işlemcili, 12 gb ramli, GT730 2gb lık ekran kartı ramli bilgisayar alınırmı? Oyun için alacağım.

Söylediğin oyunları yazdığın bilgisayar kaldırır mı bilmiyorum. Ama en son çıkan oyunları oynamak istiyorsan 4 gb ekran kartı almalısın. Bende gtx 1650 var. i5 9. nesil işlemcim ve 8 gb ram im var. Oyunları rahatça oynuyorum.
  90. I

Oppo fiyatları kaç lira

Sakın Vestel Venus almayın. Çabucak arızalanıyor.
  91. I

Soru Vestel venus telefonların parçaları çok mu zor bulurum

Serviste yedek parçaları yok. Fabrikaya yolluyorlar parçaları için.
  92. I

Yardım XIII oyunu mouse sorunu.

İyi akşamlar. Steam'den aldığım XIII oyununa girince menudeyken mouse'ta bi sıkıntı oldu mouse hareketinde bir sorun var. Düzgün hareket etmiyor mouse. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?
  93. I

Arkadaşlar vestel venus telefonunuz arıza çıkardımı?

2-2,5 ay oldu telefonu alalı. vestel venus v 7. 2-3 kere problem oldu. 2 kere fabrika ayarlarına döndürdüm öyle düzeldi. 1 kere de hafıza kartı ve sim kartı çıkarıp geri taktım öyle düzeldi. Şimdilik sorun yok ama Vestel akıllı telefon kesinlikle tavsiye etmiyorum.
  94. I

Yardım disk kullanımı

İyi günler. Windows 10 home kullanıyorum. Görev yöneticisi işlemler bölümünde disk%50 yazıyor. Performans bölümünde 0 diski (c) %100,1 diski usb 0 diyor. c diskindeki sorun nasıl çözülür? (usb olan 1 diski taşınabilir disk,0 diski harddisk)
  95. I

Öneri samsung telefon önerileri

İyi akşamlar. 6000-6500 tl bütçeli Samsung akıllı telefon önerebilir misiniz?
  96. I

Zore Sony Xperia E5 Tam Orjinal Batarya

Zore batarya için tam orjinal diyorlar. Güvenilir mi sizce?
  97. I

Soru Fare bazen çalışmıyor.

Frisby marka yeni bir oyuncu mouse aldım. Ama bazen sol tıklayınca algılamıyor. Dosyalara tıklayınca işlemiyor sol tık. Mouse'u başka bir windows 10 kurulu bilgisayarda denedim ve mouse sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Benim kendi Windows 10 olan bilgisayarımda bazen sol tıka basınca çalışmıyor...
  98. I

Vestel Hakkında Düşünceleriniz Neler? Neden akıllı telefon piyasasında sıkça görünmüyor?

Vestel Venus v7 satın aldım. Aldıktan sonra kime sorsam Vestel kötü diyor. İnternette de yorumları okudum. Memnun değil alanlar. Vestel hakkında şikayet edenler fazlaca var. Vestel iyidir diye aldım ama telefoncu Alcatel bile Vestel'den iyidir diyor. Belki şikayetleri göz önünde bulundurarak...
  99. I

Yardım Masaüstü Bilgisayarım bir açılıyor bir açılmıyor.

Korsan windows 10 kullanırken bende de olmuştu. Microsoft'tan windows 10 indirdim. Korsan değil galiba, ücretsiz sürüm olması lazım. Şimdi öyle bi sorun yok. Korsan windows kullanıyorsan ondan dolayı oluyo olabilir.
  100. I

Yardım Mp4 çalar format error

İyi akşamlar. Coby mp4 çalarım var fakat video olarak sadece amv formatında destek var. Videoları amv formatına dönüştürdüm. Mp4 çalara attım. Çalarken 30 saniye civarı çaldıktan sonra format error yazısı çıkıyor ve diğer videoya geçiyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?
  101. I

Soru Might and Magic Heroes 7 açılmıyor.

İyi akşamlar. Ubisoft connectten aldığım Might and Magic Heroes 7 oyunu Ubisoft connect yükleme ekranında kalıyor. Oyuna girmiyor. Var mı çözümü?
  102. I

Desperados 3 yükleme hatası

İyi akşamlar. Desperados 3'ü yüklerken şöyle bir hata alıyorum. "Bir dosyaya erişilirken hata meydana geldi. Lütfen çalışmakta olan programlarını gözden geçir." Var mı yardım edebilecek?
  103. I

Desperados 3 oyun açılırken yükleme ekranında donuyor.

İyi akşamlar. Desperados 3 oyun açılırken yükleme ekranında donuyor. Bu sorunu nasıl giderebilirim?
  104. I

Hadi herkes sistemini yazsın

i5 9400f 2.90 ghz 8 gb ram 4gb gtx 1650 ekran kartı turbox oyuncu mouse Everest klavye Powerboost monitör msi anakart
  105. I

Öneri Herhangi bir fallout oyunu yada Resident Evil 7 Biohazard

Fallout'u bilmiyorum ama Resident Evil 7'yi öneririm.
  106. I

Nokia 112 telefonda samsung şarj aleti kullanmak

İyi günler herkese. Nokia 112 tuşlu telefonda samsung'un tuşlu modeli için olan orjinal şarj aletini kullansam herhangi bir sorun oluşur mu?
  107. I

Yan sanayi şarj aleti veya batarya telefona zarar verir mi?

İyi günler herkese. Huawei y6 2019 telefonum için orjinal samsung hızlı şarj aleti kullanıyorum. Bir sıkıntı olur mu? Yan sanayi şarj aleti veya bataryalar telefona zarar verir mi? Yan sanayi şarj aletlerinin kalitelilerinden kullansam sorun olur mu?
  108. I

Micro Sd Kart Sorunu

Yeni bir Micro sd kart aldım. Steamden aldığım oyunları yedekledim. Onları micro sd karta kopyaladım fakat oyunun adı yazan klasöre tıklayınca içi boş gözüküyor. Bazı klasörlerde sorun yok, bazıları boş gözüküyor. Kopyalarken micro sd kartın içine bakıyorum, dosyalar var fakat kopyalama...
  109. I

MP3 çalar şarz etme süresi

Goldmaster mp3 çalarım var. Kaç saatte şarz olur?
  110. I

Monitördeki görüntü anlık gidip geliyor

monitör hdmi
  111. I

Monitördeki görüntü anlık gidip geliyor

Powerboost marka monitörümde ara sıra görüntü anlık gidip geliyor. Ekran kararıyor, hemen geri geliyor görüntü. Nasıl düzeltebilirim bu sorunu?
  112. I

Rise of the Tomb Raider'da suda en alta inmek

Oyunda sağa tıklayınca suya dalıyoruz. Mouse'da sağı basık tutmam lazım çünkü bırakırsam Lara ağzına taktığı suda nefes almaya yarayan aleti bırakıp su üstüne dönüyor. Sudayken en alta nasıl ineceğim?
  113. I

Bioshock ses problemi

İyi akşamlar. Bioshock oyununda oynarken ses gelmiyor. Nasıl düzeltebilirim bu sorunu?
  114. I

Rise of the Tomb Raider'da

Jeotermal vadide %39'da takıldım. Zıpladıktan sonra halat atmamız gerekiyor. Nasıl yapacağım bunu?
  115. I

Oyunlardaki grafik ayarları

Oyuna ilk girdiğimizde ayarlarda görünen grafik ayarları oyunlardan en iyi performansı alacak şekilde otomatik olarak mı belirleniyor?
  116. I

Serious Sam 4 açılmıyor.

Steam'den aldığım Serious Sam 4 oyununu açarken "file signature verification failed" yazısı çıkıyor ve oyun açılmadan geri çıkıyor. Yardımcı olabilecek var mı?
  117. I

Oyun önerisi

Yeni çıkmış güzel bilgisayar oyunları önerir misiniz?
  118. I

Yan sanayi hızlı şarj aletiyle powerbank şarj etmek

Yan sanayi hızlı şarj aletiyle powerbank şarj etsem powerbank e zarar verir mi? powerbank in markası ACL 10000 lik
  119. I

Mp3 çaları usb ile bilgisayardan şarj edemiyorum.

Mp3 çalarımı bilgisayardan usb ile şarj edemiyorum. Fakat mp3 çaların usb bağlantı kablosunu telefonun şarj aletine takınca şarj oluyor. Mp3 çaları telefondan şarj etmek mp3 çalara zarar verir mi? Bilgisayardan usb ile nasıl şarj edebilirim?
  120. I

Yan sanayi şarj aletleri zararlı mı?

İyi günler.50 tl'ye Kensa marka hızlı şarj aleti aldım. Huawei y6 2019 telefon kullanıyorum. Telefonum hızlı şarjı destekliyor. Telefona herhangi bir zararı olur mu?
  121. I

Taşınabilir disk donanımı kaldırmadan bilgisayarı kapatmak

Taşınabilir diski donanımı kaldır demeden ve usb'den çıkarmadan kablosunu bilgisayarı kapatsam zararı olur mu? Seagate 1 TB markası.
  122. I

Şarj aletiyle başka marka telefon şarj etmek

İyi akşamlar. Huawei Y6 2019 marka telefonun şarj aletiyle başka markadaki telefonlar şarj edilirse zararlı etkileri olur mu?
  123. I

Klavyenin ışıkları yanmıyor

İyi günler Everest marka klavyemde ilk defa ışıkların yandığını fark ettim sadece bir defa yandı. Ondan önce sadece sağ üstte N harfi var tuş değil onun üstündeki ışık yanıyordu. Başka hiç bir ışık yanmıyordu ama klavye çalışıyordu. Işıkların yanmasını nasıl sağlayabilirim?
  124. I

Taşınabilir şarjı şarj etme süresi

Fazladan şarjda kalırsa sorun olur mu? Tam şarjın süresini bilemediğim için sordum. Şarjı tamamen dolmasına rağmen şarjda kalmaya devam ederse zarar verir mi bilemediğim için sordum.
  125. I

Taşınabilir şarjı şarj etme süresi

İyi akşamlar.Huawei Y6 2019 telefonum için ACL PW-34 10000'lik taşınabilir şarj aldım.Bu şarj aletini şarj etmek için kaç saat şarjda takılı kalması lazım?
  126. I

huawei y6 2019 için taşınabilir şarj cihazı

Huawei y6 2019 telefonuma taşınabilir şarj cihazı alacağım.Tüm taşınabilir şarj cihazı markaları ve modelleri bu telefona uyumlu mudur?telefonumun şarj girişi tüm taşınabilir şarjlara uygun mu?
  127. I

mp3 çalar şarz etme ile ilgili

Subzero marka mp3 çalar aldım.Usb'den şarz ediliyor sadece.Kaç saat şarzda kalması lazım?Ayrıca tamamen şarz olduğunu nasıl anlarım?
  128. I

Bilgisayarımın işlemcisi kaçıncı nesil?

i5 -9400F 2.90 GHZ işlemcili bilgisayarım var.İşlemcinin kaçıncı nesil olduğunu nasıl öğrenebilirim?