Arama sonuçlarınız

1. F

Power supply duman çıktı

Bu arada sisteme daha ekran kartını montaj etmeden sistem çalıştı power güç verdi ama ekran kartını taktıktan sonra %80 ihtimalle yetersiz kaldı ve güç vermedi sonrasında duman çıktı zaten
  2. F

Power supply duman çıktı

Teşekkür ederim
  3. F

Power supply duman çıktı

Teşekkür ederim.?
  4. F

Power supply duman çıktı

Duman çıktı kıvılcım bile yoktu zaten duman atmasıyla fişten çekmem milisaniye oldu yani Korkuylrum bende 7bin TL verdim sisteme umarım bir şey olmaz
  5. F

Power supply duman çıktı

Diğer parçalar zarar görmüşmüdür
  6. F

Power supply duman çıktı

Şuan power supplyı bekliyorum 1604849193
  7. F

Power supply duman çıktı

Tabi tekrar montaj için götürünce durumu sizede iletirim teşekkürler 1604848597 İçim rahatladı çok teşekkür ederim hepinize <3
  8. F

Power supply duman çıktı

Hepinizden Allah razı olsun bir nebzede olsa içimi rahatlattınız.Diğer forumlarda cevap bile vermediler.Çok teşekkür ederim hepinize
  9. F

Power supply duman çıktı

Evet hocam bu ürün diğer parçalarım umarım zarar görmez bu psu gelince denicem ama içim içimi yiyor
  10. F

Power supply duman çıktı

Çok teşekkür ederim şimdi Zalman ZM650 650w+80 aldım test edicem işte onunla umarım diğer parçalarımda bir şey yoktur :(
  11. F

Power supply duman çıktı

Diğer parçalar hala jelatin kokuyor psu hariç
  12. F

Power supply duman çıktı

arkadaşlar ben yeni bir sistem aldım dün montaj için götürdüm.Sistemi montaj ederken en son power supplyı taktı ve test amaçlı açtı açtığı gibi power supplydan duman geldi.Diğer sistem parçalarım zarar görmüşmüdür?Zaten duman çıktığı gibi milisaniye ile çektim prizde bir sorun olmuşmudur?Psu...