Arama sonuçlarınız

1. Esgalwathon

iPhone 11 mi S20+ mı?

Iphone 11 128GB Trendyolda 7600 TL oldu onu alıyorum herkese teşekkürler.
  2. Esgalwathon

iPhone 11 mi S20+ mı?

Bütçe zaten olabileceği maksimum seviyede maalesef oneplus ın da tasarımı gerçekten çok kötü bence. İşin sonunda S7 ile devam edeceğim galiba :/
  3. Esgalwathon

iPhone 11 mi S20+ mı?

Galiba Iphone 11 alacağım Oneplus'ın arayüzü eski s3 mini telefonumu andırdı bana resmen :D Samsung tarafında da Exynos çok büyük bi problem bence. 1604853891 Sormak istediğim bir konu daha var ben şimdi Iphone 11 alırsam içinden adaptör çıkacak mı?
  4. Esgalwathon

iPhone 11 mi S20+ mı?

O zaman beklemenin anlamı yok bence ve bana göre küçük kalacak bi telefon olacak 12 mini. 11 Trendyol indirimi ile 128GB versiyonu 7600 civarı olursa onu alırım kesinlikle. Yaklaşık bi 400 TL şarj aleti masrafı ile 8K TL ye kapatırım. 1604850419 Pro olmadıkça sadece o yeşil renk seçeneği mi var...
  5. Esgalwathon

iPhone 11 mi S20+ mı?

Peki Iphone 12 beklenmeli mi çıkmasına ortalama ne kadar bi süre kaldı ve fiyat olarak mini modelin yakın olma ihtimali nedir?
  6. Esgalwathon

iPhone 11 mi S20+ mı?

Evet telefon donanımsal olarak güzel fakat Samsung'un tasarımına yaklaşamıyor bile bence gerek ön kamera konumu gerek arka kapağının tasarımı.
  7. Esgalwathon

iPhone 11 mi S20+ mı?

İkisini de elimde gördüm ikisinin tasarımı da hoşuma gitti ama ıphone daha oturaklı gibi geldi bana.
  8. Esgalwathon

iPhone 11 mi S20+ mı?

Hiç düşünmeden alamıyorsun işin ucundan 8 bin TL para verince :D
  9. Esgalwathon

iPhone 11 mi S20+ mı?

Ön kameranın solda olması çok rahatsız edecektir beni kullanırken.
  10. Esgalwathon

iPhone 11 mi S20+ mı?

Xiaomi tasarımları pek ilgimi çekmiyor maalesef :/
  11. Esgalwathon

iPhone 11 mi S20+ mı?

Yakın zamanda S7 telefonumu değiştireceğim ve şunu rahatlıkla söyleyebilirim S7 hala çok stabil ve işimi görüyor fakat ülke ekonomisinin gidişatı ile ileride daha pahalıya değiştirmek zorunda kalmaktansa telefonumu bu sene değiştirme kararı aldım. Daha önce hiç iOS kullanmadım ve hep Samsung...