Arama sonuçlarınız

1. E

4 Gündür Pingim 70-120 arasında

TurkNet kullanıyorum ve normalde pingim 27-40 arasında olurdu. Ama şu 5 gündür pingim 70-120 arasında ve 70'in altına hiç düşmedi. Speedtest yaptığımda TürkNet'in kendi sitesi ve Speedtest sitesinde 40ms gözüküyor ama diğer tüm sitelerde 80 gözüküyor. Farklı farklı siteler denedim ama sorunun...
  2. E

PINGIM 4 GÜNDÜR SÜREKLI 70-120 ARASINDA

Downloadım ve uploadım her zamanki gibi aynı fakat pingim 4 gündür 70'in altına 1 kere düşmedi.Turknet'e arıza kaydı açtırdım ama sorun bizden kaynaklı değil dediler.Bir şey indirdiğim yok evdeki kişi sayısı her zamanki gibi aynı modeme ekstradan bağlı birisi yok arayüzden kontrol ettim...
  3. E

Instagram yükleyemiyorum.

"Hata kodu -24" şeklinde hata alıyorum. İnternette İngilizce ve Türkçe çözümlere baktım , denedim çalışmıyor. Apk indirmeyi denedim onda da başarısız oldum hem en yeni sürüm hem mayıs ayındaki sürümü indirmeyi denedim bi sonuç yine bulamadım.Google play verilerini silme vs vs internette aratınca...
  4. E

Netflix CVV kabul etmiyor

ininal kart ile netflixi normalde kullanıyorum bu sefer yine yenileyecektim fakat CVV kodunu kabul etmedi anlamadıgım bir şekilde mobil cihazdan denedim bilgisayardan denedim bir değişiklik yok en son parayı arkadaşa atıyım dedim onda da aynı şekilde CVV'yi kabul etmiyor.
  5. E

Instagram'ı yükleyemiyorum.

İlk başta Instagramı yanlışlıkla sildim ve geri yüklemek istedim ama "Hata kodu -24" diye bir hata aldım.Internette karşıma çıkan her çözümü denedim ama bir sonuca ulaşamıyorum.Şimdi de direkt Instagram yüklenemiyor şeklinde bir hata alıyorum ve Instagram'ı yükleyemiyorum.Son çare telefonu...
  6. E

Modemin tüm ışıkları yanmasına rağmen internet yok

Arkadaslar TurkTelekomdan TurkNet'e geçtim ve modemin kurulumunu tamamladım.Modemin ilk 4 ışığı yanıyor fakat internet yok.Laptopumdan wifiye baglandigim an beni bir sayfaya yönlendiriyor (ekte mevcut).TurkNet'in online işlemler hizmetinden 4 kere ariza kaydi olusturdum hepsinde sorunu...