Arama sonuçlarınız

1. Ardaykn

Yardım Google gizlilik hatası

Google da bi arama yapmak istediğimde bu hatayı alıyorum çözümünüde bulamadım yardım edermisiniz ?
  2. Ardaykn

Bios nedir

Benim bildiğim bios giriş çıkış aygıtlarını kontrol eden hatalı yada yanlış bişi varsa uyarı veren bi yazılım ve romda saklanıyo bu kafamda daha düzgündü ama yazınca karıştı gibi projem varda yardımcı olurmusunuz yan bileşeni cmosta vardı da pek anlamadım uzaktan eğitimde
  3. Ardaykn

Kulaklıtaki sesi mikrofona verme android

Böyle bi program varımdır acaba?
  4. Ardaykn

tl launcher bozuk minecraft

tl launcher dan minecraftı indirip giriyorum ama tüm bloklar ya siyah yada gorunez oluyo napmalıyım
  5. Ardaykn

Pc yükseltmesi

Arkadaşlar şu anki sistemim İşlemci: intel core 2 quad q8400 Ram: 2gb Ekran kartı: atı readon HD 4600 series 3gb (ama 2780mb olarak gözüküyo) Anakart :bilmiyorum değişik bir marka Bu sistemi yükselticem ama ekran kartları tavan yaptığı için ekran kartı kalsın diyorum ekran kartıyla darboğaz...
  6. Ardaykn

İpad imi jailbreaklamak istiyorum

Benim ipad im 32 bit ios 9.3.5 phenix jailbreakla yapacaktım ama cydia impactorl uğraşmak istemedim direk safariden indirebileceğim bi site varmı yoksa bilgisayarla uğraşmak zorundamıyım 1614236788 Cevap yokmu ?????
  7. Ardaykn

Wifi ye bağlandığımda bi hata veriyor napmalıyım?

Verdiği hata şu : DSL veya EWAN bağlantısı yok
  8. Ardaykn

Benim ipad im in şifresini unuttum

İpad in şifresini unuttum çok deneme yapınca iTunes e bağlayın diyor bunu nasıl bağlarım
  9. Ardaykn

Bu laptop alınmalımı

Dell Vostro 3400 N4030VN3400EMEA Notebook Özellikleri GENEL BİLGİLER Ürün TipiNotebook Ürün Amacıİş/Mobil Ürün AilesiDell Vostro Ürün SerisiVostro 3400 İşletim SistemiFreeDOS (İşletim Sistemsiz) EKRAN Ekran Boyutu14.0 İnç Ekran Çözünürlüğü1366x768 Piksel Ekran Çözünürlük BiçimiHD Ekran...
  10. Ardaykn

Renk sıcaklığı ayarlama

Benim samsung galaxy a21s cihazımda renk sıcaklığı ayarı yapamadım bana yardımcı olurmusunuz ?
  11. Ardaykn

Bu laptop alınırmı

Çok oyun oynayan biri değilim bilgisayarda bazı küçük oyunlar ve programlama yapıcam Alabileceğim son fiyat 5000 Bu bilgisayar olurmu: https://www.hepsiburada.com/hp-rebak-15s-eq1039nt-amd-ryzen-3-4300u-8gb-512gb-ssd-freedos-156-fhd-tasinabilir-bilgisayar-2d8g3ea-p-HBV00000YI0H4?magaza=Teknorya
  12. Ardaykn

Dahili grafiklerde vram varmıdır

Mesela harici ekran kartlarında 2 gb 4 gb gibi olur bunlar dahililerdede varmı yoksa neyle çalışir
  13. Ardaykn

World of thanks blitz replaylar nasıl izlenir

Benim android telefonumda wot replay lari wot a kopyalayamıyorum ama iosta kopyalayabiliyorum ben bunu androidde nasil yapicam Resimdeki ios da kopyalarken Androidde yapamadim
  14. Ardaykn

Apu sistem önerisi

Benim aklımda işlemci olarak ya İntel core i5 10600 yada Amd ryzen 5 3400g var Bunlardan biri yada başka bi öneriniz varsa lütfen yazın
  15. Ardaykn

Raft ı 2gb ram ile oynasam nolur

şu anda yüklüyorum açılmicaksa durdurcam 2gb ram atı readdon hd 4600 series 2gb ekran kartı direct x 11 intel core 2guad q8300 işlemci 1609937769 bilgisayarımın bileşenleri bunlar
  16. Ardaykn

Samsung A21 S silüet gözükmesi

Samsung galaxy a21s cihazımda bi uygulamada 1 saat kadar kaldığında hareket etmeyen kısımların silüeti gözüküyordu ama bişey fark ettim karanlık modu açınca bu silüetler olmuyo acaba yazılımsalmı Düzenleyen MrtAltg Düzenleme sebebi 4-) Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve...
  17. Ardaykn

Ekranda soluk şeyler var

Ekranda ana ekranımda olan youtube google play gibi şeylerin gri tonlarda soluk bi şekilde görünüyor ne oldu bilmiorum 1608217171 Cihazım samsung galaxy a21s
  18. Ardaykn

Kedi yapıştı

Yolda yavru bi kedi bulduk üstüne fare yapıskani yapişmişti nasi çikar
  19. Ardaykn

Arka kamera

Arka kamerayı açinca ahizeden cızırti gelio 1606845492 Sizce nedeni ne
  20. Ardaykn

Bu pc iyimi nasıl olmalı

Bütçe 4.000 vatandan daha iyi olur
  21. Ardaykn

Bu telefonla napılabilir

Samsung galaxy core 2 g355hq galiba cihaz rootlu
  22. Ardaykn

Samsung cihazı fps nasıl artırılır

Samsung galxy a21s
  23. Ardaykn

Bu sistem iyimi değilse nasil olmali

Toplam param 6000 tl
  24. Ardaykn

Tethering donanım hızlandırıcısı nedir

Öğrenmek istedim
  25. Ardaykn

Samsung galaxy a21s oyunlar düşük fps oynaniyor

Benim cihazimla oppo a9 2020 cihazinda oyunlar denedim oyunlarin hepsinde oppo geçti ne yaptiysam düzelmedi fps im çok düşük 1604757592 Oppo 128 samsung 64 gb lik bu arada