Arama sonuçlarınız

1. T

iPhone değiştirme

Arkadaşlar elimde pili deji 3500mah ile değiştirilmiş iPhone 11 var buna 12.000₺ için satıcı buldum sizce satıp bir android almalımıyım ?
  2. T

Soru Valorant Donma Sorunu

Valorant oynarken ilk 5 dakikadan sonra oyun donuyor -Sıcaklıkda sorun yok (hatta termal macun yeniledim düzelmedi) -Hdd de sorun yok (Ssd de de donuyor) -Windowsla alakalı da değil (Windows 10 da da denedim 11 de de ) İ5 2400cpu R7 200
  3. T

iPhone 11 batarya

iPhone 11 orjinal bataryam %78 e düştü Bu bataryayı alıp takmayı düşünüyorum “https://m.n11.com/urun/iphone-11-batarya-3510mah-woyax-premium-batarya-3527406?magaza=woyaxdeji#” sizce bu iyimi
  4. T

iPhone Değişme

Elimde bir iPhone 11 var eğer bunu kardeşime verirsem bana 7500-8500₺ bütçesinde bi telefon alabileceklerini söylediler sizce değişmelimiyim?
  5. T

iPhone 11 Pil Garantisi

iPhone 11 e sahibim ve pil sağlığı garanti bitmeden %78 e düştü . Garanti kapsamına girer mi ?
  6. T

Soru AirPods Garanti

Sahip olduğum airpods 2’nin sağ tarafından az ses geliyor bu garanti kapsamına girermi acaba? (temizledim,farklı kişilere denettim değişmedi)
  7. T

Soru Ücretsiz Kart

Arkadaşlar benim bir karta ihtiyacım var ŞOK A101 BİM marketlerinden para yatırabileceğim neler var ? (İninal Hariç)
  8. T

İphone Güncelleme Sorunu

Benim İphone 11 im var ve güncelleme yerine geldiğimde güncelleme denetlenemiyor hatası alıyorum bunun çözümü nedir ?
  9. T

Mail Bildirim

Arkadaşlar benim gmail uygulamamda benim mailime mailler gelmiyor ya da gözükmüyor ama başka maile girince mailler geliyor nasıl düzeltebilirim ?
  10. T

İos Tweak

Merhaba Benim Jailbreak Yüklü İos14.3 Cihazım Var Ekran İkiye Bölmek İçin Tweak Bilen Varmı ?
  11. T

Valorant destek

Ben riota bilet göndermiştim hesap kurtarma ile alakalı onlardan da mail gelmiş o maile cevap yazmam lazım mailden gönderdim bilet göndermede öyle bi seçenek bulamadım
  12. T

İphone 11 Jailbreak

Ben iphone 11 ime (İos 14.3) jailbreak yapmak istiyorum ne zaman çıkar ?
  13. T

İphone Ekranı 2 ye bölme

Merhaba ben iphone 11 ekran 2 ye bölmek istiyorum nasıl yapabilirim ? (jb siz )
  14. T

AirPods Garanti

Ben Airpods garanti kağıdını kaybettim garantiye alırlarmı seri no dan fln
  15. T

Sertifika

Ben bu hatayı nasıl çözebilirim ?
  16. T

Jailbreak

Merhaba ben iOS 14.2 sürümü olan iPhone 11 i me jailbreak yüklemek istiyorum ( bilgidayarsız olursa daha iyi olur ama bilgisayarlıda yaparım ) bunu nasıl yapacağımı anlatan video varsa linkini atarmısınız ya da anlatırmısınız ?
  17. T

Airpods Cızırtı Sorunu

Merhaba bende AirPods var ve AirPods um da sol kulaklıkda aramada iken bi cızırtı geliyor bunu nasıl düzeltebilirim ?
  18. T

iPhone pil

Arkadaşlar bu şekilde yazıyor pil sağlığı kısmında cihaz şarj olmuyor ya da çok geç oluyor sorunu nedir acaba ?