Arama sonuçlarınız

1. W

Kaç fps almam lazım

Tamam çok teşekkür ederim
  2. W

Kaç fps almam lazım

Yok sadece arkadaşım yakın bir bilgisayarda 400 falan alıyorda ondan sormuştum . Teşekkür ederim
  3. W

Kaç fps almam lazım

Ekran kartım 1660 ti işlemci i5 10.nesil 16 GB ram var Neden 250 FPS alıyorum Minecraft'ta?
  4. W

Kernel data inpage error hatası

Yepyeni aldığım bilgisayarda ilk açışımdan itibaren bilgisayarı açarken KERNEL DATA İNPAGE ERROR diye bir mavi ekran alıyorum sonra %100 olunca kendiliğinden gidip sonrasında bilgisayar açılıyor sizce sebebi nedir ?
  5. W

Bilgisayrımdaki driverları usb ile yüklemek

PC imde cd oynatıcı yok ancak driverlari cd göndermişler Acaba cd yi başka bir bilgisayarda açıp oradan usb ye takıp benim bilgisayara usbden atabilir miyim ? Olmaz ise peki sitedeki bütün gösterilen 31 tane driverın hepsini yüklemeli miyim ?
  6. W

Freedos sistem sürücüleri

Sanırım gelen driverleri yükleyecek biryer buldum yakınımda olmassa size geri dönüş yapicagim
  7. W

Freedos sistem sürücüleri

PC freedos geldi sonradan Windows yükledim gelen cdleri de yukliyecek aracım yok. Driveri freedos için mi microsoft için mi indirecegim ?
  8. W

"Kernel data inpage error" hatası

Doğrusunu söyleyeyim bilgisayardan pek anlamam geçen aylarda yeni bir PC aldık driverlarini daha yükleme fırsatım olmadı . Eskiden ilk alındığı zamanlarda oyunları rahatça oynarken şimdi oyunlar kasmaya başladı. Mesela Watch dogs 2 ye girerken bu en düşük 660 ti ekran kartı gerektirir mesajı...