Arama sonuçlarınız

1. klydex49

yeni topladığım bilgisayarda görüntü alamıyorum

eğer yeni gelen anakartta da vermezse onu denemeye çalışacağım artık yapacak bir şey yok
  2. klydex49

ben yine de garantiye gidip anakartı değiştireceğim elimde olsa o işlemci hemen denerdim ama işte :/
  3. klydex49

googleda 3 uzun bip sesine ram hatası diyor fakat ramlerim başka bilgisayarda sorunsuz çalıştı
  4. klydex49

işte pek yok çevremde kasa kullanan bu diğer parçaları denediğim arkadaşım da intel kullanıyor yani şuan sadece anakartı değiştirebilirim bilgisayarcıya filan gitmek de istemiyorum güvenemiyorum
  5. klydex49

dün akşamdan beri 10 15 kere yaptık zaten pazartesi anakartı değişime göndereceğim yenisi gelince yazarım buraya da
  6. klydex49

anakartı değiştireceğim eğer devam ederse öyle yapacağım başka çare yok galiba zaten parçaların hepsi 0 daha 1 ay olmadı alalı ilk açılışında böyle hata vermesi can sıktı biraz
  7. klydex49

3 tane uzun bip sesi geliyor ekran kartı ve ramleri silgiyle silip farklı bilgisayarda çalışan ekran kartı ve ram takmama rağmen aynı 3 uzun bip sesi geliyor
  8. klydex49

yok elimde maalesef 2.nesil bi işlemci anakartı değiştirdikten sonra da devam ederse öyle yaparım ama 3000 ready diyor 3000 için hazır olması lazım
  9. klydex49

anakartın üzerinde ryzen 3000 desktop ready yazıyor 3500x için hazır olması gerekiyor
  10. klydex49

ekran kartımı ve ramimi başka bilgisayara taktığımda görüntü aldım sorunsuz çalıştılar bugün speaker eklentisi taktım 3 uzun bip sesi geldi başka bilgisayardan çalışan ekran kartı ve ram taktım yine 3 uzun bip sesi geldi ve görüntü gelmedi sorunun anakarttan olduğunu düşünmeye başladım...
  11. klydex49

kasayla beraber psulu aldım da şimdi pişman oldum 1604700970 başka bir yerden de psudan dolayı dediler benim de aklım karıştı anakart geri kalan her şeye güç veriyor sadece görüntü vermeme sıkıntısı var sistemde
  12. klydex49

ram ve ekran kartında sıkıntı olduğunu düşünmüyorum başka ram ve ekran kartı taktığımda yine görüntü alamadım anakartta sıkıntı olabilir psu da kalitesiz ve 500w diye görüntü vermiyor olabilir mi?
  13. klydex49

ona baktık birçok kez fakat doğru gibi
  14. klydex49

Selam dostlar, bilgisayar toplayıp montajını yaptım, cpu fan ve power, anakart power, ön panel ve usb portları takılı ekran kartım takılı ve power pinleri takılı anakartımın 2 ram slotu var ve onlarda takılı tüm fanlarım calışıyor fakat görüntü alamıyorum sebebi ne olabilir(anakart msi b450m-a...