Arama sonuçlarınız

1. exen3

Soru Okulda birisinin çantasından silah çıksa

Arkadaş bu soruyu sorduğu için şüphelendim. Ama başka bir arkadaşın için soruyorsan da kusuruma bakma. Kendin için soruyorsan yapma öyle bir saçmalık.
  2. exen3

Yardım PowerPoint Metni Resme Göre Nasıl Şekillendirilir?

Resimde gördüğünüz gibi yazılar resmin altına geçiyor. Resmin olduğu kısma yazı gelmesin istiyorum. Elle yapılabilir ama otomatik bir yolu yok mu?
  3. exen3

Tiktoku Neden Sevmiyorsunuz?

Bir kere çocuklara kötü örnek, yeni nesili etkileyen çok büyük bir ağ. Ergen fenomenlerin peşine takılan bir nesil yetişiyor. Genelleme yapmak istemem ama kullananların çoğu olmasalar eksikliği hissedilmeyecek insanlar. Ne kültür, ne ahlak ne de başka özelliklere sahipler.
  4. exen3

Superbox Modemi Yüzünden 622 Lira Borç

Superbox taahüttüm bittiği için iptal etmek istedim, mağazaya gidip iptali oluşturdum ve modemi iade etmem gerektiğini söylediler. Nereye iade edeceğimi sorduğumda ise kargo şirketi bilir dediler. Kargo şirketi Kocaeli'de Superonline'ın merkezi varmış oraya gönderdi. Gönderdikten birkaç gün...
  5. exen3

Telefonunuzun Korumasını ve Temizliğini Nasıl Yapıyorsunuz?

Telefon koruması derken virüslerden korumayı kast etmiyorum. Fiziksel olarak korumadan bahsediyorum. Ben ekran koruyucu ve kılıf kullanıyorum. Özenli kullanan biriyim. Sadece otururken cebim küçükse anca öyle düşüyor. Temizlik içinde ıslak mendille silip kuruluyorum. Özellikle pandemi döneminde...
  6. exen3

Akıllı telefonlar hakkında yanlış bilinenler ve doğruları

Teşekkürler bilgilendirmeler için. Özellikle şu şarj meselesine kafayı takıyordum, mesela biri benim şarjımı kullansın istemiyordum. Ya da ben başka bir telefonun şarj aletini kullanayım istemedim hiçbir zaman. Şarj aleti ve telefon için zararlı olacağını düşünüyordum.
  7. exen3

Akıllı telefonlar hakkında yanlış bilinenler ve doğruları

Teşekkürler bilgilendirmeler için. Özellikle şu şarj meselesine kafayı takıyordum, mesela biri benim şarjımı kullansın istemiyordum. Ya da ben başka bir telefonun şarj aletini kullanayım istemedim hiçbir zaman. Şarj aleti ve telefon için zararlı olacağını düşünüyordum.
  8. exen3

128 GB Hafıza Kartı 104 TL'ye Alınır mı?

Tamamdır alacağım teşekkürler hepinize. Amazon'da fiyatı artmış bu arada.
  9. exen3

Bu pahalıdır. Benim dediğim Sibraius'un attığının aynısı ama başka siteden bulmuştum.
  10. exen3

Şu 100 mb/s okuma hızı hepsinde sabit mi? Ve her telefona uyar değil mi?
  11. exen3

Genel bir araştırma yaptım genelde hafıza kartlarının fiyatı boyutundan fazla oluyor. Atıyorum 36 GB 40 lira gibi. Sandisk'in 128 GB micro sd'si 104 lira. Aslında 128 GB ihtiyacım yok ama sanki fiyatı kaçırılmayacak bir fırsat gibi geldi. Bim'e falan da geliyor hafıza kartları arada. Sizce...
  12. exen3

Ödevim İçin Tablo Oluşturma

Bu şekilde bir tablo oluşturmam gerek, uğraştım ama sayıları ayarlayamadım. Anlatabilecek ya da yapılmış hâlini atabilecek var mı? Lütfen yardım edin bugün yapmam gerek.
  13. exen3

Instagram Hesabı Açamıyorum

Bu şekilde hatalar alıyorum hâlâ. Vpn denedim.
  14. exen3

Teknosacell'den Başka Operatöre Geçme

Bugün taahhüt için araya kadına sordum yeni numara almanız gerekir dedi. Kandırmış demek ki... Hepinizin fikrini alayım o zaman. Sizce Bimcell'e ya da Türk Telekom'a geçeyim mi yoksa Teknosacell'de kalayım mı?
  15. exen3

Türk Telekom'a geçmek istersem peki? Hazır konu açmışken onu da sorayım bunun için ayrı konuya gerek yok.
  16. exen3

Daha bugün 12 aylık taahhüt verdim, iptal edersem çok gelir mi acaba?
  17. exen3

Telefonu Teknosa'dan aldığım için teknosacell hattı aldım o zaman. Mesela Bimcell'e geçmek için yeni numara mı almam lazım? Bimcell diye dalga geçmeyin, ucuzdu :D
  18. exen3

Ekran Kartı Sürücüsü güncelleme.

Intel® HD 3000 Grafikleri için indirmeler
  19. exen3

Office 365 ve Office Professional Plus 2013

Kendi sitesiymiş attığı site ondan atmış :D Konuyla ilgili gerekli cevapları aldım, teşekkürler herkese.
  20. exen3

Peki 2016'dan çok farkı var mı 2019'un bir bilginiz var mı?
  21. exen3

12-) Telif haklarını zedeleyen dosyalara (crack, serial, warez) link verilmesi ve sitede paylaşılması kesinlikle yasaktır. Buna ek olarak Torrent yardımı ile telif hakları bulunan dizi, film vb. yayınlar için yardım başlığı açmak yada paylaşımında bulunmak yasaktır. 1606902225 Peki, teşekkürler.
  22. exen3

hafta içi paket servis açıkmı

Yasak saatleri dışında var. Konuyu yanlış yere açmışsın yalnız.
  23. exen3

Ek ücret almadan ofis programları veriyoruz diyorlar verdikleri de süreliymiş demek ki. Peki 2019 sürümü Office 365'te yer alıyor mu? Ne farkı var bu 365'in?
  24. exen3

Birkaç sorum olacak. Şimdi ben bilgisayarı aldığımda (2016) ofis programlarının lisansını da yapmışlardı ama uzun süredir böyle yazıyor. Neden lisans gitti? Diğer bir sorum ise Office 365'in benim bu kullandığımdan bir farkı, artısı var mı? Ve en güncel ofis programları sürümü hangisi? En...
  25. exen3

The Crew 2 Alınırmı ? 45 Tl

Playstore'da 9 lira aldım indiriyorum.
  26. exen3

Instagram Hesabı Açamıyorum

İki farklı e-posta adresiyle denedim ama sonuç aynı. Ek olarak Opera tarayıcıdan vpn açık olarak da denedim.