Arama sonuçlarınız

1. mbykplt

Uydu prizine kablo gelmiyor.

Bina yöneticisi ile konuşun eğer uyducusu varsa uyducu çağırın işinin eri ise ve havalandırmadan uydu kablosu geliyorsa merkezi sistemden kabloların toplandığı buat kapağından kılavuz kablo yardımı ile yukardan gelen kabloya ek yapıp prizinize kadar çekebilir eğer yapamıyorsa elektrikçi çağırın...
  2. mbykplt

TV de sinyal yok

Merhaba sorun devam ediyorsa Şanlıurfa Uyducu | Uyducu Şanlıurfa | 0541 779 03 70 adresimden benimle de iletişime geçebilirsiniz.
  3. mbykplt

Digiturk güncel kanalları

DigiturkPaketler - Digiturk Güncel Kanal Listesi ve Frekansları
  4. mbykplt

SEO Sorularınızı Cevaplıyorum

Backlink artık iş görüyor mu?
  5. mbykplt

Sizce tiktok kaldırılmalı mı ?

Uygulamanın ne amaca hizmet ettiği gerçekten belli değil.Yayınlardan özellikle para kazanmaya çalışan kesim yok mu? Yeni nesil dilencilik bu kusura bakmayın, fenomen olmak için saçma sapan hareketler yapan mı dersin. Kesinlikle yasaklanmalı.
  6. mbykplt

Laptopumu Upgrade edebilir miyim?

Bir çok arkadaşım sat demişte dostlarım kardeşimiz satarsa eğer kaça satacak? Sattı diyelim yerine nasıl bilgisayar alacak ?
  7. mbykplt

En iyi SEO ajansı veya SEO şirketi hangisi?

Ayhan Karaman der susarım.
  8. mbykplt

Sınava son gün çalışılır mı?

Teşekkür ederim önerileriniz için.
  9. mbykplt

Ah o özgüven yok mu özgüven, bir anımı anlatayım size o zaman.9.Sınıfta çekingen bir çocuktum ama öyle orta halli bir öğrenciydim.Hayat tecrübesi sıfır,insanlarla nasıl iletişim kurulur hakkında en ufak bilgim yok, biriyle konuşurken heyecanlanan biriydim.9.Sinif bitti neyse 9.sinifin yazında...
  10. mbykplt

Verdim beğeninizi inceleyeceğim
  11. mbykplt

Wifi adaptörümün sinyal gücünü arttırmak için ne yapmalıyım

2014 yılında çok ucuza almıştım e tabii o zamanlar dolar böyle değil.Keşke elimde fazladan olsaydı gönderirdim sana
  12. mbykplt

Herkes birşey diyor kişiden kişiye değişir bir durum ama genellikle kendini bir mertebeye getirmiş insanlar son gün çalışılmaz diyor ?
  13. mbykplt

Wifi adaptörümün sinyal gücünü arttırmak için ne yapmalıyım

Valla kankam ben kasa için TP-LİNK PA4010 adında 2 adet kutu içeriğinden çıkan alet kullanıyorum.Bunların amacı elektrik üzerinden kablo uzatma derdi olmadan kullanıcıyı uğraştırma dan internete bağlamak.Bende yıllardan beri var canavar gibi.Birini prize takip modeme bağlıyorsun kablosu...
  14. mbykplt

Televizyonların kumandalarını ayırma hak.

Dostum Japonya'da 8K hatta yakında 16K'ya geçeceklerini duydum.Kızılötesi olayın gerçekleşmesi için bir 10 yıl daha ileri gitmemiz lazım :D
  15. mbykplt

Turk telekom beni salmıyor

Sözün özü şöyle demek istemiş Nasrettin Hoca: "Parayı veren düdüğü çalar :D"
  16. mbykplt

PC windows başlatılıyor bölümünde kalıyor

Kasa masaüstü ise ramleri çıkartıp kuru materyal veya silgi ile silmeyi dener misiniz eğer çözülmez ise hdd veya ssdden kaynaklı bir problemdir o da olmadıysa şayet sistemde hasar oluşmuştur yeniden işletim sistemi kurmayı deneyiniz.Tabii yedeklerinizi alarak
  17. mbykplt

Discord sunucu patlatmadan dava edilir miyim?

Sonuçta patlatma botunun idsi, tokeni var cartı var curtu var bu bilgilerden elbette sana ait olduğu gösterilecek, hiç birşey de gizli kalmaz ama bilemiyorum zaman gösterir
  18. mbykplt

Discord sunucu patlatmadan dava edilir miyim?

Eğer Discord destek birimine sunucu sahibi ticket açtıysa işi bilen biriyse örnek veriyorum patladıktan sonra işte filan tarafından hacklendiniz diye mesaj atıldıysa ve sunucu sahibi mesaj idlerini gönderip işlemi yapan kişini kullanıcı idsini ayrıca ss atıp delil güçlendirip bu delilleri...
  19. mbykplt

Sizce ünlülerin telefon numarasını ifşalamak suç olmalımı.

Tabii ki sayılmalı özel hayatın gizliliği diye birşey var.
  20. mbykplt

fare tekerleğini yukarı çevirmeme rağmen arada zıt yöne gidiyor.

WD40 tarzı sprey sıkmayı deneyin o da olmadı bıçakla ya allah diyip dalın hocam sonra açıldıktan sonra az çok elektronik bilginiz varsa inceler çözülebilecek birşeyse çözer daha japon yapıştırıcısı ile ince tabaka sürüp gül gibi kullanırsınız diye ümit ediyorum :D
  21. mbykplt

İpTv Şikayet (Param Gasp Edildi)

Üzgünüm desteğiniz için teşekkürler. :)
  22. mbykplt

Dizi Önerir misiniz ?

The Queens Gambit harika bir dizi izlemenizi şiddetle tavsiye ederim
  23. mbykplt

İpTv Şikayet (Param Gasp Edildi)

Öncelikle çok ama çok geçmiş olsun, evet IPTV'lerde durum böyle oluyor ne yazık ki.Ayrıca yasal değil.Sunucular patladığı zaman babalarını bile tanımıyor bunun ticaretini yapan insanlar.Satan adamlardan dükkan kapatan mı dersin telefon açıp küfreden mi dersin bu yüzden biraz süreç zor...
  24. mbykplt

Televizyonların kumandalarını ayırma hak.

Şöyle düşünün nasıl regal ile vestel aynı anda işlev görüyorsa bu da öyle, çünkü frekans aralığı alıcı vericiler aynı olduğu için iş görüyor :D
  25. mbykplt

Digiturk güncel kanalları

Digiturk'ün güncel kanal listesi aşağıda yer almaktadır Büyükpolat Digiturk | Digiturk Kanalları