Arama sonuçlarınız

1. GlorySticman

Ps3 gta 5 siyah ekran sorunu

Gta 5 in cd mi digitalmi korsan mı
  2. GlorySticman

Rpsc3 Emulatörü Kasma Ve Texcure Sorunu

Güncelleme beklemekten başka şansım yok mu
  3. GlorySticman

Rpsc3 Emulatörü Kasma Ve Texcure Sorunu

Merhaba ben RPSC3 de gta 5 oynicaktım yükledim herşeyi yaptım oyunu açtım yükleme ekranında texcurelar birbirine girmiş vaziyetteydi ve oyunda pcmin iyi olmasına rağmen donuyor veya 1,2 fps oynuyodum bildiğiniz bir ayar veya çözüm var mı (pc de 1050 ti i3 10. nesil işlemci var bide gta 5 pcde...
  4. GlorySticman

Far Cry 5 Oyundan Atma Sorunu

Merhaba ben far cry 5 indirdim ama oyuna giriyorum siyah ekran donma veya en ufak takılmada oyundan atıyor detaylar aşağıda PC: NVİDİA GTX 1050 Tİ İ3 10.NESİL WİNDOWS 10 Far Cry orjinal değil repackt yani çakma sorunu nasıl geçirebilirim
  5. GlorySticman

Steam'den oyun almak güvenli mi?

epic gamesten daha güvenli ve eğer ininalda olmasa bile diğer banka kartların da iade bile var
  6. GlorySticman

Epic Games Launcher Hatası

ctrl+alt+del yap sonra görev yöneticisinden epic games'i arka plandan devre dışı bırak yeniden aç bi bakalım olmazsa sil yeniden yükle bide steam ile epic games dosyaları çatışıyor olabilir
  7. GlorySticman

Gelmiş Geçmiş En iyi Oyun ?

SÜPER MUHTEŞEM diye bir kavram yoktur bu herşeyde geçerli ne oyun muhteşem ne oyun rezalet herşeyin iyi ve kötü yanları vardır 1604470951 NOT: illa beritmem gerekiyorsada şaşırıcaksınız AC UNİTY derdim çünkü oyun elime geç geldi ve ben oynadığımda bug vardı ama az vardı ve oyunun mekaniklerini...
  8. GlorySticman

Xbox series x mi ? yoksa ps5 mi ? sizce.

Xbox series x mi ? yoksa ps5 mi ? sizce.
  9. GlorySticman

Bilgisayar Açılıyor Ama Ekran Yok

siyah ekran mı geliyor geliyorsa çözümü var :)
  10. GlorySticman

İphone 11 şuan alınır mı?

Anladım.
  11. GlorySticman

Google Drive'da Klasör Nasıl Oluşturabilirim(Javascript)

bilgisayarında visual studyo kurulummu bide yazdığın kod Javascript kodu olmaya bilir :)
  12. GlorySticman

ps3 de fanların çalışmaması

Ayarlayamassın tamire gitmesi gerek ve fan takılıcak inan bana bendede oluyordu ama not sony'nin orjinal ps3 fanını bulmak zordur yani ya tamircideki fanları deneyin ya internetten sipariş verin:))
  13. GlorySticman

Minecraft oynamayı seviyorum ama okul nedeni ile ara vermeli miyim?

Haklısın ama yinede günde 1 saat oynamanın bence zararı yok abartmadığın sürece bende liseye geçicem bendeöyle yapıyorum sınavlarında bol şans.
  14. GlorySticman

İphone 11 şuan alınır mı?

Bence alma değmez birkaç ay sonra ps5 ve xbox series türkiyeye gelicek oyunla ilgilenmiyorsan yinede 3 ay sonra samsung'un katlanabilir telefonu çıkıcak fold 2 ama yinede bi bak derim. NOT: samsung'un çıkış tarihini yanlış vermiş olabilirim belki çıkmıştır bak bi.
  15. GlorySticman

Sizce ünlülerin telefon numarasını ifşalamak suç olmalımı.

Bence olmalı direk suç ünlü dediğim youtuberlar ve yayıncılar özel hayatın gizliliğine giriyor.....
  16. GlorySticman

Sizce okulların açılması mı? açılmamasımı...Anket 1 hafta sonra bitecek.....

Sizce okulların açılması mı? açılmamasımı...Anket 1 hafta sonra bitecek.....???
  17. GlorySticman

Bilgisayar bir anda kapanıyor.

aynı sıkıntı bendede vardı fanını değiştir olmazsa termar macununu
  18. GlorySticman

PS3 oyun önerisi

Onu oynadım ama 2 ye bakarım
  19. GlorySticman

PS3 oyun önerisi

Teşekkürler last of us ve crysis'e bakıcam
  20. GlorySticman

PS3 oyun önerisi

crysis'e bakıcam bide game pass'i sevmiyorum ve 2. el cd lere güvenmiyorum crysis dışında önericeğiniz oyun var mı ???
  21. GlorySticman

Hangi tablet

Doğru diyor oyun için çok iyi olmaz ama ders için çok iyi.
  22. GlorySticman

PS3 oyun önerisi

Merhaba ben hala ps4 alamadım xbox aldım ama ondada oyunlar çok pahalı ps3'den bildiğiniz 60 TL altı oyun varsa yazarmısınız:)
  23. GlorySticman

Xbox popiler exculisive oyun

Merhaba bildiğiniz güzel ve 80 tl altı xbox exculisive oyun arıyorum bildiğiniz varsa söyleyebilirmisiniz
  24. GlorySticman

iPhone 12 Pro Gelcek mi artık?....?

zaten geldi ama türkiyede yok ve normal iphone 12 ise türkiyede tükendi