Arama sonuçlarınız

1. ..melihhunal..

Öneri Hangi Telefonı Almalıyım

Konya sahibinden sitesinden bulursanız param güvende ile de alabilirim
  2. ..melihhunal..

7500'e temiz XS yok malesef 7000 civarında olanların hepsi ya yurt dışı ya da face ıd'si fln çalışmıyo temiz ilan bulursanız bana atabilir misiniz
  3. ..melihhunal..

Şu anda beni 3 yıl fln idare etse yeterli sonra yeni telefon alırım sence a33 mü yoksa a52 mi almalıyım 1660554087 Bütçemi 7500 civarına çıkardım a33 ve a52 arasında kaldım a52 biraz daha iyi geliyo sence hangisini almalıyım 1660554191 Şu anda samsung m10 kullanıyorum ve biran önce bu...
  4. ..melihhunal..

2. El düşünmüyorum. Bütçemi biraz daha arttırdım sence A33 mü yoksa A52 mi almalıyım
  5. ..melihhunal..

6000 TL civarında bir bütçem var ve Samsung A32, Samsung M33, Xiaomi Note 11s 64 GB arasında kaldım. Sizce hangi telefonu almalıyım?
  6. ..melihhunal..

Yardım Minecraft %99 fps düşük sorunu

aşağıda bıraktığım gibi ayarlar bölümünden hangi ekran kartı işaretli diye bakabilir misin
  7. ..melihhunal..

Soru Amazon Yurtdışı Alışveriş

Teşekkür ederim.
  8. ..melihhunal..

Soru Amazon Yurtdışı Alışveriş

Amazondan ürün almak istiyorum üründe yurtdışından gönderilir yazıyor ama nerden gönderileceği yazmıyor. Amazonda vergiyi alışverişle ödüyoruz diye biliyordum ama ödemede herhangi bir ekstra ücret gözükmüyor. Ürünün vergisini kapıda mı öderim ? Ürün linki : Lsgepavilion Üniseks Şeffaf Gözlük...
  9. ..melihhunal..

Soru Her Fifa oyunu neden öncekinin neredeyse aynısı?

Bi futbol oyununa ne kadar değişiklik yapabilirler ki.
  10. ..melihhunal..

Öneri Düşük bütçeli akıllı bileklik önerisi

Bütçene göre huawei band 3 alabilirsin ama benim önerim realmi band veya Xiaomi Mi Band 4C alman. Daha 1 ay önce 100 TL'ye realme band aldım gerçekten fiyatlar çok değişik.
  11. ..melihhunal..

Hepsi burada ile mediamarkt ın garanti belgesi neresi

14 gün içerisinde iade hakkın var garantide sorun olursa iade edersin.
  12. ..melihhunal..

Soru Lisede telefon yasakmı?

Bazı liselerde ilk ders alıp dolaba koyuyorlar ve okul çıkışı veriyorlar bazı liselerde telefon ders haricinde serbest. Hangi liseye gittiğine göre değişiyor.
  13. ..melihhunal..

Soru Amazon'dan Dualsense alınır mı ?

Bütün sitelerde sahte ürün gönderilebilir çünkü amazon veya n11 gibi sitelerde ürünü site değil farklı satıcılar tarafından satılıyor. Ürünün sahte olup olmadığını ürünün yorumlarından veya satıcının ortalama puanından anlayabilirsin. Ürün sahte gelirse de aldığın siteden 14 gün içerisinde...
  14. ..melihhunal..

Discord'dan Youtube Premium Hediyesi

Discord'dan durduk yere Youtube Premium hediyesi geldi. Sadece bana mı geldi yoksa başkalarına da mı geldi merak ettim.
  15. ..melihhunal..

Öneri Bu sene Lgs ye gireceğim,tavsiyeler?

Haftalık en az 130 yeni nesil matematik ve günlük 1 test paragraf çözmelisin. Yaz tatili boyunca Matematik Türkçe ve Fen çalışmanı öneririm. Din ve İngilizceye 2. dönem bile başlarsan kolayca halledersin . Haftalık 400 soru mat (en az 130'ü yeni nesil) , 350 soru Türkçe , 250 soru fen , günlük 1...
  16. ..melihhunal..

Soru 7. sinif soru sayısı

7. sınıf için önerim yeni nesil soru ve paragraf çözmen. Bu yaz tatilinde 8. sınıf matematik ve türkçeye çalışmaya başlarsan senin için iyi olur.
  17. ..melihhunal..

Yardım Kameram Çalışmıyor

kameranın driverını kurmayı denedin mi ?
  18. ..melihhunal..

monitörün ışğı yanıp sönüyor.

@Faruk'un Haşmetli Levyesi anlattığı ayarları başka bir monitörden veya televizyonun bilgisayarda kullandığın görüntü çıkış kablosunu destekliyorsa televizyondan yapmayı dener misin?
  19. ..melihhunal..

monitörün ışğı yanıp sönüyor.

sarı ışık monitöre güç geliyor ama görüntü yok demek, yeşil ışık güç ve görüntü var demek ve ışığın yanmaması güç yok veya monitör kapalı demek.
  20. ..melihhunal..

Yardım Ekran kartım yanmış olabilir mi?

Harici ekran kartında olduğuna emin misin hala onboard kullanıyor olabilirsin
  21. ..melihhunal..

Yardım anakartım ryzen 5600x kaldırırmı?

malesef işlemci soketi uyumlu değil.
  22. ..melihhunal..

Soru -18 Alışveriş

İçinde para olan herhangi bir kartla alışveriş yapabilirsin .13 yaşındayım babamın kartıyla ve kendi ismimle birsürü siteden alışveriş yaptım hiçbir sıkıntı çıkmadı.
  23. ..melihhunal..

Duyuru Sdn Forum Bayram Hediyesi Geliyor!

Bedava oldu mu olmadı mı bilmiyorum ama olduysa da ben almadım.
  24. ..melihhunal..

Duyuru Sdn Forum Bayram Hediyesi Geliyor!

Katılıyorum Alien: Isolation
  25. ..melihhunal..

Soru Yarın Önemli Bir Sınavım Var Iyi Dileklerde Bulunabilir Misiniz

Cnm inşallah emeğinin karşılığını alırsın .Sınavda sakın heyecanlanmamanı ve süreni düzgün bir şekilde kullanmanı tavsiye ederim.
  26. ..melihhunal..

Termal Macun Nedir?

Link atar mısın ? Genelikle termal macunlar şırınga içinde gelir.
  27. ..melihhunal..

Bilgisayarım Kaç Tl Eder ?

4000tl'ye ilanı koy pazarlıkla 3500tl gibi bir fiyata satarsın.
  28. ..melihhunal..

Soru Sürat Kargo Rezaleti

Benim kargom bi ara saat akşam dokuzda gelmişti bunlar normal şeyler.
  29. ..melihhunal..

Soru Hangisi Alinir

Benim önerim asus alman ama asus'un senin attığın modelinde kamera ve rgb ışık yok. Klavye ışıklandırması tek renk. Benim önerdiğim model bu ...
  30. ..melihhunal..

Yardım Windows 8.1 Mağaza Sorunu

bende de aynı sorun var geçen hafta mağzayı sıfırladım artık hiç açılmıyor.
  31. ..melihhunal..

Soru 15 K Ya Gaming Laptop

https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-fx516pm-hn025-intel-core-i7-11370h-16gb-512gb-ssd-rtx3060-15-6-freedos-fhd-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC000003LOIP?wt_gl=cpc.6802.dsa.elk.it-dizustu-bilgisayar-laptop&isFashion=true&gclid=CjwKCAjwt8uGBhBAEiwAayu_9fzJu_uLFtz9azA6l4OrxBMfnkRFnSehgblvDSOJFqHzSen8...
  32. ..melihhunal..

Soru 350 W Frisby Psu Ekran Kartlı Sisteme Yeter Mi ?

bu sistem için 400w yeterlidir ilerde yükseltme yapacağım dersen 500w almalısın.
  33. ..melihhunal..

toplamak istediğin pc'yi ve alacağın ekran kartını yaz biz de alacağın sisteme 350w'ın yetip yetmeyeceğini söyleyelim.
  34. ..melihhunal..

sistemini tamamen yazabilir misin ? ve almak istediğin ekran kartını.
  35. ..melihhunal..

Yardım İndirme Bağlantıları Bende Çalışmıyor Çözüldü

bilgisayarında herhangi bir reklam engelleyici varsa kapat ve indireceğin sitede Açılır pencereler ve yeniden yönlendirmeler'e izin ver.
  36. ..melihhunal..

Soru Laptop'a Uygun Cd Yerine Hdd Takma Aparatı

boş yuva varsa aparata gerek kalmadan HDD veya SSD takabiilirsiniz
  37. ..melihhunal..

Soru Büyük Ekran Mı Yoksa Daha Iyi Ekran Kartı Mı

kasanın kalitesiz olması ve ısınma sorunu sizin için önemli değilse casper alın .Bence ekran kartı daha önemli.
  38. ..melihhunal..

Soru Gamegaraj Havale Ile Alışveriş Nasıl Yapılır?

Umarım resimde anlatabilmişimdir.
  39. ..melihhunal..

Soru Gamegaraj Havale Ile Alışveriş Nasıl Yapılır?

kart numarası ile ödemen senin için daha iyi olur. Game garaj güvenli bir site ama güvenmediğin sitelerde kesinlikle havale yapmanı önermiyorum. Canlı destekle ödeme hakkında konuşabilirsin.
  40. ..melihhunal..

Soru Xiaomi Earbuds Şarj Sonrası Sorunu

bende aynı kulaklıktan kullanıyorum ve bu sorunu bende yaşıyorum. Kulaklıkları kenedim kapatıp kutuya şarj yerleri oturmayacak şekilde bırakıyorum ve kulaklıklar kendi kendine açılmıyor.
  41. ..melihhunal..

Öneri 15.000 Tl'ye Kadar Laptop Tavsiyesi Alabilir Miyim?

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-5-intel-core-i7-10750h-32gb-1tb-ssd-rtx3060-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-qb2ey-003-p-HBCV00000463GO?magaza=BOZDAN Teknoloji bu aralarında en iyisi soğutma performansını bilmiyorum ama çok kaba duruyor biraz daha ince olmasını istersen bunu...
  42. ..melihhunal..

İpucu Tpm 2.0 Desteği Olmayan Ana Kartlar Için Çözüm

Bunlar sadece öylesine yazılmış işlemciler listede olmayan işlemcilere de windows 11 kurulabiliyor.
  43. ..melihhunal..

Soru Bu Telefon Neden Bu Kadar Ucuz ?

bana da öyle geldi büyük ihtimalle alırsam siparişi iptal ederler.
  44. ..melihhunal..

Soru Bu Telefon Neden Bu Kadar Ucuz ?

Samsung Galaxy A20 Cep Telefonu Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor bu telefon neden 220tl ?
  45. ..melihhunal..

Soru Yüksek Bütçeli Laptop Tavsiyesi

bana göre rtx 3070 oyun için fazlasıyla yeterli 3080 almak için bu kadar para vermek mantıksız .
  46. ..melihhunal..

Soru Yüksek Bütçeli Laptop Tavsiyesi

bütçeyi arttırabilirsen bunlar: Asus Rog Strix Scar 17 Ryzen 9 5900HX Notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da https://www.vatanbilgisayar.com/asus-zenbook-pro-duo-ux582-core-i7-10870h-2-2ghz-32gb-1tb-15-6-rtx3070-8gb-w10.html arttıramassan bu ...
  47. ..melihhunal..

Rehber Windows 11 Uyumlu Işlemci Listesi

işlemcim destek istesinde yok diye üzülmeyin bence yine de kurabilirsiniz çünkü windows 10 destek listesinde olmayan pentium işlemciyle windows 10 kumuştum.
  48. ..melihhunal..

Soru 7000Tl Bütçe Ile Dizüstü Bilgisayar Önerisi.

amazona bakmanı öneririm 8tl'ye prime alıp çok büyük indirimler yakalayabilirsin...
  49. ..melihhunal..

Yardım Ödemem Alındı Siparişim Gözükmüyor

hepsiburada canlı desteğe yaz onlar bir çözüm bulamazlarsa satıcıya yaz.
  50. ..melihhunal..

Soru Linux’a Geçemiyorum, Çünkü... (Cümleyi Devam Ettir)

linux'a geçmiyorum çünkü hangi linux işletim sistemine geçmek istediğime karar vermek için araştırmaya üşeniyorum.
  51. ..melihhunal..

Soru R9 5900X'i Asus Tuf B450 Plus-Gamıng'e Takabılır Mıyım?

Konu sahibinin psu'su 650w 5900x ile ASUS GeForce TUF RTX 3060 için 650w yeterli midir?
  52. ..melihhunal..

NZXT Kraken X53 soğutucuyu 2 işlemci için de kullanabilirsin .
  53. ..melihhunal..

işlemciye herhangi bir zarar gelmez . Asusun resmi sitesinde anakartının desteklediği gözüküyor.
  54. ..melihhunal..

Anakartın işlemciyi destekliyor ama o anakart ile işlemcinin tam performansını alabilirmisin bilmiyorum.
  55. ..melihhunal..

Yardım Sims 4 Durduruldu Hatası

Origin hesabımdan sims 4 oynuyorum ama 30-60dk sonra sims 4 durduruldu hatası alıyorum. Oyunu kaydetmediği için aynı oyunu 4 defa falan oynadım. Hatanın çözümü nedir?
  56. ..melihhunal..

Yardım Youtube Kendi Kendine Kanallara Abone Oluyor

bence direk temiz kurulum yap bilgisayarında virüs olabilir ve büyük ihtimalle bilgisayarın hala youtube botu olarak kullanılıyor.
  57. ..melihhunal..

Yardım Laptop Özelliklerini Yükseltmelimiyim Yoksa Yeni Laptop Mu Almalıyım

Bilgisayarın Ram ve ssd güncellemesi ile 2-3 yıl daha işini görür.
  58. ..melihhunal..

Soru Discord Seven Varmı ?

Discord ismini kabul etmiyor . İstersen sen bana istek atabilirsin Tiabeanie Mariabeanie de Rocham#4276
  59. ..melihhunal..

Fotoğraftaki Ram Yanmış Gibi Duruyor Sizce Almalı Mıyım ?

Aynı ramden başka bulamadıysan bunu alabilirsin bozuk gönderirlerse iade edebilirsin n11 iade konusunda müşterinin yanında duruyor.
  60. ..melihhunal..

Yaklaşık 10.000 Tl Bandında Laptop Önerisi

Bence Asus TUF FA506IU-HN153 AMD Ryzen 7 4800H 8GB 512GB SSD GTX Fiyatı bu laptopu almalısın fiyatı da diğer 1660ti laptoplara göre uygun ve 144hz ekranı var. İleride 8 gb ram eklersin.
  61. ..melihhunal..

Yaklaşık 10.000 Tl Bandında Laptop Önerisi

Bütçeni biraz arttırabilirsen bunu alabilirsin : HP Pavilion 15-EC1013NT AMD Ryzen 7 4800H 16GB 1TB SSD GTX Fiyatı
  62. ..melihhunal..

Mavi Ekran Sorunu

sadece bugün oluşturulan minidump dosyaları :
  63. ..melihhunal..

Mavi Ekran Sorunu

Eskisinden daha çok mavi ekran vermeye başladı. Yardım edecek birisi yok mu ?
  64. ..melihhunal..

Mavi Ekran Sorunu

Bilgisayarıma virüs girmişti ve sonra sürekli mavi ekran vermeye başlamıştı. Bugün bilgisayara temiz kurulum yaptım ama hala mavi ekran veriyor. Mini Dump:
  65. ..melihhunal..

En Soğuk Rtx 3080 Modeli Nedir

gigabyte aorus xtreme waterforce geforce rtx 3080 çok havalı duruyor. Bu rtx 3080 modellerinin hepsinin soğutması çok sağlam. Youtube'daki test videolarından da soğutma performanslarını anlamak zor çünkü test videolarındaki kişilerin kasası ve kasalarındaki fan sayısı değişik. Kısacası bu...
  66. ..melihhunal..

En Soğuk Rtx 3080 Modeli Nedir

daha çıkmaya bir işlemciyle sistem kurmak saçma çünkü 12. nesil işlemciler düşük bir ihtimalle ddr5 ile gelebilir
  67. ..melihhunal..

Reklamlardan Virüs Girer Mi?

Bilgisayarına herhangi birşey indirmediyse virüs bulaşmamış demektir
  68. ..melihhunal..

5'Dakikada Bir Hata Alıyorum

Şu anki sürün anahtarımı format attıktan sonraki işletim sistemine girersem çalışır mı ? 1620654411 Şu anki sürün anahtarımı format attıktan sonraki işletim sistemine girersem çalışır mı ?
  69. ..melihhunal..

Önemli dosyarın hepsi D: diskinde .Tam tarama da çok uzun sürüyor galiba temiz kurulum yapacağım. Minidump:
  70. ..melihhunal..

Şu anda tarama yapıyorum . Pc açılırken 2 kere mavi ekran verdi. Direk format atsam sorun düzelir mi ?
  71. ..melihhunal..

en son 14 nisan tarihinde kamera sürücüsü indirmişim. Hatadan format atmadan kurtula bilir miyim?
  72. ..melihhunal..

Virüs taraması yapacağım ama virüs bulaştırabilecek bir dosya indirmedim
  73. ..melihhunal..

Bugün sürekli bilgisayarıma hata mesajı geliyor mesajı görsel olarak ekledim. Bu hatadan nasıl kurtulabilirim?
  74. ..melihhunal..

Turkcell Tv İyimi (Plus Değil)

Türk Telekom kullanıyorum en az haftada 1 kez internet hızı acayip yavaş oluyor ve pakette belirtilen hızı genellikle vermiyor.
  75. ..melihhunal..

Windows 7 Üzeri Kasmayan Sürüm

Ben 1gb ramli bilgisayara windows 8.1 pro kurmuştum hiç de kasma yaşamamıştım
  76. ..melihhunal..

Hp Mi Lenovo Mu?

ryzen 7 5700u işlemci i5 1135g7'den çok daha güçlü yani bir sıkıntı yok
  77. ..melihhunal..

Hp Mi Lenovo Mu?

https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-5-amd-ryzen-7-5700u-8gb-512gb-ssd-freedos-14-fhd-tasinabilir-bilgisayar-82lm006etx-p-HBCV00000471GC bence bunu almalısın işlemcileri en güçlü bu. Windows işletim sistemli alamana gerek yok internette 50tl'ye oem key'ler satılıyor ondan alabilirsin
  78. ..melihhunal..

Bu Neden Ucuz

Pc mining için kullanılmış olabilir . Mağzanın 2 yorumu var 2'si de kötü büyük ihtimalle dolandırıcılar.
  79. ..melihhunal..

A52 Çerçevesinin Sol Ortası Esniyor

Bence servise gönderin yeni cihaz verebilirler.
  80. ..melihhunal..

Şarzlı Klavye Ve Fare Varmı? (Kablosuz)

bundan alabilirsin
  81. ..melihhunal..

Ön Usb Portu Çalışmıyor

Aygıt yöneticisine girdiğimde Intel(R) 82801G (ICH7 Family) USB Universal Host Controller - 27CA'nın yanında ünlem vardı ve ünlem bir süre önce gitti. Ama geçen telefonu taktığımda telefona arızalı uyarısı veriyor. Ön usb'ye ne taksam aynı hatayı alıyorum bunu nasıl düzeltebilirim ?
  82. ..melihhunal..

Bir Anakarta 2 Farklı M.2 Ssd Çeşidi Takılırmı?

Evet asus z590 anakarta corsair mp600 pro + samsung 970 takabilirsin bir sıkıntı çıkmaz.
  83. ..melihhunal..

Bir Anakarta 2 Farklı M.2 Ssd Çeşidi Takılırmı?

Ssd'ler birbirinden bağımsız çalıştığı için hiçbir sorun çıkmaz.
  84. ..melihhunal..

Amd Işlemci Önerisi

10700f'in içinde sadece ekran kartı yok onun dışında 10700'den bir farkı yok
  85. ..melihhunal..

Görüntü Gelmiyor

Böyle bir şey ola ihtimali çok düşük. Bence bilgisayarcı fazladan para almak için sağlam parçaları da değiştirmiş olabilir.
  86. ..melihhunal..

Oc Olmayanında Ne Fark Var ?

Soğutmayı doğru yaparsan overclock hiçbir parçanın ömrünü kısaltmaz
  87. ..melihhunal..

Oc Olmayanında Ne Fark Var ?

oc modeli fabrikadan overclocklu geliyor normal modelde istersen sen overclock yapıyorsun . Soğutma dışında bir fark yok
  88. ..melihhunal..

Bu Ekran Kartı Nasıl?

gtx 750 yerine bunu alabilirsin: 129.98US $ 15% OFF|GIGABYTE VGA kartları GTX950 2GB 128Bit GDDR5 grafik kartları nVIDIA ekran kartı Geforce GTX 950 kullanılan daha güçlü GTX 750 Ti|Graphics Cards| - AliExpress vergiyle 1350 tl falan oluyor
  89. ..melihhunal..

Bu Ekran Kartı Nasıl?

gtx 750 yerine bunu alabilirsin: 129.98US $ 15% OFF|GIGABYTE VGA kartları GTX950 2GB 128Bit GDDR5 grafik kartları nVIDIA ekran kartı Geforce GTX 950 kullanılan daha güçlü GTX 750 Ti|Graphics Cards| - AliExpress vergiyle 1350 tl falan oluyor
  90. ..melihhunal..

Telefonumun Dokunmatiği Mi Azaldı

xiaomi telefonlarda bu ayarın nerden yapılacağını bilmiyorum 1619034283 Adım 1: Telefonunuzun “Ayarlar” bölümüne girmelisiniz. Adım 2: “Telefon Hakkında” bölümüne gelmelisiniz. Adım 3: Çekirdek sürümü üzerinde 5 kez hızlıca tıklama yapmalısınız. Adım 4: Karşınıza gelen ekranda “Dokunma Sensörü”...
  91. ..melihhunal..

92. ..melihhunal..

Telefonun ayarlarından dokunmatik hassasiyetini yükseltin kırılmaz camdan dolayı dolayı dokunmatik azalmıştır.
  93. ..melihhunal..

Gtx 1660 6Gb Vs Rtx 2060 6Gb ?

Sistem fiyatına göre iyi sadece Stok fan var galiba onu değiştirebilirsiniz
  94. ..melihhunal..

Gtx 1660 6Gb Vs Rtx 2060 6Gb ?

rtx 2060'da artı olarak dlss ve rtx var onun dışında çokta bir fark yok
  95. ..melihhunal..

Iphone 12 Yeni Renk Seçeneği İle Gün Yüzüne Çıktı

bence baya iyi olmuş iphone 12 alacak olsaydım bu rengi alırdım
  96. ..melihhunal..

32 Bit Bilgisayara 64 Bit Linux Kurmaya Çalışırsam Ne Olur

İşletim sistemini kurarken hata verir.
  97. ..melihhunal..

32 Bit Bilgisayara 64 Bit Linux Kurmaya Çalışırsam Ne Olur

İşlemcin mi sadece32 bit destekliyor yoksa şu anda kullandığın işletim sistemi 32 bit mi?
  98. ..melihhunal..

Konya Ödm Sitesine Girememe Sorunu

Bugün deneme sınavı var ama konya ödm sitesine giremiyorum. Konya ödm sitesine sadece mobil veri ile girebiliyorum wifi ile görseldeki hatayı alıyorum. Sorunu nasıl düzeltebilirim?
  99. ..melihhunal..

iPhone 11 vs iPhone 12 mini

Ekranı pek önemsemiyorsan iphone 11 almanı öneririm
  100. ..melihhunal..

R5 2600 - GTX 1050 vs Intel pentium Gold g6400-gtx 1050

r5 2600 tavsiye ederim pentium gold g6400'dan çok daha iyi bir işlemci.
  101. ..melihhunal..

bu pc çok ucuza denk geliyor sanki alınır mı

Konu başlayalı 5 ay olmuş
  102. ..melihhunal..

Maks. 150TL Mikrofon Önerisi

https://www.hepsiburada.com/dexim-magnum-usb-mikrofon-for-pc-and-laptop-p-HBV000011SFS5?magaza=Meber%20Bili%C5%9Fim
  103. ..melihhunal..

Galaxy M51 mi? Galaxy A52 mi

M51 tercih ederim hem işlemcisi daha iyi hem de bataryası daha büyük.
  104. ..melihhunal..

Ram Mhz'i

Biosta ram hızın düşük kalmış olabilir ram hızını yükseltmeyi dene
  105. ..melihhunal..

Aygıtın Bilgisayarda belirtilmemiş katagorisinde olması

yardım etmeye çalıştığın için sağol .
  106. ..melihhunal..

Aygıta sürücü kuramıyorum çünkü sürekli bağlantısı kesilip yeniden bağlanıyor. Bütün usb portlarım usb 2.0 .
  107. ..melihhunal..

Denedim yeniden aygıtın gelmesini bekliyorum.
  108. ..melihhunal..

Elimde ekranı bozuk Blackberry z10 telefon var. Birkaç sene önce bozulmuştu ve içindeki fotoğrafları kurtarmaya çalışmıştım ama bilgisayarda hiçbir şekilde gözükmüyordu. Bugün de denemek istedim ve bilgisayarda alttaki fotoğraftaki gibi gözüküyor. İçindeki resimleri kurtarma şansım var mı?
  109. ..melihhunal..

Ipad 8 güzel mi?

ipad 8'le çizim yapıır oyun da oynanır . 32gb'lik modelini almanı tavsiye etmem.
  110. ..melihhunal..

9,5k max bütçeli laptop önerisi

Bütçeyi biraz arttıra bilirsen bu : https://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-15-ec1013nt-amd-ryzen-7-4800h-16gb-1tb-ssd-gtx-1660ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-24d43ea-p-HBV000015VJDJ?magaza=Hepsiburada Arttıramassan attığın linkteki cihazı alabilirsin
  111. ..melihhunal..

Elimde crucial 2666mhz CL 19 Ram var yanına farklı seri bir crucial takarsa çalışır mı

Almak istediğnin kaç watt olduğu yazmıyor almak istediğin de 12 w ise çalışır.
  112. ..melihhunal..

En ucuz gta 5 kaldıran laptop tavsiyesi

2. el olarak bunu alabilirsin : https://www.letgo.com/tr-tr/i/acer-aspire-a315-42g-ryzen-5-laptop_3a19142b-e7ec-4d0a-97de-54472bb6eb1a fiyatını pazarlıkla belki düşürebilirsin
  113. ..melihhunal..

Tab S6 Lite Alınır Mı

Bütçeyi biraz daha arttırıp bu ıpad'i alabilirsin Apple MYL92TU/A iPad 10.2 inç Wi-Fi 32GB Uzay Grisi MYL92TU/A arttıramassan tab s6 lite al.
  114. ..melihhunal..

a72 vs note 10 lite vs a52

M51 alabilirsin.
  115. ..melihhunal..

Pc içini nasıl açabilirim

Windows 7 işletim sistemini kullanmanı önermem ya windows 8.1 ya da 10 kullanmalısın.
  116. ..melihhunal..

Sen ekran kartı driverını resmi sitesinden indirip güncelle büyük ihtimalle geçer.
  117. ..melihhunal..

ekran kartı driver'larını güncelle geçmesse adan ekran kartına veya monitörüne zarar vermiş olabilir
  118. ..melihhunal..

Ekran kartı driver'ın güncel mi ?
  119. ..melihhunal..

sallanmanın geçeceğin garanti veremem. Ssd taktıktan sonra mı sayfalar sallanmaya başladı.
  120. ..melihhunal..

windows 8.1 64 bit yüklemeniz daha iyi olur . bence 4 gb daha ram almalısın.
  121. ..melihhunal..

ramini 12 veya 16 yaparsan çok etkisi olur. Google'da dolanırken bile hızlandığını farkedersiniz ramini yükseltirseniz.
  122. ..melihhunal..

8+8 ya da diğer raminin yanına 8gb ram alman senin için daha iyi olur 1616760926 bu rami diğer raminin yanına takabilirsin : Samsung M393B1K70DH0-YH9Q8 8 GB DDR3 1333 MHz PC Ram Fiyatları ve Özellikleri 1616761066 Ya da bundan 2 tane alabilirsin :Tirx TX16P3M11/8 8 GB DDR3 1600 MHz CL11 AMD -...
  123. ..melihhunal..

en iyisi bilgisayarın içini açmak çünkü anakartını bulamadım . Bilgisayarın 8gb ram destekliyor çünkü aynı bilgisayrın farklı modellerinde 8gb ram vardı.
  124. ..melihhunal..

galiba bilgisayarının modeli bu : Casper Nirvana Touch One bu modelin içini açmak ile ilgili bir şey bulamadım . ilk olarak bilgisayarın arka plakasındaki vidaları sök açılmayan yer olursa banka kartı gibi ince sert birşeyle banka kartını boşluklardan sokarak hafifçe açılmayan yeri aç. Büyük...
  125. ..melihhunal..

CPU ısım hiç normal gelmiyor ?

Mikrosoft'un kendi sitesinden windows kurun . Superlite gibi modifiyeli windows sürümlerinde böyle sıkıntılar olabiliyor.
  126. ..melihhunal..

PC hızını artirmak için ne önerirsiniz, islemci vb

ddr3 1333mhz 4 gb ram takarsan sorunsuz çalışır
  127. ..melihhunal..

masaüstü işlemcisi kullanıyor laptop olamaz
  128. ..melihhunal..

ram ve ssd alırsan internette gezinirken bile baya fark eder . İşlemci değişikliği yaparsan oyunlarda fps'in artar internette gezinmeye işlemci değiştirmeye değmez bence.
  129. ..melihhunal..

diğer ram frekansının aynı frekansında ddr 3 4 gb ram. kaç gb olduğu farketmez bir SSD. Bulabilirsen 2. el i7 3770k işlemci alabilrisin.
  130. ..melihhunal..

Bu sistem nasıl? 6000TL'ye değer mi?

işlemcisini değiştirip ramini yükselterek nerdeyse aynı paraya sıfırını alabilirsiniz Hydro Bronze [PC Hocası] | R5 1600 GTX 1650 4GB DDR4 8GB 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com
  131. ..melihhunal..

amazon ürün iadesi almıyor

bazen satıcı parayı ödüyor ama banka senin hesabına parayı geç yatırıyor bence 3-4 gün bekle öyle mahkemeye ver.
  132. ..melihhunal..

İnternet Tavsiyesi

türk telekom önermem bugün bile saat 10'da internet gitti 12.30'gibi geldi arayınca bölgesel sorun var diyorlar.
  133. ..melihhunal..

Laptopu böylr kullansamm sıkıntı olurmu

Laptopun kayıp düşmediği sürece bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.
  134. ..melihhunal..

Laptop soğutucu önerisi

bilgisayarının yanında hava kanalı varsa vakumlu soğutucu alıp teknosadan aldıgın soğutucuyla birlikte kullanabilirsin hava kanalı yoksa linkini attığın soğutuyu alabilirsin.
  135. ..melihhunal..

Sizce Nasıl Sistem?

fiyatlar düzelince rtx 3060 ti ekran kartı almanzı öneririm. Sistem çok acilse bulabilirsen rtx 2070 süper al .
  136. ..melihhunal..

Acer Aspire 5 önerir misiniz?

Bütçeni biraz arttırarak bunu alablirsin sadece depolaması seni üzebilir onu da zamanla arttırabilirsin Monster Abra A5 V16.6.5 Dizüstü Bilgisayar (Laptop) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor arttıramazssan aceri al derim. İnsanların monster'a karşı bir önyargısı var çünkü genellikle kötü...
  137. ..melihhunal..

Laptop alıcam

https://www.apple.com/tr/shop/buy-mac/macbook-pro/16-in%C3%A7-uzay-grisi-2.3-ghz-8-%C3%A7ekirdekli-i%CC%87%C5%9Flemci-1tb# https://www.apple.com/tr/shop/buy-mac/mac-pro/kule-tipi-kasa# bence bir masaüstü ve bir de ful özellikli macbook almanız daha iyi olur. Sadece laptop isterseniz bunu...
  138. ..melihhunal..

Laptop alıcam

https://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-scar-g733qs-hg003-amd-ryzen-9-5900hx-32gb-2tb-ssd-rtx-3080-freedos-17-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00001ATMMF?magaza=Hepsiburada%3Futm_source%3Dasus&utm_campaign=G733volcano&utm_content=G733volcano&utm_medium=sm&utm_term=G733volcano
  139. ..melihhunal..

Linux Mint vs Arch linux vs Debian

Bence hepsini sanal bilgisayarda dene hangisini daha çok beğenirsen onu kur.
  140. ..melihhunal..

Trendyol üzerinden 10.000 tl üzeri alışveriş yapmak

ben az önce canlı desteğe bağlandım. trendyol asistana resimde gösterdiğimi yaparsan bağlanabilirsin.
  141. ..melihhunal..

Trendyol'un canlı desteği var ordan müşteri hizmetlerine bağlanabilirsin.
  142. ..melihhunal..

Satıcıyla iletişime geç belki eft ile laptopu alabilirsin.
  143. ..melihhunal..

parayı e ticaret limiti daha yüksek olan bir karta aktarın ve o karttan alışveriş yapın.
  144. ..melihhunal..

2000 tl fiyat performans ekran kartı

https://www.letgo.com/tr-tr/i/gigabyte-gtx-1070-ekran-kartigarantili_ff811427-f12b-4836-b46b-8d6ef2209523 https://www.letgo.com/tr-tr/i/sifir-geforce-gtx-1650-gaming-x-4gb-256bit_abfb59f1-ab30-48dd-a4c0-40d13309343b...
  145. ..melihhunal..

Sizce RAM mi HDD mi alayım??

bence bütçeni biraz zorlayıp 500gb hdd ve 8gb ram almalısın. Sonradan bir tane daha 500gb hhd alabilirsin.
  146. ..melihhunal..

Ekran kartı

2. el gtx 1050 ti 4gb modellerine bakabilirsin. Bir de i7 8700 veya i5 8400 işlemci alırsan bilgisayarın baya hızlanır. Pazarlıkla bu kartı da alabilirsin https://www.letgo.com/tr-tr/i/msi-geforce-gtx-1060-gaming-x-6gb-gddr5-192bit-nvidia-dx12_6f98c0ba-5336-4a70-9465-de91ff2f3d96
  147. ..melihhunal..

Bios önceki sürüme nasıl dönülür?

biosunun eski sürümünü indir bios güncellemenin aynısını eski sürümle yap.
  148. ..melihhunal..

SD kart açılmıyor

Bana da aynısı olmuştu bildirim geldi sonra kardeşimin telefonu ve benim telefonum sd kartı bir daha tanımadı. Pc'de ve annemin telefonunda sd kart çalışıyordu ama bilgileri bilgisayara atmak istediğimde saniyede 2mb falan atıyodu ben bilgileri kurtarabildim şu anda sd kard çöp durumda.
  149. ..melihhunal..

Swiftshader sorunu

Bugün Origin hesabımda duran sims 4 oyununu indirdim ekran kartım opengl sürümü düşük olduğu için oyun açılmadı bende swiftshader adlı dosyayı oyun dosyalarının içine atarak oyunu çalıştırabildim. Oyun çalıştı ama sol altta kocaman swiftshader yazısı duruyor bunu nasıl kaldırabilirim?
  150. ..melihhunal..

eski bilgisayara ssd takmak

evet kablolar gerekir çünkü ssd'nin içinden herhangi bir kablo çıkmıyor.
  151. ..melihhunal..

eski bilgisayara ssd takmak

İhtiyacın olanlar: Sata Data Kablosu - Sata Kablo Sata Hdd Hard disk Kablo Fiyatları ve Özellikleri https://urun.n11.com/kablolar/20-cm-sata-power-kablosu-sata-hdd-guc-kablosu-P135660670...
  152. ..melihhunal..

Pentium E5200 Overclock

İşlemcime overclock yapmak istiyorum ama biostan işlemcinin FSB değerini çok az arttırsam bile bilgisayarın açtıktan 20-30dk sonra mavi ekran veriyor ram hızını düşürüyorum yine aynı oluyor işlemcime nasıl overclock yapabilirim ? İşlemci : İntel pentium E5200 Psu : 250 watt Anakart: MSI...
  153. ..melihhunal..

Celeron B820 yerine İ7 3520m olur mu

Anakartının desteklediği işlemcilere bakabilirsin.
  154. ..melihhunal..

20.000 TL pc toplama tavsiyesi

Corsair 5000d kasaya sıvı soğutman sığar. İstersen ön panele de üst panale de takabilirsin. 5000d kasanın hava akışı da güzel. Kasaya ekstra fan da koyarsan 2-4°C daha iyi soğutma sağlar.
  155. ..melihhunal..

sıvı soğutma alman daha iyi olacaktır. Kule tipi soğutucular biraz fazla ses çıkartıyor. Corsair 4000D CC-9011199-WW USB 3.1 Temperli Cam Beyaz E-ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa - incehesap.com bahsettiğin kasa buysa sıvı soğutman bu kasaya sığmaz daha büyük bir kasa tercih etmelisin.
  156. ..melihhunal..

morhipo dan airpods alınır mı?

morhipoda airpods satan satıcının yorumları iyi görünüyor. Bence alınır.
  157. ..melihhunal..

Arkadaşlar si̇zce bi̇r wi̇n 7 i̇çi̇n 4 gb ram i̇yi̇mi̇di̇r 480 gb hafiza var i̇yi̇mi̇ si̇zce

Windows 7 için 4 gb ram yeterli. Benim tavsiyem windows 8.1 kurman.
  158. ..melihhunal..

Ram Yükseltme

https://www.n11.com/urun/kingston-hyperx-impact-hx424s14ib4-4-gb-ddr4-2400-mhz-notebook-bellek-1107973?magaza=uzmanlarpc https://www.n11.com/urun/kingston-kvr24s17s64-4-gb-2400-mhz-ddr4-notebook-ram-1120488?magaza=uygunurunal raminin cl değerini bilmediğim için rasgele önerdim. 8gb ram almanız...
  159. ..melihhunal..

Edge arka planda açık kalıyor

Bunu kapatırsan çalışması arka planda çalışması durucaktır.
  160. ..melihhunal..

Edge arka planda açık kalıyor

bende chrome'da da microsoft edge'de de aynısı oluyor. Arka planda çalışmasının sebebi tarayıcıyı daha hızlı açmak.
  161. ..melihhunal..

12000-15000 Arası Oyun İçin Laptop Tavsiyeleri

https://www.monsternotebook.com.tr/customize/productCustomize.aspx?urn=487606&secenek=&secenek2=&adet=1&lang=tr-TR https://www.gamegaraj.com/urun/fenix-10tn-144/
  162. ..melihhunal..

RTX 3080 ekran kartlı laptop için en uygun işlemci?

https://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-scar-g733qs-hg003-amd-ryzen-9-5900hx-16gb-1tb-ssd-rtx-3080-freedos-17-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00001ATMMF?magaza=Hepsiburada?utm_source=asus&utm_medium=sm&utm_campaign=G733volcano&utm_term=G733volcano&utm_content=G733volcano Bu laptop darboğaz...
  163. ..melihhunal..

3500 tl kablosuz kulaklık

https://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-fusion-700-7-1-led-bluetooth-rgb-oyuncu-kulaklik-p-HBV00000GKTV2?magaza=Altunextra
  164. ..melihhunal..

Oyun için kullanacaksan SteelSeries günlük müzik falan dinleyeceksen Beats Studio3'ü alabilirsin.
  165. ..melihhunal..

166. ..melihhunal..

https://www.apple.com/tr/shop/product/MX402EE/A/beats-studio3-wireless-kulak-%C3%BCst%C3%BC-kulakl%C4%B1k-mavi?fnode=09514092eed15216d76b3b6c2d73d43561e5b1ecf09a8769058cb8f56301a1cb659f98e68697d5606fc45889c6019609d48122ed9ab5aff137299e3f406dc1134c73d9f5617ee588c7ea2c3e05e1876236f9ad2869f270d4e1c0...
  167. ..melihhunal..

topladığın sisteme kasa eklemeyi unutmuşsun galiba
  168. ..melihhunal..

laptop da bilgisayarı açmadan boş ssd slotu varmı öğrenme

laptopunuza bu aparatla ssd takabilirsiniz ama kaç tane sata slotu bulunduğnu bulamadım...
  169. ..melihhunal..

AliExpressten Kullanılmış İşlemci Alınır Mı?

40 tl falan gümrük vergisi çıkar. Yurt dışından kargoyla gelen bütün ürünlere gümrük verigi ödersin ama hiçbir ürünün yarısı kadar gümrük verigisi ödemessin.
  170. ..melihhunal..

Acer dizüstü bilgisayar alınır mı?

SSD'sini arttırınca aynı fiyata Monster'ın bu 144 hz'lik laptopu var : Tulpar T5 V19.2 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook laptopun aciliyeti yoksa ön siparışle bu laptopu alabilirsin.
  171. ..melihhunal..

Modemde DSL Sarı Yanıyor

Benim bilgim dışında oldu. Akşam Türk Telekom'u arayacağım.
  172. ..melihhunal..

Modemde DSL Sarı Yanıyor

Sabit yanıyor ama bu sabah bir anda internet gitti ve turuncu yanmaya başladı.
  173. ..melihhunal..

Modemde DSL Sarı Yanıyor

Yardımlarınız için teşekkür ederim.
  174. ..melihhunal..

Modemde DSL Sarı Yanıyor

teşekkür ederim evde modemin kullanma kılavuzunu bulamamıştım.
  175. ..melihhunal..

Modemde DSL Sarı Yanıyor

Modemim bu: vmg3312-b10b her zaman yeşil ışık yanıp sönerdi şimdi hiç sönmeden sarı ışık yanıyor.
  176. ..melihhunal..

Modemde DSL Sarı Yanıyor

Sabah derse girecektim ve internet yoktu modemi 2-3 kez kapatıp açtım ama internet kırmızı yanıyordu 30dk sonra falan internet geldi ama modemde dsl ışığı sarı yanıyor
  177. ..melihhunal..

3k ya hangi ekran kartını önerirsiniz?

Ucuz bir ekran kartıyla ryzen 7 li sistemi al ekran kartı fiyatları düşünce de 4k'ya rtx 2060 süper alabilirsin.
  178. ..melihhunal..

10000 tl bütçeyle apu bir sistem almanı önermem 1614687729 ryzen 7 3700x işlemcinin içerisinde gpu olmadığı için ekran kartsız sistem çalışmaz
  179. ..melihhunal..

10000 tl'ye değmez bu bilgisayar. Aciliyeti yoksa ekran kartı fiyatları düşene kadar beklemenizi öneririm.
  180. ..melihhunal..

3000 TL'ye bende hiç görmedim ama rtx 2060'ı 4000 tl civarında görmüştüm.
  181. ..melihhunal..

Fan nerede

Laptop'unda böyle bir soğutucu kullanabilirsin :Laptop Soğutucu ÇİFT FAN HR2007 Kademeli Soğutucu Fan Gaming Note Fiyatları ve Özellikleri
  182. ..melihhunal..

şu anda ekran kartı almanı tavsiye etmem çünkü mining'ciler yüzünden ekran kartı fiyatları uçtu. Burdan ekran kartı fiyatının ne kadar arttına bakabilirsin: https://www.akakce.com/ekran-karti/en-ucuz-asus-dual-rtx2060-o6g-evo-192-bit-gddr6-6-gb-fiyati,551760015.html
  183. ..melihhunal..

ucuz ve iş gören ekran kartı

Bana da biraz şupheli geldi kargoyla gönderirim falan yazmış @SerhatAga04, alırsan çalışırken video iste
  184. ..melihhunal..

farkındamısın kart 2. el
  185. ..melihhunal..

bütçeni 50 tl arttırıp bunu alabilirsin:https://www.letgo.com/tr-tr/i/gt-1030-2gb_df907439-4835-420a-9fcf-497aa6c79360 https://www.letgo.com/tr-tr/i/nvidia-geforce-gt-210-1gb-ddr3-64-bit-ekran-karti_4108c921-ea77-4520-a5ac-9c7376f01f6f bunu alabilirsin ama çok güçsüz bir ekran kartı...
  186. ..melihhunal..

rx460 oem 2. el veya aliexpress'ten gtx750 ti alabilirsin.
  187. ..melihhunal..

Soğutucu bloğu olmayan m2 ssd' ler ısınır mı?

Chipset - Ram - Anakart - Ekran Kartı Soğutucu Mini Alüminyum Fiyatları ve Özellikleri bunun gibi soğutucular alıp m2 ssdnin üstüne yapıştırsan daha az ısınır.
  188. ..melihhunal..

r7 240 ekran kartı 300psu yeter mi

r7 240 ekran kartında gücünü direk pcı express girişinden aldığı için 300w yetecektir.
  189. ..melihhunal..

Klavyemde q w e a s d çalışmıyor

Benim 8 senelik klavyem hala ilk günkü gibi çalışıyor.
  190. ..melihhunal..

En uygun yazılımcı bilgisayarı?

parçaları alıp 50tlye bir bilgisayarcıya toplatabilirsin
  191. ..melihhunal..

ne fazla i7 4. nesil konulabilir i7 4. nesile de güçlü bir ekran kartı koyamassın
  192. ..melihhunal..

bu toplama bilgisayar 2.500 gibi bir fiyatı var ve attıgın bilgisayardan kat kat daha iyi ve küçük oyunları da baya iyi açar ram ve işlemciye overclock yaparsan güçlü bir bilgisayarın olur.
  193. ..melihhunal..

1. nesil işemci çok kötü ayrıca hdd kullanıyor
  194. ..melihhunal..

bence bütçeni biraz arttırarak bu sistemi al . Sadece depolaması az hdd ekleyerek arttırabilirsin
  195. ..melihhunal..

500 tllik bir alışverişte 100 tl falan vergi çıkıyor.
  196. ..melihhunal..

işlemciler aliexpreste daha ucuz oluyor US $69.0 |Intel Core I5 4590 İşlemci dört çekirdekli 3.3GHz L3 6M 84W soket LGA 1150 masaüstü CPU|desktop cpu|intel core i5intel core - AliExpress 1614584616 ayrıca anakart ve işlemci uyuşmuyor
  197. ..melihhunal..

ddr 4 bir anakartla toplasaydım işlemci düşük olurdu ve ekran kartından vaz geçmek zorunda kalırdı.
  198. ..melihhunal..

bütçeye en iyi bu kadar sistem toplayabildim.
  199. ..melihhunal..

Kingston KVR1333D3N9/4G 4 GB DDR3 1333 MHz PC Bellek Fiyatları ve Özellikleri 2x https://www.incehesap.com/apacer-panther-as340-ssd-disk-aap120gas340g-1-fiyati-42732/ https://www.sahibinden.com/bilgisayar?query_text=P5G41C-M+LX&sorting=price_asc...
  200. ..melihhunal..

Toplama Bilgisayar

Oyunları 1080p'de oynarsan i5 10400f ile rtx3060 ile darboğaz olur. Bunları yaparsan darboğaz olmaz 2k bir monitör alıp 2 k oyun oynayabilirsin , daha güçlü bir işlemci alabilirsin , daha düşük bir ekran kartı alabilirsin ama 1080p monitörde de 2 k oyun oynarsan sorun olmaz ama 1080 p olarak...
  201. ..melihhunal..

Toplama Bilgisayar

Oyunlarını 2k da oynarsan darboğaz olmaz. Anakartında da 4 tane usb 3.0 2 tane usb 2.0 var klavye ve mouseni anakarta takabilirsin.
  202. ..melihhunal..

Toplama Bilgisayar

kasa Kasa Önerisi :MSI MAG FORCE 100M 2xRGBFAN1x120mmFAN TAMPERLİ CAM ATX KASA Fiyatları ve Özellikleri https://www.itopya.com/gamebooster-gb-l06b-rgb-mesh-panel-usb-30-mid-tower-kasa/ gtx 1050 ekran kartında hdmı girişi olduğu için bir sorun olmaz .
  203. ..melihhunal..

Windows 10 Bilgisayar Kitlendi Açılmıyor

USB ile format atmayı denediniz mi ?
  204. ..melihhunal..

400-650tl arasi bluetooth kulaklık onerisi

Oyuncu kulaklığı mı istiyorsun yoksa günlük hayatta kullanabileceğin bir kulaklık mı istiyorsun ?
  205. ..melihhunal..

Eski Psu'yu yeni bilgisayara takmak

PSU bozuk değilse bir sorun çıkmaz .
  206. ..melihhunal..

Toplama Bilgisayar

1080p oyun oynayacaksan i5 işlemci rtx 3060 ile darboğaz yapar 2k oynayacaksan sıkıntı olmaz.
  207. ..melihhunal..

Bilgisayar Mavi Ekran Veriyor

Yardımcı olduğun için teşekkür ederim dediklerini yaptım bir daha mavi ekran verirse yazarım.
  208. ..melihhunal..

Bilgisayar mavi ekran verdikten sonra yaptığım bütün değişiklikleri biostan geri almıştım.
  209. ..melihhunal..

hiz aşırttırmayı biostan sadece fsb değerini arttırarak yaptım . Bilgisayar 10 gün önce de mavi ekran vermişti .
  210. ..melihhunal..

İşlemcime küçük bir overclock yaptım yarım saat sonra falan bilgisayarım mavi ekran verdi. Bilgisayr overclock'tan dolayımı mavi ekran verdi yoksa baska bir sebepten mi verdi ? Mini dump: 022521-66125-01.dmp
  211. ..melihhunal..

Dizüstü bilgisayarım için dahili bileşen değişimi

İşlemcini anakartına uygun bir i7 işlemci ile değiştirebilirsin .
  212. ..melihhunal..

Dizüstü bilgisayarım için dahili bileşen değişimi

Termal macunu değiştirip işlemcini de değiştirebilirsin.
  213. ..melihhunal..

Asus K555L ekleme yapacağım.

Termal macunu değiştirebiliyorsa işlemcisini de değiştirebilir diye düşünmüştüm.
  214. ..melihhunal..

Laptopta parçalar hakkında bilgi sahibi olan ve parçaları nasıl söküleceğini biliyorsa işlemci değiştirebilir youtube'da videoları var.
  215. ..melihhunal..

İşlemcini anakartına uygun bir i7 işlemciyle değiştirebilirsin.
  216. ..melihhunal..

Asus TUF B450M-Pro Anakart SSD Sata 5-6 da görmüyorr

gördüğüm kadarıyla anakartında 4 tane sata 6gb/s girisi var 1613941933
  217. ..melihhunal..

Topladığım Sistem Nasıl Sizce?

@Rizelimapper53 dediği gibi key al ve cl değeri daha düşük bir ram tercih edebilsin.
  218. ..melihhunal..

Yerel Disk D'ye Android X86 Nasıl Yüklenir?

D diskini 2'ye bölüp bir tanesine fotğraflarını atıp diğrine androidx86 yükleyebilirsin.
  219. ..melihhunal..

Google indirmede başarısız sunucuya ulaşılamıyor hatası.

Microsoft Edge'den indirmeye çalıştım ama Microsoft edge'de indirme hızı aşırı düşük oluyor. idm deneme sürümüm bitti.
  220. ..melihhunal..

Google indirmede başarısız sunucuya ulaşılamıyor hatası.

Google'dan 18 gb dosya indiriyordum 10 gb kadar olduğu zaman başarısız sunucuya ulaşılamıyor hatası vermiş . Sürdür seçeneğine tıklıyorum ama yine aynı hatayı alıyorum . Sıfırdan indirmeye başlamadan nasıl 10 gb'dan devam ettire bilir miyim ?
  221. ..melihhunal..

2500TL Tablet yada iPad önerebilirmisiniz Pubg için

bulabilirsen ipad 7. nesil alabilirsin.
  222. ..melihhunal..

Bilgisayar'ın kulaklığı görmeme sorunu .

Baktım HD Audio/AC97 soketi yerinden çıkmamış. Herkese çok teşekkür ederim sorunumu çözdüm.
  223. ..melihhunal..

driver güncelleme programı kurmadım. Donanımsal olarak ta bozuk olabilir çünkü hiç çalışmadı.
  224. ..melihhunal..

Bilgisayarımda kulaklık takılı olmasına rağmen bilgisayarda ön jak girişinde kulaklık takılı değil gözüküyor. Kulaklık arka girişte çalışıyor ama öndeki kulaklık ve mikrofon girişleri çalışmıyor.
  225. ..melihhunal..

8gb+16gb ram olarak yükseltme

Kingston 16gb D4 2400mhz Cl17 1.2v Kvr24n17d8/16 | Trendyol CORSAIR 16GB Vengeance LPX Siyah DDR4 2400Mhz CL16 Single Ram CMK16GX4M1A2400C16 | ITOPYA Corsair Cmk16Gx4M1A2400C14 16Gb Ddr4 2400Mhz Cl14 Vengeance Siyah Lpx Soğutuculu Dimm Bellek: Amazon.com.tr GSKILL 16GB (1x16GB) RipjawsV DDR4...
  226. ..melihhunal..

Mavi ekran sorunu.

Merhabalar bugün bilgisayarı açtım ve masaüstü geldiği anda bilgisayar mavi ekran verdi ve açılırken de garip sesler çıkarttı. Daha önce bu sorunu düzeltmek için 2 hafta önce Windows'u yeniden kurdum ama düzelmedi . Sorunun düzelmesi için ne yapmalıyım ...
  227. ..melihhunal..

Max. 8000 iş için laptop

HP ProBook 450 G7 Intel Core i7 10510U 8GB 512GB SSD MX250 Fiyatı (hepsiburada.com) biraz daha para koyup ilerdde ramini yükselterek bunu alabilirsin.
  228. ..melihhunal..

Çift monitör için askı aparatı

Plusaparat ST-558 Yükseklik Ayarlı 17"-24" LED Monitör Fiyatı (hepsiburada.com) bunda 17-24 inç diyor ama bu 3 monitor için sen 2 tane bağlayacağın için sorun olmaz.
  229. ..melihhunal..

Bu kasaya hdd takılır mı?

5 hdd takma yeri de dolu değilse takılır
  230. ..melihhunal..

Bütçeye Göre Laptop Tavsiyeleri / Tercihleri

senin için en uygunu hp probook gibi duruyor. İlerde ramini 16 yaparsan daha iyi olur. istediğin oyunları rahatlıkla oynatır. Casper biraz kalın ama diğer laptoplardan daha iyi performans verir .
  231. ..melihhunal..

Bütçeye Göre Laptop Tavsiyeleri / Tercihleri

G770.1030-B1J0X - Excalibur G770 10. Nesil Intel® Core™ i5 10300H 16GB DDR4 1TB HDD + 120GB M2 SSD NVIDIA® GeForce® GTX1650Ti 4GB GDDR6 128 Bit FreeDOS | Özelleştir (casper.com.tr) Acer Swift SF514-55T Intel Core i5 1135G7 8GB 512GB SSD Fiyatı (hepsiburada.com) ASUS İntel Core i7-8565U 16 GB...
  232. ..melihhunal..

Laptop İşlemci Değiştirme ( Yada sorunu çözme)

Orijinal Intel Core I7 4800MQ SR15L CPU I7 4800MQ işlemci FCPGA946 2.7 GHz 3.7 GHz 4M Dört çekirdekli destekler HM86/HM87 ücretsiz kargo|intel core i7|intel corecore i7 - AliExpress bu işlemciyi alabilirsin ama ısınma sorununun gideceğini pek sanmıyorum
  233. ..melihhunal..

Windows 8.1 güncelleme sorunu.

Ders arasında bilgisayarı yeniden başlattım ve güncelleme yapmaya başladı ama yaklaşık 40 dakikadır 89'da. Derslere giremedim ve hala ilerlemiyo ne yapmalıyım.
  234. ..melihhunal..

şu anakarta uygun ram arıyorum

ramin markası önemli değildir. Kaç mhz , kaç wat ve kaç cl olduğu önemlidir bunlar uyuştupu zaman ramler çalışır.
  235. ..melihhunal..

şu anakarta uygun ram arıyorum

ramin kaç mhz ve kaç wat
  236. ..melihhunal..

MSI notebook Amazon.co

vergi 1700- 2200 arası olur hiçbir sıkıntı yaşamassın sadece kalvyesinde türkçe karakter olmaz.
  237. ..melihhunal..

MSI notebook Amazon.co

2k falan vergi çıkar , klavyesinde türkçe karakterler olmaz , şarj girişi farklı olur .
  238. ..melihhunal..

Eski Bilgisayarım ile ne yapabilirim?

androidx86 kurup telefon olarak kullanabilirsin ya da televizyonuna bağlayıp televizyonunu monitör olarak kullanabilirsin.
  239. ..melihhunal..

zoom yükleme sorunu

Yardım ettiğiniz için teşekkür ederim.İyi günler
  240. ..melihhunal..

zoom yükleme sorunu

Ben sizden sorunumun çözümünü istiyorum ki bu konuyu açmışım ama sen bana bildiğim şeyleri söylüyorsun.
  241. ..melihhunal..

zoom yükleme sorunu

Zaten ilk web'de araştırıp sorunumun çözümünü bulamadığım için konu açtım.
  242. ..melihhunal..

Exxen Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Çok az içerik var yeni çıkan bir platforma göre reklamlı olmasına rağmen pahalı. Belki 1 yıl sonra almak mantıklı olablir . Onun yerine üstüne biraz daha para koyup reklamsız netfilix alıp binlerce içerik izlenebilir daha az paraya amozon prime alınabilir ayrıca amozon primeda birsürü fırsat var.
  243. ..melihhunal..

zoom yükleme sorunu

zoom 32 bit olarak kurulu olduğu için kullanamıyorum.64 bit de kurulmuyor.
  244. ..melihhunal..

zoom yükleme sorunu

en yeni sürümü indirdim.Özelliğn üstüne tıkladığım zaman beni direk zoom websitesine sistem gereksimleri kısmına yönlendiriyor.Sistem gereksimleri kısmında da 64 bit windows yazıyor. 1609761557 kendim de konferans açtım aynı değişen birşey yok .
  245. ..melihhunal..

zoom yükleme sorunu

üstte belirtmiştim hangi özelliği kulanamadığımı background - filtres özelliğini kullanamıyorum zaten direk kilitli ayarlacak bir şey yok.
  246. ..melihhunal..

zoom yükleme sorunu

sildim tekrar yükledim birşey farketmiyor. Google'da 32 bit ve 64 bit seçeneği yok sedece bir indirme seçeneği var. Hangi klasöre kuracağımı da sormuyor direk indiriyor.
  247. ..melihhunal..

zoom yükleme sorunu

evet
  248. ..melihhunal..

zoom yükleme sorunu

background - filtres özelliğini kullanabilmem için 64 bit olması gerekiyor diyor.
  249. ..melihhunal..

zoom yükleme sorunu

64 bit windows kullanmama rağmen Zoom insaller'dan Zoom'u kurduğum zaman otomatik olarak 32 bit olarak program dosyarlarıx86'ya kuruyor ve 64 bit olmadığı için zoomun bazı özeliklerini kullanamıyorum. Zoom'u nasıl 64 bit olarak kurabilirim.
  250. ..melihhunal..

Windows güncellemesi ilerlemiyor.

Herkese çok teşkkür ederim bilgisayara usb'den windows kurulumu yaptım düzeldi.
  251. ..melihhunal..

Flash diske windows kuravileceğim başka bir bilgisayar yok
  252. ..melihhunal..

Hata veriyor atamıyorum malesef. 1609681947 1609681948 1609682066 Bilgisayarda windows ekranına gelemiyorum.
  253. ..melihhunal..

Bilgisayar güncellenirken elektrikler gitti elektirikler geldiği zaman bilgisayarı açtığımda ise sistem güncelleniyorda %0'dan ilerlemiyor ya da sistem onarılıyor çıkıyor bilgisayarı açmak için ne yapmalıyım.
  254. ..melihhunal..

windows kısayol çubuğu yok

dxdiag sürüm yükselttim sonra ekran gitti bilgisayarı yeniden başlattıgımda shader 3.0 hatsı verdi ve görev çubuğu gitti ne yapmalıyım . 1609531792 denetim masasını yeniden başlattım ve düzeldi
  255. ..melihhunal..

Windows format usb'si hazırlamak.

Bilgisayarı usb'den başlattığım zaman windows logosunda takılı kalıp ilerisine gitmiyor.
  256. ..melihhunal..

Ram onerisi

bu ddr3 bellek senin laptopun ddr4 ram destekliyor alırsanız çalışmaz
  257. ..melihhunal..

teşekkür ederim seçtim şimdi başlatacağım.
  258. ..melihhunal..

windows 8.1 32 bitten windows 8.1 64 bite geçeceğim aşağıda bıraktığım rufus ayarları doğru mu ? Windows ürün anahtarımı 64 bitte de kullanabilir miyim ? işlemci : intel pentium E5200 ram : 4gb 800mhz ekran kartı: g31-g33 çipset
  259. ..melihhunal..

Forza Horizon 4 Halen Daha Alınır mı?

Need for Speed Heat al hem steam de %70 indirimde
  260. ..melihhunal..

2k monitör önerebilirmisiniz ?

bütçen 4k değil miydi ?
  261. ..melihhunal..

2k monitör önerebilirmisiniz ?

MSI 34" OPTIX MAG342CQRV 100Hz 1ms HDMI DP QHD Adaptive Sync Curved Gaming Monitör | ITOPYA Xiaomi MI Curved Gaming 34" Oyuncu Monitör 144hz | Trendyol MSI 27" OPTIX MAG272CQR 165Hz 1ms 2xHDMI DP RGB QHD Freesync Curved Gaming Monitör | ITOPYA MSI 31.5" OPTIX MAG322CQR 165Hz 1ms 2xHDMI DP...
  262. ..melihhunal..

Hardisk gereklimi

hdd seçmene gerek yok zaten ssd seçilmiş hdd almak isteğine bağlı.
  263. ..melihhunal..

Hardisk gereklimi

ssd seçili ise hdd sseçmesen de çalışır
  264. ..melihhunal..

Hardisk gereklimi

ssd seçili olabilir o yüzden hardisk seçili olmayabilir bilgisayarın linkini atar mısın?
  265. ..melihhunal..

Discord nitro bedava 1 aylık ödeme

sen 20 ocakta üyeliğni iptal et sadece,kartından hiçbir şekilde 20 ocağa kadar para çekilmeyecek.
  266. ..melihhunal..

1. ay bittiği zaman 2. ayda para çekicek çünkü 1. ay ücretsiz hediye 2. ay gelmeden 1 gün önce iptal ederseniz para ödemeden nitro sahip olmuş olacaktınız.
  267. ..melihhunal..

29. günde iptal et yoksa 1 ay sonra kartından para çekilir.
  268. ..melihhunal..

Hangi Windows u tercih edeyim?

ben windows 8.1'den memlunum ama windows 10 daha iyi ve daha güncel olduğu için windows 10 önerdim.
  269. ..melihhunal..

ben şu anda 4 gb ram ile windows 8.1 kullanıyorum ve 500mb ram falan gidiyor windows 10 pek bilmiyorum ama oyunlarını da fazla etkileyeceğini sanmıyorum bence windows 10 home 64 bit veya windows 10 pro 64 bit yüklemen senin için iyi bir seçim olacaktır.
  270. ..melihhunal..

32 bit ? 1609100315 windows'uın modifiyeli ürünlerine güven olmaz bence çünkü korsana giriyor ve içinde virüs olabilir.
  271. ..melihhunal..

windows 10 veya windows 8.1 yükleyebilirsin ama ben olsam windows 10 yüklerdim.
  272. ..melihhunal..

Hangisi daha mantıklı

m1 işlemciliyi alın.
  273. ..melihhunal..

Hangisi daha mantıklı

linklerini atar mısın ? Macbook air'ı özelleştirdin mi ?
  274. ..melihhunal..

Cd rom yerine ssd takmak

Eski bilgisayarındaki HDD masaüstü HDD'İ ise laptopuna takamassın.
  275. ..melihhunal..

RAM yükseltme

sen DDR3L -ram almalısın.
  276. ..melihhunal..

RAM yükseltme

anakartına aidia64 uygulamasından ve çalıştıra msinfo32 yazarak bakabilirsin.
  277. ..melihhunal..

Windows 8.1-i setup ile kurmak bir sorun yaratırmı?

Bütün programların silinir. Çünkü bütün programlar otamatik olarak sen ayarlamadıkça windosun kurulu olduğu yani C: klasörüne kurulur.
  278. ..melihhunal..

Windows'tan Linux'a geçiş ama geri dönebilir miyim?

viratual box yani sanal makine üzerne kurulum yaparsanız hem linux'u deneyimleyimlemiş olup windows'tan temeli linux'a geçmene yardımcı olur hem de windows lisansını kaybetmekten kurtulursun .
  279. ..melihhunal..

Windows 8.1-i setup ile kurmak bir sorun yaratırmı?

sorun olmaz ,diskini ikiye ayırıp fotoğraflarını videolarını yedekleye bilirsin.
  280. ..melihhunal..

Windows'tan Linux'a geçiş ama geri dönebilir miyim?

sanal makineye linux kurup deneyin beğenirseniz bilgisayarınıza linux kurarasınız.
  281. ..melihhunal..

Windows setup uyumluluk sorunu .

teşekkür ederim , zaten usb'den kurulum yapacaktım ama denemek istemiştim.
  282. ..melihhunal..

Windows setup uyumluluk sorunu .

windows 8.1 32 bit kullanıyorum windows 8.1 64 bite geçecektim .iso dosyasını indirdim açtım deneme amaçlı setup dosyasını açtım ve nu uygulama bilgisayarınızda çalışamıyor hatası aldım. microsft'un kendi sitesinden birdaha mı indirmeliyim .iso dosyasını ?
  283. ..melihhunal..

3000 TL RAM Önerir misiniz?

360 tl kargo parası mı ödeyeceksin ?
  284. ..melihhunal..

Corsair CMK32GX4M2Z3600C18 32GB (2x16) 3600Mhz DDR4 CL18 RAM | En Ucuzu Akakçe (akakce.com) bu üründen 2 tane alabilirsin
  285. ..melihhunal..

aynı anda 2 tane alınamıyor bu ramden farklı hesaplardan 2 tane alınması gerekiyor ürün açıklamasını okuyun.
  286. ..melihhunal..

DDR2 Ram'e DDR3 Ekran kartı

ekran kartları gddr bellekler kullanır
  287. ..melihhunal..

Windows 7ye windows 10 kurunca bilgisayarınızda yapılan değişiklikler geri alınıyor hatası

rufus ile usb'ye windows 7'yi yazdırın , bios'tan bilgisayarı usb ile başlatıp windows 7 kurulumunu yapın.
  288. ..melihhunal..

Windows 7ye windows 10 kurunca bilgisayarınızda yapılan değişiklikler geri alınıyor hatası

bios'tan yeniden windows 10 kurmaya çalışsın.
  289. ..melihhunal..

Bu bilgisayar alınırmı

eba için alıcaksan ve fazla bütçen yoksa alınır. Aldıktan sonra ekran kartı ve ram takviyesi yaparak orta seviye oyunları düşük ayarlarda oynayabilirsin .
  290. ..melihhunal..

Oyun için TeamViewer benzeri yazılım önerisi

benim TeamViewer , AnyDesk ve zoom'dan başka bildiğim bir program yok malesef.
  291. ..melihhunal..

Oyun için TeamViewer benzeri yazılım önerisi

zoom'da ekran yansıttığın zaman karşı tarafta request remote control diye bir seçenek sunuluyor . zoom kullana bilirsin .
  292. ..melihhunal..

anakartıma bu işlemci uyuyor mu?

Anakartın işlemciyi destekliyor bir sorun çıkmaz.
  293. ..melihhunal..

Bilgisayarıma Yeni Ram Ekledim Siyah Ekranda Kalıp Açılmadı

güncellesen de iyi olur ama her biosta mhz değişir diye biliyorum . ram mhzsini düşürüp yeniden yükseltebilirsin
  294. ..melihhunal..

Bilgisayarıma Yeni Ram Ekledim Siyah Ekranda Kalıp Açılmadı

bios'tan takılı olan ram mhzsini düşürüp dene bir de