Arama sonuçlarınız

1. I

Buds live

Beyler 4 gün önce 1800 TL ye buds live aldım Samsung mağazasından ama memnun kalmadım bunu nerede satabilirim fiyatini çok düşürmeyecek şekilde
  2. I

Soru Amazfit trex pro

1600 tl ye amazfit trex pro almayı düşünüyorum ama bu saatin always on displayinde sıkıntı olduğuna dair birkaç yorum okudum kullanan varsa beni aydınlatabilirmi
  3. I

Soru Fifa 21 online

Pc ye bedava indirilen fifa 21 yada baska sürümlerinin ps yw indirilen ucretli sd fifa dan ne farki vardir pc ye kol baglayinca maclar gene ayni formatta oluyormu. Cevaplarsankz sevinirim.
  4. I

Soru Akıllı saat uygulama yükleme

Her akilli saate (500-600tl lik) uygulama yuklenebilirmi örneğin Spotify veya not defteri veya başka başka uygulamalar yüklemek mümkündür.
  5. I

Realme watch s

Realme watc s almak istiyorum sizce fiyatini hak ediyormu icinde hangi uygulamalar var birde saate not alinabiliyormu veya resim acarmi . Smart watch larda mesela telefonum var ama telefona baglamadan da kullanmak mumkunmu özellikleri ile. 700 tl ye alınabilecek en iyi saat realme watch s mi...
  6. I

Xiamio powerbank şarj sorunu

Xiamio 10 000 mah powerbank aldım 140 tl ye ama telefonumu acayip yavas sarj ediyor sebebi nedir
  7. I

Airpdos pro kulak ucu slikon

Airpors pro kulak ucu slikonları internetten almadan gidip kendim alabilecegim bir yer varmı Yer:istanbul
  8. I

Soru 8Yeniden baslatma döngüsü

Pc mi şifresini unuttuğum için sıfırladım windows yüklenirken windows yuklenemedi tekrar baslatin hatasi veriyor yaklaşık 30 dk dır yeniden başlatıyorum ama değişen bisey yok lütfen yardım edin nasıl düzelecek bu 1629151921 Bu uyariyi veriyor
  9. I

Realme 7 Pro

Realme 7 pro yu kaçak olarak alsam benk 4 yıl idare edermi aşırı oyun oynayan biri değilim mesela bi cod oynadigim zaman güzel performans versin kasmasın yeter de artar bide kronik sorunları varmıdır . bazi yerlerde bu telefonun hic bi yerde bulun madigini falan gördüm. Dogrumudur ?
  10. I

Global Surum Fiyati

A32 ve a51 in 'nın global sürümlü fiyatını bilen varmı?
  11. I

Note 9 Pro Ne Kadar Sorunlu?

Note 9 pro telefon a aklım çok yattı ama sağda solda iyi yorumdan çok kötü yorum var bu telefon o yorumlardaki gibi Vasatmi? Bazu yorumların altna ben böyle sorun yaşamadım veya yalan bunlar diye cevaplar da geliyo yt deki inceleyenlerde telefonu iyi buluyo .harbiden çok arada kaldım aliyimmi...
  12. I

Arada Kaldim

Beyler redmi note 10 ama yurt dışı kayıtlı ve galaxy a32 arasında kaldım neden kaldın dicek olursanız xiamio yazılımı sıkıntılı diyolar doğru düzgün çalışmiyo insanı bezdirir diyolar bende samsungun yazılımı 1 2 tik daha iyi diye a32 ye baktim biraz, sizce hangisi, aradigim özellikler herhangi...
  13. I

Hangi Telefon??

Ben 4 yıl kullanımda en az kasma donma yaşatacak ısınma sorunu olabildiğince az olan çok pahalı olmayan ve oyunlar için uygun bir telefon istiyorum önerileriniz?? Bütçe 3200 lira ve altı
  14. I

Xiamio Redmi Note 10 Vs Note9S

Bu iki telefon arasinda kaldım kafam note 10 a daha çok yatiyo ama note9s in işlemcisi bi tık daha iyi gozukuyo ikisi arasında aman aman bi fark varmidir bi 4-5 yıl kullanmayı düşünüyorum bu telefonlardan birini.
  15. I

2.El J7Prime

J7 prime 16 gb telefonum var hiç bi sıkıntısı yok kasma donma yok 2019 un ortalarında alındı satsam ne kadar eder
  16. I

Mi 11 Lite Vs Note 9S

İki telefonda da aradigim ozelliklerin tamamı var ama sormak istediğim su: dayanıklılık İkisininde arkasına kılıf takacam ama herhangi bi düşme de veya başka şeylerde hangisi daha sağlam kalır kırılmaz cep hizasindan veya biraz daha yuksekbiyerden düşse bile kirilmicak bisi istiyorum hangisi...
  17. I

Mi 11 Lite

Bi süredir xiamio 11 lite almak istiyorum ama dayanikliligi ile ilgili bi soru sormak istedim.Mesela telefon bi yere düşünce kulak hizasindan yada o civarlarda bi yerden kalıcı olarak ekranı parcalanirmi yada telefonun bi yerleri acilirmi
  18. I

Depolama Sıkıntısı

16 gb telefonumda 2.3 gb yer vardı ama bi kere pubg indirip sildim başka hiç bişey yüklemedim ama boş alan 1gb te düştü normalde pubg silindiğinde hafızanın gene 2.3 gb ye dönmesi lazımdı ama 1 gb yer kaldı.NOT= Telefon markası galaxy j7 prime
  19. I

Ses Çıkışı Verme

bi tane mp3 çalarım var ama ses çıkışı yok sadece kulaklık takınca ses çıkışı veriyo kulaklık takmadan başka nasıl sesi dışarı vermesini sağlarım
  20. I

A20S Vs Redmi Note 8 Pro

arkadaşlar iki telefon var evde samsung a20s ve redmi note 8 pro note 8 ıraktan geldi hangisini önerirsiniz
  21. I

windosw 10 sıfırlama

windows 10 bilgisayarım var pc yi sıfırlamam halinde win10 gidermi
  22. I

kablosuz mousu klavye olarak görme

bitane kablosuz mousum var usb dongle ı pc ye takınca pc onu klavye olarak görüyo ve mouse olarak çalışmıyo bu durumu nasıl düzeltirim
  23. I

Kablosuz mousu başka bir alıcı ile eşleştirme

kablosuz mousumu kendininkinden başka bir alıcı ile nasıl eşleştirebilirim
  24. I

Kablosuz mouse çalışmama sorunu

yeni bitane kablosuz mouse aldım ama pilleri takınca alttaki kırmızı ışığı yanıyor bi 5saniye sonra kapanıyor nasıl düzeltebilirim?
  25. I

Bu kulaklık fiyatını hak ediyor mu?

arkadaşlar vatandan 100 tl ye RAMPAGE PHOENİX MOBİL TELEFON UYUMLU MİKROFONLU KULAK İÇİ KULAKLIK- (SİYAH bu kulaklığı almayı düşünüyorum ne düşünüyorsunuz kulaklıkl a alakalı fiyatı hak ediyormu
  26. I

Yabancı müzik önerisi

yabancı müzik önerebilirmisiniz mümkünse ingilizce olsun örnek olarak hip hop rap ve popu severim
  27. I

Kulaklık bütçesi

Kaliteli sesi iyi veren bir kablolu kulaklık için 70 tl yetermi
  28. I

Kulaküstü bluetooth kulaklık

arkadaşlar kayabilişimde buldum sizce nasıldır ses kalitesi falan?
  29. I

jbl charge 3

bir tane jbl charge 3 almak istiyorum alan varsa yada piyasadaki fiyatını bilen söyleyebilirmi
  30. I

Sohbetin arşivden çıkmamasını sağlamak

whatsabda bir sohbeti veya grubu arşivleyip oraya yeni mesaj gelse bile arşivde kalmasını ana ekrana gelmemesini nasıl sağlarız ?
  31. I

Kampanya kabul

Türk telekomun uygulamasindan kampanyalar kismindan 28 gun gecerli kazandiran5gb almistim bu sadece 28 gun sonunda yenilenirmi yoksa sadece 28 gunluk mu
  32. I

pc de whatsab

bilgisayarda whatsab kullanırken hiç kesilmemesi ve ne zaman istersem girmesi için ne yapmalıyım
  33. I

spotify

spotify da e postamı unuttum ne yapabilirim?
  34. I

spotify vs deezer hi fi

müzik deneyimini daha iyi yaşama ve müziği daha iyi hissetme açışından sizce deezer hifi mi yoksa spotify premium mu
  35. I

Turktelekom Faturasız hat üzerinden faturalıya geçiş

tt faturasız dan faturalıya geçişte bunu uygulama üzerinden kolayca yapabilirmiyim
  36. I

türk telekom takip

türk telekomda numara takip ne oluyor biri beni takip ederse ne olur?
  37. I

çoçuk modu

modem de çoçuk modu açılmıi birçok şeyi yapamıyorsun (video izlemek vb.) bunları kapatmadan nasıl video fln izleyebilirim
  38. I

Web sayfasi gezintisi iptal edildi hatasi

Bilgisayarin sağ altinda web sayfasi gezintisi iptal edildi diyo ve onu ordan cilartamiyorum napmam lazim bilgisayarda onemli bir bolum kaplito
  39. I

Samsung sürüm yükseltme

Samsung j7 prime im var 16 gb android 10 one ui yüklesem kaldirirmi
  40. I

Samsung finder

Telefonuma(samsung j7 prime 16 gb) finder 9.0 indirmek istiyorum nasıl yapabilitim
  41. I

Hp bilgisayar çatlak

Bilgisayarım hp yansan biraz açıldı bu açılma zamanla genislermi napmaliyim
  42. I

Mobil word

mobil word u illa paralimi kullanmak lazim
  43. I

MS Word aboneliği

Word de yeni boş bir sayfa açmak istiyorum ama bana aboneliği iz yok diye yani para istio Word u para vermeden kullanmama imkan yokmu
  44. I

Depolama öneri

Birtane depolama uygulaması lazım ama kaydettiklerimi silmesin ve guvenli olmalı Google drive gibi ama drive kaydettigim verileri 30 gün sonra siljyo bana asla silmicek bi uygulama lazim
  45. I

Samsung cloud

Samsung cloud da yüklediğim videolar belli bir süre sonra silinirmi
  46. I

Sessize alma

Biri beni arayinca mesgula atmicak ama karsidaki kisi caldirmaya devam etcek ama benim ana ekranima dusmesin lutfen boyle bi uygulama soyleyebilurmisinuz
  47. I

Çokacill

Bi uygulama lazim beni biri arayinca ana ekrana dusurmesin karsidaki kisi normal caliyo sansin karsidakini mesgule de atmasin cok acill lutfen
  48. I

Telefon secimi

2022 nin ortalarında galaxy note 9 almak istiyorum 4.000 tl bütçem var sizce o zamanda bunlar alınırmı yada param yetermi
  49. I

Airpods pro şarj

Airpods pro nun şarja taktigimda 3 4 saniye kırmızı ışık yaniyo sonra sönüyor Yardımci olabilirmisiniz
  50. I

Cashback

Spotify da hangi kartlar cashback yapiyo
  51. I

Aras kargo

N11 den sipariş vermiştim aras kargo ile gelmişti ama o anda ben evde yoktum şubeye geri gitmiş alma imkanımda çok yok eğer alamazsam napilir o kargoya
  52. I

Ne kadar dayanır?

2019 un ortalarında bi j7 prime aldım 16gb beni ne kadar götürür
  53. I

Silikonlu kulaklık

Genelde çok gürültülü ortamlarda ve otobüste metroda bazende uçakta kulaklık kullanırım böyle yerlerde normal bir bluetoothtlu kulak içi kulaklık dışardaki sesi keserek müzikten zevk almamı saglarmi yoksa gürültü engellemeli bi bluetooth kulaklıkmi almalıyım
  54. I

İşletim sistemi

Samsung kendi işletim sistemini çıkaracakmı google dan play store dan fln kopup kendi tarayacılarını getirecekmi samsung apple gibi büyük bür şirket halen androide bağlı kalması saçma bence
  55. I

Android'te airpords pro özelliğini samsungda nasıl aktif edebiliriz?

Airpods pro nun gürültü engelleme veya şeffaf mod özelliğini android de mesela samsung da nası aktif ederiz
  56. I

Airpods pro

Yeni bir airpods pro almak istiyorum airpods pro nun günde 4 5 saatlik bir kullanım sürecinde aralıklı olarak sağlığa bi zararı varmı yani sağırlık riski olurmu kullanımı rahatmı.
  57. I

Airpods 2mi promu

Bende bir airpods 2.nesil var yalıtımı kötü diye airpods pro ya gecmek istiyorum ama proda cok fazla dinleyince veya yuksek sesle dinleyince ki ben öyle yaparım sağırlık a kadar gidebiliyomus Ama yalıtımı iyi sizce hangisini seçmeliyim
  58. I

Slikon

Airpods lara takılan kulaklık slikonlari var bunlar otobüste müzik dinleme imkanı sunarmj
  59. I

Airpods yalıtım arttırma

Airpods 2.nesil in otobüste fln yalıtımı çok kötü müzik dinleyemiyorsunuz yalıtımını arttırmanın yada başka bi çözüm önerisi varmı
  60. I

Telefon fiyatları daha yükselir mi yoksa ileride düşer mi?

Mesela yeni bir telefon çıktı iphone 12 25 bin tl fiyatı var diğer telefonlarda böyle ilerliyor uzun süre sonra artık telefonlar 50 60 bin tl ye ulaşır mı yoksa iphone 12 25 bin tl iphone 13 ün ondan düşük bir fiyatta çıkma olasılığı var mı?