Arama sonuçlarınız

1. Y

Yardım Telefonu akıllı saate bağlama

Merhaba a34 telefonumu Makibes M3 akıllı saatime bağlamak istiyorum hangi uygulamayı indirmeliyim?
  2. Y

Soru Bluetoothlu kulaklık önerisi?

Merhaba 3 tane bluetoothlu kulaklık modeli arasında kaldım. Edifier W240TN ve Jabra Elit 4 ve Jabra Elit 4 Activite arasında kaldım hangisini almalıyım? Hangisi hangisinden hangi konuda iyi neden almalıyım detalı yazarsanız sevinirim.
  3. Y

Öneri A34 telefon hangi modellere benziyor?

Merhaba ben dün akşam Samsung'un öğrenci indirimden A34 256gb aldım. Şimdi ona kılıf bakıyorum ne önerirsiniz marka,model? Ama asıl sorum şu A34 ile uyumlu kılıf kullanan başka telefon var mı? Mesela A34 ile A24 aynı kılıf kullanabilir gibi gibi.
  4. Y

Yardım Kılıf Markası Önerin?

Merhaba A34 5G telefon aldım.Sizce hangi marka kılıf kullanmalıyım? Sağlam, dayanıklı ve şık olsun. Spigen'i araştırdım ama ne yazık ki ürün bitmiş, başka marka model önerebilir misiniz? 1693471443 Bilgili biri yok mu?
  5. Y

Öneri 13.000 TL'ye telefon önerisi

Merhaba bütçem 13 bin TL., en fazla 15 bin olur. Önemli olan özellikleri benim için: Kamera, işlemci, NFC(olursa iyi olur), ekran ve son olarak beni 3-4 yıl götürsün.
  6. Y

Soru Web Sitesi Yazılımı Satmak İstiyorum

Merhaba ben web sitesi yazılımı yapıp satmak istiyorum. Sizce web sitesi nasıl yapabilirim? Kendim Visual Studiodan yazıp mı satabilirim yoksa WordPress tarzı editörlerden veya başka editörde önerebilirsiniz tabi. Kısacası nasıl yapıp mı satmalıyım öneriniz nedir? Orta derece javascript...
  7. Y

Yardım USB Bellekteki Fotoğraflar Kayboldu

Merhaba biz fotoğrafçıya gitmiştik mezuniyet günümde orda fotoğraf çektirildik.Sonrada mezuniyete geçtik yarın gittim usb belleğimle fotoğrafları alayim dedim. Adam tamam dedi usb yi taktık benim usb belleğe attı. 20-22 fotoğraf mı ne vardı. Eve gittim kendi bilgisayarıma taktım usb mi. Ne...
  8. Y

Öneri Lise Tercihini Nasıl Yapmalıyım?

1.Soru: Merhaba ben bu sene LGS ye girdim. Genel yüzdelik 4.87 bana yüzde 2 ile yüzde 5 arası okul önerirmisiniz? Başarısı yüksek olucak şekilde. Not: Depremzedeyim onuda göz önünde bulundurun Pansiyonlu olur Pansiyonsuz istemiyorum. İller: İzmir, Balıkesir, Manisa, Aydın, İstanbul, Bursa...
  9. Y

Soru LGS 2023 nasıldı?

Merhaba bu sene LGS sınavı nasıldı yüzdelik olarak çoğu istediğini alamadı. Benim puanım 467 idi standart sapmayla 459 olmuş(Kaydırma yok!). Genel yüzdelik 4.87 sizce nasıl dı bu seneki sınav? Not Bu okula girebilirmiyim taban yüzdelik 3.29 bide depremzedelere ayrım olucakmış(Bende depremzede...
  10. Y

Öneri Sizce ne tür bir bilgisayar almalıyım?

Merhaba ben bir bilgisayar almak istiyorum yapacağım işler kod yazmak internette gezmek Adobe uygulamaları Photoshop da dahil. Arada bir Valorant oynarsam oynarım. Masaüstü (kasalı) aramıyorum. Laptop yada Mac mini veya mac studio gibi küçük ama performanslı bilgisayarlarda olabilir eğer öyle...
  11. Y

Soru Yurt dışından uyguna telefon almak

Merhaba ben kendime telefon bakıyorum. Telefona özenle bakarım uzun süre kullanıcam sizce yurtdışından iphone almak istesem hangi ülkeden alabilirim. Sahte açılmış vs olmamalı. Sizce İphone 14 256gb mı alınır yoksa İphone 14pro 256gb mı yoksa Eylülü bekleyip yeni iphone modeli çıkınca onu mu...
  12. Y

Soru Başarı teşvik programı nereden ve nasıl alınır?

Merhaba 4-5 ay önce Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı şöyle bir tweet attı ve haberlere çıkardılar bu tweeti. Bu paranın şartları nedir, nereden, ve nasıl alabiliriz?
  13. Y

Soru Başarısız şifre denemesinde fotoğraf çekme?

Ben şimdi telefonumda her başarısız şifre denemelerinde bir ön kameradan fotoğraf çeksin istiyorum öyle bir ayar veya uygulama var mı?
  14. Y

Yardım Smart manager aktifleştirme

Merhana ben smart managerı yanlışlıkla devre dışı bıraktım. Şimdide aktifleştirmek istiyorum ama yapamıyorum. Nasıl olucak?
  15. Y

Öneri LGS puanlar ve yüzdelik dilim

Merhaba sizce bu sene LGS yüzdelik dilimleri ne olur? Artar mı azalır mı? Bide İzmir Konak ATATÜRK Lisesi yüzdelik dilimi ile BALIKESİR ŞEHİT TURGUT SOLAK FEN lisesi yüzdelik dilimleri ne olur sizce?
  16. Y

Yardım LGS'de 1 ayda puan yükselir mi?

Merhaba LGS Sınavına 1 ay kala puan yükselirmi? Ben 420ile 430 arası alıyorum. Lgs ye kadar 450 ile 460puan arası olabilirmi? Günlük 250 soru ve fazlasını çözüyorum ve çözeceğim.
  17. Y

Yardım Discord bot hatası

Merhaba çalışıp duran bot bir anda hata vermeye başladı. Nasıl düzeltebiliriz. const Discord = require('discord.js') // discord.js modülü tanımlıyoruz. const { Client, MessageEmbed } = require('discord.js') const client = new Discord.Client() // client tanımalamsı const { readdirSync } =...
  18. Y

Yardım Node.js db modülü

Merhaba ben discord botu yapıyorum.Discord botunda ayarlamalı prefix yapıcaktım onun için db modülünü indirdim.Ama galiba modülde sıkıntı var. db.yaz('Veri') böyle olması lazımken .yaz komutunu bulamıyor mesela db.kontrol komutunuda bulamıyor sebebi nedir?
  19. Y

Öneri Kaşıkla hastalık bulaşması?

Merhaba bizim eve iftar için misafir gelmişti.Kardeşimin karşısına oturmuştu masada. Kardeşimde yemeğin etlerini seçtiği için kadında bunu görüp kendi kaşığıyla kendisinden etlerini koydu. Kardeşimde tabi ki onun kendi kaşığıyla koyduklarınıda yedi. Şimdi kardeşime ne hastalığa bulaşabilir...
  20. Y

Yardım Windows pixel pixel yazılar?

Bilgisayara format attım.Ve bilgisayarda yazılar pixel gibi hatta pixel.Google falanda öyle yazılar bi garip fotoğraf atıcam nasıl düzelir sizce?
  21. Y

Yardım Harddisk kutusundan başlatma

Merhaba benim bilgisayarda hdd 500 gb vardı ben onu çıkartıp bir tane hdd kutusuna koydum. Hdd yerinede samsung ssd şuanda bilgisayarı ssd olarak kullanıyorum. Şimdi ben Hdd kutusundan bilgisayarı başlatmak istiyorum boot ekranında çıkmıyor hatta hdd kutusunun ışığıda yanmıyor.Biosda öncelik...
  22. Y

Öneri Atasözleri ve Deyimler Sözlüğünü Okumak?

Merhaba ben 2023 LGS'ye gireceğim. Atasözleri ve deyimlerde hafiften çuvallıyorum. Sizce Atasözleri ve Deyimler Sözlüğünü baştan sona okumalı mıyım? Kurban Bayramınız Kutlu Olsun! 1657551270 cevap yazan yokmu
  23. Y

Soru Ekrana Sayaç Yapma

Merhaba ben bir sayaç yapmak istiyorum. Sayaç şöyle olucak; 1.Benim evde 1 tane monitör var. Onun ekranında Sayaç olucak. Örnek;Lgs Sayaçı gibi Hani yazıyor ya 22gün 12saat 12dakika 53saniye gibi bir sayaç yapıcam. Ama sadece monitör kulanmak istiyorum. Not :Monitörü bilgisayara bağla...
  24. Y

Öneri Kablosuz Kulaklık Önerisi.

Merhaba herkese.Bugün size bir sorum var A101'e Xiaomi Earbuds Basic2 geliyor 140TL. Sizce nasıldır aşağıda 3model var hangisi daha iyidir en fazla 230Tl bütçem var orjinal istiyorum.Linkleriyle gönderirseniz sevinirim.Bu arada canlı derslerede giriyorum müzik dinlemeyide seviyorum. 1.Xiaomi...
  25. Y

Öneri Su Altı Kamerası Önerisi.

Arkadaşlar merhaba bana su altı kamerası lazım.En fazla 500tl olsun ve parçaları ucuz olsun istiyorum.Aşağıda üç model var hangisini tercih etmeliyim? Sjcam SJ4000 Air Eken H9 Eken H9R Hangisi daha iyi sualtı çeker ve bataryası falan ucuzdur veya başka hangi modelleri önerirsiniz?
  26. Y

Whatsapp'daki Grubu Başka Yazışma Programına Taşıma.

Merhaba günaydın herkeze, konumuz gene WhatsApp. Bizim dersle alakalı sınıf grubumuz var ve anlaşmayıda kabul etmek istemiyom. Bu grupları ve oradaki sohbetleri hangi yazışmaya taşıyabilirim. Bip'in reklamında görmüştüm. WhatsApp'da kullanıcı azalmasın diye başka mesajlaşma programıylada...
  27. Y

Hangi editleme programı?

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Bugün size bir sorum olacak. Movavi Editör mü iyidir yoksa Camtasia mı ben ücretsiz kullanmak istiyorum crack de istemiyorum. Zaten çok ustaca yapmıycam bi abone ol green screenle bide intro ekliycem video kesme, video birleştirme, green screen bide geçiş efekti vb...
  28. Y

Harici harddiskteki işletim sistemini açma

arkadaşlar benim hdd kutumda 1 tane 500GB'lık 1 tane Hdd var onun içinde Windows 10Pro Lisanslı ve Lubuntu 20.04 var ben şimdi windows 10'u yada Lubuntu'yu nasıl açarım. Bıosa girerken de üç seçenek çıkıyor bıos f2 deydi bıosa da nasıl girerim bide çünkü işlemlerde lazım olursa onuda sorayim...
  29. Y

Hdd kutusundaki hdd gözükmüyor

merhaba bildiğiniz gibi ben bilgisayardaki hdd yi söküp ssd taktım çıkan hdd yi çöpe atmak istemedim 500gb resim falan atarım diye bir hdd kutusu aldım onun içine koydum ve taşınabilir harddisk gibi oldu ama bilgisayara takınca görmüyor. Hdd Kutusu...
  30. Y

Hiçbir program açılmıyor

merhaba forumuma benim bir bilgisayarım var 2. kardeşim için windows 7'ydi geçen grub hatası verdi onu bilgisayarcıya götürdüm format atıp windows 8.1 kurmuş ve bir programa bazınca hata alıyorum sizce neden çoğu kişi ekran kartını göncelleyin diyor ama ben güncelleme yanlısı değilim amd radeon...
  31. Y

Etkinleştir tuşu yok

Arkadaşlar benim telefonumda samsung smart manager vardı bişey oldu devre dışı bırakmak zorunda kaldım şimdi de etkinleştirmek istiyorum ama programa gelince etkinleştir tuşu yok ama diğer devre dışı bıraktığım uygulamalarda etkinleştir tuşu var nasıl yaparım cihaz samsung galaxy j7 2015...
  32. Y

Android sürüm yükseltme

Merhaba arkadaşlar benim bir tabletim var android 4.4.2 onu yükseltmek istiyorum ama yükselmiyor internette yapıyorlar ama root istiyor, root olunca da bazı uygulamalar çalışmaz dediler hata vs dediler bende saf android yapsam android sürümü yükselir mi hem dahada hızlı oluyormuş doğrumu şişede...
  33. Y

Wifiye bağlı ama internet yok!!

Merhaba arkadaşlar ben lunaparktan bir tablet kazanmıştım o tablet bir türlü wifiye bağlanmıyor wifide sıkıntı var deseniz telefon internetini paylaştım gene çekmiyor internetten gelişmiş seçenekleri ile bağladım youtuba giriyorum dönen çarkta kalıyor play storedede dönen çarkta kalıyor...
  34. Y

Windows 7 wifi yok

Merhaba arkadaşlar kuzenimden onun bilgisayarında WiFi yok ve WiFi kartınıza bulamadım nasıl yaparım
  35. Y

İzmir'de Deprem

Son dakika haberine göre; Ege Denizi'nde art arda 4 şiddetli deprem meydana geldi. Depremlerin ilki sabah 08.20'de 4.1 olarak gerçekleşti. Depremden yaklaşık 25 dakika sonra saat 08.46'da İzmir Karaburun merkezli 5.1 büyüklüğünde ikinci bir deprem daha meydana geldi. Deprem İstanbul'da da...
  36. Y

Hangi linux

merhaba arkadaşlar benim 2.bilgisayarım var oda windows 7 de kaldı ona linux kurcam ne önerirsiniz bide garuda linuxda dosyalar ve programlar rengarenk o nasıl yapılır. Bilgisayar: AOD270 kapağında Aspıre One yazıyor düşük sistem galiba
  37. Y

Windows 7 wifi hackleme

arkadaşlar benim kuzenim windows 7 kullanıyor tutturdu wifi hackleme programı bul bende anlamam bana program önerirmisiniz lütfen çünkü 2 günden beri kafamın etini yedide ondan UP
  38. Y

Hangi paket iyi

Arkadaşlar ben iki paket arasında kaldım hangisi olsun Evde Fiber 24 Evde Fiber 35 Arkadaşlar vadafone'un fiber paketi hangisi. Acilll
  39. Y

TürkTelekom izin vermiyor

Merhaba ben yeni bir eve taşındım TürkTelekom'un altyapısı var hatta açtılar yan komşum kullanıyor bende Türknet alıcam 100mbps ama TürkTelekom Türknet'e altyapısını kullandırtmıyor veya izin vermiyor böyle bir hakkı varmı, yoksada nereye şikayet ederim. Burada Türktelekomun altyapısı var ve...
  40. Y

Biri bana Walpapaer yapabilirmi

Merhaba arkadaşlarbana bir tane masaüstü duvar kağıdı lazım benim bilgisayarım için çözünürlük 1366x768 olsun ortadada Everything yazsın. Ben pek anlamıyorum ama havalı olsun bazı örnekler koyuyorum alta Bunlar hoşuma gitti bana özelden atarsınız
  41. Y

Ubuntu toch

Arkadaşlar Galaxy j7 2015 var Ubuntu touch indirilirmi indirilirse linkini atarmısınız
  42. Y

Lubuntu. LXDE vs LXQT vs XFCE

Arkadaşlar Lubuntu 20.04 var ama çok sade ben biraz daha şık olsun istiyorum bu yazdıklarımdan hangisi daha iyi şık ve hata vermeyen. Bunlar var XFCE LXQT LXDE Hangisi
  43. Y

Yatak seçimi

Merhaba konuma baktım konu dışı ben şimdi 90x200 yatak alıcam kaliteli olsun ergonomik ve çocuklar yatıcak 2 tane arasında kaldım Yataş Selena Armada 796TL Sert yazıyor Yataş Sleep Balance 768TL
  44. Y

Hangisi daha iyi çalışır

Merhaba bilgisayarıma format attırdım çünkü donanım değiştirdim azıık bilgisayarım windowslarda mı iyi çalışır linuxdamı Bilgisayar: Hp 15af106nt arkadaşlar ram 8gb oldu. Hdd söktüm ssd taktım "samsung evo 860 500gb"
  45. Y

Hangi linux

Merhaba arkadaşlar ben Lubuntu kullanıyorum FPS için kurdum ama arayüz falan özelleştirme çok az böyle daha şık ve hızlı işletim sistemi ne önerirsiniz?
  46. Y

Yeni bilgisayar mı aliyim donanım mı değiştireyim

merhaba benim bilgisayarımda birtane 500gb hdd var onun yerine samsung evo 860 500gb ssd alıcam hdd ye bir tane hdd kutusu alıp usb ile bağlıycam onada resim falan atarım büyük ihtimalle.Ssd yi hdd yerine takıcam çünkü cd yerim lazım okul için ders için vb. Ramde 4gb ram var 8gb yapıcam değermi...
  47. Y

250 gb Ssd

arkadaşlar bana 250gb bir ssd lazım yüksek okuma, yüksek yazma, karışık okumada yüksek olsun bide bilgisayarım sata kaç destekliyor yazarmısınız Bilgisayar: 15-af106nt-p0e90ea
  48. Y

Java dosyayı açmıyor Lubuntu

arkadaşlar bütün dosyaları sildim javayı bideha kurdum dosyanın ismi bu jdk-15.0.1_linux-x64_bin.deb bunu yazılır kurdan kurdum şimdi sonoyuncunun üzerine sağ tık yapıp birlikte aça basıyorum orada boş bir seçenek var o java nedense öyle gözüküyor sunucuya giriliyor diyor sonra bideha açılmıyor
  49. Y

Java kurulumu

Terminale bunu yazdım bu çıktı indirdiğim dosyalara bakın hangisi kurulmamış söyleyin ve kodlarını koyun egehan41@Lubuntu:~$ java --version java 15.0.1 2020-10-20 Java(TM) SE Runtime Environment (build 15.0.1+9-18) Java HotSpot(TM) 64-Bit Server VM (build 15.0.1+9-18, mixed mode, sharing)...
  50. Y

Lubuntu java kurma

lubuntu java nasıl kurulur sonyuncu için lazım @Ram_kafasi discorda bakarmısın oradan yapalım
  51. Y

Broadcom Bcm43142

bu wifi kartının driverları kurulu değilde nasıl kurarım kodlarını gönderirmisiniz İşletim sistemi: Lubuntu 20.04 Wifi kartı: Broadcom Bcm43142 Böyle wifi kartı olmaz olsun hiç bi linuxda kurulu gelmedi mübarek @Ram_kafasi aciill
  52. Y

Discord sunucu ayarlamadan anlayan varmı

az önce konu açtım sunucuda çok eksik varmış bir kişi yada iki kişi bulup bu sunucuyu daha güzel yapmak istiyorum bu işlerden anlayan varmı varsa sunucuya girip bana özelden yazsın Join the Everything Discord Server! discord bu
  53. Y

Discord sunucum iyimi

merhaba discord sunucuma girip eksikler varsa yazarmısınız beğendiyseniz sunucuda kalabilirsiniz Join the Everything Discord Server! link bu
  54. Y

Lubuntu'da SonOyuncu Launcher açılmıyor

arkadaşlar lubuntuda sonoyuncu kurdum açılıyor packi nasıl seçicem 1611062714 wine ile kurdum
  55. Y

Fan sesi

arkadaşlar bilgisayar açılırken hep bunu yapıyor ama windows açılırken lubuntu açılırken sanki çalışmıyor sesi tarif edemem video koyucam ayrı yetten alt fanı da var bilgisayarın usbli çalışan 2 tane fan var onları çalıştırıyorum bilgisayarın ki az çalışsın diye
  56. Y

Fps kaç alır

merhaba ben windows 10 proda sonoyuncuda en fazla 70fps alıyordum Linux mint xfce de kaç alırım ve lubuntuda kaç alırım Bilgisisayar: HP 15-af106nt (P0E90EA)
  57. Y

Lubuntu vs Linux Mint XFCE

baslikda yazdigim hangi isletim sistemi daha performansli daha cok fps verir ve hangisi hizli Bilgisayar HP Pavilion 15-AF106NT
  58. Y

Lubuntu klavye sorunu

merhaba ben simdi lubuntu kurdum ve klavye farkli ı ya basinca i iye basinca ' bu internette baktim bu kod var ama hep ba;lattigimizda bu kodu yazcakmisiz nasil yapicam kod bu ama ben hep yazmak istemiyorum setxkbmap tr aciiillllllll
  59. Y

Lubuntu ses ve dosya kurma

merhaba lubuntu kurdum şuanda güncelliyor 1.sesi bilgisayarda %80 kullanıyor kulaklık takıncada aynı sesi veriyor korkuyorum bi sesi kapadınmı bunu yapıyo kulaklıktan çok ses geliyor azaltıyorum ya bi ses gitsin ses yükseliyor 2.arkadaşlar yazı yazarken bi isimsiz pencere açıyor ama hızlı...
  60. Y

Fan sesi veya fan sürtme sesi

merhaba ben şimdilik windows 10 kullanıyorum bilgisayar açılırken fan çok hızlı çalışıyor bide fan sürtüyo galiba bi garip ses yapıyor ama fan üfleme sesi değil bu bende bi dualboot ubuntu var o açılırken sessiz bazen açılıyormu diye bakıyorum bu neden o sürtme seside masaüstünü görünce bitiyor...
  61. Y

Dosya indirmem

merhaba az önce xfce indirdim 6mbps var 40.kb indiriyor 10 saat yazıyor bunu nasıl hızlandırırım torrent istemiyorum tarayıcım Opera GX
  62. Y

Windows 10 yanına GNU/Linux dağıtımı önerisi

merhaba ben bi konu daha açmıştım cevap aldım bu da farklı bir konu ben dualboot ubuntu kullanıyorum windows 10 pro da opera gx de arama yaptığımda 4 saniyede açıyor ubuntuda 10-15 saniye açıyor şuan ubuntuya macos teması kuracaktım vazgeçtim zaten Ram kafasıyla discorddan yazışarak yaptım ama...
  63. Y

Ubuntuya MacOs Catalina

Merhaba ben şimdi ubuntuya MacOs catalina tema yapıcam Ram kafasının profilindeki gibi yapıcam ama nasıl yapıcam bilmiyorum yardım eder misiniz ? 1610634154 @Ram_kafasi
  64. Y

Wifi adaptör ve Wifi kartı

merhaba benim bilgisayarın wifi kartı Broadcom Bcm43142 kalide ubuntu dan hiç çalışmadı bende wifi adaptör aldım nasıl kuracağimı bilmiyorum aldığım wifi adaptörü linuxla uyumluymuş hatta kali linuxlada uyumluymuş ama ben wifi kartına öncelik veriyorum ubuntuda wifi driverinı koyabilirmisiniz...
  65. Y

Havalı masaüstü fotoğrafı lazım

merhaba bana havalı bir masaüstü fotoğrafı lazım acill güzel olsun Çözünürlük:1366x768 (16'5 inch zaten)
  66. Y

Eset key

merhaba forumuma ben ESET Smart Security Premium yükledim ama lisans istiyor bana lisans söylermisiniz yada site
  67. Y

Bas konuş

Merhaba öncelikle ben forumda bas konuşa bastığımda hiç yukarıdan aşağıdan izin istemiyor bas konuştaki mikrofon sembolu bile değişmiyor ayarı nasıl yapılıyor tarayıcım Opera GX 1610529741 @Creative @Dora @grbzz @Hakkı Alkan @alpsadik
  68. Y

Ubuntu vs Arch Linux

Arkadaşlar ubuntu mu arch linux mu bide ben internette şöyle bi görüntü gördüm çok hoşuma gitti bide onu nasıl yapabilirim 1: 1 2: 2 1610515902 Mesajımdaki mavi 1 ve 2 ye basın o zaman çıkar resim
  69. Y

İşletim Sistemi Tavsiyesi

Merhaba ben işletim sistemi arıyorum böyle hackırlık falan yapmıycam internette gezicem youtube video çekicem öyle olsun bide kasmasın bilgisayarımın özelliklerine bakarsınız bide ben şöyle birşey istiyorum windowsda dosyaya girdinmi exe çıkıyordu basıyodun next diyodun otomatik her şeyi...
  70. Y

Signal ve WhatsApp

Merhaba ben şimdi signal kurdum watsapp daki konuşmalarımı ve olduğum grupları signal dan giriş yapabilir miyim yani okul gruplarına signaldan girsem olurmu ama gurup Watsapp dan. bide önemli yazışmalarım var watsappdan signal a taşıya bilirmiyim acilll
  71. Y

Albert Launcher hatası

merhaba ben ubuntu 20.04 kullanıyorum görüntüyü big sure yapiyim dedim bu video burada albert launcher da hep hata veriyor bana kodunu yazabilirmisiniz özellikle Ram kafasından bekliyorum 13:59 saniyesinden itibaren lütfen konumu kapatmayın 1610379537 1610379624 @Ram_kafasi
  72. Y

Albert

merhaba ben ubuntu 20.04 kullanıyorum görüntüyü big sure yapiyim dedim bu video burada albert launcher da hep hata veriyor bana kodunu yazabilirmisiniz özellikle Ram kafasından bekliyorum 13:59 dan itibaren
  73. Y

Signal

merhaba arkadaşlar ben WhatsApp sildim şimdi de Signal kurdum kamera butonuna basınca siyah ekranda kalıyor 3dk sonra Signal durduruldu neden sizce? Telefonum Galaxy J7 2015 var
  74. Y

Mesajlaşma Programları

Merhaba bildiğiniz gibi WhatsApp kaldırıldı bundan dolayı watsapı bırakıyorum.Ama bir sorum var tabi. Şimdi en güvenlikli güvenilir hızlı bir mesajlaşma programı önerebilirmisiniz ? Signal nasıldır arkadaşlar güvenilir midir? Bide Telegram varmış. Telegram mı iyi yoksa Signal mı güvenlik hız...
  75. Y

Kolaj Ödevi

Merhaba forumuma öncelikle bize resim hocası kolaj yapmamızı istedi aşağıya örnek resimler koyucam bunun için hangi program iyidir yada hangi site? Lütfen Canva demeyin o siteyi sevmiyorum ve birşey anlamadım. Peki cs6 Photoshop olurmu bu ödev için. Acill yardım not vericek bundan
  76. Y

Mikrofon

merhaba forumuma ben güzel bir mikrofon istiyorum örnek veriyim YouTube'a "Mendebur Lemur" yazın çıkar onun mikrofonunu çok seviyorum yada "Bafır"ın mikrofonu çok güzel ses veriyor deep ses yok benim kulakiçi kulaklığın arkada hep garip bi ses oluyor öyle olmasın istemiyorum önerilerinizi bide...
  77. Y

Amd ekran kartı

Hoşgeldiniz forumuma benim bilgisayarım hp 15af106nt veya P0E90EA diye geçiyor ekran kartını güncelledim 5saniyede bir donmaya başladı fareyi oynatınca 5 saniyede bir durup yeniden devam ediyor bunun nedeni nedir?
  78. Y

Canlı yayın

Forumuma hoşgeldiniz YouTube dan canlı yayın yapiyim dedim.Hemen izlenir belki 4-5 abone kazanırım dedim.Obs ile yayını başlattım.Bu arada nenemin telefonunun internetini kullandım 36mbps download, upload ise 17mbps. Canlı yayında annemin telefondanda bakıyom masaüstünde kaldı ses var ekran...
  79. Y

İnternet

Hoşgeldiniz forumuma size birşey sorucam benim şimdi inşaatta bir evim var o bitti 1 ay sonra taşınacağım internetide halledeyim dedim fiber altyapısı var ben biraz anlarım benimde bir modemim var araştırıp fiber ile 100mbps alırmı modem: ZyXEL model:P-660HN-T1A bu modem iyimi benim modem bu...
  80. Y

Windows 20H2

Merhaba hoşgeldiniz ben windows güncelleme yardımcısı 1709dan 20H2 geçirdi ama diske bakıyom bazen 2 gb boş yer azalıyor bazen 4gb boş yer azalıyor bazen +8gb boş alan veriyor bu neden oluyor
  81. Y

Sonsuz döngü

arkadaşlar az önceki konum iptal oldu şimdi sonsuz döngü kurun mesela anneni öldürürsen sen doğmamış olursun o zaman annen ölmemiş olur .Böyle yazın
  82. Y

Herkez birbirinin yorumunu beğensin

merhaba hoşgeldiniz herkes bir sonsuz döngü cümlesi kursun ve herkes birbirinin cevabını etiketlesin bakalım kaç kişi olucaz haydi SDN Forum
  83. Y

Puffin Browser

Puffin browser indirdim kendi sitesinden ama benden lisans istiyor nasıl yapıcam 1609263625 Ama puffini silip başa sitelerden yüklemek istemiyorum her zaman kendi sitesini tercih ederim indirmek için
  84. Y

Bıosdan anlayan kimse yok mu lütfen!!

Merhaba bilgiayar HP 15-AF106NT P0E90EA bu şu anda kullandığım F.1C Hp nin kendi sitesinde F.28 Rev.A ben şimdi hangisini yükliycem benim bildiğim yüklü olan bıos yüklenir diye ama bence f.1C yüklencek gibi geliyor sizce hangisi Anakart: HP80CC
  85. Y

Bıos Güncelleme

Merhaba bilgiayar HP 15-AF106NT P0E90EA bu şu anda kullandığım F.1C Hp nin kendi sitesinde F.28 Rev.A ben şimdi hangisini yükliycem benim bildiğim yüklü olan bıos yüklenir diye ama bence f.1C yüklencek gibi geliyor sizce hangisi Anakart: HP80CC
  86. Y

Ram kullanımı

Arkadaşlar ben ramın 4gb ama tamamını kullanamıyorum nasıl yaparım bide kötüleşirmi bilgisayar yoksa daha mı iyi çalışır
  87. Y

Bıos değişik

Merhaba benim bilgisayarım hp15af106nt diğer adı P0E90EA bu hp nin kendi sitesinde F.28 Rev.A version var ama ben cmd ile kontrol ettiğimde Insyde F.1C simdi ben hangisini yükleyeyim bilgisayarda yüklü olan f.1c mi yoksa hp nin dediği f28 mi acill
  88. Y

Minecraft Düşük FPS

ben minecraftı kendi sitesinden oynu sildim bende lisansı var diye yazıyordu bende oraya basıp ücretsiz indirdim sonra easy.mc sitedende premium hesap aldım sonra yeni dünya açtım videoya başladım 5fps amanın videoyu kapatınca 15 fps benim bilgisayar cs:go da 100 fps gördü bu kare kare oyunda...
  89. Y

Remix programı lazım

remix programı lazım kolay basit ve arayüzü kolay olan
  90. Y

Merhaba 4+4 sistem alakalı

Merhaba ben 6. sınıfa yani ortaokula gidiyorum sınavlar konusunda ortaöğretim sınav olucak ilk öğretim olmayacakmış İnternette ilköğretime girenler=İlkokul ve Ortaokul İnternette Ortaöğretim=liseler peki ben sınava girmiycem gibi gözüküyor ama yazılı olucaz bu nasıl iş
  91. Y

Lgs

Merhaba ben 6. sınıfım daha sınav olmadık ortalamam 93 küsür 5.sınıf ve 4. sınıfta da aynıydı mahalledeki biri lgs kötü geçmiş ve ortlamasına oynamış ben sordum 6,7,8 sınıfın ortalamaları toplanıp ortalama sonucu ile seçmiyormuşsun lgs puanın ile seçmek zorundada değilmişiz bide öyle okul...
  92. Y

CPU ve Bellek kullanım miktarı

abi cpu az öce 56 bellek 89 bunlar çok yüksek değilmi fanında gücü yükseliyor anlıyorum altınada fan koydum bilgisayarın ama bu değerler normal değil demi
  93. Y

Toplu gmail açma

Merhaba ben 70 80 tane gmail açıcam nasıl yaparım sınıf için 2 sınıf 46+46 1608041006 Bazı çocuklar istemedi bazılarındada varmış
  94. Y

Bilgisayarı satıyorum ne kadar eder?

Bilgisayarım hp15af106nt samsung evo 860 500gb taktım ssd yeri olmadığı için cvd aparatı alıp taktım temiz bir format attım windows 10 pro etkinleştirilmiş.Bilgisayarın özelliklerine bakın bana acill yazın
  95. Y

Ofis programları hata veriyor

Bu içerik artık telefonunuzda mevcut değil. Sorun devam ederse yardım için Bize başvurun. Sorunu çözmemize yardımcı olmak için aşağıdaki kodu ekleyin: (com.microsoft.office.programın ismi: 2290:9931:7ea06b99011 aynen böyle yazıyor ama programın ismi yerine word, excel, powerpoint, onenote...
  96. Y

Buderus Gb012 üretimi kalkdımı

Benim kombim buderus gb012 üretimi kalkdımı kullananlar memnunmu cevap verirmisiniz
  97. Y

Eşanjör nedir

Benim kombim Buderus gb012 tek eşanjör mü çift eşanjör mü. gb012 mi iyi gb022 mi daha iyi. Hepsi Buderusun modeli
  98. Y

Hangi kombi daha iyi

Bizim bir tane yeni evimiz var 1+1 60 metrekare. Kombimiz Buderus GB012 25 kw evimiz küçük diye tam yoğuşmaz dediler bizde yarım yoğuşmalı aldık ve 3750 TL şimdi konuya geçelim Bizim ev inşaattı Kombiyide hayliylen doğalgazcıda bıraktık oda İzmir'e depoya koymuş evi yapan firma evin doğalgaz...
  99. Y

Amd ekran kartını güncelledikten sonra donuyor.

Merhaba benim bilgisayarım hp15af106nt amd nin kendi sitesinden yükleyip güncelledim fare yi oynatınca donuyo düzeliyor sonra yeniden oluyor 10 saniyede 2 kez oluyor windows 10 pro güncel ekran kartının bizzat kendi driverını indirdim indirirkende güncelleme paketi 3 tane vardı 1 tanesı demo ama...
  100. Y

SSD Alınca ram kaç gb olur

merhaba bilgisayarım hp15af106nt ssd alınca kaç gb ram olur ssd samsung evo 860 sata 3 500gb
  101. Y

Merhaba bilgisayara ssd alcam

merhaba bilgisayarıma ssd alıcam ssd yi buldum ama bilgisayarım ne destekliyor bilmiyorum sata 2 mi sata3 mü bide NVMe varmış nasıl anlıycam bulduğum ssd samsung evo 860 500gb 552tl
  102. Y

SSD Önerisi

merhaba ben ssd alcam bilgisayara hızlandırmak için okuma yazma hızı yüksek 500 gb ve üzeri bide kioxia 480 gb iyimi birde sandiskin ssdleri var ucuz onlar nasıl
  103. Y

Amd ekran kartı

merhaba ben AMD Radeon (TM) R5 (M330) ekran kartı var güncellyim dedim driverı indirdim amaa betayı indirmedim denenmiş olanı indirdim sonra bilgisayar açılınca fare yi hareket ettiriyom donuyo 2 saniye sonra geliyor bilgisayarıma eddi ve cevap yazarken bana ürün önermeyin çünkü ben memnunum...
  104. Y

Wifi Kartı

Merhaba bende hp15af106nt bilgisayar var wifi kartı Broadcom BCM43142 kali linux uyumlu değil wlan0 yok nasıl yapabilirim bana bilgisayar için wifi kartı önerirmisiniz bide monitör modda çalışsın teşekkürler wifi adaptörüm var nasıl kurulduğunu anlamadım
  105. Y

Kali Linux Wifi Adaptör

https://www.hepsiburada.com/realtek-usb-wifi-usb-wireless-p-HBV000006BFZA?magaza=bconline Bu wifi adaptörünü kali linux için aldım Driverda şunlar var Cd nin içinde iki adet dosya var MTK nin içinde Realtek dosyasında Ben kali linux için MTK daki hangi linuxu kurcam 1605790025 Hangisi...
  106. Y

Bilgisayarı şarjdan çıkarınca ekran ışığı düşüyor

merhaba ben bilgisayarı şarzdan çıkardığımda ışığı düşüyor ve yükseltme tuşuna basıyorum orda yükseliyor ama ekran ışığı yükselmiyor şarza takdığımda azaltıp yükseltebiliyorum yani sorun şarzda olmadığında ışık yükselip azalmıyo ama bilgisayarda full gözüküyor 1604742239 ekranda ekran parlaklığı...
  107. Y

Merhaba birbirimize abone olalım mı ?

Egehan YouTube linkim abone olalım birbirimize
  108. Y

Hp AiO Printer Remote

Merhaba ben HP 2710 yazıcı aldım hp aio printerla kurdum sonra açılmıyo yükleniyo çemberinde bekliyom sonra kapatıyo kendi herşeyim güncel yardım edin
  109. Y

Bimden HP 2710 yazıcı aldım 305 kartuş hata

Merhaba ben bimden HP 2710 yazıcı aldım HP 305 kartuş kullanıyo içinden demo çıkdı onu kullanıyorum demo kartuşları var onlar farklı renk çıkarıyo dolum yapdım mürekkep yok gösteriyor telefondanda yok gösteriyo ama asıl sıkıntım hp aio printer remote açılmıyo her şeyi yapdım açılmıyo programı...