Arama sonuçlarınız

1. onuryamn

Mavi Ekran Hatası Sorunu

Tamam hocam zaten chrome u kaldırdım ve gene mavi ekran verdi. Memtest yaptım ve ve ramlerde bir sıkıntı çıkmadı yalnız. Driveri yükledim hata kodlarını birde aldığım siteye atacağım.
  2. onuryamn

Mavi Ekran Hatası Sorunu

Anladım hocam ben bir bakayım çözümü yoksa direk sileceğim çok teşekkür ederim böylesi küçük bir sorun bile insanı bunaltıyor. Kod okumanın faydaları işte :D. İyi günler.
  3. onuryamn

Mavi Ekran Hatası Sorunu

Çok ironik bir olay :D. Peki hocam ne yapmam gerekir tamamen kaldırıp yüklememem mi lazım yoksa çözümleyebilirmiyim?
  4. onuryamn

Mavi Ekran Hatası Sorunu

Sildim :)
  5. onuryamn

Mavi Ekran Hatası Sorunu

Memtest i bugün sabah yaptım ve ramlerde bir sıkıntı çıkmadı zaten chrome dada hay aksi hatası alıyordum onuda sildim tekrardan kurdum az önce discordu sileceğim şimdi. Dosya onarımınıda yapacağım teşekkürler. 1604144720 Tamam hocam sizden haber bekliyorum :) . 1604144776 Müsait olunca bi...
  6. onuryamn

Mavi Ekran Hatası Sorunu

Umarım benim sorunumda öyledir ve formatla çözülür.
  7. onuryamn

Mavi Ekran Hatası Sorunu

Hadi İnşallah.
  8. onuryamn

Mavi Ekran Hatası Sorunu

Teşekkür ederim umarım sorunum belli olur.
  9. onuryamn

Mavi Ekran Hatası Sorunu

Umarım çözülür çok aksi birşey birde insanın yeni aldığı sistemde böyle birşeyle karşılaşması canını sıkıyor. Geçmiş olsun.
  10. onuryamn

Mavi Ekran Hatası Sorunu

Şuan Herkese açık sanırsam ;
  11. onuryamn

Mavi Ekran Hatası Sorunu

Yanlışlıkla dump dosylarını eklemeyi unutmuşum buyrun;
  12. onuryamn

Mavi Ekran Hatası Sorunu

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Bilgisayarımı gaming.gen.tr üzerinden 1 ay önce aldım ve daha yeni olmasına rağmen günde en az bir defa mavi ekran hatası veriyor ve bu beni deli ediyor. Youtubedan izlediğim bazı yöntemleri denedim lakin hiçbir fark olmadı hala da daha sorun devam ediyor . Hatta...