Arama sonuçlarınız

1. E

Soru Stock Rom'dan Sistem Uygulamalarını Sistemde Hata Çıkarmayacak Şekilde Silme

Sony Xperia XA1 Plus telefonuna sahibim arkadaşlar ve bu cihaz için yapılmış Custom ROM yok. Root işlemini hallettim fakat kullanmadığım sistem uygulamalarını sildiğimde sistemde bug yapıyor, mesela google play hizmetleri duruyor google play kullanamıyorum. Bazı uygulamaları da kullanamıyorum...
  2. E

Sony Xperia Xa1 Plus Twrp Yükleme

Selamünaleyküm arkadaşlar Bu cihaza 2 farklı TWRP yükledim fakat TWRP modunda başlatamadım. Açılırken böyle bir uyarı veriyor sonra normal açılıyor. Bootloader kilidini açtıktan sonra böyle oldu. Bootloader kilidini kapatıp TWRP modunda açmayı denediğimde ise şu hatayı alıyorum sonra normal...
  3. E

Sony Xperia Z2 Brick

Hayırlı Ramazanlar arkadaşlar. Z2 telefonum brick oldu galiba yardım edebilir misiniz. Güç tuşuna basılı tutunca logo geliyor sadece, açılmıyor. Flashtool ile stock rom atmaya çalışınca da hata veriyor. (Android 6.0.1 ve Android 5.1 romları denedim aynı hatayı veriyor) Hata Resmi
  4. E

Windows 10 Performans Edition sürümleri güvenilirmidir? Güvenilirliği nasıl anlaşılır

Esselamünaleyküm arkadaşlar İnternette dolaşan Windows 10 P.E sürümleri var özel olarak hazırlanmış, bende kullanmıştım hızlı ve güzeldi. Sorum şudur bu Windows10P.E sürümlerine güvenilir bir antivirüsten tarama yapsak virüs çıkmadığı takdirde güvenebilirmiyiz. Ben tarattığımda virüs...
  5. E

Pardüs ve Windows 10 yüklü pc'nin BİOS menüsünü fabrika ayarlarına çevirince Pardüs kayboldu.

ESSELAMÜNALEYKÜM Arkadaşlar Çift işletim sistemi kullandığım laptopumun BİOS menüsünü fabrika ayarlarına çevirince Pardüs Boot etme listesinden kayboldu. BİOS'u eski ayarlara tekrar çevirdim ama Pardüs'ü bi türlü gösteremedim. Bir de rEFİnd diye bir yazılım kurmuştum açılışta seçmek istediğin...
  6. E

Pardus ISO sunu yazdırdığım USB Belleği Laptop BOOT ekranında görmüyor

Merhaba arkadaşlar. Pardus İSO'sunu USB belleğime yazdırdım fakat laptop boot ekranında görmüyor. Baya bir denemeden sonra sorunun benim laptopumdan kaynaklı olduğunu düşünerek başka bir laptopta denemeye karar verdim. 7 yıl önce alınmış eski Toshiba laptopa taktım USB'yi boot ekranında hemen...