Arama sonuçlarınız

1. M

Sizce bu sistem alınır mı ?

İyi akşamlar, sistem almaya karar verdim ve bu sistemi topladım. Sizce bu sistem cs go, pubg oyunlarında sorun yaratır mı?
  2. M

HDD kafa atıyor

iyi akşamlar iyi forumlar arkadaşlar 2 gündür hdd'den tık tık sesi geliyor ara ara ve donma yapıyor sebebini öğrenebilir miyim ne yapabilirim ? Alta error scan'da kırmızılık yok hepsi yeşil ama health'de bir dize sarı oldu alta ss'i bırakıyorum teşekkürler, sağlıklı günler...
  3. M

AMD Ekran Kartı Sürekli Güncelleme Gösteriyor

Öncelikle iyi forumlar, sağlıklı günler dilerim. lenovo laptop'umda ekte paylaştığım ekran kartı driver'ları mevcut ve bugün güncelleme var mı diye kontrol etmek için aygıt yöneticisinden denedim ve ikisine birden güncelleme yaptı sonra bilgisayarı kapatıp açtım tekrar denedim ve birinde yüklü...
  4. M

Mikrofondan cızırtı sorunu

İyi günler iyi forumlar. Arkadaşlar masaüstü bilgisayarımda dün oyun oynarken sorun yoktu bugün açtığımda mikrofonumdan aşırı derecede uğultu cızırtı geliyor ve kasanın metal kısmına çıplak elle dokununca azalıyor usb girişine dokunduğumda ise tamamen kesiliyor cızırtı evimde sorunsuz bir...