Arama sonuçlarınız

1. Rapstarjustincik

Gmail hariç alternatif mail adresi ne demek ?

Bende bunu anlamıyorum işte birgün arayıp açıcam ağzımı yumucam gözümü.
  2. Rapstarjustincik

Peki tahmininizce ne zamana ulaşır bios update ?
  3. Rapstarjustincik

Onların Yazdığı : Merhaba, Cihazınıza uygun bios dosya gönderimi yapabilmemiz için aşağıdaki bilgilerini doldurmanızı rica ederiz. · Ürün seri numarası: · Bios güncellemesini hangi soruna karşı talep ediyorsunuz : · Kullanmakta olduğunuz bios sürümü ve tarihi : · Hangi işletim sistemi...
  4. Rapstarjustincik

Not: Dosya gönderimi yapabilmemiz için Gmail hariç alternatif mail adresi iletmenizi rica ederiz. Casper'dan Bios update istediğimde bana böyle bir şey yazdılar. 10-15 dakikadır gelmesini bekliyorum. Ben direk emaili yanıtlayıp, istedikleri bilgileri verdim. Yanlış birşey mi yaptım ?
  5. Rapstarjustincik

Laptopa HDD kabloyla bağlanmış bu kablo SSD'ye takılırmı ?

IMG_20201028_131720 - Hızlı Resim Buyrun resim attım bi bakıp yorum yaparsanız sevinirim fikrinizi tekrar yazınız. SSD olarak SanDisk alacağım büyük ihtimal. Samsunglar pahalı elımde o kadar para yok.
  6. Rapstarjustincik

Laptopa HDD kabloyla bağlanmış bu kablo SSD'ye takılırmı ?

Evet arkadaşlar Laptopa HDD bi tane sata kablosuyla bağlanmış galiba. Direk anakarta takılı değil. Zaten anakarta direk takmak için yer yok. Aşağıya fotoğrafları bırakmışımdır. SSD alsam bu kabloyu SSD'ye takabilirmiyim ? Fotoğraf eklenmiyor neden acaba ?? 3 mb