Arama sonuçlarınız

1. Cenk Yıldız

İninal ile nitro alırken ''ödeme yöntemi onaylanamıyor'' hatası

Discord da nitro almak istiyorum fakat ''ödeme yöntemi onaylanamıyor'' hatası geliyor ne yapabilirim.
  2. Cenk Yıldız

Yardım Discord Token Stealer ile tehdit ediyorlar napabiliriz

Arkadaşlar discord da bir şahıs bizi hesap çalma ile tehdit ediyor bir sunucumuz var çalabilirmi acaba daha önce birilerinin hesabını çalmış. Birde ip,fotoğraf,telefon numarası,kredi kartı bilgileri v.s ifşalıcağını söylüyor yapabilirmi yaparsa bile ben nasıl bir tedbir alabilirim
  3. Cenk Yıldız

300 tl red switch mekanik klavye önerisi

Arkadaşlar 300 tl yi geçmiycek şekilde red switch mekanik klavye istiyorum. Aklımda bir tane klavye var sizce nasıl? https://www.incehesap.com/redragon-k512-shiva-rgb-mekanik-hisli-kablolu-gaming-klavye-fiyati-48504/
  4. Cenk Yıldız

Game Power Ogre'yi iade nasıl ederim?

Arkadaşlar dün akşam klavyemin bozulması üzerine Game Power Ogre aldım ve bugün sabah kalktığımda biraz klavyeyi araştırayım dedim. Uzun araştırmalar sonunda Game Power markasının klavyelerinin sorunlu olduğunu gördüm(çoğu öyle). Ve bende bu aldığım klavyeyi iptal etmeye karar verdim.Fakat...
  5. Cenk Yıldız

Game Power orge aldım ama hakkın kötü yorumlar var

Arkadaşlar dün akşam klavyemin bozulması üzerine 289 tl ye game power orge aldım.Ama hakkında ki yorumlar kafamı çok karıştırdı kimi diyor bu fiyata bu kadar özeliik mükkemmel kimi diyor tuşlar basmıyor. Sizce ne yapmalıyım klavyeyi iptal etmelimiyim? 1615891638 GamePower Ogre Rainbow Mekanik...
  6. Cenk Yıldız

Vova'dan aldığım 25 tl lik 2 tb flash sorunsuz çalışıyor

Arkadaşlar Vova'dan aldığım 25 tl lik 2 tb flash sorunsuz çalışıyor bu nasıl oluyor hiçbir fikrim yok flashı test ettim tüm değerleri normal aktarma hızı v.s hepsi iyi durumda 3.0 bir flash hayretler içerisindeyim. Acaba benim bilmediğim kötü bir yanı varmı? 1613578017 Bilmiyorum bana sorunsuz...
  7. Cenk Yıldız

gta 5 de rampa modu olmuyor

Arkadaşlar ben modu kurdum fakat rampa gelmiyor olması gerekirken. MENYOO ile yapıyorum
  8. Cenk Yıldız

Bu kulaklık kalitelimi? Bu fiyata daha iyisi olur mu?

Arkadaşlar bu kulaklık alınırmı bu fiyata bu fiyata daha iyisi varmı. kedi kulaklık olsun ve kablosuz olucak https://www.trendyol.com/karler-bass/kedi-kulak-led-isikli-kablosuz-bluetooth-mikronlu-hafiza-karti-girisli-kulaklik-karler-stn-28-p-74244147?boutiqueId=550068&merchantId=119209
  9. Cenk Yıldız

Bu bilgisayar alınır mı?

Bu bilgisayar basit işler için kullanılacak alınır mı? Bu fiyata daha iyisi olur mu? https://www.trendyol.com/avantron/i7-2-nesil-3-80ghz-8gb-ram-500-hdd-masaustu-bilgisayar-p-41739925?boutiqueId=505041&merchantId=152764&gads=true
  10. Cenk Yıldız

Bu bilgisayar basit şeyler için alınır mı?

Arkadaşlar bu bilgisayarı babama alıcam.Babam sadece googleye giriyor ve aşırı basit uygulamalar açıyor.(skype v.b) İş görür mü? https://www.hepsiburada.com/turbox-atm900017-i5-8gb-ram-320gb-hdd-ofis-bilgisayari-p-hbv0000099t99
  11. Cenk Yıldız

Clientlerde ''Failed to authenticate/bağlantınızın kimliği doğrulanmadı'' hatası

Clientlerde ''Failed to authenticate/bağlantınızın kimliği doğrulanmadı'' hatası alıyorum lütfen yardım edin nasıl çözerim
  12. Cenk Yıldız

Mouse'umun makro programı ile double click yapma.

Arkadaşlar bu programla double click nasıl yaparım.
  13. Cenk Yıldız

Bedava discord nitro nasıl alınır?

Arkadaşlar bedavaya discort nitro almak istiyorum nasıl alabilirim.
  14. Cenk Yıldız

Hdd'deki windowsu ssd ye klonlarken ''ssd boyutu çok küçük''hatası

Arkadaşlar Hdd'deki windowsu ssd ye klonlarken ''ssd boyutu çok küçük''hatası alıyorum ne yapmam gerek. Not: SSD 120 GB
  15. Cenk Yıldız

Bilgisayar siyah ekran kalıyor

Bilgisayarın ekran kartını ve anakartını Smart Game Booster ile güncelledikten sonra açılırken siyah ekranda kalıyor lütfen yardım edin.
  16. Cenk Yıldız

Monitörümün ortasında yatay şekilde yırtılmalar var

Arkadaşlar monitörümün ortasında yatay bir çizgi şeklinde yırtılmalar oluyor sebebi nedir :(
  17. Cenk Yıldız

50 mps paketi alınır mı?

Arkadaşlar vodafone 50 mps paketi alınır mı? Türk Telekomdan geçmeyi düşünüyoruz.
  18. Cenk Yıldız

HP TANK WİRELESS 410 bilgisayarda görünmüyor

Arkadaşlar HP TANK WİRELESS 410 yazıcım bilgisayarda görünmüyor.Onunda öncesinde görünüyordu fakat yazdırmıyordu.Driver indirdim oda yazıcıyı bulamadıLütfen yardım edin nasıl çözerim olayı .
  19. Cenk Yıldız

X-Mouse Button control açma/kapama tuşu atama.

Arkadaşlar kısaca soruyorum.X-Mouse Button Control de bir makro yaptım.Fakat bunu bazen kapatmak istiyorum.Bunun içide bir tuş atamak istiyorum.Nasıl yaparım?
  20. Cenk Yıldız

Optifine cape görünmüyor ayarlardan cape açık

Arkadaşlar optifine cape im görünmüyor.Ayarlardan açık.Ben kimsenin pelerinini göremiyorum.Nasıl halledicem lütfen yardım edin. Cape im optifinenın sitesinde aktif olarak görünüyor
  21. Cenk Yıldız

Arkadaşla oynancak online oyunlar.

Arkadaşlar arkadaşımla online oyun arıyoruz.Savaş oyun olsun.Ne önerirsiniz. Not:50-75gb arası olsun
  22. Cenk Yıldız

Google her kapattığımda oturumdan çıkıyor.

Arkadaşlar Googleyi her açtığımda senkarizasyon duruyor bunun için sürekli şifre girmem gerekiyor bunu nasıl hallederim.Her girdiğimde açık olsun istiyorum.
  23. Cenk Yıldız

Bilgisayarım çok yavaşladı ve çok geç açılıyor.

Arkadaşlar bilgisayarım çok yavaşladı ilk açıldığında hiçbir işlem yapamıyorum.Çok geç açılıyor bilgisayar parolasını girdikten sonra 15 saniye hoşgeldiniz yazısında bekletiyor.Lütfen yardım edin bilgisayarımın 16 gb rami var.
  24. Cenk Yıldız

6800 tl ye nasıl olmuş?

Arkadaşlar bir pc topladık 6800 tl etti.Nasıl olmuş?
  25. Cenk Yıldız

7000 tl ye bu sistem alınır mı? Daha iyi var mı?

BLADE-3600 / AMD Ryzen 5 3600 / ASUS DUAL RX 5600 XT EVO / 16GB RAM / 500GB NVMe M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR Arkadaşlar linkteki bilgisayar iyi mi? Daha iyi toplanır mı? Sizin önerilerinizi bekliyorum
  26. Cenk Yıldız

4500 tl ye daha iyisi olurmuydu?

Arkadaşlar ben temmuz ayında vatandan bir bilgisayar topladım daha iyisi olur muydu?(4500 tl)
  27. Cenk Yıldız

2500 tl kulaklık tavsiyesi

Arkadaşlar şöyle 2500 tl civarında kaliteli bir kulaklık arıyorum
  28. Cenk Yıldız

GTA 5 %100 save li oyun oluşturma

Arkadaşlar ben GTA 5'de kendi ilerdiğim kısımdan ayrıca bir %100 Save'li bir oyun oluşturmak istiyorum.Bu nasıl mümkün olabilir?
  29. Cenk Yıldız

Grafik sürücülerini güncelledikten sonra "grafik sürücüleri güncel değil hatası"

Arkadaşlar benim grafik sürücülerimin güncellemesi gelmişti. Güncellemeden önce oyunlar sorunsuz açılıyordu. Sonra güncelleme yaptım, yaptıktan sonra grafik sürücüleriniz günce değil diye hata aldım. Bu hata yüzünden oyun açamadım. Hatayı oyunu açmaya çalışırken alıyorum.
  30. Cenk Yıldız

İpad Youtube tam ekran sorunu

Arkadaşlar ben İpad ile Youtube den video izlerken tam ekran yapıyorum fakat siyah kenarlıklar oluyor.Bunu nasıl düzeltebilirim acaba.
  31. Cenk Yıldız

350 tl koltuk önerisi

Arkadaşlar 350 tl bütçe ile koltuk arıyorum ders ve oyun oynamak için rahat olsun
  32. Cenk Yıldız

Quadro RTX 8000 alıcam nasıl olur sizce?

https://www.bossbilisim.com/pny-vcqrtx8000-pb-quadro-rtx-8000-48-gb-gddr6-7680-x-4320-pixels-pci-express-x16-3.0-1-fans-28810 Arkadaşlar bu ekran kartı çok aşırı pahalı ama ben bunu alıcağımm buna hangi işlemci ve ana kart gider?