Arama sonuçlarınız

1. Ahmetkaya777

Soru Arkadaşlar bu nedir?

Evet ama 2-3 ay önce de vardı bu site.
  2. Ahmetkaya777

3. Ahmetkaya777

Bunu internette buldum ve Google' a ait olduğu söyleniyor. Acaba uzun zaman önce iptal edilmiş projelerden mi
  4. Ahmetkaya777

Acaba Bu Işlemcide Ikinci Adres Çevirisi Yeteneği Var Mı?

Pentium(R) Dual-Core CPU E5700 işlemcisinde sanal makine çalıştırabilir miyim? sanallaştırma var ama ikinci düzey adres çevirisi yeteneği yok. o olmadan sanal makine çalıştırılabilirse yardımcı olursanız sevinirim. İnsider da WSL Yükledim kali çalıştırıcam.
  5. Ahmetkaya777

Ekranım küçüldü

Windows 10 Insider 21354 derlemesi yüklediğim zaman ekranım küçüldü. Yardım edin. 1618050417 En son ayarlarda ama böyle.
  6. Ahmetkaya777

Hiç anime izledinizmi? İzlediyseniz en sevdiğiniz hangisi?

Animesaki fansub tr altyazı yaptığı için izleyebiliyorum 1611218433 Dizibox.vip olabilir Bence benim asıl favorime göz atsan iyi olur. Güzel bir başlangıç yaparsın.
  7. Ahmetkaya777

Aslında 1. Favorim Sewayaki kitsune no senko-san ama ikinci sezonun nisanda çıkacağını söylüyorlar. 1611218366 Animesaki fansub tr altyapı yaptığı için izleyebiliyorum
  8. Ahmetkaya777

Bence de izle bir sezon devirdik kardeşimle
  9. Ahmetkaya777

One Punch man ?
  10. Ahmetkaya777

Texture pack çalışmıyor

Gerek kalmadı sağolun sorunumu çözmüştüm
  11. Ahmetkaya777

Texture pack çalışmıyor

Mobil de evet
  12. Ahmetkaya777

Hazırlanıyorda kaldı

Sorunum çözüldü sagolun
  13. Ahmetkaya777

Texture pack çalışmıyor

Minecraft Bedrock edition da texture pack indirdim çalışmıyor ama skin packler çalışıyor. Platform: Android
  14. Ahmetkaya777

Hazırlanıyorda kaldı

Pardon onarım yapıyor şimdi
  15. Ahmetkaya777

Hazırlanıyorda kaldı

Şimdi öneriyor şimdi
  16. Ahmetkaya777

Hazırlanıyorda kaldı

Yeniden başlattım simdi disk onarma ekranı geldi
  17. Ahmetkaya777

Hazırlanıyorda kaldı

Saat 1 de başladı (ögle sonu) ve saat 3 oldu hala böyle
  18. Ahmetkaya777

Hazırlanıyorda kaldı

Sanırim öyle 1608984435 Zaten hdd kullanıyorum
  19. Ahmetkaya777

Hazırlanıyorda kaldı

Windows 10 yükledim, hizmetler başladı ama hazırlanıyor da kaldı. Yardım edin
  20. Ahmetkaya777

Ana ayarlar

Eski işletim sisteminin desteği sona erdiği için yükledim. 1608978983 Hdd 500 gb ram 4 gb
  21. Ahmetkaya777

Ana ayarlar

Yanlış anladınız beni. Windows 10 da hızlı çalışması için hangi ayarları yapmalıyım? Bunu sordum
  22. Ahmetkaya777

Ana ayarlar

Intel Core 2 Quad işlemcili bilgisayarıma Windows 10 yükledim. En hızlı hali ile çalışması için ne yapmalıyım?
  23. Ahmetkaya777

Yerli bir Go kernel sistemi yapmak istiyorum sizlerle birlikte

Dostlar öncelikle bugüne kadar bana yardımcı olduğunuz için teşekkürler. Burada kendimi okulumda imiş gibi hissediyorum. Şimdi ise bugüne kadar yaptıklarımızın meyvesini alma vakti. Tümüyle yerli uygulamalar ile çalışan bir Go Kernel dağıtımı yapmak istiyorum ve yardımınıza ihtiyacım var. Go...
  24. Ahmetkaya777

Debian giydirme

Go dili baz alınarak yapılmış bir çekirdek yazılım buldum. Detaylı bir şekilde inceledim. Sizinde izlemenizi öneririm. https://www.gophercon.co.uk/videos/2017/can-you-write-an-os-kernel-in-go/ 1608203871 Üstelik kolay bir dil 1608204478 Ve canlı konferans ta bunu başardılar
  25. Ahmetkaya777

Debian giydirme

bsd nin de linux a benzer komut sistemi varmış ama çalışma şekilleri farklı 1608142884 şu an lisede okuyorum ama bir şirketim olunca üzerinde geliştirilmesi kolay olan bir çekirdek yazılım geliştirmeyi planlıyorum
  26. Ahmetkaya777

Debian giydirme

Sağolun ben bi araştırayım size dönerim konudan
  27. Ahmetkaya777

Debian giydirme

taban ismi
  28. Ahmetkaya777

Debian giydirme

peki hangisi isim verebilirseniz mehmet abi 1608141773 ona göre dil öğrenirim
  29. Ahmetkaya777

Debian giydirme

Peki, üzerine geliştirme yapılabilecek başak çekirdek sistem yok mu hem de çok olmasa da kolay olan
  30. Ahmetkaya777

Debian giydirme

O zaman bunun daha kolay olması için muhakkak bir araç geliştirilir, değil mi?
  31. Ahmetkaya777

Debian giydirme

Ben debian-linux kerneli üzerine giydirme yapmak istiyorum. hatta kerneldeki hatalı kısımları kaldırmak istiyorum. Python dili ile mümkün mü yoksa bunun için ayrı bir dil mi var?
  32. Ahmetkaya777

İmei kayıtlı fakat şebeke yok

atamam ama şöyle tarif edeyim: telefonda sadece acil durum araması yazıyor. İmei kısmına geldiğimde ise imei kayıtlı gözüküyor edevletten de baktım ama çalışmıyor.
  33. Ahmetkaya777

İmei kayıtlı fakat şebeke yok

Dostlar, Samsung'un bu son güncellemesinden sonra şebeke almıyor telefon Imei yi kontrol ettim imei sağlam fakat şebeke almıyor yardım edin.
  34. Ahmetkaya777

1500-3000 TL Arası Telefon Önerisi

Hepiniz bir konuda teksiniz yani; Reame 6, değil mi? 1604067554 Peki 1000 tl cıvarla4rında hangi telefonları önerirsiniz yukarıdaki saydığım şartlar altında?
  35. Ahmetkaya777

1500-3000 TL Arası Telefon Önerisi

1500 ve 3000 tl arası bir telefon arıyorum. kablosuz ve hızlı şarj desteği, güncel işletim sistemi, sıvı dayanıklılığı, vs. özellikleri olan telefonları sıralayabilirseniz sevinirim. (Bu arada @Hakkı Alkan abiye selamımı iletir misiniz? Beni forumunuza güzel bir şekilde kabul etti ) :) ♥
  36. Ahmetkaya777

Wndows 10 yükleyemiyorum

ben bir tekrar deneyeyim ona göre dönerim olur mu işe yararsa mutlu olurum. bazı uygulamalarım Windows 7 ile uyumlu değil. olursa iyi olur.
  37. Ahmetkaya777

Wndows 10 yükleyemiyorum

Windows 7 yi Windows 10 a yükseltmek için araç kullandım (resmi araç) ama ikinci bir sistem olarak karşıma çıktı ve ne zaman girsem şöyle oluyor: İlk önce Windows 10 logosu gözüküyor, Sonra cmd penceresi bir kez yanıp sönüyor, Sonra güncelleştirmeler denetleniyor ekranı da yanıp sönüyor, Daha...