Arama sonuçlarınız

1. B

Öneri 5000 - 5800 TL arası Android telefon önerisi

Xiaomi Note 10s ve Oppo A74 üzerinde yoğunlaşmıştım ama Note 10'Sde internet sorunu ve A74 aşırı kasıyor diyorlar. İkinci el alma topuna hiç giremem belli nedenlerden. Sizin bu 2 telefon hakkında bilginiz var mı dostlar veya önerebileceğiniz bir telefon var mı?
  2. B

Yardım Mouse'un kendi kendine hareket etmesi.

Tamam ben de korktum biraz artislenip antivirüsümü silmiş olabilirim. Fakat notepad açıp küfür yazınca düzeldi. Tesadüf olma ihtimali var mıdır yoksa sizce tarayayım mı? 1628090887 Neden kimse cevap vermiyor
  3. B

Yardım Şu Lanet Olası Flash Bellek

Ne yapsam Parrot OS kuramadığım.. Arnavutköy belediyesinin vermiş olduğu 8 GB bir flash bellek. Ne BOOT menüsünde rufusla yazınca gözüküyor ne de NTFS veya exFAT yapılabiliyor... Sizce ne yapmam lazım?
  4. B

Soru Bu Mümkün Olabilir Mi?

Arkadaşlar konuyu nereye açacağımı bilemedim özür dilerim. Discord adlı platformda birisi beni durduk yere tehdit etti ve soyadımı da bulup anne ve babamın kredi kartını bulabileceğini, ardından adresime adam getirttirip dövdüreceğini iddia ediyor. İddia eden ise lise 3-4e gitmesi lazım. Sizce...
  5. B

Yeni arkadaşlar için Linux rehberi ve temel komutlar. (Rehber)

Merhaba arkadaşlar, bu yazımızda yeni Linux'a geçen arkadaşlar için temel Linux komutları ve Linux nedir? rehberi hazırladık. 1. Linux nedir? Linux bir çekirdektir, GNU/Linux ise Linux çekirdeği kullanılmış bir işletim sistemi yani Operating System, OS'dir. GNU/Linux ve Çeşitleri; Bu...
  6. B

GTA San Andreas Açılmıyor

Dostlar Ekteki gibi oluyor GTA'yı açamıyorum lütfen bilen biri yardım etsin DLL'leri de hallettim ne var bilmiyorum. Ek de gelmiyor sorun 0xc000007b hatası bilen biri var mı 1605623203 Yok mu işi bilen?
  7. B

Modemde port açamıyorum

Arkadaşlar TendaV1200 Model bir modem var ama port açamıyorum port tetikleme var port açma yok bilen varsa anlatabilir mi internette de buna dair bir şey bulamadım yardım edebilir misiniz?