Arama sonuçlarınız

1. can.onur

Rehber 6000 Tl Bandına Kadar Laptop Öneri

Çok teşekkür ederim
  2. can.onur

Rehber 6000 Tl Bandına Kadar Laptop Öneri

Merhaba, genel olarak yazılım programlarını kullanmak, film izlemek, internette gezinmek ve cs go lol gibi basit oyunları oynayıp kafa dağıtabikeceğim bir laptop arıyorum aynı zamanda ram yükseltilebilir bir model varsa bu fiyatlarda ekstra belirtin lütfen önerilerinizi bekliyorum
  3. can.onur

Trendyol iademi kabul etmiyor

Merhaba evet ürünü kargodan aldım sizinde almanız gerek çünkü almazsanız satıcı da almaz ve sürekli böyle devam ederse kargo kayıp durumuna düşer ve kargoya artık hiç ulaşamayabilirsiniz, ben alo 175 i aradım önce ordan bilgi aldım daha sonra tüketici hakem heyetine gittim ordada kutusunun...
  4. can.onur

Yurtdışı Telefonları İmei Kayıt Etmeden kullanma

Sanırım bu konuda da bir boşluk var ülkede geçirilmesi gereken gün ile alakalı, ayrıca böyle birşey varsa buna sınırlandırma getirilebilir mi bilmiyorum çünkü hem Türkiye de yaşayan yabancı uyruklular hem yurtdışında yaşayan gurbetçiler hem de iş için sık sık seyahat eden insanlar var ? umarım...
  5. can.onur

Ben benzer bir işlemin özellikle gurbetçileri düşünülerek yapıldığını duymuştum 1615456314 Kitlenecek bi durum olduğunu sanmıyorum yasadışı bişey yok ortada
  6. can.onur

Merhaba, yurtdışından satın aldığım telefonu imei kayıt etmeden her 120 günde bir yurtdışına giriş çıkış yaparak kullanmak mümkünmüdür ? Böyle bir bilgi duymuştum ancak detaylı araştıramadım.Konuyla alakalı bilgisi olan arkadaşları beklerim malum ülkemizde imei kayıt ücretleri uçmuş durumda, her...
  7. can.onur

ODİN PROGRAMI ACİLL

MERHABA GALAXY NOTE 10 LİTE TELEFONUMU ANDROİD 11E GÜNCELLEMİŞTİM GÜNCELLEMEDEN MEMNUN KALMADIĞIM İÇİN DOWNGRADE YAPMAK İÇİN ODİNİ KULLANDIM İŞLEM BAŞARISIZ DİYE BİR HATA VERDİ TELEFONDA BENDE ZATEN TELEFONUMUN YEDEĞİNİ ALMIŞTIM SIKINTI OLMAZ DİYEREK SEÇENEKLERDE ÇIKAN FACTORY DATA RESET...
  8. can.onur

1605114545 İadem bugün onaylandı firma ile tekrar görüştüm savunma istendi sizden ne zaman göndereceksiniz işlem biraz hızlı ilerlesin gönderin biran evvel lütfen diye iadeyi tekrar gönderin dediler ve onayladılar onlarda biliyor kanunu çünkü 1605114756 İadem bugün onaylandı firma ile tekrar...
  9. can.onur

Alo 175 e danıştım
  10. can.onur

6 ay sonra paramı aldığımda beklediğim süreninde faizi ekleniyor parayı faiziyle alıyorum
  11. can.onur

Teşekkür ederim dostum
  12. can.onur

O konuyuda yetkililere sordum trendyolun uyduruktan yazdığı mesafeli satış sözleşmesi anayasa maddelerinin önüne geçemiyormuş. Bu tüketicilerin iade hakkından vazgeçmelerini sağlamak için bir tür yanıltmaca yani
  13. can.onur

Ürünün hissiyatını dahi beğenmemiş olabilirim neyi beğenmediğimin bir önemi yok wifi bağlanması sim takılması ve kutunun açılması gibi hususlarda 6502 sayılı kanunun 48. Maddesinin 4.bendindeki malın mutat kullanımına giriyor yani yasalarda da belirtildiği gibi ürünün kutusunu açarak...
  14. can.onur

Dün kaymakamlığa gidip tüketici hakem heyeti ile görüşme sağladım ve başvurumu yaptım ordakilerin söylediği emsal kararların çok olduğu ve ürünün kutusunun açılmasının hiçbir önemi olmadığı. Karşı taraftan savunma istenmiş şimdi yakın zamanda karara bağlanır diye umuyorum ama pandemiden dolayı 6...
  15. can.onur

Mesafeli satışlarda yani İnternet üzerinden yapılan satışlarda bu şekilde hocam keyfi şekilde tabi ki iade hakkınız var yasa bu şekilde çünkü ben tekrar bilgilendiricem süreçle alakalı buradan 1604470386 Onu da sordum alo 175 e ilk iade kodu alıp gönderdiğiniz tarih baz alınıyor dediler
  16. can.onur

Teşekkür ederim. Peki sence şimdi red olup tarafıma kargolanan iadeyi teslim almalı mıyım yoksa almamalı mıyım?
  17. can.onur

Konu hakkında ki gelişmeleri burdan paylaşıcam yasal haklar konusunda kimsenin aklında soru işareti kalmaması için
  18. can.onur

Daha önceden inceledim ürünü evet ama internetten inceledim sadece aslında belirttiğim kanun sadece İnternet alışverişlerinde geçerli zaten uzaktan alışveriş yapıldığı için
  19. can.onur

Ancak kanunda tüketici hiçbir gerekçe göstermeksizin diye belirtiyor ve alo 175 için aradığımda ürünün kutusunu açmış olmanız farketmez hiçbir 1604441217 Gerekçe göstermeksizin iade edebilirsiniz diyoe 1604441335 Kutu ve kutu içeriğine zarar vermedim hocam açarken fotoları var hatta kargoyu...
  20. can.onur

Arkadaşlar merhaba, trendyoldan cep telefonu satın aldım ürün geldi kutusunu açtım sim kartı dahi takmadan ürünü kapattım ve ürünü beğenmediğim için iade kodu alıp ürünü kargoladım. Firma iademi kutusu açıldı diyerek reddetti ancak 6502 sayılı kanunun 48. Maddesinin 4. Bendi uyarınca tüketici...
  21. can.onur

Oppo Reno 4 vs Samsung Galaxy Note 10 Lite

Hocam çok teşekkür ederim ilgi gösterip bilgi paylaştığınız için, telefonu almaya karar verdim ☺️?
  22. can.onur

Tamam hocam dönüşünüzü bekliyorum
  23. can.onur

Şarjı kaç saat dayanıyor hocam bilgi verebilirmisiniz 1603958357 Çok güzel bilgi verdiniz teşekkür ederim.
  24. can.onur

Performans ve batarya süresi önceliklerim benzer fiyatlara ikinci el önerebileceğiniz varsa o önerilerinizide alabilirim
  25. can.onur

Merhaba arkadaşlar, Telefon almayı düşünüyorum ihtiyaçlarım doğrultusunda bu iki telefon arasında kaldım. (İphone SE 2020 kullanmayı düşünmüyorum ekran ve bataryadan dolayı) exynos 9810 ya da snapdragon 720g farkları neler hangisini önerirsiniz ?