Arama sonuçlarınız

1. M

İnternet hat değerlerinden anlayan bakabilir mi

Sabitlemişler zaten hızımı 24-25mbpsyi geçmiyor. 35mbps alabilecekken neden 24-25mbps hız ile kullanıyorum benim derdim bu alt komşumla aynı paketi kullanıyoruz o sorunsuz 35mbps hatta 10tl farkla 50mbps hız alıyor ben neden alamıyorum. Komşumun hat kablosu ince dandik eski bi kablo ben bina...
  2. M

Modem arayüzünde bulamadım bu ekranı
  3. M

Mevcut hat türknet tarafından açıldı bi geçmişi yok kabloyuda türknet başvurumla birlikte hazırladım bina eski olduğu için eski kablo tesisatına bulaşmak istemedim 1605304639 Kopmaların sebebi bu kutu olabilir diye kurcalamaya kalktım kendi kablomu ortadaki plastik parçadan çıkardım geri...
  4. M

Türknet kullanıcısıyım 35mbpslik vdsl paketi kullanıyorum. Bina girişinden modeme kadar gelen hat kablosu cat5 (kendim çektim hatasız eksiz) modemim asus ac750 yeni aldım hat değerlerim fotoğrafta görünüyor. Tüm bunlara rağmen snr margin yada download margin artık her neyse bu değerim 8-10arası...
  5. M

İnternet kopmaları

İnternet bağlantımda kopmalar yaşıyorum daha öncede başlık açmıştım zaten. Kopmaların sebebini son olarak bina girişindeki telefon kutusuna bağlıyorum. Kutuya kadar yeni kablo çekmiştim (bu kablonun cat6 olduğunu sanıyodum ama cat5 miş bu sorun olur mu bilmiyorum) telefon kutusundan çıkan kısa...
  6. M

Turknet internet kopmaları

Bulunduğum bölgede altyapı türk telekomun turknetin elinden bir şey gelmiyordur belki tamam ama bu durumda ne yapmam gerekiyo kime derdimi anlatıcam
  7. M

Modem ve kablolarda sorun olduğunu düşünmüyorum. Planlı çalışma yapacaklarını önceden bildirdiler ama bakımdan önce yine kopmalar oluyodu. Bina girişindeki telefon kutusu mu artık adı her neyse onu telekom mu değiştirir benim mi değiştirmem gerekir ?
  8. M

35mbpslik paketi 25-26mbps download 5-6mbps upload 15-20ping ile kullanıyorum
  9. M

Binanın tesisatı eskiyip çürüdüğü için merdivenlerden cat6 kablo ile kendim hat çektim sonra turknete başvurdum 1604613233 Şimdi uygulama üzerinden bağlantınızda kopma yok yazmışlar çıldırıcam. Kopma yaşadığımı nasıl ispatlarım ?
  10. M

Turknet 35mbps vdsl paket kullanıyorum. (Bina girişindeki kutudan eve gelen hat kablosu yeni cat6 kablo kendim çektim. Modem yeni asus ac750 arıza yapacağını düşünmüyorum.) Günde 5-10defa kopmalar yaşıyorum snr margin değerim düşük kopmaların bundan dolayı olabileceğini düşünüyorum durumu...
  11. M

Bmw f10 5 serisi nbt

2014 model f10 aracımda orijinal nbt bulunuyor. Tüm özellikler sorunsuz çalışıyor sadece bluetooth yada usb kablo ile telefonumdan şarkı açınca çalan şarkının bilgileri (sanatçı adı şarkı adı albüm fotoğrafı vs) görünmüyor. Telefonumda oluşturduğum çalma listesi de araç ekranına yansımıyor...