Arama sonuçlarınız

1. Salimalp Şahin

Yardım GTA 5 te 4fps alıyorum?!

Arkadaşlar bugün gta 5 indirdim ancak oyuna girdiğimde 4 fps gibi bir saçmalıkla karşı karşıya kalıyorum ve görev yöneticisinden baktığım zaman ekran kartı kullanımı %0 gözüküyor bu nası bi mantık valla bu sorunu çözebilen yazılım mühendisi falandır heralde Ekran kartım: 940mx İşlemci: 8.nesil...
  2. Salimalp Şahin

sanatı olmayan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir ingilizcesi nedir?

translate den yazıp gelmeyin ingilizcesi iyi olan biri anlamlı yazsın lütfen
  3. Salimalp Şahin

Dubaiden iPad almak

Arkadaşlar dubaiden iPad alırsam Türkiyede çalışır mı daha önce bunla alakalı bikaç şey gördüm çalışmadıpını fln söylediler eğer alıp kendi cihazım gibi getirsem türkiyeye burda da çalıştırırım demi
  4. Salimalp Şahin

Dubaiden ipad almak

Arkadaşlar dubaiden iPad alırsam Türkiyede çalışır mı daha önce bunla alakalı bikaç şey gördüm çalışmadıpını fln söylediler eğer alıp kendi cihazım gibi getirsem türkiyeye burda da çalıştırırım demi
  5. Salimalp Şahin

iPad Air 4 mü yoksa iPad Pro 11 inç mi

Lise için istiyorum sizce aradaki dev fiyat farkı benim için gerekli mi, bir de kalemle yazı yazarken elim ekrana deyince iPad Pro da elim kalemin yazmasını bozmuyormuş aynı şey iPad Air 4 için de geçerli midir?
  6. Salimalp Şahin

Bu beyaz mekanik mi yoksa mekanik hisli mi

Bu beyaz mekanik mi yoksa mekanik hisli mi
  7. Salimalp Şahin

MacBook Silicon devri başlasın!!!

Dedim Silicon işlemciler tanıtıldı forum şimdi coşuyordur bir baktım bunla alakalı konu yok. Ben açıyorum konuyu. M1 çip tanıtıldı. Ve açık konuşmak gerekirse artık intel mac alanın beyninden şüphe ederim net!!!
  8. Salimalp Şahin

Yeni MacBook larda kullanılacak ARM işlemciler

Sizce yeni ARM işlemci ile çıkacak MacBook Air mı alayım yoksa intel işlemcili MacBook Air 2020 mi alayım? ARM işlemciler hiç alışık olmadıpımız bir şey olduğu için ne kadar güçlü olur nasıl çalışır pek bilgim yok ama açıkçası MacBook Air 2021 çıkınca MacBook Air 2020 almak istemiyorum.
  9. Salimalp Şahin

Bu ortam iyiymiş haa

Seçin ülen
  10. Salimalp Şahin

MacBook Air işlemcilerde MHz frekans olayı

Arkadaş MacBook Air almak istediğimizde işlemci hızı 1.2 GHz yazıyor ama Turbo Boost ile 3.8 diyor. Şimdi arkadaşlar 3.8 olursa harika ama 1.2 olursa şuanki kokuşmuş bilgisayarımdan daha kötü. Eğer MacBook Air alırsam Turbo Boost nasıl yaparım ya da hangi durumlarda 1.2 hangi durumlarda 3.8...