Arama sonuçlarınız

1. Salimalp Şahin

Yardım GTA 5 te 4fps alıyorum?!

60 ın üstüne çıkmıyo
  2. Salimalp Şahin

en güncel driver yüklü
  3. Salimalp Şahin

Arkadaşlar bugün gta 5 indirdim ancak oyuna girdiğimde 4 fps gibi bir saçmalıkla karşı karşıya kalıyorum ve görev yöneticisinden baktığım zaman ekran kartı kullanımı %0 gözüküyor bu nası bi mantık valla bu sorunu çözebilen yazılım mühendisi falandır heralde Ekran kartım: 940mx İşlemci: 8.nesil...
  4. Salimalp Şahin

sanatı olmayan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir ingilizcesi nedir?

canın sağolsun 1617214834 sağol hocam 1617214856 siz de sağolun hocam
  5. Salimalp Şahin

sanatı olmayan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir ingilizcesi nedir?

translate den yazıp gelmeyin ingilizcesi iyi olan biri anlamlı yazsın lütfen
  6. Salimalp Şahin

Dubaiden iPad almak

evet
  7. Salimalp Şahin

Dubaiden iPad almak

Arkadaşlar dubaiden iPad alırsam Türkiyede çalışır mı daha önce bunla alakalı bikaç şey gördüm çalışmadıpını fln söylediler eğer alıp kendi cihazım gibi getirsem türkiyeye burda da çalıştırırım demi
  8. Salimalp Şahin

Dubaiden ipad almak

Arkadaşlar dubaiden iPad alırsam Türkiyede çalışır mı daha önce bunla alakalı bikaç şey gördüm çalışmadıpını fln söylediler eğer alıp kendi cihazım gibi getirsem türkiyeye burda da çalıştırırım demi
  9. Salimalp Şahin

iPad Air 4 mü yoksa iPad Pro 11 inç mi

Lise için istiyorum sizce aradaki dev fiyat farkı benim için gerekli mi, bir de kalemle yazı yazarken elim ekrana deyince iPad Pro da elim kalemin yazmasını bozmuyormuş aynı şey iPad Air 4 için de geçerli midir?
  10. Salimalp Şahin

Huawei P20 Lite'dan iPhone'a geçmeyi düşünüyorum. Doğru bir karar mı?

Ben SE 2020 kullanıyorum al valla al
  11. Salimalp Şahin

Bu beyaz mekanik mi yoksa mekanik hisli mi

Mekanik hisliymiş benimki yaw kötü oldu
  12. Salimalp Şahin

Mi 10T Alınır Mı? Düşünceleriniz...

Mi 11 al
  13. Salimalp Şahin

Lan yükleyemedim fotoğrafı kendi klavyemi soruyodum
  14. Salimalp Şahin

15. Salimalp Şahin

MacBook Silicon devri başlasın!!!

Dedim Silicon işlemciler tanıtıldı forum şimdi coşuyordur bir baktım bunla alakalı konu yok. Ben açıyorum konuyu. M1 çip tanıtıldı. Ve açık konuşmak gerekirse artık intel mac alanın beyninden şüphe ederim net!!!
  16. Salimalp Şahin

Bluetooth Kulaklık Önerisi

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-airdots-tws-bluetooth-5-0-kulaklik-p-HBV00000K41EM?magaza=Hepsiburada bunu al bu linkten çünkü direk HepsiBurada kendi satıyor bunu daha güvenli olur
  17. Salimalp Şahin

Yeni MacBook larda kullanılacak ARM işlemciler

Sizce yeni ARM işlemci ile çıkacak MacBook Air mı alayım yoksa intel işlemcili MacBook Air 2020 mi alayım? ARM işlemciler hiç alışık olmadıpımız bir şey olduğu için ne kadar güçlü olur nasıl çalışır pek bilgim yok ama açıkçası MacBook Air 2021 çıkınca MacBook Air 2020 almak istemiyorum.
  18. Salimalp Şahin

Parmak İzi

Knk işletim sistemi orjinalinden farklı bie şeye geçtiği için oluyor onlar benim 18 yıllık bilgisayarımda vardı windows vista dan windows 7 ye geçince çalışmamaya başladı
  19. Salimalp Şahin

8500 tl sistem yorum

Aynen kanka
  20. Salimalp Şahin

Parmak İzi

Knk bilgisayarında herhangi bir işletim sistemi değişikliği oldu mu
  21. Salimalp Şahin

8500 tl sistem yorum

Oc ye ihtiyacı yok ki yeterince işini görür
  22. Salimalp Şahin

Turknet Fiber 100 Paketi

Bilader 10 aydır mı altyapı çalışması var anasını satayım
  23. Salimalp Şahin

Yaşıyormuyum

Sen Mersinli Cihangir Reis misin kardeş
  24. Salimalp Şahin

Bu ortam iyiymiş haa

Umut Çevik sen baya aktifsin buralarda her yerde varsın ?
  25. Salimalp Şahin

8500 tl sistem yorum

Knk o ekran kartına o işlemci darboğaz yapar işlemcinin ömrü kısalır sonra çok uğraşırsın, ben sana çok ideal tüm oyunları açacak pc koyuyorum şuraya link AMD 3500X-MSI RTX2060-VENTUS-XS-6G-OC-B450M-A PRO MAX-CRUCIAL 480GB SSD-16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla...
  26. Salimalp Şahin

Epic Games e-posta değiştirme

Örneğin hesabında ilk oturum açtığın tarih, hesabının oturum açıldığı PlayStation Network hesabı(varsa) vb eğer mesaj atarsın sana ayrıntılı anlatıyolar nasıl yapacağını vs.
  27. Salimalp Şahin

Bu ortam iyiymiş haa

Seçin ülen
  28. Salimalp Şahin

Epic Games e-posta değiştirme

Brom aynı olayı yaşadım ve Epic Games e mail attım benden 7-8 tane bilgi istediler ve o bilgileri sağlarsan hesabının e-postasını değiştirebileceklerini söylediler. Şimdi link bırakıyorum buraya ordan epic games e mesaj gönder sana onlar dönecektir Epic Games Teknik Destek | Teknik Yardım Alma...
  29. Salimalp Şahin

MacBook Air işlemcilerde MHz frekans olayı

Çok teşekkürler MacBook MacBook Air almaktan çok korkuyordum ? Teşekkür ederim
  30. Salimalp Şahin

Turknet Fiber 100 Paketi

Kankam kesinlikle al ben şuanda Kablonet in sürekli internet gidip gelmesiyle uğraşıyorum lanet olsun ki. Ben de en yakın zamanda Türknet Fiber 100 paketine geçeceğim ancak evinizde Türknet alyapısı olması lazım benim evde var mesela eğer altuapı sorgulamak istersen link bırakıyorum Hız, Altyapı...
  31. Salimalp Şahin

Yani diyorsun ki gönül rahatlığıyla al genelde iyi oluyor
  32. Salimalp Şahin

Arkadaş MacBook Air almak istediğimizde işlemci hızı 1.2 GHz yazıyor ama Turbo Boost ile 3.8 diyor. Şimdi arkadaşlar 3.8 olursa harika ama 1.2 olursa şuanki kokuşmuş bilgisayarımdan daha kötü. Eğer MacBook Air alırsam Turbo Boost nasıl yaparım ya da hangi durumlarda 1.2 hangi durumlarda 3.8...