Arama sonuçlarınız

1. M

MEB engelledi beni

Arkadaşlar okulun sitesinde geziyordum bu anda PC dondu garip ekranlar fln geldi sonra siteye tekrar girdim bu siteye girişiniz belli bir süre engellendi sitenin çalmaya çalıştınız diyo kısaca yasal işlem başlatılabilir diyo ne yapmalıyım 15 yaşındayım evdekilere söylemedim korkuyorum site bide...
  2. M

Katılımsız Program Arşivi

Arkadaşlar pc deki boş dosyaları siliyordum katılımsız Program Arşivi diye bir ddosya bulddum içinde çeşitli programlar buldum katılımsız Program Arşivi ne demek nedir yardımcı olursanız sevinirim.
  3. M

lol giriş yaparken bir hata oluştu

Sabah kalkım lol e girdim güncelleme varmış güncelleme bitti. Bu hatayı veriyor giriş yaparken bir hata oluştu lütfen yardım edin.
  4. M

YouTube Kanalımı nasıl geliştirebilirim?

Herkese Merhaba; YouTube Kanalımı nasıl geliştirebilirim? yardım ederseniz sevinirim. kanalım şu ---https://www.youtube.com/channel/UC5l6IVI8UsBn3t2azbDLqZQ
  5. M

bu kız Benden hoşlanıyomu

Arkadaşlar kısaca anlatım ben bu kızla birkaç defa karşılaştım sonra instagramını buldum istek attım sonra arkadaşım diye yanlışlıkla. Küfürlü video gönderdim beni engelledi sonra engeli kaldırdı fotolarımı beğeniyo durumlarıma ilk o bakıyo hergün şarkı paylaşşıo bul beni gibi. Sözlü...
  6. M

LGS Mantığı

arkadaşlar 8. sınıfa gidiyorum lgs nın 2 dönemden olması kötü oldu ilk dönem okula gitmedik geçen senede sekizler 2 . dönem gitmediler ama lgs de sadece 1 dönemden sordular haksızlık degıl mı 1610362769
  7. M

kullanici adì degistirme

bu sıtedekı kullanici adìmı nasıl degıstırebılırım
  8. M

Elveda Flash Player

9. M

pubg mobıle lıte puan vermiyo

pubg mobıle lıte her maçta. Kaç. Les alırsam alım +0 veriyo. Yardım edın
  10. M

Lol Afk 10 dk bekleme

LOL A herzamanki gibi girdim 10 dk bekletiyo neden nasıl çözerim şimdiden teşekkürler
  11. M

LOL Mobil ile PC eşleşir mi?

kuzenim mobileden ben pc den birlikte lol oynayabilirmiyiz
  12. M

Sürekli Dizi [Regular show],,!!??

herkese merhaba bugün sizlere kafama takılan bir konuyu paylaşıcam öncelikle sürekli dizi izlemeyeniniz yoktur çocukluğum bu çizgi film ile geçti ama bazı teoriler duydum -mordekay ve rigbi parkta çalışmak üzere işe girmişler benson onlara şiddet uygulardığı için akkılarını yitirip...
  13. M

pubg mobile lite bronzda baslama sorunu

merhaba pubg mobile lite oynuyodum mac bitti platinim bronz olarak gosterdi yardim 1606726704 yardimm kimse yokmu
  14. M

Aygıt yöneticisinde klavyem yok.

2 gün önce bilgisayarım kendini güncelledi sonra klaviyem çalışmadı bende aygıt yöneticisinden kaldırdım yeniden yükliceektim ama artık aygıt yöneticisinde yok yardım edin lütfen 1603819542 kimse yokmu yardım edin