Arama sonuçlarınız

1. H

Türkiyede h55 yok

Peki neden bu şekilde bi uyarı yok mesela başlıkları büyük harflerle yazmayın şeklinde.REZALET BİR FORUMSUNUZ
  2. H

Türkiyede h55 yok

iyi akşamlar ben sistem topluyorum elimde i7 6700 var onu satıp anakart ekran kartı ve işlemci almak istiyorum internette dolaştım heryerde h55 ve x3440 kullanıyorlar eğer işlemciyi satabilirsem istediğim fiyata(1450-1200) h55 ve x3440 ve gtx 970 alacaktım ekran kartını 800tl buldum hesapta 600...
  3. H

Windows 7 pc kafayı yedi.

:d
  4. H

regedite gir hckey current user klasörüne gir sonra software/microsoft/windows/dwm ardından compasition tıkla değer verisini 1 yap ve compasitionpolicy değer verisi 2 yap sonra cmd yi aç yönetici olarak net stop uxsms yaz bir daha net start uxsms yaz sonra pc ye res at
  5. H

güvenli modda açmış olmayasın
  6. H

1151 pin işlemci

Selamın Aleyküm öncelikle, ben bi bilgiseyar toplama aşamasındayım elimde galax gtx 750 ti 8gb ram ddr3 ve almak üzere olduğum h110m ankart var bu sisteme idareten bi işlemci önerirmisiniz (sonradan i7 6700 takılcak) ve kaç w psu gerekir işlemci bütçesi max 120 tl
  7. H

Home tuşu bozuk ve açılmayan iphone formatlama

bu arada diğer bataryayı takdığımda ekrana şarj etme simgesi geliyor 10 gün şarjda durmasına rağmen açılmamıştı cihaz ama yeni aldığım bataryayı takınca direkt elma logosu geliyor
  8. H

yok yine aynı 3 kere denedim, hemde işlemciden kaynaklanan bi sorun olsa hiç açılmaz diye düşünüyorum
  9. H

deneyeyim inşallah elimde patlamaz :D
  10. H

ya ben yazılımsal diye zannediyorum ama inşallah donanımsal değildir
  11. H

usta zaten bi açılsa sorun çözülecekde açılmıyo :)
  12. H

öyle yapmayı denicem ama telefona zarar gelir diye yapamıyorum sürekli rest attığı için ve bu işlem gittikce kısalıyor mesela 4 sn de bir açılıp kapanırken 2sn de bir 1 sn de bir oluyo
  13. H

açılmadığı için görmüyor
  14. H

Öncelikle selamın aleyküm bugün iphone 6 pil değişimi yaptım ve sonrasında bir sorun ortaya çıktı apple logosu geliyor ardından ekran kararıyor ve işlem tekrarlanıyor youtube den ve googleden araştırdığımda çözümü format dediler ama telefon açılmadığından format atamıyorum yardımcı olabilirmisiniz