Arama sonuçlarınız

1. E

Yardım Diskimdeki Alan Kayboldu Kullanımıyor

Bundan çok önce bi zaman Windows 7 bilgisayarımda disk genişletme yapacaktım C diskini genişletmek için D diskinden alan küçültme yaptım 100gb boyutunda ayrılmamış alan olarak gelmesini beklerken boş alan olarak geldi ve c diskini genişletemedim ardından o boş alandan yeni bir disk oluşturdum ve...
  2. E

Yardım Sistem Dosyaları Gözükmüyor

Selamlar, Telefonumda normalde Android>Data ya girdiğinizde herhangi bir uygulamanın atıyorum com.tentect.pubgmobile dosyaya girdiğinizde icinde dosyalar gözükür.Ama sifirladiktan sonra oyuna mod kurucaktım dosyalara girdigimde android data dosyasinda bu dosyaya google files uzerinden ulasilir...
  3. E

Öneri Müzelik Bilgisayara Yazılım Önerisi

Selamlar benim 15 senelik bir bilgisayarım var amd athlon 7750 dual core be islemci var 2x2 gb ddr2 800mhz ram 512 mb nvdia ekran karti var dx10 benim bilgisayarda windows 7 pro var memnun değilim windows 8.1 için modlu lite güvenilir bir yazılım varmı yoksa direkt windows 8.1 mi yükleyeyim...
  4. E

Soru Aşı Bir şey yaparmı ?

Sadece kolun ağrıyor iki gün bana hiçbişey yapmadı bende 15 yaşındayım ilk dozu vuruldum ama 2. dozu vurulan bi arkadşım rahatsızlandı aynı covid 19 belirtisi yaşadı oda zate normal biontech aşısı virüsün ta kendisi sadece genetik koduyla oynayıp antikor yapıyorlar korkmana gerek yok hiç bişey...
  5. E

Öneri Rezalet Turkcell hızı!

Geçenlerde artık mobil internetimin bana yetmeyecağini anladım aktif olarak sürekli kullanıyordum ve yetmiyordu bende ev interneti almak istedim çok araştırma yaptım karşıma türknet çıktı vadetikleri güzeldi ucuz fiyat yüksek hız fakat türknet turkcell kadar bilindik olmadığı için aklıma şüphe...
  6. E

Soru YENİ PC ALDIM MONİTÖRÜM MSİ OPTİX YAZISI ÇIKIYO BİR KAÇ SANİYE SONRA HDMİ 1 NO SİGNAL DİYOR ÇOK ACİL YARDIM

Ekran kartında yada monitörün girişinde sorun olabilir pc nin parçalarını sök tak yap başka hdmi girişi varsa ona tak tv ye oluyorsa ona tak dene fln
  7. E

Soru Virüs Veya Hacklenmiş Olabilirmiyim ?

Hocam Şifrelerinizi Düzenli Olarak Değiştirin Ve Sakın 12345678 gibi veya doğum tarihiniz gibi şifreler koymayın gerekirse random atın bi yere not edin ayrıca burda başvurmanız gereken en yetkili yer internet sağlayıcınızdır derhal internet sağlayıcınızla iletişime geçin onlar en doğru bilgiyi...
  8. E

Soru Am2+ Soket İşlemci Önerisi

İyi Günler Elimde Nvdia GeForce 6100PM-M2 V2 Anakart Var 2X2 Toplamda 4GB 800Mhz Ram Var 512MB Da Ekran Kartı Var İşlemciyse Amd Athlon X2 7750 Dual Core Black Edition İşlemci Var İşlemciyi Yükseltmek İstiyorum Anakart 95 watt tdp destekliyor max ve am2+ soket mümkünse 4 çekirdekli bi işlemci...
  9. E

Soru Efective Memory Size Nedir?

İyi günler herkeze benim cok eski bir bilgisayarım var icinde 128MB dahili ekran kartı var birisinden bi ekran kartı almayı planlıyom 512 mb saniyodum ama video ram 256 mb yaziyor birde efective memory vsr onda 512 mb yaziyor bu efective memory nedir anlamadim ben ekran kartı modeli eax550hm512...
  10. E

Amd Athlon X2 7750 Black Edition Overclock

Anakart ndvia geforce 6100 pm m2 2.0 soğutucu stok heralde hocam bılmıyorum ama advanced system care programında sogutucu hızını 3276RPM olarak gosteriyor anlık ayrıca 800 mhz ddr2 ram takılı pcde 2+2 ama cpu z de dram 401 mhz gosterior bıde ıslemcını termal macun yenılencek over clocku ondan...
  11. E

Amd Athlon X2 7750 Black Edition Overclock

Selamlar herkeze amd athlon x2 7750 black edition işlemciye sahibim yetersiz geldiği için oc yapmak istiyorum fakat hiç bilgim yok bu konularda bana yardım edermisiniz
  12. E

Diskimi Genişletemiyorum

nasıl bir hata bilmem ama pc sapasaglam ayrıca sunu farkettım o yenı cıkan boş alanla yenı diskte oluşturamıyorum
  13. E

Diskimi Genişletemiyorum

iyi günler bilgisayarımda c diskinde yer kalmayınca d den c ye aktarım yapmak istedim d yi küçülttüm fakat ayrılmamış alan olarak değilde boş alan olarak çıktı ve disk genişletme aktif değildi bende internetten gordugumu yaptım d deki dosyları boş alandan oluşturdugum yeni diske geçirip d yi...
  14. E

Ekran Kartı Önerisi

Hocam fiyat belirli değil fakat pekte pahalı olmaması lazım Kayseri'de oturuyorum
  15. E

Ekran Kartı Önerisi

CPU: amd athlon 7750 black edition pc de ssd yok diye biliyorum 250 gb hardisk var bide anakart dogru o
  16. E

Ekran Kartı Önerisi

İyi günler geforce6100pm-m2 ana karta sahip eski bir bilgisayarım var 2 gb ram var ekrankartı dahili Geforce6150SE / nForce430 yonga chipset var ayrıca pcye 2 gb ram takviyesi yapmak istiyorum bana ekran kartı onerirmisiniz bide pc de takılı ramın yanına markası farklı ram taksam bisey olurmu
  17. E

ekran kartı surumu guncellersem sıkıntı olur mu

İyi günler 2 gb ddr2 ram GeForce 6150SE nForce 430 ekran kartım var sürüm 309.08 AMD Athlon 7750 black edition işlemci GeForce 6100PM-M2 anakart windows 7 sistem ozellikleri böyle olan bir bilgisayarım var yakın zamanlarda bilgisayarıma minecraft yükledim fakat ilk surumlerde bile oyun acılmadı...