Arama sonuçlarınız

1. GökayBAYRAK

Param Iade Edilmiyor

450 TL Aktivasyon ücretimin geri iade edilememesi. Türkiye powerlifting yarışması için başvurdum fakat yakın tarihte büyük 2 sakatlık geçirdim ve hiçbir şekilde ücretimin iade edilmeyeceği söylendi sadece malzemelere verdiğim 235TL geri iade edilecekmiş. Kar amacı gütmeyen kuruluş diyor ama...
  2. GökayBAYRAK

Burası kimin evi tahminler alalım (Youtuber)

3. GökayBAYRAK

Japonca bilen birileri lazım yardım edin

Japonca bilen birisi resimlerde ne yazdığını kaba taslak bile olsa söyleyebilir mi durum acil
  4. GökayBAYRAK

Powerlifting Program Önerilerinizi Bekliyorum.

1.5 ay önce spora başladım 4 haftadır da powerlifting ile ilgileniyorum. Kilom:66 BP:70 Squat:110 DL:140 Bu rakamları geliştirmek istiyorum. Önerebileceğiniz güzel programları bekliyorum.
  5. GökayBAYRAK

1 Aylık vücut gelişimim nasıl?

Arkadaşlar 1 aylık gelişmeme nasıl spor ile ilgilenenler yazarsa sevinirim. Sporla alakalı püf nokta tavsiyelerinizi bekliyorum. (Daha hızlı gelişme vs.)
  6. GökayBAYRAK

Rüyada ruhlar buluşur mu ?

Babamı yakın tarihte kaybettim 24 Kasım günü. Geçenlerde rüyama girdi, Dayısının evinde bir odada oturuyorduk. Ben dayısına gidip babam ölmedi gel bak odada oturuyor diyordum adam inatla odaya gelmeyeceğim diyordu. Sanki gerçekten o evde gibi hissettim ve dayısını aradım o da seni gördüğünü...
  7. GökayBAYRAK

Düşüncelerinizi merak ediyorum!

Arkadaşlar önce izlerseniz sevinirim her konuda düşüncelerinizi merak ediyorum.
  8. GökayBAYRAK

Fortnite'a süper bir karakter geliyor.

FORTNİTE 2. BÖLÜM: 5. SEZON'DA MASTER CHİEF AVA KATILIYOR 11.12.2020 Uzay akımı portalından, Sıfır Noktası'na. The Game Awards'ta açıklandığı üzere gerçeklikler arasından ava katılacak sonraki kişi ünlü Spartan, Master Chief. Covenant'ın avcısı ve Kutsal Halkalar'ın yıkıcısı olarak, Ada'daki...
  9. GökayBAYRAK

VDSL modem önerisi

Önerebileceğiniz vdsl modemleri bekliyorum en ucuzlarını önerirseniz sevinirim bütçe 250tl max
  10. GökayBAYRAK

Seg 2212 lcd tv için elinde ayak olan varsa yazabilir mi.

Seg 2212 lcd tv ayağı olan varsa benimle iletişime geçsin.
  11. GökayBAYRAK

Twitch arka planda şarkı dinlemek isteyen gelsin...

Merhabalar 0.6mb upload olduğu için adam akıllı yayın yapamıyorum ben de arka plana resim koyup radyo tarzı bir şey yapmaya karar verdim destek olursanız sevinirim. Twitch= gokay_bayrak
  12. GökayBAYRAK

Youtube huawei matebook d15 incelemesi.

Benim inceleme videom görüşlerinizi ve desteklerinizi almak isterim.
  13. GökayBAYRAK

Xbox series x vs Ps5 (Kendi yazım iş yapar mı)

Playstation 5 ve Xbox series x Karşılaştırma ve Özellikleri Konsol üreticilerinin duyurdukları yeni konsollar gerçekten süper özellikler barındırıyorlar. Xbox tarafında 2 adet konsol tanıtıldı bunlar series x ve series s. Playstation tarafında ise Ps5 dijital ve normal versiyonu tanıtıldı...
  14. GökayBAYRAK

Yabancı pop şarkı önerisi yaparmısınız.

Uzun zamandır aynı şarkıları dinliyorum artık sıkıldım dinlediğiniz yabancı şarkı varsa yazarmısınız.
  15. GökayBAYRAK

Bana güzel profil mesajları yazarmısınız

Herkesi profilime bekliyorum.
  16. GökayBAYRAK

Work and Travel nedir bilen var mı?

Doğru anlatmışmıyım merak ettim.
  17. GökayBAYRAK

Hangisini tercih etmeliyim ?

https://www.hepsiburada.com/rampage-rm-k27-x-jammer-rgb-mikrofonlu-kulaklik-p-HBV00000W41Y7?magaza=Teknoreyonum https://www.hepsiburada.com/gamepower-magnus-v2-siyah-3-5mm-rgb-oyuncu-kulaklik-p-HBV00000A503N?magaza=Teknoreyonum...
  18. GökayBAYRAK

Iphone 12 mini Türkiye fiyatı

Arkadaşlar İphone 12 fiyatı için orantı yaptım belki tutar. Iphone se 256 GB ABD fiyatı 550$ Iphone 12 mini 64 GB ABD fiyatı 730$ Iphone se 256 GB TR fiyatı 6600TL (2.200TL vergi, komisyon vs.) Iphone 12 mini 64 GB TR Fiyat tahminim 8100TL olacağı yönünde (5800TL ham fiyat, 2200TL vergi...
  19. GökayBAYRAK

General Mobile almak pişmanlık mı ?

Merhabalar GeneralMobile markalı telefon almak isteyenler için ürünleri hakkında olumlu ve olumsuz bilgileri vereceğim. Ben de bir GeneralMobile cihaz kullanıcısıyım model olarak GM8 cihazını kullanıyorum ve aldığıma pişman olmuş gibiyim ama fiyatı da göz önünde bulundurursak süper bir cihaz...