Arama sonuçlarınız

1. Lrkende

Yardım Bilgisayarımda bir sorun var ama ne bilmiyorum

Garip FPS sıkıntıları, FPS düşüşleri ve droplar yaşıyorum. Bunların yanı sıra az önce bilgisayarın bir anda kapanması son noktayı koydu. Tekrar açtım ve sıkıntı yok ama besbelli bir bileşende sıkıntı var. Hangisinin sorunlu olduğunu nasıl anlayabilirim?
  2. Lrkende

Yardım Rust oynarken ekran kartı kullanımı sürekli yükselip düşüyor, FPS'e drop giriyor

Bir süredir bu sorunla karşı karşıyayım. RAM'lerdeki XMP'yi kapattım sorun çözülmedi. Sanki 8 GB RAM ile oynuyormuşum gibi sürekli ekran kartı kullanımı düşüyor ve oyuna droplar giriyor. Oyun oynanamayacak kadar kötü. Sistemim: Ekran kartı: GTX 1650 Super 4 GB (sürücü güncel.) İşlemci: Ryzen 5...
  3. Lrkende

Yardım GTX 1650 Super sistemde Rust düşük FPS

30 40 FPS ile oynamaktan sıkıldım. Sistemim: Ekran kartı: GTX 1650 Super 4 GB (sürücü güncel.) İşlemci: Ryzen 5 1600 AF. RAM: 8 GB (Crucial Ballistix BL8G32C16U4r) (x2) SSD: CT240BX500SSD1 240 GB. Anakart: ASUS Prime A320M-R
  4. Lrkende

Yardım HG630a paremeter settings are invalid hatasi

DSL ışığı kesilip duruyordu. Ayrıca sanırım kronik bir sorun vardı kendi kendine kullanıcı adı ve şifreyi sifirliyordu. İnternet her gittiğinde yeniden değiştirmek zorunda kalıyordum. Güncelleme yapmaya karar verdim. Güncelleme ortasında DSL gitti tabi siteden de attı. Sanırsam güncelleme yarıda...
  5. Lrkende

Yardım Monitör sınır dışı hatası

Monitör VGA ve ekran kartı HDMI girişli olduğu için bilgisayarı satın aldığımdan beri dönüştürücü ile kullanıyordum. Ara sıra ekrana sınır dışı hatası geliyordu monitörün hatası. Kabloyu oynatınca düzeliyordu. Bir keresinde kabloyu çok fazla kez oynatmama rağmen bu durum düzelmemişti ben de...
  6. Lrkende

Yardım Discord Türkiye Için Yerel Fiyatlandırmaya Destek

Link burada: https://support.discord.com/hc/en-us/community/posts/1500001170441-Local-Pricing Destek olabilmek için işaretlediğim yere basmanız yeterli. Ek olarak Follow'a da basabilirsiniz.
  7. Lrkende

Dosyaya Sağ Tıklayınca Windows Gezgini Donuyor Ve Yeniden Başlıyor

Herhangi bir dosyaya sağ tıklayamıyorum. Tıkladığım zaman Windows Gezgini donuyor ve kendini yeniden başlatmadıkça tekrar gelmiyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim? Kaspersky ile tarama yaptım. Virüs yok. Malwarebytes ile tarama yaptım. Virüs yok. 1620117056 Yardım lazım. 1620128692 Yardım Gerek.
  8. Lrkende

Npm Install Discord.js Hata Veriyor

Bu sefer de bunu demeye başladı: npm ERR! Cannot read property 'children' of null - Node.js kullanıyorum. - Discord botu yapacağım. Arkadaşlar şuan çıldırmak üzereyim en azından bilen arkadaş varsa etiketleyebilir misiniz?
  9. Lrkende

Discord.js Error Cb() Never Called! Hatası Nasıl Çözülür?

Discord için bot yapacağım ancak npm install discord.js yazdıktan biraz sonra şu hatayı alıyorum: Yardımcı olursanız sevinirim. Node.js de yüklü bu arada.
  10. Lrkende

Bilgisayarımda yakın zamanda başlayan anlamsız kasmalar

Bilgisayarımı şuan yeniden başlattım ancak ilk dakikalardan sadece Valorant Launcheri olmasına rağmen Discord dondu. Google Chrome da dondu. Minecraftta anlamsız garip şeyler de oldu. Geçenlerde crack bir şey indirmiştim. Onla mı alakalı bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
  11. Lrkende

GT-S5830İ için en iyi 5.0 sürümlü rom nedir?

5.0.0'ın üstünde olan bir sürüm olmasını istiyorum. Çünkü hiç uygulama inmiyor telefonun ömrü bitmiş yani. Bende artık karar verdim. ROM atmanın son damlasına kadar değeceğini düşünüyorum. Bana İMEİ kaybı olmayan WİFİ'ye düzgün bağlanan ve telefon aramalarında sorun çıkarmayan bir ROM lazım...
  12. Lrkende

Bluetooth dosya gönderimi yapamıyorum

Bir telefondan öbür telefona dosya göndermeye çalışıyorum başarısız oluyor. Alıcı telefon kabul etmedi yazıyor ama kabul etme seçeneği bile çıkmıyor. Nasıl çözebilirim?
  13. Lrkende

Valorant 65 ping ama zıplayamıyorum

Zıpladığımda aşağı doğru çekiliyormuş gibi oluyor. Ping yüzünden oluyordu sanki bu ama 65 pingim var fazla değil. Neden böyle çıldırıcam. Sunucu İstanbul.
  14. Lrkende

OBS takipçi animasyonunu nasıl düzeltebilirim?

Mesela takipçi geldiğinda ekrana görünecek bir animasyon ayarladım. Ama animasyonun üstünde gelen takipçinin adını nasıl yazdıracağım? Animasyonun altında yazıyor ad böyle olunca kötü görünüyor.
  15. Lrkende

Çözünürlükten kaynaklanan dropu nasıl engelleyebilirim?

Çok eminim artık çözünürlük dropu yiyorum GTX 1650 Super ile 720p oynuyorum. Monitörüm max 1360 x 768 en aza nasıl indirebilirim? Oyunu ultraya aldım. Takılıyor sürekli. Ekran kartı kullanımı %60 %50 lerdeyken bir anda %10 düşüyor ve drop giriyor kendim gözledim. Yardımlarınızı bekliyorum. DSR...
  16. Lrkende

Fortnite GTX 1650 Super performansı normal mi?

Ryzen 5 1600 AF GTX 1650 Super 4 GB 8 GB RAM SSD 240 GB 1360x768 çözünürlükte oyunun sürekli 60 FPS altına düşmesi normal bir durum mudur? (monitör max 1360x768). Yapı yaparken bile takılıyor oyun.
  17. Lrkende

Fortnite anlamsız ping ve packet loss

Hız testi yaptırdım 18 ping, 34 Mbps download ve 8.24 Mbps yükleme hızı çıktı. Tabi oyundayken farklı serverlardayız ama yinede packet loss olması mantıksız geliyor bana. Oyunu oynarken az önce oyun tamamen durdu 5 6 saniye sonra tekrar oynamaya devam ettim. Sürekli paket kaybı ve pingden...
  18. Lrkende

Sistem geri yükleme noktasına CMD veya çalıştır ile nasıl girebilirim?

Arkadaşlar bilgisayarda yanlış ayarlar yaptım pin isteme yerinde PC ye giriş sağlayamıyorum. Neyseki geri yükleme noktası oluşturmuştum ayarları geri almak için güvenli moda girdim nasıl girebilirim cmd veya çalıştır yoluyla?
  19. Lrkende

Fortnite için ping düşürücü program önerisi

Exitlag kullandım çok işe yarıyordu ama free trial bitti. WTFast free trialını başlatamadım. Program öneriniz var mıdır? Çok lazım ping baya fazla oluyor.
  20. Lrkende

Düşük çözünürlük neden daha akıcı bir görüntü hissettirir?

Sebebi nedir? Yüksek çözünürlükte zevk alamıyorum artık. Düşük çözünürlük oynuyorum. PC: GTX 1650 Super Ryzen 5 1600 AF 8 GB RAM Oyun: Fortnite Akıcı olmayan çözünürlük: 1360x768 (Oyun içinde pencereli tam ekran modunda iken). Max çözünürlüğüm de bu. Akıcı gelen çözünürlük: 1280x960 (Oyun içi...
  21. Lrkende

Boya By-M1 mi? yada BM 800 mü? yoksa BM 700 mü?

https://www.hepsiburada.com/boya-profesyonel-youtuber-yaka-mikrofonu-by-m1-mikrofon-p-HBV00000EDMPB?wt_gl=cpc.6805.dsa.nelk.music-hero&gclid=EAIaIQobChMInvuT3eKR7QIVWeN3Ch36LQRyEAAYAyAAEgIylfD_BwE...
  22. Lrkende

Sesi cızırtısız verebilen 200 TL mikrofon tavsiyesi

Arkadaşlar 45 TL'ye bir mikrofon aldım. Doğal olarak ses kalitesi ortalamanın altında ve sesi boğuk iletmekte. Beni maddi olarak çok da zorlamayacak ama sesi de iyi iletebilecek 200 TL bandında fiyat performans bir mikrofon tavsiyesi istiyorum. Twitch yayınlarında, oyun içi sesli sohbette ve...
  23. Lrkende

Fortnite destansı ayarlarda düşük GPU kullanımı

Düşük GPU kullanımı yüzünden tahminimce oyun da kasıyor. Çünkü destansıda oynayamıyorum, kasıyor sürekli. Sistemim: Ekran kartı: INNO 3D GTX 1650 Super TWIN 4 GB OC GDDR6 128 BIT İşlemci: Ryzen 5 1600AF Six-Core Processor 12 CPUs 3.2 GHz - 6 Çekirdek 12 Mantıksal İşlemci Anakart: Asus Prime...
  24. Lrkende

Windows 10 önerilen çözünürlüğü değiştirme

Yapabildiğim çözünürlük 1360x768 e kadar çıkıyor ama windows 1024 768 i önerilen yapmış nasıl değiştirilebilir bu?
  25. Lrkende

Fortnite 1360x768 tam ekran yapamıyorum

1280x960 oluyor max tam ekran seçtiğimde pencereli tam ekranken 1360 768 yapabiliyorum ama ben tam ekranda istiyorum nasıl çözücem sadece 1280x960 var.
  26. Lrkende

Bilgisayarımda sorun var

Öncelikle bu konu hakkında bilgisi olan herkesin yardım etmesini isterim. Sistemim: Ekran kartı: INNO 3D GTX 1650 Super TWIN 4 GB OC GDDR6 128 BIT İşlemci: Ryzen 5 1600AF Six-Core Processor 12 CPUs 3.2 GHz - 6 Çekirdek 12 Mantıksal İşlemci Anakart: Asus Prime A320M-R Ram: Crucial Ballistix...
  27. Lrkende

Görüntü yayında kasıyor bende akıcı

Başlıkta belirttiğim gibi yayın açıyorum yayında kasmalı gözüküyor obs dede kasmalı gözüküyor nasıl düzeltebilirim? Oyun benim ekranımda akıcı. 7.5 uplaod 45 download var GTX 1650 Super Ryzen 5 1600AF. Sadece Apex Legendsde oluyor sanırım.
  28. Lrkende

GTX 1650 Super ve Ryzen 5 1600AF Fortnite drop sorunu

Şuan bilgisayarda 8 GB RAM var. Oyun sürekli takılıyor RAM kullanımı 7400 falan. Ekran kartı sıcaklığı 50 lerde işlemci de 50 lerde neden sürekli drop giriyor yardım edin 100 FPS den 1 2 ye düşüyor.
  29. Lrkende

Nasıl DSR açabilirim?

Ekran kartım GTX 1650 Super nasıl DSR açabilirim? Çözünürlüğüm 1360x768. Açmayı denedim 1 2 3 4 hepsini tikledim ama çözünürlük değişmedi oyun içinde hala max 1360x768.