Arama sonuçlarınız

1. ARCON1X

Türknet'e geçilirmi

öneriniz için sağolun hocam sizide uğraştırdık bu saate yardımınız için çok sağol
  2. ARCON1X

Türknet'e geçilirmi

Şöyle birşey var aparmanımızdaki çoğu kişi tt kullanıyor bugün onlara gidip bir hız testi yaptım wifi ile 31-32 mbps download alıyorlar oyüzden tt ye biraz ısındım
  3. ARCON1X

Türknet'e geçilirmi

Bizde biraz şans yok ki 10TL verip türktelekom geçmek daha iyi gibi sanırsam türkcellden ortalama 24-25 mbps alabilcem wifi ile bağlanıcam için
  4. ARCON1X

Türknet'e geçilirmi

kablonet altyapım yok birde millenicoma güvenebilirmiyim bilemiyorum.
  5. ARCON1X

Türknet'e geçilirmi

maalesef televizyon smart değil oyüzden televiyonda bağlıyomuyorum.Bir sorum daha olucakdı ben bu maksimum hızımın daha üstünü alamazmıyım türktelekom bayisine gittiğimde maksimum 36 mbps demişlerdi ama birşeyler yapıp 50 mbps olması mümkünmü sizce.
  6. ARCON1X

Türknet'e geçilirmi

Valla benimde kafam karıştı genelde bizim aile televizyondan dizi izlemeyi sever özellikle babam ama bilemiyorum
  7. ARCON1X

Türknet'e geçilirmi

Nedemek istediğinizi tam anlayamadım
  8. ARCON1X

Türknet'e geçilirmi

peki bu durum da tt daha mantıklı gibi doğrumuyum?
  9. ARCON1X

Türknet'e geçilirmi

tivibu süper paket verilecekmiş
  10. ARCON1X

Türknet'e geçilirmi

şöyle eğer tivibuyu almaya çalışsam 89 tl
  11. ARCON1X

Türknet'e geçilirmi

tt de modem dahil sizce hangisi daha mantıklı f/p açısından.
  12. ARCON1X

Türknet'e geçilirmi

hocam şöyle birşey var türkcellde 110 lira 35 mbps ama ben 29 mbps kullanabileceğim vede ethernet kablosu kullanmıyorum buyüzden internet hızı bitık daha düşük olucak galiba türktelekomda ise 35mbps+tivibu 120 tl ne yapsam bilemiyorum
  13. ARCON1X

Türknet'e geçilirmi

türkcell 29mbps alabileceğimi söylüyor türktelekom ise 36 mbps
  14. ARCON1X

Türknet'e geçilirmi

keşke kablonet altyapım olsa bizde türktelekoma geçicez gibi :D
  15. ARCON1X

Türknet'e geçilirmi

yani hiç bulaşmayın diyorsunuz?
  16. ARCON1X

Türknet'e geçilirmi

Evet benimde kafama yatmıyor ama 85TL gibi bir meblağya 75 mbps almakda cazip geliyor :D
  17. ARCON1X

Turknet Fiber 100 Paketi

hocam merhaba türknetmi bağlandı acaba türk telekom mu?
  18. ARCON1X

Türknet'e geçilirmi

Merhabalar kısaca problemi anlatıyım türknete geçsem mi geçmesem mi bilemiyorum daha bir kaç gün önce altyapı sorgulamada maksimum 36 mbps gösterilirken bugün 75mbps ye kadar destekleniyor diyor.Asıl problem ise aşırı şikayet olması kuruluma 1 ayda geliyorlar,sorun olduğunda temas...
  19. ARCON1X

Türkcell'mi Türk Telekom'mu

Şöyle birşey var turkcell alırsam altyapım 29 mbps destekliyor 29mbps hızı kullanmam için 35 mbps lik paketten almam gerekiyor bu pakette nerdeyse türktelekomun paketiyle aynı fiyatta napıcamı bilmiyorum 1603806758 fibermi bilmiyorum türktelekomun kendi adresinden altyapı sorgulaması yaptığımda...
  20. ARCON1X

vodafone altyapımı öğrenmek için bayisine gittim ama sistem kapalıymış bunların sistemi hiç açık olmuyorki birde modeme dahilmi?
  21. ARCON1X

Merhabalar ev interneti olarak bu iki firma arasında kaldım Türk telekom altyapım hipernet ve 36mbps destekliyor,Türkcell altyapım ise 29 mbps destekliyor ama fibermi bilmiyorum.Fiyatlar ise şöyle türktelekom 35mbps+tivibu 120TL,türkcell ise 35 mbps 100-110TL arası ama türkcell alsam bile...