Arama sonuçlarınız

1. MaxWizard03

(Rehber) Laptop ısınma sorunu

Agalar güzel taktikler yazacağım buraya. Benim HP laptop da işe yaradı. HP diyorum bakın, ısınan laptop markasından bahsediyorum buradan. İnşallah sizde işe yarar, işe yaradiysa yazabilirsiniz buraya. Bu taktik belki ani FPS düşüşü önleyebilir. Değerlerim: Zoom'da önceden 70 derece görüyordu...
  2. MaxWizard03

Sizce ocakta ne değişecek Galatasaray'da?

Satılması gerekenler: Feghouli, Belhanda, Fatih Öztürk, Babel, Diagne, Etebo ve Linnes. Satın alınması gerekenler: Sarrachi ( Bonservisi alınmalı.), Onyekuru ve Seri. Bir hızlı kanat şart! Diagnenin performansı berbat. Fatih Öztürk fazla hata yapıyor. Muslera'nın geri dönmesiyle bence...
  3. MaxWizard03

3500TL Sistem önerisi

ssd var bende. Sadece fortnite oynayacağım yani yeni nesil oyunlarla işim yok. ( Tek tek olmaz. )
  4. MaxWizard03

Game passteki discord nitro daha geçerli mi?

discord da böyle diyor. internette böyle diyor.şimdi alsam geçerli olur mu?
  5. MaxWizard03

iPhone aldım pişmanım...

Dün iphone 12 aldım. Blackstone abimle konuşıyım dedim discorddan. Neyse girdim bi baktım blackstone abim sesimi duyamıyor, hayda dedim. Şimdi sattım iphone'u samsung aldım 2 saat önce ve şuan sohbet ediyoz blackstone abimle ve solfılay da var. IPHONE DAN UZAK DURUN!
  6. MaxWizard03

Hangi İşlemci Daha Yeni?

Arkadaşlar, benim pc de i5 var ama i7 çıkmış. en son çıkan işlemci i9 mu? hangisi daha yeni?
  7. MaxWizard03

B450 Aldım patladı.

A320M-S2H Anakart vardı bende. Sattım B450M-S2H Aldım. Roblox oynarken patladı. Güç kaynağım bu: HADRON Hd411 400 Watt 12 cm Fanlı Power Supply | Trendyol
  8. MaxWizard03

700tl kulaklık ve klavye önerisi

ışıklı olsun. klavye mekanik ve rgb. kulaklık rahat olsun.
  9. MaxWizard03

5000TL Herşey dahil pc toplama

Böyle bir şey yaptım: Bilgisayar Toplama Sihirbazı | Teknobiyotik Geri kalan para ile kulaklık ve klavye almayı düşünüyorum. RX560 neden seçtim? Yeni nesil oyunları oynamayacağım ve AAA Oyunları da oynamayacağım. 1603648875 sa