Arama sonuçlarınız

1. burakbese

Samsung Telefonu Android 7.1.1'den 6.0.1' döndürme

Merhaba dünden beri eski bir telefonum olan Galaxy J5 2016 (SM-J510FQ)'ya Android 7.1.1'den sürüm düşürme yapmaya çalışıyroum. Sammobile den Android 6.0.1 için olan firmware yi indirdim. Odin ile kurulumu başlattım ama SW Rev Check Fail hatasını alıyorum. Telefona hard reset attım olmadı. Farklı...
  2. burakbese

Galaxy A71 One Ui 2.5 güncellemesi gelmedi

Samsung ile görüştüm durumun normal olmadığını söylediler ve servis merkezine gitmemi önerdiler. Artık 7. veya 8. gidişim olacak. Ayrıca az önce eski cihazdaki ses sorunu yine bu cihazda da ortaya çıktı. Artık yapacak bir şey yok. Teşekkürler size de
  3. burakbese

İlk fotoğrafta göründüğü gibi Samsung'un Türkiye için olan sitesi guncelmiyiz.com dan kontrol ettim yazılım sürümüm eski görünüyor. 1603641834 Ayrıca eski kullandığım A71'i Samsung servisine götürmüştüm bazı ses sorunları yüzünden ve onuca ulaşılamadığı için yeni bir A71 verdiler. Eski...
  4. burakbese

Merhaba. Bir Galaxy A71 kullanıcısıyım. Telefonumun yaklaşık 2 hafta önce One Ui 2.5 güncellemesi alması gerekiyordu fakat güncelleme gelmedi. Hâla 2.1 de. Ayrıca güvenik yaması da Haziran'a ait yama. O da 3 ayda bir geliyor diye biliyorum. Sorunun kaynağını bilenler yardım ederse sevinirim...