Arama sonuçlarınız

1. Let_Me_Kiss_You

Soru Yazılım geliştirme bölümü lisans farkları

Merhabalar, benim bir sorum olucak, ben yazılım mühendisliği istiyordum maalesef gelmedi... Yazılım geliştirme bölümü geldi 4 yıl bir de hazırlık var derslerini atsam size bir bakma şansınız olur mu? Mühendislikten cok bir farkı var mı? Istanbul Aydın University -Education & Training...
  2. Let_Me_Kiss_You

Turk Telekomdan Turknet'e

müşteri hizmetleri de kayıtlı telefon numarası tckn vs istiyor yeniden aboneliğiniz bulunmamaktatır vs diyor... (taahhüt bitmişti)
  3. Let_Me_Kiss_You

Turk Telekomdan Turknet'e

1 hafta öncesine kadar türk telekomdaydım ve kayıtlı bir borcum vardı çıkmadan. Turk net siz karışmadan biz size intarnetinizi bağlayacağız dedi ve bağlandı. Türk telekomda bi kayıtlı borcum kalmıştı ama onu ödeyemedim. Online işlemlere girince turk telekomda böyle bir aboneliğiniz bulunmamaktır...
  4. Let_Me_Kiss_You

inanal eski kart dekont

Selam, Arkadaşlar benim bir oyunda hesabım çalındı ve bu hesabı kurtarmak için oyun benden bu hesap üzerinde yaptığım bir işlemin ekran görüntüsünü istedi. Ben de 2016 yılında yaptığım islemi görmek istiyorum. O zamanlar biliyosunuzdur İNANAL Kart eski versiyonuydu. Ne yapmalıyım? NOT: KART...
  5. Let_Me_Kiss_You

SSD Nasıl Takılır?

Win hakkında bir bilgi yok kablolar hakkında da bir bilgi yok yuvaları biliyorum.
  6. Let_Me_Kiss_You

SSD Nasıl Takılır?

Arkadaşlar dün Samsung 860 EVO 2.5" SATA3 Solid State Disk, 250GB cihazını aldım (SSD) bundan önce HDD ile idare ediyordum bunu bilgisayara nasıl montajlayacağım bilgi verir misiniz birde win kurulumu vs şeyler duydum bunuda açıklarsanız sevinirim.
  7. Let_Me_Kiss_You

SSD Tavsiyesi

Tesekkurler tavsiyeler için Samsung 860 EVO 2.5" SATA3 Solid State Disk, 250GB almış bulunmaktayım
  8. Let_Me_Kiss_You

SSD Tavsiyesi

Samsung 860 EVO 2.5" SATA3 Solid State Disk, 250GB: Amazon.com.tr şuna ne dersiniz 250 gb lik olana
  9. Let_Me_Kiss_You

SSD Tavsiyesi

Arkadaşlar elimde ki Pc masaüstü bir bilgisayar bilgisayarı alırken bütçem yeterli olmadağı için sdd almamıştım 1 tb harddisk ile idare etmiştim şimdi şu sıralar indirimlerden faydalanmak için 400 tl altı bir ssd arıyorum benim için bilgisayarın hızlı işlem yapması önemli çok abartıya girmek de...
  10. Let_Me_Kiss_You

Bilgisayarım iyi ama çok yavaş

şu ram alınabilir mi ?
  11. Let_Me_Kiss_You

Twitch yayını yapmak

Tamamdır teşekkürler.
  12. Let_Me_Kiss_You

Twitch yayını yapmak

türknet yada Netspeed alt yapısı da destekliyor yani :)
  13. Let_Me_Kiss_You

Twitch yayını yapmak

Tamamdır teşekkürler
  14. Let_Me_Kiss_You

Twitch yayını yapmak

peki dediğiniz intarnetlerde bu alt yapıyı sağlıyor mudur? ben pek anlamıyorum intarnet işlerinden...
  15. Let_Me_Kiss_You

Twitch yayını yapmak

ben türk telekoma şu an 80 tl veriyorum 16 mbps 0 upload a ama kota sınırı yok değil mi dediklerinizde limitsiz ?
  16. Let_Me_Kiss_You

Twitch yayını yapmak

fiyatlar hakkında bilginiz var mı daha öğrenciyim
  17. Let_Me_Kiss_You

Twitch yayını yapmak

Bu lokasyonda Türk Telekom HİPERNET internet hizmetinden faydalanabilirsiniz'' diyor yani 100 mbps
  18. Let_Me_Kiss_You

Twitch yayını yapmak

derken nasıl yani ? intarnet iyi de upload nasıl ne kadar yükseltmeliyim diyorum?
  19. Let_Me_Kiss_You

Twitch yayını yapmak

Arkadaşlar herkese selam, Ben Twitch yayını yapmayı düşünüyorum. Şu anki inarnetimde nerdeyse yok denicek kadar az upload var ideal bir yayın için ne kadar upload hıza sahip olmalıyım ve bunu türk telekom ile sağlayabilir miyim? şu anki intarnetim türk telekom 16 mbps ama upload 0 larda...
  20. Let_Me_Kiss_You

PC komple değişti ya :D Şu an maalesef bütcem yok ilerleyen zamanlarda olabilir şu anlık SSD alabilirim. 1603633370 250 GB lik yeterli olmaz mı?
  21. Let_Me_Kiss_You

Oyun esnasında cpu ve gpu 100

Peki bu pc ye yeterli olucak bi SSD tavsiyeniz var mıdır?
  22. Let_Me_Kiss_You

İşlemci ryzen 3 1200 3.1 3.4 ghz turbo Gtx 1050 ti 4gb 8 gb gskıll 2400 mhz ram amd pro vh plus anakart 500 w cooler master psu pc de ssd yok pc asırı yavaş pubg de oyuna giriyorum oyun başlayana kadar uçak sona gelmiş oluyor sebepi nedir ? pc yi ilk aldığım zamanlar böyle değildi daha 2 yıllık...
  23. Let_Me_Kiss_You

Oyun esnasında cpu ve gpu 100

İşlemci ryzen 3 1200 3.1 3.4 ghz turbo Gtx 1050 ti 4gb 8 gb gskıll 2400 mhz ram amd provh plus anakart 500 w cooler master psu pc de ssd yok pc asırı yavaş pubg de oyuna giriyorum oyun başlayana kadar uçak sona gelmiş oluyor sebepi nedir ?
  24. Let_Me_Kiss_You

Comment by 'Let_Me_Kiss_You' in media 'b3be2ad80253de973da53a5ab279fe11--rich-lifestyle-luxury-lifestyle.jpg'

İşlemci ryzen 3 1200 3.1 3.4 ghz turbo Gtx 1050 ti 4gb 8 gb gskıll 2400 mhz ram amd provh plus anakart 500 w cooler master psu pc de ssd yok pc asırı yavaş pubg de oyuna giriyorum oyun başlayana kadar uçak sona gelmiş oluyor sebepi nedir ?
  25. b3be2ad80253de973da53a5ab279fe11--rich-lifestyle-luxury-lifestyle.jpg

b3be2ad80253de973da53a5ab279fe11--rich-lifestyle-luxury-lifestyle.jpg