Arama sonuçlarınız

1. M

Askere Gideceklere Tavsiyeler

aa harika ilk kez duyuyorum bakacağım
  2. M

değerli yorumlarınız için çok teşekkürler!
  3. M

Herkese merhaba. Ben polis eşiyim. yaklaşık altı aylıkta evliyiz. Ama öncesinde beş yıllık bir geçmişimiz de olduğu için hem alıştım hem de asker-polis terimlerine hakimim. Bu şubatta erkek kardeşim de askere gidecek. Annem ve ben çok pimpirikliyiz aman ne koysak ne alsak yanına vs diye. Ben...
  4. M

Koçluk Hakkında Bilgiler

Herkese merhaba. Bugün mesleğim ile ilgili bir konuda sizi bilgilendirmek istedim. Ben psikoloji bölümünü bitirdim ve uzun yıllar boyunca psikolog olarak çalıştım. Daha sonra meslekten sıkıldım sanırım bilmiyorum, ara vermek başka alanlara yönelmek istedim. Yaşam koçluğu, eğitim koçluğu gibi...
  5. M

Kediler için Uzun Yaşamın Sırları

Herkese merhaba. Çoğu zaman evimizin bir üyesi haline gelen minik dostlarımızdan bir gün ayrılacak olmanın üzüntüsünü yaşamak istemeyiz. Bunun olmaması için neler yapabiliriz diye araştırmak istedim. Kedilerin sağlıklı ve uzun ömürlü olmasını nasıl sağlarız kısaca bilgilenelim istedim. kediler...
  6. M

Eşimle Motosiklet aldık

Merhabalar, eşimle ehliyetimizi ve motosikletimizi aldık. Bir süredir ikimizinde çok istediği bir hayaldi sonunda gerçekleştirdik. Fakat işler burada bitmiyor. Gerek ölmemek, gerek daha konforlu şekilde sürüş yapabilmek için edinmemiz gereken çeşitli motosiklet aksesuar ve kıyafetleri mevcut...