Arama sonuçlarınız

1. K

Düşük güç modu zararlı mıdır?

Evet baslikta da belirttigim gibi iphone da surekli olarak dusuk guc modunu kullanmak telefona/pile zarar veriyor mu sizce ne dusunuyorsunuz bu konuda :)
  2. K

Se2020 boşta iken yüzde 7 şarj tüketiyor

Arkadaşlar bana bu garip gelmeye başladı telefon 9 saatte yuzde 7 sarj tuketiyor bosta dururken android cihazim bile bu kadar tuketmiyordu normal mi bu durum
  3. K

Format atarken mavi ekran

Merhaba benim eski model toshiba satellite l300 model bir bilgisayarım var , bilgisayara w7 format atmaya çalışırken kimi zaman disk bölme ekranında veya oradan sonra gelen windows dosyalarını yükleme ekranında masmavi bir ekran çıkıyor ne yapmam gerektiğini bilen varsa yardımcı olabilir mi
  4. K

Dizüstü için yüksek rpm'li soğutucu tavsiyesi

Merhabalar, Konu başlığında da belirttiğim gibi kullandığınız veya tavsiye edebileceğiniz soğutma konusunda etkili soğutucu tavsiyelerinizi bekliyorum.
  5. K

İphone se 2020 Pil Sağlığı Düşüşü

Merhabalar ; Başlıkta da belirttiğim üzere se 2020 model telefonum ile ilgili aklıma takılan bir husus var. Telefonu 2 aydır kullanmaktayım ve bu zamana kadar tam 26 şarj döngüsü yapmış bulunmaktayım ancak iki gün önce pil sağlığı değerim 99 a düştü bunu normal karşıladım fakat bugün ise 98 e...