Arama sonuçlarınız

1. K

İphone tavsiye

Kamerası güzel, hatta gece modu olmamasına rağmen gece modu olan 3 kameralı telefonlardan bile daha iyi iş çıkarıyor. se 2020 nin tek kusuru pildir ve bu kusurda açıkçası telefonu yoğun kullananlar için geçerlidir. Kendi kullanımımı örnek vereceğim sende ona göre kendi kullanımın ile...
  2. K

İphone tavsiye

Ben se 2020 kullaniyorum merak ettigin var ise sor
  3. K

Düşük güç modu zararlı mıdır?

Evet bence de cunku islemci hizi dusuyor performansta etkileniyor haliyle
  4. K

Düşük güç modu zararlı mıdır?

Evet baslikta da belirttigim gibi iphone da surekli olarak dusuk guc modunu kullanmak telefona/pile zarar veriyor mu sizce ne dusunuyorsunuz bu konuda :)
  5. K

iPhone şarjları çok hızlı bitiyormuş doğru mu?

Sarjdan oglen 1 de cikarmistim onun etkisi var buyuk ihtimal
  6. K

iPhone şarjları çok hızlı bitiyormuş doğru mu?

SE 2020 kullanıyorum şuanda 1 saatlik ekran süresi var ve yüzde 12 lik bir düşüş oldu (wp ve instagram kullanımında). bana yetiyor bugün şarjdan çektim muhtemelen cuma günü tekrar şarja takacağım çünkü en fazla telefonla günde 1 saat 40 dakika falan oynuyorum , ama keşke biraz daha fazla mah...
  7. K

Mate 20 Lite Planlı Eskitme

bende 4 senedir mate 10 lite var hiç bir sorun yok bir kere donduğunu bile görmedim , özellikle yeni modellerinde böyle birşey yapmaları saçma açıkçası belki sadece sorun sizin cihazdadır
  8. K

Batarya/Pil Sorunu

batarya orjinal mi
  9. K

Telefonunuz gecelerin yüzde kaç şarj harcıyor?

Hocam yapicam da daha once hic yapmadim nasil oluyor bilmiyorum onun icin dokunmadim bir sorunla karsilasirmiyim yaparken
  10. K

Telefonunuz gecelerin yüzde kaç şarj harcıyor?

Yüzde 6 veya 7 ( se 2020 %98 batarya sagligi) ..
  11. K

2. el iphone alırken bunu yapabilirmiyiz ?

4 k ya kadar demissin ben senin yerinde olsam sifir se 2020 alirim 600 tl daha ekler hem kafam rahat olur hemde uzun zaman kullanirim
  12. K

İngilizce öğrenmek İstiyorum!

Sorun degil ogreneceksiniz ancak sunu unutmayin ingilizce asla ara vermeye gelmeyen bir dil ogrenmenize vereceginiz bir haftalik ara size kayiplar yasatacaktir onun icin periyodik bir sekilde ogrenmeye ve tekrar etmeye devam edin hemen aklima gelmisken cihaziniza voscreen adli uygulamayi...
  13. K

İngilizce öğrenmek İstiyorum!

Merhaba kesinlikle özer kirazın videolarindan yararlanmalisin ben ingilizce cumle kuramiyordum ancak suan gayet ileri bir seviyeye ulastim ve ruyalarimi bile kimi zaman ingilizce goruyorum siz dusunun artik bu da sizi motive edici bir ornek olsun
  14. K

İphone se 2020 Pil Sağlığı Düşüşü

Bunu uygula bak bakalım kaç cikacak gercek rakam bu arada dedigim dosyayi bilgisayarina atip orada not defteri ile acip ctrl+f yaparak da bulabilirsin daha basit oluyor
  15. K

Hocam sen cihazını bu şekilde ne zamandır kullanıyorsun ve şuana kadar yapmış olduğun şarj döngün ile batarya sağlığın kaç merak ediyorum
  16. K

Hocam bende umursamiyorum artik zaten eger 80 e kadar sarj yararli olsaydi 2 ayda 98 e dusmezdi o yuzden bende saldim zaten ölümlü dunya da pili mi takicam kafama iki yıl sonra alırım bir batarya bunlar uğrasilacak is degil bosversene istersen deli ol sarjin basinda bekle seve seve dusecek o pil...
  17. K

%20 ile %80 lik dilimi kullandiginda batarya sagligina faydasi oldu mu ?pil sagligin kac? 1604737462 Valla herkes farkli birsey soyluyor bazisi 80 e kadar edin diyor bazisi 100 son 3 sarjdir telefonu yuzde yuz yapiyorum carsamba sarjdan aldim bugun yeni sarja taktim zaten yuzde yuz yapsam bile...
  18. K

iphone son 24 saat açık ekran süresi

ios kaç kullanıyorsun
  19. K

normal bence ios kaç kullanıyorsun birde telefonun boşta dururken ne kadar şarj tüketiyor geceden sabaha?
  20. K

Se2020 boşta iken yüzde 7 şarj tüketiyor

Tamam hocam öyle yapacagim hayirlisi artik 13.7 yi kacirdim kendi ayagima sıktım? 1604480518 Sagolasin
  21. K

Youtube da pil testinde ios 13 e gore daha cabuk bitiyor diye guncellememistim
  22. K

Restore etsem telefonu zararlimidir ? Ios 14.2 ye de guncellemek istemiyorum 13.6 yuklu bende
  23. K

Ne yapmami onerirsiniz ? 98 pil sagligim var arka planda uygulama yenile vs de kapali
  24. K

2 ay 4 gun oldu
  25. K

Arkadaşlar bana bu garip gelmeye başladı telefon 9 saatte yuzde 7 sarj tuketiyor bosta dururken android cihazim bile bu kadar tuketmiyordu normal mi bu durum
  26. K

Ama bir aksilik var bence bu sabah kullanmaya basladiysaniz gece saat 00:00 dan once o sarji bitirmeniz gerekiyor 11 den sonra kullandiginiz sure bu gun icin sayilacak ve eklenecek , 00:00 dan sonra kullandiginiz ise pazartesiye gecerek bastan saymaya baslayacak. 1604251943 Tamam pardon kontrol...
  27. K

iPhone SE 2020 kullanıcılarının yorumlarını alabilir miyim?

Ya hocam gerçekten birşeyi çok fazla uzatıyorsunuz ve saptırıyorsunuz bu konuyu açan insan kullanıcı yorumu istemiş ve sizde bu telefonu kullanmayarak gelmiş android ile iphone kıyaslayarak kargaşa yaratıyorsunuz apple markası ile ilgilenmiyorsanız lütfen konuyu karıştırmayın ve android başlığı...
  28. K

Hocam oyun oynamam diyorsunuz eger ben gibi whatsapp ara sırada sosyal medyada takilirsaniz kafaya takmaniza gerek yok bakin telefonu cuma ogleden sonra saat 1 de sarja taktim daha 24 sarjim var bu sureye kadar whatsappa da girdim sosyal medyada da gezdim dun ku kullanimim 2.3 saatti ondan...
  29. K

iPhone se vs xr

arkadaşlar şu ekran süresi olayına bir açıklık getirmek istiyorum ben telefonumu yüzde 80 şarj ediyordum genelde onun için yanlışlık olmuş sanırım benimde aklımdan çıkmış şimdi en son yüzde yüz şarj ettim (cuma öğleden sonra 1 de ve hala yuzde 33 sarjim var). onun kullanımını atarım size...
  30. K

S10+ Cihazından SE 2020 Geçmek?

bunu oyun oynayan telefonu eliden düşürmeyecek bir kişiyi kast ederek yazdım zaten , ben wp ara sıra da instagram kullanıyorum ve dediğim gibi en son cuma öğleden sonra 1 de fullemiştim hala da 33 şarjım var ayrıca 24 saat dolmadan önce baktığım da bugün kü kullanımım 2.5 saati geçmişti cuma...
  31. K

cuma öğleden sonra 1 de fullemiştim ne yazık ki tek bir günde hiç bitirmedim şarjımı :D
  32. K

kendiniz söylüyorsunuz 6 yıl kullandım diye umarım elinizdekini de bir 6 yıl daha kullanabilirsiniz
  33. K

Sivilcelere Ne İyi Gelir

Neutrogena nın sivilce karşıtı yüz yıkama jeli var turuncu şişesi eğer yağlı bir cilde sahipseniz bu cildinizi yağdan arındırıyor bilmiyorum bir bakın araştırın belki işinize yarar ben kullanmıştım faydasını gördüm ancak durum ciddi ise bir cildiye uzmanına görünmeniz iyi olur.
  34. K

en son şarj düzeyim yüzde yüz şuan ve henüz 33 şarjım var istiyorsanız atayım ?
  35. K

Ben şahsen se 2020 yi küçük olduğu için aldım çünkü artık 6.5 inç telefonlar kaba cebimden taşıyor telefonun ucu rahat hareket edemiyorsun bile telefondan oyun oynayan birisi de değilim ve benim gibi düşünen ve o şekilde telefon isteyen çok büyük bir kitle var. bu cihaz gibi ufak telefon s10e...
  36. K

sadece wp ve ara sıra da instagram kullanan birisiyim , örnek verecek olursam telefonu yüzde yüz şarj ettikten sonra (genellikle en düşük parlaklıkta bazende parlaklık hafif açık bir şekilde kullanıyorum), dün telefonu öğleden sonra 1 de şarjdan çıkardım bu dediğim uygulamalar arasında kullandım...
  37. K

2 aydır kullanıyorum hızı ve kamerası süper ( bu telefona kadar hep android kullandım) , gayet şık duruyor ben kırmızı olanını aldım tavsiyemde o renktir. ancak pil konusunda bu telefonu maalesef övemeyeceğim .
  38. K

İphone 11 Pil Sağlığı

nasıl şarj ediyorsun
  39. K

Buyurun burada 1604011622 Bu arada cihaz boşta dururken gece 1 den sabah 10 a kadar boşta dururken yüzde 6 veya 7 lik bir tüketim oluyor baska sorunuz varsa yardımcı olurum
  40. K

merhaba ben se 2020 yi 2 aydır kullanıyorum bu zmana kadar sürekli android cihaz kullanmıştım. gerçekten eğer küçük bir telefon seviyorsanız tam size göre oluyor ama bu cihazın en büyük dez avantajı pili , günümüzde bu batarya ile uygulamalarda uzun süre geçirmek imkansız hatta telefonu yoğun...
  41. K

Format atarken mavi ekran

Şu işte 3 sefer denilen bip sesinin 100 lerce olanını düşünün benimkisi o bende anlayamadım bir türlü. yarın tekrar bakacağım durumu bildiririm :)
  42. K

evet sanat eseri gibi bir ekran :D şu dıt sesinin hangi hataya ait olduğunu bulmaya çalıştım ancak bu dıt sesi sayılamayacak kadar fazla uzun süreli ve ötüşü kısa ve kesikli bir şekilde
  43. K

Tamam sağolun yardım etmeye çalıştığınız için , ram tanılama testinden bahsettim ramler 2 modül şeklinde 2 ile 1 gb olarak ayrılmış . dediğinizi deneyeceğim ayrıca mavi ekranın resmini paylaştım en yukarıda kimi zaman bu ekran mavi değil de gri renkte de olabiliyor . 1603995582 tamamdır bu...
  44. K

Bir de tam bu ekran da bilgisayar ötüyor dıt dıt diye aralıklı ve süreli bir şekilde az önce RAM testi yaptım herhangi bir sorun çıkmadı
  45. K

Merhaba benim eski model toshiba satellite l300 model bir bilgisayarım var , bilgisayara w7 format atmaya çalışırken kimi zaman disk bölme ekranında veya oradan sonra gelen windows dosyalarını yükleme ekranında masmavi bir ekran çıkıyor ne yapmam gerektiğini bilen varsa yardımcı olabilir mi
  46. K

IPhone SE 2020 Pil Sağlığı

Merhaba batarya döngünü öğrenmek için yapman gerekenler; 1- İlk olarak cihazınızın gizlilik de yer alan analiz ve iyileştirmelere giriniz sonra orada en başta yer alan iphone analizini paylaş seçeneğinin aktif olduğundan emin olun. 2 - Ardından tekrar analiz ve iyileştirmeler de yer alan analiz...
  47. K

Dizüstü için yüksek rpm'li soğutucu tavsiyesi

Merhabalar, Konu başlığında da belirttiğim gibi kullandığınız veya tavsiye edebileceğiniz soğutma konusunda etkili soğutucu tavsiyelerinizi bekliyorum.
  48. K

bu söylemin pek gerçeği yansıtmadığı ortada olanlardan sonra. Merak ettiğim şarj döngünüz kaç bakabilir misiniz?
  49. K

karışıkmıdır yapması yoksa basit mi? 1603656178 evet bende dikkat edince böyle oluşuna şaşıyorum , 26 şarj döngüsü çok az 2 ay için sizin kaç döngünüz var?
  50. K

Restore nasıl yapılıyor bilmiyorum ios 14.1 e güncellesem mi diye düşünüyorum yazılım ile alakalı ise, ancak her yayınlanan güncelleme pili daha vasat yapıyor bu yüzden kararsızım 1603626227 İlginç gerçekten bu hızlı düşüşler nereye kadar devam edecek acaba.
  51. K

kendi orjinal şarj aletini kullanıyorum kutudan çıkan. 1603582959 Telefon şarjdeyken asla oynamam ancak 20-80 aralığını kullanmanın pil sağlığına çok daha yararlı olduğunu bir çok yerde okumuştum onun için bu aralığı kullanıyordum.
  52. K

Merhabalar ; Başlıkta da belirttiğim üzere se 2020 model telefonum ile ilgili aklıma takılan bir husus var. Telefonu 2 aydır kullanmaktayım ve bu zamana kadar tam 26 şarj döngüsü yapmış bulunmaktayım ancak iki gün önce pil sağlığı değerim 99 a düştü bunu normal karşıladım fakat bugün ise 98 e...