Arama sonuçlarınız

1. Fant22

Yardım Gta 5 Yükleme Ekranında Crash Atıyor

Oyun orjinal. Daha dün oynamıştım sıkıntı yoktu. Hikaye moduna tıkladığımda hikaye modu yükleniyor yazısı çıkıyor biraz bekledikten sonra crash atıyor.
  2. Fant22

Yardım Youtube hakkında kısmında ki iletişim bilgileri kısmını (e-posta) nasıl gizleyebilirim?

Youtube kanalımın hakkında kısmında e posta adresini nasıl gizleyebilirim? Bu durum beni rahatsız ediyor.
  3. Fant22

Yardım Alacağım Ekipman Listesi

Alacağım ekipman listesi bu. Görüşlerinizi almak istiyorum.
  4. Fant22

Yardım Far Cry 3 Türkçe Yama'dan Sonra Tepki Vermemeye Başladı

oyunu silip yeniden yüklesem? tabi bulut sistemi yoksa
  5. Fant22

Soru 180-270 TL arası Konforlu Ayakkabı önerisine ihtiyacım var.

Abi Air Monarch önericektimde 300 tl'ye almıştım 700 tl'ye çıkmış
  6. Fant22

evet orjinal bugün bedava olmuştu
  7. Fant22

Far Cry 3'ü indirdikten sonra bir kaynaktan türkçe yama indirdim ve kurduktan sonra oyunu açtım. Far cry yazısı çıkıyor ama oyunun kendisi açılmıyor. Bunun çözümünü bilen var mı? Ya da oyunun ilk kurulduğu haline nasıl döndürebilirim?
  8. Fant22

Yardım Gta 5 Fps Düşüşü Sorunu

Arkadaşlar bundan 4-5 ay önce gta 5'i bitirmiştim. Oynıyacak oyunum yokdu bir daha başlıyım dedim, ama oyuna girdiğimde normalde 120 olan fps 37 fps'e düşmüştü. Bunun sebebi ne olabilir ve bunun bir çözümü varmı? Yardım ederseniz sevinirim
  9. Fant22

Minecraft Java Launcher Gri Ekran Problemi

Arkadaşlar bugün minecraft'a girmeye çalıştığımda karşıma bu gri ekran geliyor, ve ana ekran gelmiyor. Bunun çözümünü bilen varmı?
  10. Fant22

Bilgisayar da oyun oynarken siyah ekran verdi şimdi hiç açılmıyor!

abi ben çok aptallık etmişim aslında monitör kendisini uyku moduna almış ben telaştan düşünememiştim
  11. Fant22

Bilgisayar da oyun oynarken siyah ekran verdi şimdi hiç açılmıyor!

Arkadaşlar bilgisayarda oyun oynuyordum ve yükleme ekranındayken siyah ekran verdi. Monitörün kablolarını takıp çıkardım ama genede siyah ekran var. Lütfen yardım edermisiniz?
  12. Fant22

Play Store "Artık bir geliştiricisiniz!" Şeyi

Saol abi gece gece vücudum alev almıştı
  13. Fant22

Abi telaşlandım kusura bakma
  14. Fant22

Arkadaşlar play store'a girdiğimde güncelleme varmı diye kontrol edicektim. Varmış. Güncelleme indirilmeye başladıktan sonra bir daha bastığımda "Geliştirici olmaya 3 adım kaldı" yazmıştı. Bir kaç kez daha tıkladığımda "Artık bir geliştiricisiniz!" demişti. Bu kötü bir şeymi? Yani para falan...
  15. Fant22

Forum Tag'larının (Nasıl Adlandırıldığını Bilmiyorum) Sırası Varmıdır?

Forum'da biraz takılınca fark ettimki ismimin yanındaki tag öğrenci'ye dönmüş. Bu tagların belli bir sırası varmıdır? Varsa nasıldır? 1612133891 Buldum arkadaşlar kusura bakmayın.
  16. Fant22

USB Bellekte "_PVR" adlı bir dosya buldum.

Teşekkürler yardım ettiğiniz için.
  17. Fant22

Televizyonda sadece video ses ve fotoğraf dosyalarını tarayabildiği için içinde ne olduğunu bulamadım. Yarın bilgisayara geçince bir göz atmamı önerirmisiniz?
  18. Fant22

Arkadaşlar benim bir USB belleğim var. İçine film'ler yüklüyorum. Ama bugün televizyona takıp açtığımda "_PVR" adlı bir dosya gördüm. Bu'da "System Volume Information" gibi zararsız bir dosyamı?
  19. Fant22

Steam Cloud Eşitsizliği

Arkadaşlar witcher 3'ü açınca ekrana böyle bir sekme geldi. Ne yapmam gerekiyor?
  20. Fant22

Epic Games Gta 5 Online Giremiyorum

Evet bağlı.
  21. Fant22

Hayır yok modsuz yamasız.
  22. Fant22

Arkadaşlar biliyorsunuz 7-8 ay önce epic games Gta 5'i bedava yaptı. İşte story mode'u falan bitirdim ama bir türlü online giremiyorum. Online girmeye çalışsamda story mode'a tekrar atıyor. Çözümünü bilen varsa bana yardım edebilirmi?
  23. Fant22

Oyun Kurulu Ama Steam'de Kurulmayık Olarak Görünüyor

evet çözüldü 1610815953 evet çözüldü
  24. Fant22

Saolun ben bi deniyim sonra dönüş yaparım 1610811936 Sağ tıkladım ''Yükle, Favorilere Ekle, Şuraya Ekle, Yönet ve Özellikler'' çıktı. Hangisini seçicem? 1610812822 Tekrar indirmeye bastım dosyaları tarayıp yeniden oyna düğmesini çıkardı.
  25. Fant22

Outlast 2'yi açmaya çalıştığımda direk indirme sekmesi karşıma çıkıyor. Ama denetim masasında kurulu olarak görünüyor. Bunu düzeltmenin bir yolu varmı?
  26. Fant22

Minecraft'ın Launcher'ına Hexxit Mod'unu Sürüm Olarak Ekleme

Şimdi anladım. Modlar kurulu olan forge'u sürümüne göre algılayıp öyle kendini senkronize ediyor.
  27. Fant22

Teşekkürler.
  28. Fant22

Bende onun için sormuştum zaten. Bende önceden pixelmon vardı. O "mods" klasöründeki "mod"lar birbirine çakışır ve aynı sürüme denk gelir diye korkuyorum.
  29. Fant22

Benim Minecraft'da Forge var'da herhalde bu forge'u her sürüme ayrı ayrı kurmak lazım.
  30. Fant22

Arkadaşlar ben hexxit yüklemek istiyorum. Ama bunu minecraft'ın kendi java edition launcher'ına sürüm olarak eklemek istiyorum. Bu mümkünmü?
  31. Fant22

Hiç anime izledinizmi? İzlediyseniz en sevdiğiniz hangisi?

İyiliğine söylemişler abi. Burda konu açanların %75'i falan yardım ve destek için açmışlar. Bu konuda ben hata yaptım.
  32. Fant22

Söyle Rahatla

Bu konu... benden bile yaşlı
  33. Fant22

Narutoyu bende bitirdimde artık pek sevmiyorum naruto'yu. Boş zamanlarında jojo gibi animeler izle bence. Anime meme'lerle dolu. Hatta animenin kendisi to be contiuned meme'ini çıkarmıştır.
  34. Fant22

Kanka aralarından herkesin seviceği serilerde var. Mesela death note gibi
  35. Fant22

Takara tomy daha kaliteli bence Tomy'den al 1605254513 Tabi v1 ve v2'lerini falan bulmak istiyorsan hasbro hem daha ucuz
  36. Fant22

Everest SM-G05 X-RACER Optik Kablolu Oyuncu Mouse

Ben rampage sevmiyorum. Onun yerine bira daha para biriktirip Logitech g300s alabilirsin. Bir dönemin harikasıydı.
  37. Fant22

Bende bi ara fanıydım XD. Oyuncaklarını hepsi burada n11 gibi sitelerden bulabilirsin. Maalesef Türkiye'de satılmıyor. En az 230 tl'ye bulursun 1 tane'sini.
  38. Fant22

Tabikide anime sayılır.
  39. Fant22

Valorant Server Değiştirme

Onu görememiştim saol
  40. Fant22

Valorant Server Değiştirme

Arkadaşlar belirli bir sebepten dolayı server'ımı değiştirmek istiyorum. Nasıl server değiştirebilirim bana yardım edermisiniz?
  41. Fant22

Bu başlık neden bu kadar tuttu anlamadım.
  42. Fant22

Norveç'te yaşam, eğitim, iş hayatı, vs hakkında Youtube Kanalı Norveçteyiz :-)

Bende Hindistan'da yaşamak isterdim
  43. Fant22

Ev için internet önerisi

Türk telekom hariç hepsi :|
  44. Fant22

Teşekkürler
  45. Fant22

İnternete bağlanamıyorum

Babalarımızın bir sözü vardır. Modemi kapat 5 dakika dinlensin sonra tekrar açarsın.
  46. Fant22

Abi jojo izlemekten çizimlerine çok alışmışım diğer animeleri izleyince garipsiyorum.
  47. Fant22

Özür dilerim burda biraz yeniyimde kuralları pek kavrayamadım galiba
  48. Fant22

Norveç'te yaşam, eğitim, iş hayatı, vs hakkında Youtube Kanalı Norveçteyiz :-)

Abi bu biraz reklama kaçtı gibi.
  49. Fant22

İnternete bağlanamıyorum

Kabloları kontrol et dns falan ışıkları yanıyormu onları kontrol edebilirsin. Ondan sonra modemi biraz dinlendir. Bilmiyorum benim pc'dede vardı meğersem kablolardanmış.
  50. Fant22

Bilmem bende açıcak konu bulamadım. Çok sıkılıyorum. Evet biliyorum burası biraz daha yardım ve destek için kullanılabilecek bir site ama benim desteğe ihtiyacım olmadığından böyle konular açıyorum.
  51. Fant22

Ben sadece forumda vakit geçiriyorum dostum sakin ol.
  52. Fant22

Galiba bu konuya pek yanıt veren olmuycak ama yazıyorum. En sevdiğiniz anime hangisi? Tabi muhakkak izlemişsinizdir bi zamanlar. Benim en sevdiğim anime JoJo's Bizzare Adventure.
  53. Fant22

En iyi TV haber kanalı hangisi sizce?

lol
  54. Fant22

Sizce bu ikili nasıl?

Başka insanlarının görüşünü alayım dedim.
  55. Fant22

Siber Güvenliğim Paranoya Oluşturdu

Bi keresinde zaten korkum yüzünden Gmail şifremi çok hatırlanmaz bi hale getirmiştim. Sonra şifreyi unuttum. Tabi kurtardım Google sağ olsun
  56. Fant22

Para niçindir ?

Dürüst oluyım. En fazla 1 gün kalırım.
  57. Fant22

Sosyal medya hesaplarımın ve Gmail hesabımın.
  58. Fant22

Para niçindir ?

Buda doğru ormana gidersin kendine bi sığınak inşa edersin ateş yakarsın hayvan avlarsın.
  59. Fant22

Para niçindir ?

En kısa ve öz olanı bu oldu
  60. Fant22

Sizce bu ikili nasıl?

Arkadaşlar 5-6 ay önce GTX 1650s ekran kartı ve işlemcisi intel i5 9400f olan 3900 tl'lik bi pc aldım. Ana kartını falan şuan hatırlamıyorum. Sizce bi oyuncu için ideal'mi?
  61. Fant22

Bende akşamları televizyonu açınca Fox tv izlerim ama öğlen saatlerinde CNN izlemek daha hoşuma gidiyor.
  62. Fant22

Biliyorum biliyorum hepimiz gündemi Twitter, Youtube ve Instagram gibi platformlardan takip ediyoruz. Ama televizyon izlerseniz izliyeceğiniz bir haber kanalı varmı? Benim CNN Türk.
  63. Fant22

Para niçindir ?

Bende az önce ne yazdığımı pek anlamadım ama kesinlikle bi admin tarafından mesajım silinecek XD
  64. Fant22

Para niçindir ?

Para daha iyi yaşaman için lazımdır. Bazıları "para mutluluk getirmez" der, ama benim için mutluluk getiren şeylerin ilk 5'ine giren bir şeydir. Bilirsin, para biriktirip oyun alırsın ve o oyunu oynarkenki haz benim için paha biçilemez. Aslında paha biçilir sonuçta parayla alıyorum. Biraz boş...
  65. Fant22

Saolun önerileriniz ve cevaplarınız için.
  66. Fant22

YouTube neden açılmıyor?

Müzik hala aklımda
  67. Fant22

YouTube neden açılmıyor?

Kanka şimdi youtube'dan yağmur se- ah doğru ya.
  68. Fant22

YouTube neden açılmıyor?

Bi aralar discordada oldu diye duydum. Acaba sıradaki uygulama hangisi?
  69. Fant22

Arkadaşlar ben siber güvenliğimi çok önemseyen bi insanımdır. Ve ufak bir sorun olunca o sorun acaba büyürmü diye korkmaya başlıyorum. Sizce bu kadar kafama takmam biraz aptalcamı?
  70. Fant22

YouTube neden açılmıyor?

Arkadaşlar bende korktum ddos falan yiyorum diye. İyiki yanlız değilmişim.
  71. Fant22

Telefonumun ahizesine kalem çöpü kaçtı

İçini açmalarından telefona bir zarar gelmez demi? Masrafı fazla olurmu?
  72. Fant22

Arkadaşlar kurtarılabilirmi söyleyin lütfen
  73. Fant22

Hayır çöp orda görünmüyor bile 1603864038 İyice içine kaçtı 1603864644 Teknik servise götürsem yardım ederlermi?
  74. Fant22

Yok aynı olduğu gibi ama sisteme zarar verir diye korkuyorum
  75. Fant22

J2 core
  76. Fant22

Ders çalışırken nasıl oldu bilmiyorum ama telefonun ahize bölümüne kalem tıraş çöpü kaçmış. Bende kürdanla kurtarmaya çalışırken dahada içine kaçtı. Napmam lazım lütfen yardım edin :(
  77. Fant22

Fotoğraflarımı nereye taşımalıyım?

Arkadaşlar sizce telefonumdaki fotoğrafları sd karttamı? Harddisktemi taşımalıyım?
  78. Fant22

Tik tok'un veri çalması doğrumu?

https://www.webtekno.com/tiktok-turk-kullanicilardan-topladigi-tum-veriler-ortaya-cikti-h95953.html 1603719266 inşallah bu link reklam sayılmaz
  79. Fant22

Tik tok'un veri çalması doğrumu?

Bir keresinde telefonuma tik tok yüklemiştim neymiş diye. Ondan sonra bu haberi duyduğumda telefonun dosya yöneticisindeki bütün dosyaları falan sildim. İnternetteki haberlerin %90'ı tehlikeli olduğunu söylüyor. Bu doğrumu sizce?
  80. Fant22

Herkes Isındığı Üyeyi/Üyeleri Yazıyor

Burda daha yeniyim o yüzden pek burayı tanımıyorum
  81. Fant22

Logitech G300s

Orta bütçeli ekipman almak istiyorum. Sizce bu model biraz eski olsada alınırmı?
  82. Fant22

Max 5000₺ Laptop / Notebook tavsiyesi

Notebooklar hakkında pek bilgim yokta güzelmiş ekran kartı işlemci falan
  83. Fant22

Bu sistem alınırmı

Ekran kartı hakkında bir bilgim yokta onun dışında güzel sistem 1603715935[/automerge bu ekran kartı ile aynı fiyatta 1650 super var onada göz at derim 1603716578 Senin gönderdiğin ekran kartı ile nerdeyse aynı fiyatta olan 1650 super var onada bak istersen
  84. Fant22

Twitter nasıl bir yer?

Teşekkürler cevaplarınız için
  85. Fant22

Twitter nasıl bir yer?

Arkadaşlar bi ara twitter hesabı açmıştım ama gündeme bakıp hesabımı silmiştim. Twitter'da bundan başka ne yapılabilir? Ve twitter'ı önerirmisiniz?
  86. Fant22

No installed apps found.

Arkadaşlar telefonuma bi uygulama indiricektim ama yer yetersizmiş. Sonra baktım play store ''no installed apps found.'' diye bir uyarı verdi. Ama telefonumda bir sürü uygulama vardı. Yer problemini çözdümde neden böyle bir şey yaşandı anlatırsanız sevinirim.