Arama sonuçlarınız

1. KediBokii

Telefonu Şarja Takınca Kapanıyor

merhaba bugün telefonu ekranı kırık olduğu için teknik servise götürdüm adamlar 1.30 saatte yapıp verdiler ve açıp gösterdiler nasıl iyi mi diye her neyse eve gidince telefonu şarja taktım kapandı ilk başta anlamadım telefonu açmaya çalıştım batarya dolma işareti gidip gelemye başladı sürekli...
  2. KediBokii

Soru İndirime girer mi?

Steamde rdr2 cyberpunk 2077 Almayi düşünüyorum fakat indirime ne zaman gircegini bilmediğim için de korkuyorum fazladan 300 400 TL vermekten hakkinda bilgisi olan yardım edebilir mi teşekkürler simdiden
  3. KediBokii

Yardım LOL de ping sorunu

merhaba arkadaşlar kablonet kullanıyorum daha 1 ay öncesine kadar 60 ping alırken şimdi 90 larda geziyor bir sürü şey denedim port dns ip vs en fazla 70 e düşüyor sonra geri çıkıyor müşteri hizmetleri aradım gün içerisinde ekip gelceğini söyledi ama modemde bir sorun olduğunu sanmıyorum çünkü...
  4. KediBokii

Soru Note 10 plus da kulaklık?

versus.com diye bir site var ordan her şeye bakabilirsin öneririm ,
  5. KediBokii

Öneri Neredeyse bedava Ekran kartı

100 tl de gönderme parası var farkındaysan bide bunla bir şey yapamazsın biraz daha para biriktirip daha iyi bir şey alınabilir bunu almak çöpe atmak demektir parayı
  6. KediBokii

Yardım Klavye Alcam Öneri lazım

arkadaşlar yazıları okunabilir 200 tl küsür bir klavye arıyorum zaten hikayeli oyunlar oynadığım için çok bir şey istemiyorum yazıların okunması ve az ses çıkarması benim için yeterli 1649439550 up
  7. KediBokii

Soru Bu kasaya HDD takılıyor mu?

Öyle bir yet buldum ama videolarda adamlar çıkarıp takiyorda bunda çıkarılmıyor direk mi takcam 1649305824 Psunun direk dibinde
  8. KediBokii

Teşekkür ederim oraya baktım ama. Bir yer yok gibi ama sadece kablo takip calisiyorsa sorun yok bende yuva gibi bir şey var eskiden kalma
  9. KediBokii

Yani belirli bir yere takmaya gerek yok gerekli kabloları takmak yeterli yani
  10. KediBokii

Arkadaşlar kasa içi hakkında bilgim yok o yuzden size sormak istedim nereye takılıyor veya takılıyor mu? Şimdiden teşekkürler https://imgyukle.com/i/EdviAR https://imgyukle.com/i/EdvBIe Fotoğraflar bunlar
  11. KediBokii

Yardım 1000 Tl Altı müzik kulaklığı

peki oneodio a30 nasıldır versus.com dan araştırdım cidden güzel şeyler var
  12. KediBokii

Yardım 1000 Tl Altı müzik kulaklığı

hepinize merhaba geçenlerde kullandığım anker q10 bozulduğu için yeni bir kulaklık almaya karar verdim bütçe max 1000 tl herhangi bir isteğim yok sadece konfor ve müzik kalitesi üst düzey olsun yeterli anc vs. kullanmam zaten şimdiden teşekkürler
  13. KediBokii

Soru 1000-1500 TL müzik kulaklığı

Spor yaptığım için konfor ve düşmemesi önemi kulak üstü kulaklık düşünüyorum bütçeyi başlıkta belirttim dinlediğim şarkılar sürekli değiştiği için bir şey diyemiyorum şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim
  14. KediBokii

Yardım Kulaklığım mor yanıp sönüyor

Merhaba. Kulaklığım anker soundcore life Q10 şarja takınca mor ışık oluyor ve yanıp sönmeye basliyor 1 saattir böyle kulaklığı normalde açamıyorum fakat micro USB takınca vs ses geliyor sorunu nedir internette araştırdım başka kimsede böyle bir sorun yok
  15. KediBokii

Soru 4000 TL altı hangi telefonu almalıyım

Çiçek sepetinde 3800 TL A70 var arkadaş almisti ve şuan kullanıyor son bir sorum olcak note 10S mi A70 mi 1642340038 Bide infinix gibi bir marka var telefon tasarımları çok güzel ekranlari 6.9 inç benim için çok iyi fakat IPS LCD sıkıntı çıkarır mı keyif düşürür mü veya 4k ya almak kotu mu olur...
  16. KediBokii

Süper amoled daha mantıklı olmaz mı ben m21 düşünüyordum
  17. KediBokii

Önceliklerim ekran film izlemeyi çok severim o yüzden kapasitesi fazla olursa iyi olur onun dışında oyun oynamam - sosyal medyada pek takılmam Batarya ve ekran olarak çok güzel bir telefon istiyorum işlemci ram vs. Onemli değil şimdiden teşekkürler
  18. KediBokii

Soru Bu sisteme hangi monitör uyar

2. El düşünmüyorum
  19. KediBokii

Soru Bu sisteme hangi monitör uyar

Sistemim GTX 1650 SUPER 8 GB 3200 MHz ram Asus prime 320-R(tam hatırlamıyorum böyle olması lazım) anakart Ryzen 5 1600 Oynadığım oyunlar genellikle bağımsız korku oyunları ve Valorant bütçe Max 2700 TL sizce bunla 144 Hz g-sync monitör alabilir miyim? Şimdiden önerileriniz için teşekkürler...
  20. KediBokii

Öneri 7000 TL monitör dahil sistem var mı?

İ3 10. Nesil Intel yerine Ryzen tercih edilebilir
  21. KediBokii

Yardım 800 Tl Kulaklık Önerisi

merhaba 800 tl kulaklık önerisi istiyorum 7.1 olursa güzel olur rahat ve mikrofonu ön planda olsun şimdiden teşekkürler
  22. KediBokii

Soru Monster Pusat Kulaklık Alınır Mı

HS50,HS35 veya stinger core alıcağım kumaş pedler mikrofon güzel onlara yöneldim ama teşekkürler bu cevaba ihtiyacım vardı
  23. KediBokii

Soru Monster Pusat Kulaklık Alınır Mı

Soru başlıkta ilk başta Gamenote H2016D Mikrofonlu RGB Gaming Kulaklık | Game Garaj almayı düşünüyordum vazgeçtim ağrı yapıyormuş bu pusat da ağrı yapar (çok fazla konu açtım ekipmanları değiştirdim 200 tl kaldı kulaklığa)
  24. KediBokii

Soru 400 Tl Kulaklık Önerisi

arkadaşlar öncelikle merhaba lgs bitiminde kulaklık alcam istediğim özellikler stereo veya 7.1 olmasına gerek yok çünkü daha çok moba veya o tarz oyunları oynuyorum fps veya başka oyunlara ilgim yok saatlerce kalsa bile acıtmıyacak güzel bir kulaklık kumaş olursa daha iyi olur gibime geliyor...
  25. KediBokii

Soru Linux Fps Arttırır Mı

teşekkürler biraz geç döndüm olsun
  26. KediBokii

Xiaomi Galeri Sorunu

hiç yaşamadım cihazım note 9s
  27. KediBokii

Markalar Hk. Yıkıcı Eleştirilerimiz (Sadece Eleştiri)

TCL: tasarım,kapasite,rame abanıp dünyanın en kötü işlemcilerini kullanıyorlar redmi note 9s fiyatına (düzgün yapabildim mi olmadı gibi)
  28. KediBokii

Öneri Ücretsiz Kesin Oyna Dediğiniz Oyunlar Var Mı?

sildim zaten sonra prime aboneyle çark çevirip twitchen 50 tl lik kod kazandım ve diğer serilerinide indirdim D: zorunlu kalmadıkça kullanmam korsan Korsasna destek yok!
  29. KediBokii

the walking dead serisi life is strange tek bildiğim bunlar
  30. KediBokii

Xiaomi Galeri Sorunu

bende indirilenlerde gözüküyordu (screenshort ve indirdiklerim) ama çektiğim fotolar hiçbir zaman galerida gözükmemezlik olmuyordu yenilediğine emin misin? galeriyi (f5 gibi)
  31. KediBokii

tür söyleyin zevklerden bahsedin söyleyelim online mı hikayeli mi?
  32. KediBokii

Öneri Bu Oyunları Oynamayanlar Çok Şey Kaybediyor ! Dediğiniz Oyunlar

ha the walking dead serisi oynamış veya izlemişsindir belki ama 3 4 kere bitirdim çok sarıyor ya spoiler vermiyim
  33. KediBokii

onun remake çok pahalı (toplu legendary edition) onun dışında almazsa ilk oyun eski 2. oyun da half eski
  34. KediBokii

dediğim gibi korku için resident evil bana kan değilde daha şey olsun diyorsan life is strange
  35. KediBokii

Soru Matamatik Sorusu

bi yandan onun cevabını almak istemiştim xD
  36. KediBokii

devil my cry bide oynamadıysan resident evil serisi
  37. KediBokii

önce ki konularında küçük boyutlu oyun önerisi sormuşsun onu referans alim mi? zevkin nedir ona göre bişiler diyebilirim
  38. KediBokii

Soru Matamatik Sorusu

sınıf kaçtı hocam (amacım bir şey değil meraktan)
  39. KediBokii

Soru 1000 Tl Ekipman Önerisi

anlamadım?
  40. KediBokii

Soru 1000 Tl Ekipman Önerisi

Arkadaşlar Lgs bitiminden sonra ekipman almayı planlıyorum elimde logitech 102 vardı mouse olarak kulaklık ve klavye almaya düşünüyorum kulaklık konfor ve mikrofonu gerçekten iyi olsun istiyorum fps oyuncusu değilim zaten 7.1 veya stereo umrumda değil klavye de pek bilgim yok ms az olsun lol...
  41. KediBokii

Soru Linux Fps Arttırır Mı

benim bi laptop var lol de 65 fps alıyor windows 10 bunu linux yapsam kaç fps artar 1622389344 dağıtımı oyun ve edit yapmak istiyorum
  42. KediBokii

Yardım Genshin İmpact Yüklenmeme Sorunu

yaptım olmadı yine
  43. KediBokii

Soru Botuma İsim Önerisi

botacart cat+bot+car birleşimi
  44. KediBokii

Soru Arkadaşlarla Girmelik Mobile Online Oyunlar

minecraft pocket
  45. KediBokii

Iş Yerime Xiaomi Süpürge Robot Almak Mantıklımı ?

bi ara kırılmıştı gözümün önünde adam bastı çok güzel bi ses parayı düşünmezsen bazmasan 2k ver hayat boyu süpürme
  46. KediBokii

Soru Ellerimiz,I 888 Saniye Mi Yoksa 1 Saat Mı Yıkamalıyız??

en iyisi 20 saniye yıka hocam baktın ten rengin gidiyor bi kaç saat kal (küvette)
  47. KediBokii

Soru Wolfteam Ne Zaman Kapanır?

önemli değil zula da kapancak yakında
  48. KediBokii

Soru Wolfteam Ne Zaman Kapanır?

oyun bitti ya nostalji olsun diye indirirler bi tek 1 kere girip çıkarlar
  49. KediBokii

Yardım Genshin İmpact Yüklenmeme Sorunu

Genshin impact indirip oynamak istiyorum ama game files download error check your network diyor fakat internette sorun yok lol indirdim şimdi ssd de boş yer kat be kat var sorun nedir? googledan bakıyorum hiçbiri olmadı
  50. KediBokii

Öneri Tam Anlamıyla Kararsızlık...

yani ülke her gün batıyor yükselir bence her geçen gün ara sıra düşüşler dışında
  51. KediBokii

kart fiyatları hakkında bi fikrim yok fakat 2k monitörde sıkıntı çekmezsin ama istersen yeni konu aç arkadaşlar daha iyilerini ve ucuzlarını önerirler
  52. KediBokii

anladım apu sistemlerden pek anlamam fakat eğer evde kalıyorsanız günün çoğunda apu alın derim b
  53. KediBokii

apu derken normal sistem mi demek istediniz o bütçeye dostum bence toplama al tabi ki eğer geziyorsanız veya evde hiç durmuorsanız laptop daha mantıklı olur fakat masaüstü sistemler her özellikte laptopa bin basıyor taşınamaması hariç ;)
  54. KediBokii

Telefonunuzu Ne Için Kullanıyorsunuz?

youtube ve anime izlemenin dışında bir şey yapmıyorum 64gb alan var 23 gb falan dolu
  55. KediBokii

Yardım Bilgisayarı Televizyona Hdmı İle Bağladığımda Fps Dropu Yememek Için Ne Yapmalıyım?

evet monitör alabilirsin ama oyun vs. için n4000 işlemci gerçekten kötü (ablamda var ordan biliyorum) yani bütçenize ve size bağlı bilgisayarı ne için kullanıyorsanız bilemem
  56. KediBokii

Öneri 6000Tl Telefon Önerisi

Xiaomi mi 10T pro
  57. KediBokii

Yardım Bilgisayarı Televizyona Hdmı İle Bağladığımda Fps Dropu Yememek Için Ne Yapmalıyım?

malesef yersin ben bile yiyorum ryzen 5 1600 ile ara sıra bide seninki n4000
  58. KediBokii

Yardım Bilgisayar Topluyorum.ekran Kartı Alamayacağım

kavga başlatmak istemiyorum ryzen forever diyip kapatalım herkes kendi alanında kalsın sonuçta bu sonuçsuz kavga sonuçta
  59. KediBokii

2000 Tl Telefon Önerisi

bilmiyorum ben olsam temiz bile olsa 2.ele asla yönelmem arkadaş eğer alanını ekran batarya depolomada tutcaksa 2.el alıp başını derde sokmasına gerek yok ha sokmayabilir ama bi olasılık
  60. KediBokii

hocam intel de pek iyi olmuyor be şimdi kavga yapmıyım diye ryzen forever
  61. KediBokii

2000 Tl Telefon Önerisi

arkadaş günlük video arama vs. gibi şeyler yapcak belli ki o yüzden batarya ve ekrana para vermek istiyor rame pek ilgisi yok
  62. KediBokii

Xiaomi Mı 10S Ne Zaman Gelecek?

537 dolar ile 587 dolar arasında bence mi 10t pro almak daha mantıklı
  63. KediBokii

Soru Tiktok Izledikten Kaç Saat Sonra Aptal Oluruz?

sonuçta ayarlara ulaşıp belki telefonun ekran şeyini değiştiriyordur mal ediyor hayaldünyası
  64. KediBokii

Sizce Erken Seçim Olur Mu? Olursa Hangi Muhtemel Adaylara Oy Verirsiniz?

4. anayasa kuralını değiştirmeden gitsin de 1622237264 birçok kişi üniversite diplomasının sahte olduğunu söylüyor çünkü o dönemde adamı hatırlayan vs. kimse yok
  65. KediBokii

başım belaya girmez inşallah ama istanbul seçimlerinde ekrem imamoğlu ahmak dediği için şuanda yargılanıyor kısacası adamı düşürmek için geçmişten ordan burdan alıyorlar benim kanaatim tabiki de ama düşerse seçim patlatcak bence sonuçta düşünürsek istanbulun yarısı ekreme veya müttefeklerine...
  66. KediBokii

önünde güçlü rakipler var düştükleri anda patlatır seçimi diğer türlü zor
  67. KediBokii

çocuk napmış da ölmüş öyle illa ki kendini kitlemesi falan lazım kafanı suya daldırıp yada nefesini tutarak kimse kendini öldüremez millet delirmiş abi düşünemiyorlar bile artık
  68. KediBokii

hesaplayamadım ama 10 15 ışık yılı arasında insanların zekasına göre düşüyor ve eğer bu etkiyi 1dk üzerine çıkarırsan iq un 3 haneli olur ama negatif taraftan
  69. KediBokii

Soru Aliexpress Den Telefon Almak

Mi 10T Pro almanı öneririm istersen yeni bir konu aç benden daha iyi arkadaşlar var cnvmert alper abi gibi
  70. KediBokii

bu kadar risk varken almanı önermem eğer olabiliyorsa bütçeni arttırıp yerliden almak
  71. KediBokii

aliexpress de yazıyor genellikle ve eğer 120 gün kayıt ettirmezsen ama çalışıyorsa kara listeye alıncak ve kaçak cihazdan telefonun kapattırılacaktır 2006 tl gibi bir tutar vardı
  72. KediBokii

Soru Lgs

özellikle iyel cağaloğlu ekstra almanca vb dil veren eğitimler istiyorum çünkü biraz egoist gibi olcak ama yabancı dil de gerçekten iyiyim o yüzden ilerde turizmcilik ile uğraşıcam + yazılım istiyorum lgs bitsin oyun moyun değil full kasıcam
  73. KediBokii

Soru Lgs

2020 nin denemesini özellikle sona saklıyorum daha yakındır diye ama 2019 2020 ye benzer dşyorlar 2019 da türkçe 1 yanlış mat 1 yanlış gelmişti inşallah dualarla birlikte o an da böyle yaparım
  74. KediBokii

Soru Lgs

sözelde bi soruda çelişkiye düşeriz bi arada arkadaşlar konuşuruz 4 5 kişi B yapmıştır (biz A yapmışızdır) sonra sebebini açıklarlar başlarız ya ben mal mıyım nasıl görmedim falan === moral kaybı === sayısalda bile o soruda takılırız === 1 yanlış yapınca kesin daha kötü gelcek diye sayısalda da...
  75. KediBokii

Soru Nickinizin Bir Hikayesi Veya Anlamı Var Mı?

esinlendim biraz ama oyunlarda kullandığım (Lacatma) bazı varlıkların birleşimi Cat+Lama+Man= Lacatman cat+araba+lama= Lamacarabat bunlerin resminide çekiyorum ve güzel oluyorlar kedileri çok severim
  76. KediBokii

ekran kartı gibi şeyleri söylerseniz sevinirim? önerelimmi önermeyelim mi başlıkta almıyacağını yazmışsın? ona göre bi sistem toplicam
  77. KediBokii

Soru Lgs

:D amin
  78. KediBokii

Soru Lgs

güzel bir öneriydi ben fenden korkuyorum o 2 kelime ile cevabı direk değiştiriyor falan neyse artık o anki stresim bu dikkatsizlikle mücale eder diye umuyorum teşekkürler :)
  79. KediBokii

yaşım yetmesede fikrimi belirticem tayyipin önünde bu sefer daha güçlü rakipler var büyük ihtimalle gidilmiyecek diye düşünüyorum kime oy vericeğimi (verememde zaten verebilsemde belirtmem)
  80. KediBokii

Soru Lgs

2019 2018 lgsleri çözdüm sonuçlar 2 3 yanlış hayırlısıyla bu yıl güzel bir yere gitce 0 stres yaptı şuana kadar tabi ara sıra kavgalar oldu ailemle :P
  81. KediBokii

Soru Lgs

arkadaşlar lgs ye kaldı 8 gün ve bir şey sormk istiyorum özellikle geçen sene giren abilerim varsa: deneme sınavlarında çok dalgalanma yaşıyorum okulda yapılıyor gerçekten zor bir sınav yapılıyor 6 yanlış falan getiriyorum ama daha kolay sınavlarda fazla yanlış getiriyorum (birçoğu dikkat...
  82. KediBokii

Soru Uygun Fiyatlı Kulaklık

Teşekkürler arastiricam
  83. KediBokii

Soru Uygun Fiyatlı Kulaklık

LGS nin bitimine az kaldı bundan sonra full time oyun oynamak istiyorum ve konforu gerçekten güzel mikrofonu iyi olan fiyatı da 0-200 tl arasında bişi istiyorum zaten 7.1 veya stereoya gerek yok FPS oyuncusu değilim şimdiden teşekkür ederim
  84. KediBokii

180 Tl mouse

180 tl oyuncu mouse arıyorum yarın alıcağım teşekkürler şimdiden aklımda logitech g 102 lightsync var 1613596427 up
  85. KediBokii

AMD vs İntel Oyun İçin Hangisini Seçmeli [Rehber]

amd ler toplanın d:
  86. KediBokii

d:
  87. KediBokii

intel daha iyi şeyler üretmeli
  88. KediBokii

Bu Ekipmanlar Nasıl

https://www.trendyol.com/hyperx/cloud-stinger-s-7-1-oyuncu-kulakligi-hhss1s-aa-bk-g-p-50121726 https://www.hepsiburada.com/logitech-g-g102-lightsync-gaming-mouse-p-hbv00000v8bc3 https://www.incehesap.com/steelseries-qck-gaming-oyuncu-mousepad-ssmp63004-fiyati-34100/ merhaba paramı...
  89. KediBokii

250 TL Set

saaolun söylemeyi unutmuşum oyuncu
  90. KediBokii

250 TL Set

set dedim de sadece klavye ve mouse istiyorum bide araya sıkıştırabilirsek yağ gibi kayan en fazla 40 tl lik büyük mousepad teşekkür ederim şimdiden ben ne alıcağıma karar veremedim acaba parayı daha fazla biriktirip parça parça almam mı daha mantıklı olur öyle yapıcaksamda hangi fiyata...
  91. KediBokii

Dizi Gerilimli Yabancı Diziler

teşekkürler yine de ;=)
  92. KediBokii

Mouse Dönmeme Sorunu

anladım teşekkür ederim
  93. KediBokii

Mouse Dönmeme Sorunu

baktım ne değiştirmem lazım?
  94. KediBokii

Mouse Dönmeme Sorunu

yaptım asıl sorun mouse çevirince hızlıca imlecim gitmiyor ortada kalıyor
  95. KediBokii

Mouse Dönmeme Sorunu

mousepad de hızlıca çevirince dönmüyor imleç mouse mu kötü mousepad mi kötü bilemedim rampage km-r77 mouse var altında ise 10 tl lik orta mouse pad g102 almayı düşünüyorum sorun hallolur mu olmadı 40 tl ye de büyük bir tane mousepad alsam? fps oyunlarında gerçekten sıkıntı yaşatıyor ya
  96. KediBokii

Bloody P81 fare alınır mı?

valla ben olsam logitech g102 modelini alırdım ama bilemiyorum bloody markasını
  97. KediBokii

teşekkür ederim kaydettim hepsini saolun
  98. KediBokii

tamamdır bakacağım aile ile izlicez zaten teşekkür ederim ekledim deftere
  99. KediBokii

onu izledim gayet güzeldi başka bir film arıyorum ama teşekkürler
  100. KediBokii

Gerilimli korku temalı güzel bir dizi arıyorum illa korku da pek olmak zorunde değil gerilimde olabilir eğer olmadı çok fazla önerdiğiniz gerilim korku filmleri varsa önerileride alabilirim teşekkürler şimdiden
  101. KediBokii

40 GB Ücretsiz Oyun

warframe daha iyi teşekkürler ;==)
  102. KediBokii

40 GB Ücretsiz Oyun

yok mi kimse ;( 1611350638 tam yazdığımda çıktı 1611350687 teşekkür ederim dostim güzele benziyor
  103. KediBokii

40 GB Ücretsiz Oyun

40 gb ücretsiz oyun önerisi istiyorum online veya offline kafa dağıtmalık teşekkür ederim şimdi
  104. KediBokii

Apex Legends 50 GB

sorun o yeterli alan yok dioyr şimdi origine bakıcam 55 gb zorunlu lazım 1611350006 fakat aslında oyun dah düşük
  105. KediBokii

Apex Legends 50 GB

diskimi nasıl daha temizlicem appdata temp her şeyi yaptım diski temizleme sıkıştır böyle kaldık herhalde 45 gb ücretsiz oyun önerisi var mı?
  106. KediBokii

Apex Legends 50 GB

hocam sitelerde 30 gb 20 gb diyor steamda 55gb diyor hangisi doğru aynı sorun cs de vardı 20 gb depolama istiyor 10 gb yer kaplıyor ben ne yapıcam cs falan kaldırdım 45 gb yerim var ücretsiz güzel bir oyun önerebilir misiniz baya oyun kaldırdım artık
  107. KediBokii

10 gb altı oyunlar

hocam isterseniz 5 tl olsun annecik var da kızıyor
  108. KediBokii

10 gb altı oyunlar

cs go vardı kaldırıcam zaten hep vaorant oynuyorum yer açılsın seçeneklerdfe açılır 1611349172 lol kafa dağıtmalık değil ki .F
  109. KediBokii

10 gb altı oyunlar

cs go var diğer oyuna bakıcağım teşekkürler
  110. KediBokii

10 gb altı oyunlar

anladım teşekkür edrim :Ç
  111. KediBokii

10 gb altı oyunlar

o 55gb
  112. KediBokii

10 gb altı oyunlar

söylemeyi unuttum ücretsiz olursas nasıl olur hemen düzenleyim para yatırmam da bunu Korsan indirsem peki :S
  113. KediBokii

10 gb altı oyunlar

selam şöyle kendimi rahatlatmak için güzel bir oyun arıyorum 10 gb altında online olup olmaması umrumda değil hikayeli olabilir insanı rahatlatcak teşekkürler edit: Ücretsiz olsun tşk
  114. KediBokii

bilgisayarım kaç tl eder? en az ne yaparsam düzgün bir bilgisayar elde ederim.

laptop bu adam edemezsin bütçe söyle pc toplaylaım sana ;) yeni konu aç
  115. KediBokii

bilgisayarım kaç tl eder? en az ne yaparsam düzgün bir bilgisayar elde ederim.

chipset kullanıyorsa malesef bro kimse almaz belki bi ihtimal 2. mönitör yerine atıyorum twitch için bu laptopu alır yani 2.ekran olarak chat için
  116. KediBokii

Witcher Serisi İnceleme

eline sağlık
  117. KediBokii

LGS Hic calismadim ama calisicam

100 soruları geçtik direk 200 den başlaması lazım pandemi de 100 soru çok az daha çok vakit kaybetmemesi lazım malesef
  118. KediBokii

ben müzik dinleyerek çözmeni öneririm sıkılıyorsan tabi ki fakat müziği bırakarak çöz lgs de müzik ararsın sonra ve pomodoro tekniğini uygula hem yorulmazsın hemde sıkılmazsın öneririm ;) +1 ders çalışmaya başlarken kimse eğlenerek başlamaz zamanla olcak bu alışkanlık zamanla dediğim de 1 hafta...
  119. KediBokii

merhaba bende lgs ye bu yıl gircem ve yaz tatilinden beri çalışıyorum ve şunu farkettim meb örnek sorulardan,kendi kitaplarından sorcaksa (hediye ettiği kitap setleri) çok kafana takma sorular acayip kolay-orta düzeyinde lgs nin stresi bazı soru çözmeyip lgs ye girip çok zor diyenlerden geliyor...
  120. KediBokii

PC m Leauge of Legends(LOL) kaldırır mı?

youtubedan config falan ayarlayabilirsin fps in config ile 50 40 olur belki fakat grafikler berbatlaşır
  121. KediBokii

laptop um bu oyunu kaldırır mı?

kaldırır min ayarlarda fakat ara sıra kasma olabilir 1611223877 sebebi ekran kartınız minimum ayarlar yetmiyor rami n mhz i kaçtır? bide işlemciniz kılpayı giriyor minimuma
  122. KediBokii

Render ve işlemci tabanlı uygulamalar için 16.200-18.000-21.000 TL sistem tavsiyeleri (17 Ocak)

3060 ti ile 3070 arasında fark var 3070 daha iyi normal bir insan bekleyip 3070 alabilir 3060 Ti yerine
  123. KediBokii

Render ve işlemci tabanlı uygulamalar için 16.200-18.000-21.000 TL sistem tavsiyeleri (17 Ocak)

adam zaten demiş ya stokalr düzeldiğinde diye okuyun şu yerleri 1610977958
  124. KediBokii

SSD yer sorunu

120 gb ssd var ve istedğim oyunları yükleyemiyorum acaba diski nasıl temizleyebilirim lütfen normal yöntemler söylemeyin bide acaba sanal disk diye bir şey var sanal diske istediğimiz şeyi indirebiliyor muyuz oluyor mu
  125. KediBokii

Ortalamam sizce nasıl

5 6 7 98 99 yani benim böyleydi bu yıl da 100 gelcek ortalama
  126. KediBokii

4 Upload Fiber İnternetle yayın

4 upload fiber internet ile yayın açabilir miyim 720p 60 fps pikselleşme ve delay olmadan? ayarları ne yapmalıym teşekkürler Valorant,League Of Legends 1610810700 sistemim bu arada ryzen 5 1600 gtx 1650super
  127. KediBokii

Tahhahüt yemeden paket değiştirmek

hiç deneyimlemiş olan var mı diye düşündüm eğer ekstra yerse kırbaç yerim aileden
  128. KediBokii

bunlar aradan sokuşturur diye korkuyorum hiç değiştiren yok mu?
  129. KediBokii

şimdi benim 16 mbps 200 gb internete 75 tl ödüyorum ben şimdi bunu aynı paketten limitsiz yapsam ekstra ücret yer miyim veya tahhahüt yer miyim?
  130. KediBokii

Bu sistemlerden hangisi daha güçlü (satın alacağım)

ilerde para biriktirip ekran kartı alırsınız 3400 g de işlemci olarak kullanırsınız 2 3 yıl arada falan da işlemciyi değiştirirsiniz
  131. KediBokii

sebebi 3500 tl bütçeniz var ve bu bütçe ile alıcağınız ekran kartı ile işlemcinin performansı çok yüksek olmaz ki bunları almak için ramı düşür müssünüz + rx550 eski ve kötü bir ekran kartı performansı kötü peki niye 2.sistem? çünkü apu sistemlerde ne kadar önyargı olsa da ryz5 2400g gibi eski...
  132. KediBokii

dostum 1.sistem hemen açıklayım
  133. KediBokii

Ucuz ama iyi donanım tavsiyesi?

GMZB3SKA kodlu Özel Toplama Bilgisayar yani monitör kasa psu falan eklemedim en kötü pc 1610373953 şöyle bi 3000-4000 e çıkarabilirseniz size her oyunu cyberpunk 2077 hariç nerdeyse tüm oyunları oynatacak toplarız yani
  134. KediBokii

Ucuz ama iyi donanım tavsiyesi?

hocam minecraft için mi istemiştin 1610373779 amd ryzen 3 2200 g 800 tl
  135. KediBokii

Steam Kütüphaneniz

Cs go Warthunder ikisini de oynamıyorum
  136. KediBokii

Dolar yıl sonu ne kadar olur?

7 tl olmayacağı için ;=(
  137. KediBokii

Dolar yıl sonu ne kadar olur?

tahminim 8,90
  138. KediBokii

Toxiclere Alınmalıyı mıyım?

yok yani lol de oynadığım sup zaten ne isterseniz sup dan valorantta da sage yada omen oynuyorum ki adamları vuruyorum ortalama bi dereceli rankta kda m: 2,86 çıkmış iyidir hrhalde 3 adam vurup ölmek iyi ki genellikle ilk 3 te bitiyorum oyunda ki genel KDA kısmında 1610373128 öyle yapıyorum da...
  139. KediBokii

arkadaşlarımın hepsi 1. si olgun değil ( kastettiğim ortam iyi değil hepsi küfürbaz yaratıklar ) oyunda ki arkadaşlarım da hep aktif olmuyorlar keşke aktif olsalar 2. si oynadıkların tek oyun pabçi zula pabçi zula pabçi zula zevksizlerin teki ya
  140. KediBokii

alınganlık işte bende biliyorum doğru olmadığını veled isen küfür edenler gelir :DDD
  141. KediBokii

anladım teşekkürler yüklicem o zaman
  142. KediBokii

dota hiç video yok :(() 1610354377 dota bide sarmaz gibime geliyor cs de ise herkes para ile bişi almış bir oyun için tahmini süre 10 dk ( dust 2 (
  143. KediBokii

euw a geçince 1. türkler bol 2. 0 dan hesap kasmak istemiyorum 3. zaten valorant sık oynuyorum
  144. KediBokii

tamamdır atıyorum sana özelden yıllardır oyunlar içerisindeyim mentalim güçlü baya güçlü
  145. KediBokii

olur oynayalım ben yeni hesap kasıcam bu arada yoru gelcekmiş
  146. KediBokii

büyük küfürleri anlamıyorum ya ben 4.sınıfa kadar komik gelirdi ondan sonra ergence ve boşca geldi bıraktım 1610352914 mantıklı aslında ne önerebilirsin ücretsiz .d
  147. KediBokii

yaşımın da küçüklüğü yüzünden çünkü hala yaş ile oyun doğru orantılı sanan bazı arkadaşlarımız var Valorant ve Lol oynuyorum sıklıkla ve bildiğiniz gibi TR serveri çok toxic genellikle all mute çekiyorum ama valorantta bu geçerli değil info vermek lazım fakat konuşmaya başlıyorum info için kes...
  148. KediBokii

Hangi Dilleri Biliyorsunuz

ingilizce b1 plus türkçe bilmiyorum almanca A1 öğreniyorrum (edit) yazılım dillerini de söyleyem bari C# azıcık C++ azıcık
  149. KediBokii

Bilgisayarınızdan memnunmusunuz

toplama alacaksınız gelin foruma .d
  150. KediBokii

Kullandığınız ekran kartını yorumlar mısınız?

kaldırıyormuş en azından xD
  151. KediBokii

cyberpunk 2077 rtx 2060 da oynayan arkadaşım şikayet ediyor
  152. KediBokii

Bilgisayarınızdan memnunmusunuz

GTX de yanına kardeş olabilir mi?
  153. KediBokii

gtx 1650super istediğim tüm oyunları oynatıyor ve memnunum yine olsa yine alırdım yani
  154. KediBokii

Bitcoinciler Neredesiniz?

bitcoini zamanında alan ne olursa olsun çok kar etti
  155. KediBokii

Whatsapp geri adımmı attı ?

yaw makaraya vuruyorum ciddiye alma ben bipin yerel olduğunu bile bilmiyodum
  156. KediBokii

Whatsapp geri adımmı attı ?

ı- ş-şey evet? .d
  157. KediBokii

900 TL full ekipman

merhaba bir arkadaş için toplıcağım da fakat ekipmanlar hakkında pek fikrim yok bende size danışıyım dedim red switch istiyor efendimiz :d stellseries gibi kaliteli markalar tercih edicekmiş benim topladığım sistem bu...
  158. KediBokii

Oyuncu Kulaklığı

saolun herkese teşekkür ederim
  159. KediBokii

Ağzınıza takılan ritimleri/şarkıları söyleyin

I am a bird youtubedan bakın memes olan tabiki de 1610205552 söylemeyi unuttum Za WARUDO
  160. KediBokii

Ağzınıza takılan ritimleri/şarkıları söyleyin

jojo + muda muda + ora ora + golden Experience +
  161. KediBokii

Oyuncu Kulaklığı

rampgae drop plusa baktım 310 tl di şimdi 420 tl :D R36 Drop*a bakıcam teşekkürler
  162. KediBokii

Hadi herkes sistemini yazsın

gtx 1650 Super Ryzen 5 1600 8gb ballistix ram 650w bronz plus 120 gb ssd kasayı bilmiyorum ama 4 fanı var UwU
  163. KediBokii

Oyuncu Kulaklığı

şöyle bir şey söyleyim sesi net duyayım iyi kasabileyim mikrofonu güzel olsun gerçekten de baya iyi olsun terlemesi falan çok sıkıntı değil baskı yapmasın acıtmasın yeterli
  164. KediBokii

Oyuncu Kulaklığı

mekanik klavyeye takıntım yok kulaklık olarak çok kararsızım ya
  165. KediBokii

Aldığınız İfadeler Neler?

:D bende sana sevgimi atıyım bari kimse seni sevmemiş XD
  166. KediBokii

Oyuncu Kulaklığı

kulaklık kötü yorum yokki hakkında 1610204640 1610204695 bide iyimiş mikrofonu baya sevdim
  167. KediBokii

Aldığınız İfadeler Neler?

:)
  168. KediBokii

Ryzen 5 2600 mü ryzen 5 pro 3400g mü

2600
  169. KediBokii

Cs Go da Fps düşmesi.

donanım ile ilgili bir şey yapamayız 2 adet oyunu varmış git sor hangisini daha çok oynuyormuş haksızlık yaparsa babana falan söyle o da olmadı iddiaya falan gir yada ssd al :DDD
  170. KediBokii

Cs Go da Fps düşmesi.

youtubedan araştır dedim drop yemesi çok sıkıntı deil büyük ihtimalle config falan vardır içinde o gitmiştir
  171. KediBokii

Peygamber Efendimiz[sav]in süt annete verilmesi

t-teşekkürler
  172. KediBokii

Cs Go da Fps düşmesi.

format bilgisayara hiçbir şey yapmaz bende formatladım 2 hafta önce ve valorantta hiçbir fps düşüşü olmadı özel bir durum var mıdır bilemiyorum içinde hızlandıran programlar veya Overclock programları var mıydı? yoksa da bence güncellemeden olmuştur veya önceden csgo ya config falan yüklediniz...
  173. KediBokii

Cs Go da Fps düşmesi.

pc özellikleri ne?
  174. KediBokii

Valorantta Kendini Geliştirmek

cned legooo aslanmash4dow gibi kişileri izliyorum bol bol yabancılarda öyle shroud tenZ bu arada oyunu 1 haftadır oynuyorum fakat gold 3 seviyesine ulaştım önceden 4 5 ay önce cs go oynuordum okullar açılınca kapattım ondan öncede zaten laptobum vardi pc yoktu o da çok kötüydü kendimi baya...
  175. KediBokii

Valorantta Kendini Geliştirmek

Ben bir lgs öğrencisiyim ve okullar yine kapandı evde bol bol boş zamanım var ders de çalışıyorum yazılımda öğreniyorum oyun da oynuyorum fakat valorantta kendimi geliştirmek istiyorum sizce ne yapmalıyım fakat oyuna çok boş zamanım yok her hafta içi 1 saat her hafta sonu 2 şer saat oynuyorum...
  176. KediBokii

Oyuncu Kulaklığı

https://www.akakce.com/kulaklik/en-ucuz-gamepower-kizaru-7-1-rgb-mikrofonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,662234184.html https://www.itopya.com/razer-viper-mini-rgb-gaming-mouse/ https://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-corsair-k55-rgb-kablolu-oyuncu-klavyesi-fiyati,64397475.html...
  177. KediBokii

Oyuncu Kulaklığı

5 Çift (10 Adet) Kulaklık Pedi Süngeri Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor bunun gibi bu sadece ped 1610093741 dediğin kulaklık kafama yattı çıkartılabiliyor mu pedleri?
  178. KediBokii

Oyuncu Kulaklığı

deri olmayan tüylü
  179. KediBokii

Oyuncu Kulaklığı

bekleyip bütçeyi 400 500 e çekip peluşlu kulaklık daha mantıklı gibi geliyor pedleri çıkartılıp pelluşlu şeylerle takılabiliyor mu
  180. KediBokii

Oyuncu Kulaklığı

mikrofon olarak nasıl uzun vadede kulağa baskı yapıyor mu? 7.1 zaten driverleri kurunca arada bir fark yaratıyor mu teşekkürler
  181. KediBokii

Oyuncu Kulaklığı

mikrofon falan nasıl?
  182. KediBokii

Oyuncu Kulaklığı

Hadron 669 diye bir kulaklığım var ve artık kulağıma aşırı baskı yapmaya başladı fakat yeni kulaklık alıcak o kadar büyük bir bütçede yok telefon aldığım için 100-200 arası mikrofonu güzel olan ve e spor tadında bir kulaklık var mıdır?
  183. KediBokii

Güzel Ve Tutacak Bir Video Fikri Önerirmisiniz ?

bence gerçekten iyi oynuyorsan pvp veya 2b2t videoları çekebilirsin bence mesela ben league of legends i iyi oynadığımı düşünüyorum şuanlık Tr de master oldum 4 lp ile weste geçicem ama lgs olduğu için şimdilik bıraktım mesela sende minecraftta harbi iyi oynayıp iyi şeyler başarabilirsin modlar...
  184. KediBokii

Kulaklık Ve Mouse Tavsiyesi

Kulaklık Ve mouse alıcağım fakat bütçem 600 tl mouse olarak razer viper mini kulaklık olarak james donkey 710 düşünüyorum sizce nasıl önerileriniz nelerdir? bu arada oynadığım oyunlar Valorant League Of Legends League Of Legendsi Ağırlıklı Oynuyorum
  185. KediBokii

Cihaza USB takınca donuyor

tamamdır 1609187923 obs de hata var gibi denicem bişiler yardımlarınız için teşekkürler hala eset tarıyor virüsü 1609188179 bu arada bir soru sormam lazım da ben scrcpy diye bir uygulama kullanıyorum bağlamak için fakat görev yöneticisinde hiç bir şey kullanmıyor başka bir program mı kullanmalıyım
  186. KediBokii

format mı :S malesef yapamam
  187. KediBokii

tamamdır hemen yapıyorum 1609187096 ekrn.exe diye bişi var 1609187141 ha esetmiş o
  188. KediBokii

o zaman usb den bağlayamam usb hata ayıklama modu açık olmak zorunda 1609186748 telefonda virüs yok pc de sıkıntı vardı ona bakıyorum şimdi
  189. KediBokii

pc güncelliyorum şuanda mobilde de bir şey bulamamış
  190. KediBokii

pc de eset ücretli versiyon var yarışmadan kazanmıştım onu kullanayım mı mobilden bilmiyorum
  191. KediBokii

pc kasıyor
  192. KediBokii

hangi programı önerirsin yoksa direk playstore dan indirem mi 1609186232 telefondan kasmıyor bence pc de kasıyor obs falan 1609186256 çünkü lol wild rift full 60 fps de ama obs de kasıyor
  193. KediBokii

ne zaman usb takıp bilgisayara bağlasam gereksiz kasmaya başlıyor ne yapmalıyım video falan çekerken hele baya gereksiz kasıyor ne yapmam lazım
  194. KediBokii

Telefonumu Pc ye bağlıyorum ama ses gelmiyor

doğru konuda mı açtım bilmiyorum fakat telefonu pc te apowermirro ile bağlıyorum ama ses gelmiyor bide mikrofon kullanıyor ben bi tek oyunun sesinin gelmesini istiyorum yardım lazım
  195. KediBokii

5000 tl pc önerisi

hiç görmemişim dostum ssd gerçekten de gerekli ya ssd siz hayat sürülmez süremezsin
  196. KediBokii

5000 tl pc önerisi

en mantıklısı webteknoyu al özelleştirden 2x8 16 yap 480 gb en ucuz ssd yi seç
  197. KediBokii

5000 tl pc önerisi

hocam webteknonunku daha iyi hem super var hemde 2x8 yapıp ssd yi yükseltine 5100 oluyor webtekno daha iyi onu alın bence 1608709673 psu katmamışsın bu arada
  198. KediBokii

5000 tl pc önerisi

at bakalım olmazsa bunu alırız
  199. KediBokii

5000 tl pc önerisi

tamamdır dene bakalım
  200. KediBokii

5000 tl pc önerisi

https://www.gamegaraj.com/urun/pollux-3an/ orda altta özelleştirebiliyorsan ryzen 5 1600 seç palit gtx 1650super seç anakart kalsın netac 480gb ssd seç crucial balistik 2x8 16gb 3200 mhz ramı seç 5087 tl altta taksitleri de var 1608709388 ryzen 5 2600 dene bide ryzen 7 nin düşük modelini dene...
  201. KediBokii

5000 tl pc önerisi

arkadaşın bütçesi çok aşılmasın bu arada gamegarajada bakabilirsin taksit için atıyım linki
  202. KediBokii

5000 tl pc önerisi

at bakalım 1608708886 4772 3100 tuttuysa ryzen 5 2600 ile 5000 tam gelir 3100 1200 tl şimdi baktım da
  203. KediBokii

5000 tl pc önerisi

webtekno SUperior Bronze alıcaksan: 2x8 gb ram yapabilirsin ama diyorsan ben ilerde arttırım şuan tek 8 gb olur diyorsan oynatır ama bazen donabilir ben yaşıyorum çünkü bide ssd arttırman lazım o zaman bütçeyi aşıyor 5100 oluyor PCH E CLass alıcaksan: gtx 1650super değiştiriceksin özelleştirden...
  204. KediBokii

5000 tl pc önerisi

hatta şey yapabilirsin şu PCH E class ı 2x8 gb ram gtx 1650super seç miss gibi oynar 5k tam oluyor tek sıkıntı ssd si ama kurulumla da uğraşmazsın
  205. KediBokii

5000 tl pc önerisi

hocam hazır sistem daha ucuza geliyor gibi ssd ve ramı arttırman lazım bi tek onda
  206. KediBokii

5000 tl pc önerisi

fiyat 5200 falan oluyor
  207. KediBokii

5000 tl pc önerisi

amd işlemci koy ramı arttır 1608708189 anakartı değiştir gigabyte b450 veya a320 hatırlamıyorum pek 3600 mhz yap 560 tl 2x8 gb ram 3600 mhz yap 900 tl o da 1608708341 ryzen 5 1600 gtx 1650s arkadaşın attığından samsung ssd arkadaşın attığından 2x8 gb 3600 mhz ram gigabyte b450 3600 mhz anakart
  208. KediBokii

5000 tl pc önerisi

PCTEK hocam amacınız nedir gtx 1650 topluyorsunuz bide yanında kötü bir işlemci ile 5600 tl diyorsunuz hazır sistem daha iyi bua rada bende topladım tek bir siteden toplauınca fiyat yüksek oluyor hazır olan webtekno sistemi daha mantıklı tek yapman gereken ramı arttırmak
  209. KediBokii

5000 tl pc önerisi

canlı ders bitsin toplayım
  210. KediBokii

5000 tl pc önerisi

intel de toplamazsın be D:
  211. KediBokii

5000 tl pc önerisi

pc topyalalı aylar oldu ama bekle belki daha ucuza bir sistem toplarım sana
  212. KediBokii

5000 tl pc önerisi

pubg mobile takıntın nedir bilmem ama youutbe da bak yani türlü türlü performans testlerine witcher 3 da oynatıyor yani
  213. KediBokii

Söyle Rahatla

gerek yok ben sana beleş veriyim
  214. KediBokii

5000 tl pc önerisi

webtekno ile benim donanım aynı fakat 8gb ramı 16 gb yapabilirsen bide bütçeyi azıcık zorlayıp ssd yükseltirsen rahat edersin cs go LOL pubg mobile gibi oyunları rahatça oynatıyor yayında yaparsın
  215. KediBokii

Fps Sorunu

donanımın 0 herhalde arkadaşım ryzen 5 1600 ile i3 arasında ryzen 5 1600 net farkla alıyor gtx 1650super ise gtx1650 i rahatça alıyor adı üstünde bu kadar donanım ile ben bile 200 fps alamıyorum adam neden 200 fps alamıyorum diyor amacım o benimde en fazla aldığım low ayarlarda 190 falan
  216. KediBokii

Fps Sorunu

hz ne alaka? bende seninle aynı sistemleri kullanıyorum nerdeyse Gtx 1650super Ryzen 5 1600 8gb ram ve bu ayarlarla valorantta high ayarlarda 200 fps anca ulaşıyorum normal yani
  217. KediBokii

Tek Rüya 10 Rüya

kabus görüyorum ama dolaylı yoldan işte okuldayım sınava giriyorum lunaparka gidiyiroum eve geliyorum cin görüyorum anlamıyorum
  218. KediBokii

Visual Studio Eklentileri

merhaba Visual Studio Code kullanıyorm ve yazılım öğreniyorum ama bi sıkıntı var mesela ben else yazınca e dediğim anda çıkmıyor onu nasıl yapmalıyım?
  219. KediBokii

Mikrofon Cızırtısı giderme

Note 9S kullanıyorum ve telefonumda ki mikrofon çok cızırtılı ne yapmalıyım?
  220. KediBokii

Udemy

şuanlık şu kurslar ilgimi çekti hepsini sırayla bitirmeyi düşünüyorum senle paylaşayım bari =) https://www.udemy.com/cart/subscribe/course/2541494/ https://www.udemy.com/course/unity-ile-realistic-grafikler-optimizasyon-ve-level-tasarm/ https://www.udemy.com/course/unity-ile-yapay-zekayi-ogren/...
  221. KediBokii

1 Saat Ücretsiz C# Programlama Dili Dersi

anladım hocam teşekkürler
  222. KediBokii

araştırdım baya ama türkçe kurslar pek iyi değil bildiğiniz güzel bir ücretsiz kurs var mıdır diye sormuştum
  223. KediBokii

bende böyle bir kurs arıyorum ücretsiz önerebileceğiniz güzel bir şey var mıdır? bildiğiniz
  224. KediBokii

Udemy

Udemy üzerinde ki en iyi ücretsiz kurs nedir C# ve unity için bahsediyorum C# ne kadar öğrensem de unity ile ilgili çok sıkıntılı anlatımlar var ve mikrofonları çok boğuk geliyor
  225. KediBokii

Blender

dakika 5.21 de adam nasıl yapıyor onu ben yapamıyorum bi türlü hemde aynı ayarları birebir yaptım o versiyonu mu indiriyim o dönemdeki? 1606914712
  226. KediBokii

Can sıkıntısına kafa atmak

Kushikuto
  227. KediBokii

Oyun Yapmak İstiyorum

tamamdır sizin tavsiyelerinize uyucam teşekkür ederim
  228. KediBokii

Oyun Yapmak İstiyorum

bende sizin yerinize gömerim :D 1606826861 bende paramlar alırım bişi olmaz ya
  229. KediBokii

Oyun Yapmak İstiyorum

anladım ben teşekkürler
  230. KediBokii

Oyun Yapmak İstiyorum

en sevdiğim animelerin oyunları falan da yapmak isterim lakin onlar yine yüksek kalıyor değil mi? 1606825910 şuanda başlıyorum teşekkürler nesdelisi
  231. KediBokii

Oyun Yapmak İstiyorum

zamanında oynamıştım ve son mekanik bossu yenmiştim onun başlangıç hikayesi yok ama belki devamını yapmaya çalışabilirim çok güzel bir tavsiye verdin çok teşekkür ederim ingilizcem B1 seviyesinde belki düşük kalabilir bilmiyorum ama ingiliz discord serverlarında kendimi geliştirmeye uğraşıyorum...
  232. KediBokii

Oyun Yapmak İstiyorum

anladım kolaydan başlıcam kendimi geliştiriceğim teşekkür ederim ^^ 1606825597 bu arada udemy denilen şeyde ücretsiz şeyler var mı yoksa alıcam da
  233. KediBokii

Oyun Yapmak İstiyorum

hmm anladım dostum o zaman ben küçükten başlıcam :D
  234. KediBokii

Oyun Yapmak İstiyorum

aslında 1 2 yıllık bilgim var yapmak istediğim oyun çöpe atılmasını istemiyorum ve bunun için özgün bir fikir üretiyorum among us gibi düşün veya bi growtopia 1606825167 anladım hocam haklısınız ben şimdilik kendimi geliştirmeye bakayım ondan sonra kendisi gelir diye düşünüyorum teşekkürler sdn...
  235. KediBokii

Oyun Yapmak İstiyorum

koronavirüs saolsun bol bol vaktim var gece yarısı saat 5 e kadar uyumadığımı düşünürsek ve derslerime 4 saat ayırırsam ki 5 saat online ders sanırsam 5 saat ayırabilirim MMRPG veya FPS oyunlar düşünüyorum unreal engine 4 ve Blender yükledim şimdilk bu kadar :)
  236. KediBokii

Oyun Yapmak İstiyorum

anladım hocam benim bir avantajım var o da yaş :D 13 yaşındayım ve bu sektöre atılacağım için bir sürü zaman vakit olduğunu düşünüyorum tamamdır
  237. KediBokii

Oyun Yapmak İstiyorum

teşekkür ederim udemy e bakıcağım
  238. KediBokii

Oyun Yapmak İstiyorum

@NESDelisi
  239. KediBokii

Oyun Yapmak İstiyorum

bu arada hemen ekliyim unreal engine 4 yüksek sistem istiyormuş sistemim GTX 1650 Super 8Gb ram 120 Gb SSD ( yakında yükselticem) ryzen 5 1600 b450 ıvır zıvır
  240. KediBokii

Oyun Yapmak İstiyorum

arkadaşlar bir heves ile oyun yapımına başlamak istiyorum 13 yaşındayım ve pc ile baya bilgim var olduğunu düşünüyorum ve kendi oyunumu yapmak istiyorum ama reklamlarda gördüğümüz gibi şöyle yarım saat oynayıp silmelik oyunlar değil böyle gerçekten Aaa diyebilceğimiz bir oyun yapmak istiyorum bu...
  241. KediBokii

ThorJ V1 Sistem [Kasım 2020]

kalan 300 tl ile de 2.el bi ssd alınabilir 240gb
  242. KediBokii

ThorJ V1 Sistem [Kasım 2020]

PDF YAZDIR bu nasıl?
  243. KediBokii

Tek Rüya 10 Rüya

rüyalara inanan bi insanım fakat bi rüya içerisinde 20 tane farklı rüyalar görmeye başladım sınava girmek.kavga etmek.cin görmek.yarışa katılmak.para kazanmak vb hatırladığım şeyler bunlar tek rüyada gerçekleşiyor sizce ne yapmalıyım -?-
  244. KediBokii

Telefon Aksesuarları

var onlarda
  245. KediBokii

Telefon Aksesuarları

onu da alırım başka var mı
  246. KediBokii

Telefon Aksesuarları

BLuetoohlu kulaklığım var akıllı saat alıcam başka bi aksesuar var mı?? cihazım xiaomi note 9s
  247. KediBokii

SDN Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

Note 9s
  248. KediBokii

İyi almışmıyım?

sen beni tanımaşzınn kanka merte alpottere ereniste sor almadan önce 2312 konu açtım
  249. KediBokii

İyi almışmıyım?

tamam evet performans da 1 2 yıl sonra o performans kötüleşicek mediatek saolsun geleceğe yatırımda lazım
  250. KediBokii

İyi almışmıyım?

ailemin imkanlarını zorlamıyım artık ya
  251. KediBokii

İyi almışmıyım?

iade edebilirim ama snapdragon ve ekran ile 9s aldım onun dışında uzun ömürlü olması için de ve yazılım çok önemli değil en kötü 3 yıl bakıyorum realmeye mediatek var dedim ben bunu almam öyüzden ikilemeye düştüm
  252. KediBokii

İyi almışmıyım?

realme 6 yerine note 9s aldım büyük ekran ve snapdragon işlemcisi yüzünden sizce hata mı yapmışım
  253. KediBokii

3000TL telefon önerisi

Yarın sabah alıyorum max 3000 tl evet öneriler?
  254. KediBokii

3500 TL Ve Altı

eyw sizede en güzelleri nasip eder Allah inşallah
  255. KediBokii

3500 TL Ve Altı

aldım o zaman realme 7 proyu baktım testlere poco x3 ile realme 7 pro arasınd açok fark var görünce şaşırdım saol
  256. KediBokii

3500 TL Ve Altı

performans konusunda poco x3 daha iyi realme 7 pro ekranı ile daha güzel grafikler verir mi daha gerçekçi ya ışıklar falan D: kendim uydurdum bu performans açığını realme 7 pro ekranı ile kapatırsa bir daha konu açmadan gömücem realme 7 proyu herkes realme demiş diğer konularda da
  257. KediBokii

3500 TL Ve Altı

saol 1604576401 poco x3 ün ekranı çok mu kötü sizce? daha önce telefon kullanmadığım için farketmem gibi geliyorda korkiyum
  258. KediBokii

3500 TL Ve Altı

yani kamera net çeksin yeterli çok bişi gerekmiyor bataryası 1 günü çıkarsın ve 1-3 yıl sonrada iyi oyunları oynayım diyorum 6.5 inç amoled takıntılı biri değilim malzeme kalitesinden anlamam markalarıda adam akıll bilmiyorum önceden bi tek tuşlu telefon kullandım 1604576085 normalde 2500 di...
  259. KediBokii

3500 TL Ve Altı

ama oyun ve ekran arasında seçim yapmak gerekirse poco da çok iyi performansda ama ekran kötü realme 7 pro tam tersi tam böyle aralarında bi telefon olsa keşek
  260. KediBokii

3500 TL Ve Altı

%50 performans %40 ekran amoled ve büyük olması işyi olur %10 kamera 1604575826 almadan öncede son olarak konu açarım
  261. KediBokii

3500 TL Ve Altı

kesin alıcağım 4 gün içerisinde ve alıcağım şeyi kararlaştırmak istiyorum şuan ki düşündüklerim realme 6 realme 7 pro ve poco x3 nfc
  262. KediBokii

Korku Filmi Önerin

efkarlı değilim korkmuş değilim hayata atanmadım maddi durumumuz iyi öyüzden tek duyabileceğim şey kaygı o da lgs kaygısı =( insan ne akdar fazla çalışsa da korkuyo
  263. KediBokii

Korku Filmi Önerin

onu izlemeyen var mıdı ya
  264. KediBokii

Korku Filmi Önerin

saol bakıyoum
  265. KediBokii

Korku Filmi Önerin

deneyelim ya bişi olmaz D:
  266. KediBokii

Korku Filmi Önerin

neyleri
  267. KediBokii

Korku Filmi Önerin

Korku filmi arıyorum
  268. KediBokii

4.000 TL'ye Sistem Tavsiyesi

benim önerim şu olur tüm yatırımı işlemciye yapıp 1 yıl içerisinde çok iyi bir ekran kartı taktırmak olur psu ve fanlarıda iyi almak olur tabiki
  269. KediBokii

Korku Fİlmi

İndirebileceğim şöyle 2019-2018 en korkunç film önerebilir misiniz tuvalete gitmemelik
  270. KediBokii

Oneplus 6t Nerden alabilirim

benim tüm yorumlarıma like atmışsın sen D:
  271. KediBokii

Stabil 60 Fps

2.el düşünmüyorum realme 6 40 fps veriyor
  272. KediBokii

Stabil 60 Fps

bütçe 3000 tl stabil 60 fps lol wild rift pubg mobile
  273. KediBokii

3 Tane Belirti Korona Olmuş Olabilir miyim?

ishal falan yok tek şu 3 tane semptom var
  274. KediBokii

yapıcaz
  275. KediBokii

teşekkürler arkadaşlar
  276. KediBokii

benimde şimdi aklıma gelmedi söylicem arkadaşın biri pozitif diye konu açmış o anda geldi aklıma
  277. KediBokii

aileme söylemeye korkuyorum dediğiim gibi soru orda
  278. KediBokii

arkadaşın biri korona pozitif çıktı diye konu açınca bi anda aklıma geldi ne yapmalıyım sizce
  279. KediBokii

14 yaşındayım ve dershane ile okul arası gidip geliyorum maskemi falan her zaman takıyorum fakat boğaz ağrısı koku duyu kaybı yorgunluk bu 3 belirti koronada da var diğer semptomlar yok ne yapmalıyım aileme söylemedim bugün farkettim belirtileri neyseki çok bi temasımız yok söylesem okula...
  280. KediBokii

Üsteki Üyeyi Saçma bir şekilde Banla forum oyunu

bu ban daha önce söylenildiği için BAN.
  281. KediBokii

anlamadığın içi BAN.
  282. KediBokii

Profesör Olduğun için ban (yeni farkettim asistan olmuşum la)
  283. KediBokii

İsmini bilmediğim harf olduğu için BANNED
  284. KediBokii

En büyük pismanliginiz neydi?

10 liraya su almak yerine döner almak malesef ben sizin kadar deneyimli değilim d: aşk acısı falan
  285. KediBokii

Ailem moralimi bozuyor Tavsiye verseniz sevinirim

kardeşim o nasıl bir mantık ya
  286. KediBokii

Ailem moralimi bozuyor Tavsiye verseniz sevinirim

ben 8.sınıfım ve 12 yıllık bilgisayarım var ablam lgs ye girip istanbul dan cağaloğlu üniversitesini kazandı alman lisesi bide şimdi aynı performansı benden istiyorlar ve bu yıl online ders saolsun yeni pc aldık en güzelinde gtx 1650S li falan telefonum yok ama o da alınca xD bu yıl içerisinde...
  287. KediBokii

elden olmalı dostum D: aslında güvenilir böyle 5 yıllık milletin sevdiği bir satıcı olsa ondan alsam keşkee
  288. KediBokii

bütçem 3500 tl idi ama bazı sıkıntılar çıktı ve 2500 falan şuanlık oneplus 5t çok güzel gözüküyor bu arada 2.el sitelerde de yok onepluslar
  289. KediBokii

kedi oyuncak olmadığı için ban!
  290. KediBokii

o zaman ne olcak bulunduğum yerde satan tek kişi var o da 5t o telefonda çok iyi onu düşündüm de arızalı diyor adam
  291. KediBokii

tahminen :(
  292. KediBokii

ya anlamadım ben bu oneplus telefonlar türkiyede hiç satılmadı mı nerde bulabilşrim bu telefonları ne zaman gelirler tr ye
  293. KediBokii

3 sıfır koyduğun için ban!
  294. KediBokii

3500 TL Telefon Önerisi

teşekkür ederim ama doğru dürüst fps metresi olan video bulamadım yenilenmiş alıcam 3500 tl var bi tane tanıdık teşekkürler :)
  295. KediBokii

3500 TL Telefon Önerisi

note 10 lite dediğin yenilenmiş alabilirim dostum o iyi olamz mi? 1603963700
  296. KediBokii

3500 TL Telefon Önerisi

bütçeyi arttıramam
  297. KediBokii

3500 TL Telefon Önerisi

Yenilenmiş telefonda olur farketmez pubg de stabil 60 fps büyük ekran anime vs. izlediğim için stereo hoparlöre ve kameraya takıntım yok o kadarda önemli değiller bütçem 3500 tl i
  298. KediBokii

Küçük Ekran mı Büyük Ekran mı

tamamdır hocam teşekkürler
  299. KediBokii

Küçük Ekran mı Büyük Ekran mı

o zaman note 10 lite ya 7 inçe yakın