Arama sonuçlarınız

1. G

Anket En Değişik Anınızı Anlatın En Değişik Anıyı Anlatan Kazanır

Bi keresinde uyuyamamıştım...
  2. G

Öneri 2500-3500 Arası Telefon Önerisi

2500-3500 bandında, hangi telefonu önerirsiniz?
  3. G

Geri Döndüm Alayım Bi H.o.

Geri geldim beyler hoşgeldim hoşbuldum
  4. G

Dogecoin 1 dolar olsa zenginim...

İlk öncelikle elon musk a burdan selamlar gönderiyorum bakın bu konuyu okuyan herkes en az 10000 dogecoin alsın bak al alman lazım elon musk tekrar profiline dogecoin yazmadan önce şuan 150000 e yakın dogecoin im var bakın alırsanız pişman olmazsınız elon musk tekrar doge coin ile bilgili bir...
  5. G

windows 11 yada windows mx duyuruldu

şaşkınım microsoft ne planlıyor sizce?
  6. G

İsmimi nasıl değiştiricem?

Ben forum üzerindeki kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum ama nasıl?
  7. G

Spider-man web of shadows launcher açılmıyor

Bunun bir çözümü var mı
  8. G

Boot fail hatası

Pc açılıyor boot fail diyor bios u açmaya çalışıyom bu sefer bios boot fail diye hata alıyorum hdd yi değiştirdim yine olmadı ramı de değiştirdim yok yine olmadı ekran kartını değiştirdim gene olmadı ssd yi de değiştirdim yok yine olmadı @EFI Shell (arkadaşımın bilgisayarı)
  9. G

XenForo altyapı güncel değil hatası

Chromedan giriyorum foruma, xenforo altyapısı güncel değil diyor diğer web tarayıcıları ile girdim yine aynı hatayı aldım vpn ile girdim düzeldi bu hata tek bende mi oluyor ?
  10. G

560 saatlik gta online deneyimi

Gta online da soygun yarış gibi çeşit çeşit aktivite var ama maalesefki spawn yerimize campfire koyan hilecilerden oyunun tadı çıkmıyor onun dışında güzel eğlenceli arkadaşlarla oynamalık bir oyun ama bir problem daha var uçan motorsikletliler bize çarpınca ölüyöz sıkıcı 1 hafta sonra gta 5...
  11. G

Spider-man web of shadows türkçe yama

Beyler Spider-man web of shadows un türkçe yaması var mıdır?
  12. G

3150 saatlik fortnite deneyimi (ultra ayrıntılı)

İlk önce bilmeyenler için fortnite pubg tarzı bir oyundur ve şimdi başlayalım fortnite şahsen sevdiğim bir oyundur kendisi ücretsiz bir oyun oyun uzun zamandır epic games stora da mevcut hemen ücretsiz oyunu alıp oynayabilirsin ve şimdi oyunun kendisine gelelim oyunda 1 harita var ve çeşit...
  13. G

3150 saatlik fortnite deneyimi

Oyunun grafikleri renkli ve hızlı oynanış orta gerçekçilik 0 ve oyunda hile yok eşleştirme pubg gibi 50 dk sürmüyor sezon sonu eventleri aşırı güzel resmen görsel şören ve oyunda çok tempo var
  14. G

2300 saatlik pubg deneyimim

Oyunun grafikleri sağlam oynanış güzel gerçekçi ama gerekli heyecan ve aksiyon yok ve buda oyunun atmosferinde soğutturuyor ve ranked modda çok fazla hile geliyor ve 10 turda 1 pingli servera düşüyom ve klasik modda fazla bot vat 7-8 kill alıyorum 3 bot ne anladım ben şimdi oyun o kadar temposuz...
  15. G

Türk telekom internet

Merhabalar ben d smart dan türk telekom a geçcektim 2 gün sonra aktif edilcek dediler sizin ttnet deneyiminiz nasıl?
  16. G

Doçent oldum!

Sonunda 500 mesaja ulaştım ve doçent oldum:)
  17. G

Dsmart internet yavaşlaması

D smart internetim son zamanlarda akşam saat 20:00-00:00 arası internet 24 mb hızdan 0.6 mb hıza düşüyor ve diyorlarki modemi kapatıp açın diyorlar arıza kaydını kapatıyorlar.
  18. G

5 soruda IQ nüzü ölçüyorum

1. sorum cinsiyetiniz nedir? 2.sorum kaç yaşındasınız? 3.sorum nerede oturuyorsunuz? 4.kendinizi bir cümlede tanımlayın 5.sorum sizce IQ nüz kaç?
  19. G

Iphone 12 alınır mı?

dediğim gibi Iphone 12 alınır mı??
  20. G

Sdn forumda şu ana kadar açılmış en yararlı konular

hangi konular mesajlarınızı bekliyorum
  21. G

Turk telekom beni salmıyor

Beyler biz daha faturayı ödemedik ama internet yavaşda olsa birşey indiriliyor ama indirmeye çalıştığımda söyle bir site gelip faturanı öde diyor nasıl kurtulurum ben bundan veya bi link göndersem (1mb) siz kendi bilgisayarınıza indirip gmailden atar mısınız?
  22. G

En Zor ve Tehlikeli Meslekler (Yengeç Avcılığı)

Alaska'da içine yem olarak balık koydukları tel kafeslerle dev yengeçler yakalıyorlar ve bu yengeçleri dünyanın her yerine ihraç ediyorlar. DEV YENGEÇ AVCILARI Alaska'nın hemen altında Sibirya'ya uzanan toplam 2 milyon kilometre karelik alanda bulunan Bering Denizi, yengeç avcılarının mekanı...
  23. G

Bakmadığımızda Ay Orada mıdır?

Oyunun Kurallarını Planck Değiştirdi Bugün Kuantum Mekaniği diye bir şeyden söz edebiliyorsak, bunu büyük ölçüde fiziğin devlerinden Max Planck’a borçluyuz. Neden böyle olduğunu anlamak için biraz gerilere, 17. yy başlarına gitmemiz gerekiyor. Çok gerilere gitmeyelim, Newton’la başlayalım...
  24. G

İnsanlığın Geleceği: Cyborg, Nanobiology, Singularity

İnsanlık teknolojik anlamda tam bir kırılma noktası üzerinde bulunuyor. İçinde bulunduğumuz yüzyıl insanlığın geleceği adına önemli yatırımların ve keşiflerin yapılacağı bir yıl. Biraz beyin fırtınası yapmak istedim. Her konuda düşüncelerinizi merak ediyorum? Cyborglar: Yarı makine yarı organik...
  25. G

Sdn youtube kanalı sizce sıradaki video konusu ne olmalı?

Bu konuyu sdn youtube ekibine yardımcı olmak için açtım sdn üyelerinin fikrini almak izlenme sayılarını arttılabilir ve böylece sdn ekibi bize daha iyi hizmet verebilir
  26. G

Photoshop problemi

Merhabalar ben geçen ps satın almıştım ay sonu geldi ödedim ama yine giremedim baktım kartımdan para gitmiş tekrar ödeye tıkladım yine odedim yine kartımadan para gitti yine açılmadı daha da paramın boşa gitmesini istemiyorum.
  27. G

Samsung klavye turkce karakter yazamama sorunu

Merhabalar ben turkce karakter giremiyorum bildigimiz uzere o tusuna basili tutunca o harfi yazariz iste bende olmuyor eskiden turkce karakter girebiliyordum lutfen konuyu kitlemeyin 1605376483 Bu arada android klavye
  28. G

İsim rengi nasıl değiştilir

Merhabalar ben isim rengimi değiştirmek istiyorum bana yardım edebilecek admin arkadaş var mı?
  29. G

En iyi esprini yap forum oyunu

Yapabidiğin en iyi espri yap eğer başkasanın esprisini beğenirsen beğenme emojisi at eğer beğenmezsen kızgın emojisi at.
  30. G

Sdn forum çok fazla reklam var

Merhabalar ben bu konuda çok şikayetçiyim özellikle çok fazla pop-up var ve bir diğeri ise edge diye reklam var kapatıyorum reklam tekrar açılıyor lütfen daha az reklam koyun.
  31. G

9500 tl telefon tavsiyesi

Cevaplarınızı bekliyorum;)
  32. G

Altın düştü

Altın düştü bakalım bizi daha neler bekliyor
  33. G

Tv de netfix problemi

Merhabalar benim tv de netflix giriyordum dizi izliyordum ama şimdi netflix uygulama kitaplığımda gözükmüyor bu tvyi 2 yıl önce aldım.
  34. G

Hp laptop mousepad sorunu

Merhabalar benim hp laptopum var musepad ara sıra bozuluyor ve hiç tepki vermiyor ve @EFI Shell Laptop güncellemesi %14
  35. G

Grafik kartı hatası

Merhabalar ben hp laptop kullanıyorum eski grafik sürücüsünde grafik kartı amd radeon 530 gözüküyordu ve daha sonra grafik sürücüsü güncelledim (amd adrenaline edition) ve daha sonra grafik kartım amd r5 m340 gözüktü çözümünü bilen varmı? @EFI Shell
  36. G

Mesaj sayısını 5b yap forum oyunu

Mesaj sayısı 5000 e ulaşana kadar yazın
  37. G

Üstteki kişinin yaşını tahmin etme forum oyunu

Üstte yazdığı gibi
  38. G

Fifa 19 manchester city alınca oyundan atıyor

Fifa 19 oynuyordum santraya girdim manchester city - liverpool seçtim ve oyundan attı. 1604247408 Cevaplarınızı bekliyorum
  39. G

Profilime spam atmayı bırakın

Birisi geliyor diyor pp ni değiştir birisi geliyor diyor sapık cine ne oldu bıktım artık böyle mesajlardan profilime gelen mesajları nasıl engelleyeceğim.
  40. G

LEGO MARVEL SUPER HEROES 1.bölümün sonunda donuyor

Merhaba arkadaşlar lego marvel super heroes 1 1. Bölümün sonunda donuyor ve çalışmayı durdurdu hatası veriyor
  41. G

Grandmaster geri döndü!!!

Olm geri döndümmmmmmm
  42. G

Adminlerden Şikayetçiyiz

Adminler neden banlıyorsunuz kurallara aykırı konum yok
  43. G

Bedava iPhone

verebilecek hayırlı iyi bir insan varmı
  44. G

Aklına gelen ilk şeyi söyle Forum Oyunu

akılsız mıyım
  45. G

Lego marvel super heroes mi yoksa marve avengers mi

Yukarıda dediğim gibi hangisi
  46. G

Oyun Tavsiyesi

Beyler benim bilgisayarımın özellikleri: 8 gb ram amd radeon 530 2 gb ekran kartı intel core İ7 2.8 ghz x4 çekirdekli 1 TB hard disk var bu pc için oyun önerileri var mı?
  47. G

Lego Marvel Super Heroes Türkçe yama varmı?

Yuksarıda dediğim gibi lego marvel super heroes 1 için türkçe yama varmı
  48. G

Uçak olmak istiyorum.

beyler dediğim gibi uçak olmak istiyorum bunun bir yolu var mıdır bu arada oyun filan söylemeyin microsoft flight simulator diye gerçek bir uçak olmak istiyorum ben
  49. G

PUBG'de bana CİN musallat oldu

beyler ben pubg çıktığından beri pubg oynuyorum ama dün gece 2 veya 3 arasında (saate tam bakmadım) pubg oynuyordum pubgde tuvalete gidip tam loot yapıyorken gözüm aynaya denk geldi aynada yeşil bir varlık vardı sonra bi anda hasar almaya başladım ve aniden crash yedim oyun kapandı sonrada hata...
  50. G

Arçelik televizyonumda nasıl kendime özel yazılım oluştururum?

Arçelik tv min linux kernelinde çalıştığını farkettim sonra aklıma ilk gelen şey kendime özel yazılım yapabilir miyim? sizce bu mümkün mü?