Arama sonuçlarınız

1. ddarkbrother

Hoi4'de Atatürk'ü nasıl iyileştireceğim?

Arkadaşlar yeni dlc'yi aldım ama Atatürk'ü iyileştir seçeneği yok. Hangi focus'u tamamlamam gerek onun için bileniniz var mı? Veya hangi dönemi beklemem lazım?
  2. ddarkbrother

Markasını bilmediğim 4gb ramin yanına ram takacam

Taksan bile stabil çalışmayabilir. Mhz değerleri önemli burada.
  3. ddarkbrother

Erdoğan'ın 2021 Projesi: Sadece Kadınların Gidebileceği Üniversiteler İçin Karar Resmi Gazete'de

Şeri anlayışı daha fazla entegre etmeye çalışıyorlar. Tepki çekmeyeceğini bilseler tek gecede karma eğitimi kaldırırlar.
  4. ddarkbrother

Vodafone Net Tüketici Haklarına Başvurdum.

Geçmiş olsun hocam.
  5. ddarkbrother

16 gb ram 15.9 gözüküyor

Onboard ekran kartı yok sanırsam. BIOS ayarlarını sıfırlayıp tekrar kontrol eder misin?
  6. ddarkbrother

16 gb ram 15.9 gözüküyor

Bazı kişiler boş yorum yapacağına belirli bir donanıma ayrılıyor o 0.1'lik kısım dese çok daha mantıklı bir hareket olurmuş.
  7. ddarkbrother

Eski Laptop İçin Windows 10 mu Windows 7 mi?

SSD'ye Windows 10 kurun.
  8. ddarkbrother

Dx12 Darboğazı biraz engeller mi ?

Ekran kartına daha fazla yük biner. Durum böyle olunca cpu kullanımı biraz daha düşer.
  9. ddarkbrother

Youtube'da Video İzlerken Video Kasıyor

Monitörün kaç hz? Monitör kaynaklı bir sorun olabilir. Benim monitörüm bozukken ben de aynı sorunu yaşıyordum çünkü.
  10. ddarkbrother

Bilgisayarınıza virüs bulaşırsa ne yapmanız gerekiyor?

Başkalarının uğraşıp uğraşmaması beni ilgilendirmez. Ben ihtiyacı olanlar için bir rehber yaptım.
  11. ddarkbrother

Youtube'da Video İzlerken Video Kasıyor

Kasma esnasında sayaçtaki süre devam ediyor mu?
  12. ddarkbrother

Bilgisayarınıza virüs bulaşırsa ne yapmanız gerekiyor?

Umarım işinize yarar burada derlediklerim. 1- İlk olarak virüsü saptamak için Windows PowerShell'i açın arkadaşlar. Sonra ise ''start-mpwDoscan'' kodunu yazıp enter'a basın. Bu Windows Defender'ı offline olarak çalıştıracaktır. Kodu girdikten sonra hiç bir tepki alamadıysanız cihazınızda ki...
  13. ddarkbrother

Ne dinliyorsunuz?

JJ Wilde- The Rush