Arama sonuçlarınız

1. I

Throttle Stop cpu hızı sabitlenmiyor

desteklemediği zaman direkt açılmıyor diye biliyorum
  2. I

Throttle Stop cpu hızı sabitlenmiyor

aynısı bende de var umarım çözüm bulunur
  3. I

50 CC motor olarak ne önerirsiniz? RKS Next50 nasıl?

rks sniper 50 cup motor öneririm ben de ondan alacağım
  4. I

Honda cbr 125r var bir şeyler eklemek istiyorum stickerdır telefon tutacağıdır

genelde motorun kendisine ait yani mesela senin için cbr 125r stickerı süspansiyonun üstüne keskin hatlı ya da tekerin jantına parlak renkler hoş duruyor ama benzin deposunun üstüne yapılan parça parça olan sticker lar benim asla tercihim olmaz özellikle joker vb kötü gösteriyor motorları onun...
  5. I

Motor önerisi

reis sende bir yerde 13 yaşındayım bir yerde 15 yaşındayım yazmışsın bir yerde cbr 125 ile bin kilometre yapıcam filan yazmışsın anlamadım
  6. I

Motor önerisi

bildiğim kadarıyla cross motorlar en çok sıkıntı çıkartan en çok bakıma muhtaç motorlar cross motor başlangıç için çok iyi olmayabilir ayrıca o paraya daha sağlam daha uygun motorlar alabilirsin 13 yaşındasın kafana göre kask bulamayabilirsin ufak bir hatanda asfalt ile bir takım yakınlaşmalar...
  7. I

ne yaparsam yapayım fps yükselmiyor

casper nirvana s500 var 8gb ram mx230 ekrankartı i7 8565u 250gb m2 ssd var arkadaşlar ciddiyim ne yaptıysam düzelmedi garantiye gönderdim iş bilgisayarı dediler geri gönderdiler rami hafiflet arka planda çalışan uygulamaları kapat demeyin denedim zaten hepsini, işlemciden kaynaklı olduğunu...