Arama sonuçlarınız

1. M

Laptop bataryasız çalışır mı

Güç kaynağını değiştirmeyi dene olmazsa batarya değiştirmen gerek
  2. M

HDD bozuldu açılmıyor.

Ömrü bitmeye yaklaşmıştır. HDD ömrü çok kısadır ben 1.5 yıl kullandım HDD yandı
  3. M

Fight kulüp 2 de en beğendiğiniz kişi ?

Cezaya vermeyen harbi raptan anlamıyordur
  4. M

Laptop ses kartı sorunu

Farklı bir kablo varsa takıp deneyebilirsin eğer açılmazsa yanmış olabilir. farklı kablo yokken sorunu bulmanın mümkün olduğunu sanmıyorum.
  5. M

Cihazınız düşük bellekte çalışıyor

Arka plan dediğim şu. mesela LoL indirirsin onun virüs koruması için defenderi var sen LoL'ü silsen de o yine bir yerlerde çalışır. bunun gibi birsürü örnek var
  6. M

Laptop ses kartı sorunu

Açılır
  7. M

böyle bir site ariyorum

pcrequirementslab
  8. M

Cihazınız düşük bellekte çalışıyor

Aynı hatayı bende yaşamıştım. 8gb ram var bende de. sıfırlarsan geçecektir yüksek ihtimalle uzun süredir sıfırlamıyorsun arka planda çalışan çok şey vardır
  9. M

Laptopun içinden motor sesi

Termal macun alırım. Yağ Derken tam neyden bahsediyoruz nereden bulabilirim
  10. M

Hp veya asus olsa yardim edebilirdim açılımında da onu bilmiyorum 1603462453 Evde yapıştırıcı olarak Sağlam yapıştırır denebilecek yapıştırıcı yok. farkediyor mu nasıl yapıştırdığı
  11. M

Markası neydi
  12. M

Oyun 1603461348 Yakın tarihte içini açıp temizleyeceğim yardımcı olursanız sevinirim. ve Umarım zor değildir
  13. M

Ve merak ettiğim şu. neden zorladığımda geçiyor ses
  14. M

Bilgisayarı çevirdiğimde ses kesiliyor
  15. M

Fanını en güvenli şekilde nasıl temizleyebilirim
  16. M

Laptopun içinden motor sesi çıkıyor. asus marka pc daha 2,5yillik. Bilgisayarı zorladığımda geçiyor ses. aksi takdirde zorlamadığımda traktör sesi çıkıyor . yakın tarihte içini açıp temizleyeceğim. Ve ekleyeyim pc harddiskim yanmıştı servise gönderdim değiştirdiler ondan sonra oldu. Not...