Arama sonuçlarınız

1. LeeroyJenkins

Aygıt yöneticisinde klavyem yok.

aygıt yönetisini açın. yukarıdan görünüme tıklayın gizli aygıtları göster deyin. klavyeniz gözükecektir. güncellemesini yapın. devre dışı bırakıp tekrar devreye sokun.
  2. LeeroyJenkins

Neden opera ile photoshop kullanamıyorum?

Görev yöneticisinde bellek kullanımı % kaç olarak gösteriyor? 8gb ram photoshop ve operayı bir arada çalıştırmak için gayet yeterli. ram'i gereksiz işgal eden bir uygulama açık olabilir.
  3. LeeroyJenkins

Klavyemde shift tuşu çalışmıyor.

yakın zamanda windows güncellemesi yaptınız mı? ne oldu da çalışmamaya başladı?
  4. LeeroyJenkins

Windows 10 kurulum sorunu

merhaba, başlığın üzerinden 2 gün geçmiş. bir sonuca varabildiniz mi? hala aynı sorun devam ediyor mu?
  5. LeeroyJenkins

Windows 10 ''Ses Hizmeti Çalışmıyor.'' ama ses geliyor.

merhaba, hizmetler> windows ses> özellikler > oturum açma kısmını açıp bana ekran görüntüsü atabilir misiniz? ayrıca windows ses kısmında "durum" bölümünde ne yazıyor?
  6. LeeroyJenkins

Windows 10

merhaba, amacım reklam değildi sadece ucuza windows anahtarı satan her yer güvenli değil ama güvenilirliğini yakın zamanda test ettiğimiz bir siteyi örnek vermek istedim.
  7. LeeroyJenkins

Klavyemde shift tuşu çalışmıyor.

merhaba size yardımcı olmaya çalışayım, klavyedeki 2 shift tuşu da mı çalışmıyor? keyboardtester.com' dan sihft crtl alt alt gr gibi tuşlara bastığınızda shift'e basmış gibi gösteriyor mu? klavyeniz laptop klavesi mi yoksa harici mi?
  8. LeeroyJenkins

Windows 10

merhaba, freedos sisteme mi kuracaksınız? yoksa önceden orjinal windowsun herhangi bir versiyonu kurulu olan bir sisteme windowsun başka bir sürümünü mü kuracaksınız? eğer 2.si ise windows yükseltmeleri sonucu kendiliğinden orjinal oluyor anakartınızda dijital key kayıtlı olduğu için. eğer...
  9. LeeroyJenkins

laptop dvd okuyucu

merhaba, aygıt yöneticine girip "DVD/CD-ROM sürücüleri" kısmı görünüyorsa ekran görüntüsünü paylaşabilir misiniz eğer görünmüyorsa üst sekmeden "görünüm"e tıklayıp "gizli aygıtları göster" seçeneğini işaretleyip görünüp görünmediğine bakın. ekran görüntüsü paylaşırsanız yardımcı olmaya...
  10. LeeroyJenkins

Windows 10 uyku modu sorunu

merhaba, bilgisayarınız asus mu? asuslardaki tipik bir soruna benzettim.
  11. LeeroyJenkins

Neden opera ile photoshop kullanamıyorum?

merhaba, photoshopun hangi sürümünü kullanıyorsunuz ram'iniz kaç gb ve tam olarak nasıl bir hata aldığınıza dair biraz ayrıntılı bilgilendirme yaparsanız yardımcı olmaya çalışayım. ben photoshop cs4 ile operayı aynı anda kullanabiliyorum.
  12. LeeroyJenkins

Windows 8.1 de İnternet Sorunu

kullandığınızı belirttiğiniz internet kablosunu çıkarın. qualcom wifi adaptorune sağ tıklayın devre dışı bırakın. tekrar devreye sokun ve wifiye bağlanın. kesinti yaşayacak mısınız test edelim. geri bildirim yaparsanız tekrar yardımcı olmaya çalışacağım.
  13. LeeroyJenkins

Laptopun içinden motor sesi

motor yağı internetten sipariş edebilirsin en küçüğünü alsan yeter veya birinden çok az rica etsen o da yeterli 1-2 damla kullanacağız 1603469318 pardon MAKİNE YAĞI*
  14. LeeroyJenkins

japon yapıştırıcısı almanız lazım, madem o kadar açacaksınız yağ ve termal macunda alın onları da yenileyin açmışken derim.
  15. LeeroyJenkins

Win 10 Boot Sorunu

sorun bir çok farklı şeyle alakalı olabilir ama şunu deneyin. biostan flashı en üste alın kurulum bittikten sonra öcelik sırasını eskisi gibi yaparsınız
  16. LeeroyJenkins

içini açacağınız zaman bana mesaj atarsanız ayrıntılı yardımcı olmaya çalışırım tabiki. zor sayılmaz merak etmeyin. fanın içini açtığınızda ses yapan fanın silindiri hiç zorlamadan elinize gelecektir. onun fotoğrafını atarsanız neresini yapıştırmanız gerektiğini de detaylı söylerim.
  17. LeeroyJenkins

Windows 8.1 de İnternet Sorunu

merhaba size yardımcı olmaya çalışayım, aygıt yöneticisine girip "ağ bağdaştırıcıları"nın ekran görüntüsünü atabilir misiniz?
  18. LeeroyJenkins

Win 10 sifre kirma

merhaba, win 10 şifresi dediğiniz PIN mi?
  19. LeeroyJenkins

Mikrofon Karşıya Ses Gitmeme Sorunu

merhaba size yardımcı olmaya çalışayım, windows 10a güncelledim demişsiniz, aygıt yöneticisinde kulaklık-mikrofonun olduğu kısmın ekran görüntüsünü atabilir misiniz bilgisayarınıza taktığınızda ne aygıtı taktığınızı soran bildirim geliyor mu kulaklık-mikrofon marka modeliniz nedir
  20. LeeroyJenkins

zorlamaktan kastınız nedir hocam tam olarak, mesela tarayıcıda birden fazla sekme açmak gibi mi, yoksa yüksek grafikli bir oyun mu
  21. LeeroyJenkins

fanın içindeki silindir yerine sabit değil, fan döndükçe silindir yukarı çıkıyor ve fan kapağına temas ediyor, fanın içini açıp o silindiri yapıştırıp sabitlemeniz gerekiyor. bu yüzden bilgisayarı çevirdiğinizde fan kendi çerçevesi içinde aşağı yukarı gittiği için ses değişimi oluyor. eğer...
  22. LeeroyJenkins

merhaba, laptopu açın fanları anakarttan ayırın termal macunları ve fanın temizliğini yaptıktan sonra ses hala devam ederse, fanın içini açıp yaprakcıkların olduğu silindiri japon yapıştırıcısıyla yapıştırmanız gerekecektir. ağır motor sesi gibi gelen sesin sebebi yaprakcıkların olduğu...
  23. LeeroyJenkins

opera her girdiğim hesaptan çıkıyor

merhaba, sırasıyla şu sekmeleri açın. ayarlar gizlilik ve güvenlik site ayarları çerezler ve site verileri açılan ekrandan ekran görüntüsünü yüklediğim yerin işaretini kaldırın, sorununuz çözülecektir. opera hakkında daha fazla bilgi ve yardım için bana ulaşabilirsiniz.