Arama sonuçlarınız

1. Yasin Koçak 23

Damak tadı enfes lezzetler

1.Ülkemin her yemeği güzeldir. 2.hiçbiri ayırt edilmez. 3.içli köfte 4.içli köfte
  2. Yasin Koçak 23

Windows 10 anti-virüssüz kullanılır mı?

windows'un kendi koruması hiçbir işe yaramıyor.
  3. Yasin Koçak 23

Hayallerinizi Yazın.

pilot olmak
  4. Yasin Koçak 23

Cyberpunk 2077 hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Malesef optimizasyon için ve sistem gereksinimlerini bir tık aşşağı çekmek için bazı şeylerden ödün verildi bence bu ödün grafik tarafından verildi oyun dünyasındaki insanlar azaltıldı örnek olarak
  5. Yasin Koçak 23

Cyberpunk 2077 hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Aslında oyundan çok yappımcı fitmaları eleştirmek ya da düşünmek gerekir. Eğer CD Projekt bu oyunda başarısız olursa bilinki bir daha öyle bir firma kalmaz. Ayrıca bu firma geçmişte çok sevilen oyunalrın altına imzasınıda atmıştır.
  6. Yasin Koçak 23

Dünya Malatyalılar derneği

hocam biliyorum ben de Elazığlıyım :) Sizin gerçek malatyalı olduğunuzu kanıtlamış olduk:)
  7. Yasin Koçak 23

Dünya Malatyalılar derneği

Elazığlılar neden size "gofikler"diyor?
  8. Yasin Koçak 23

Yılan korkusu

arada br tatile gittiğimde canım elazığa köyde bazenleri görürdüm ne kadar zehirli olsalarda zarar vermiyorlardı.Hatta akrep bile gördüm ayağımın üstünden geçti o da birşey yapmadı kirpi vb ama korktuğum şey örümcekler tahmin edemeyeceğin kadar büyük öörümcekler var hatta üzerimize bile...
  9. Yasin Koçak 23

PC topluyorum sizce bu bileşenler uyumlumu birbiriyle ?

bize bütçe söyleyin biz toplayalım zira işlemci ve anakart uyumsuz ayrıca rx550 yerine rx 470 çok daha iyi olur. rx470 rx570 gücündedir
  10. Yasin Koçak 23

İkisinden biri ama hangisi?

AlAyInA cAz bellağğ sakin
  11. Yasin Koçak 23

Forumun Kral Üyeleri ?

ben
  12. Yasin Koçak 23

Bilgisiyarımı satıcam kaça satmalıyım

dolar açısından bakmak saçma değil mi sence tl ile alışveriş yapılıyor aslında saçma değil lakin burda onu düşünmemek gerek
  13. Yasin Koçak 23

AMD Ryzen 3700x vs INTEL Core i7 10700F

kalitesiz pcb yapısı kalitesiz çip'i kalkitesiz oc potensiyeli az
  14. Yasin Koçak 23

sıfır alırken 2.5k'ya almışsın 3200'e koymak nedir söylenecek çok şey var ama...
  15. Yasin Koçak 23

para bu kadar kolay değil bilmeyen insanlar çok gönlün rahat ederse sat zaten alan olmaz
  16. Yasin Koçak 23

3k diyorsunuz bu yaptığınız bizim tam bir kazık avcısı letgoda görüp sövdüğümüz insanlardan farkın yok 3k nedir bu pc'ye eba canavarı diyip insanları kandırmak hoş değil 1606232433 alan varsa hiçbir bilgisi yoktur açıkcası
  17. Yasin Koçak 23

corsair vegance lpx alma da ne olursa olsun
  18. Yasin Koçak 23

sakın ilk sistemdeki ramleri almayın sakın sakın
  19. Yasin Koçak 23

o fiyaat çok pahalı en fazla 2k eder bilgisayar gerisi kazık olur gibi düşünüyorum hatta 2k değil 1.5k falan
  20. Yasin Koçak 23

Öğretmenler Günü Kutlaması

ilkokul öğretmenim vardı daha gençti ve yeni başladığı için öğrentmenliğe çok hırslıydı hem ders ğretiyordu hem folklor öğretiyordu 3. sınıfa geçtiğimizde göğüs kanserine yakaladı 4.sınıfta tekrarr geldi kanseri yenip 4.sınıfın ikinci yarısı 5.sınıf derselerini anlatıyordu o kadar hırslıydı :)...
  21. Yasin Koçak 23

Shiftdelete ilaç gibi geldi

ciddi misin? bak anlatıyorum tekrar kafanda bir şey var onu çalıştır tamam mı? ben rdr2 kırılı diye konu açtım ama konuda hiçbir şekilde link yok veya site adı hiç bir şey yok sadece crackwatch var o da oyun kırıldı mı eğer kırıldıysa kaç günde kırılmış olduğu yazıyor ki crack'e girmez. konunun...
  22. Yasin Koçak 23

Enes Batur trafik kazası geçirdi

uganda buganda
  23. Yasin Koçak 23

Bir Sars Virüsü eksikti, tamamlanıyoruz!

yanlış haber sözde "sars" virüsü medyanın abartması kaynaklara bakıcak olursak nedeni şudur toplu covid-19 testi istenmesi üzerine oluşan bir durumdur
  24. Yasin Koçak 23

okumamış kolay yoldan para kazanmış kolaysa size yapın zengin olun la
  25. Yasin Koçak 23

yok hocam estağfirulllah hiç bir hatasız kul yok ya da kötü insanda dünya da hiç yok herkes melek nasıl olsa
  26. Yasin Koçak 23

27 Kasım bim gaming ürünleri

Bim gaming ekipmanları bunlar haberiniz olsun
  27. Yasin Koçak 23

@NESDelisi az önceki konuya eklencek şeylerden
  28. Yasin Koçak 23

Donanım tavsiyesi

1. sistem çok daha iyi işlemci daha üstün anakart daha üstün 2. sistemdeki kasa kötü hava akışı berbat 1. sistemdeki kasayı tam bilmiyorum ama kesinlikle 1. sistemi tavsiye ederim
  29. Yasin Koçak 23

sizin yaptığıız daha komik ve bu forumun iq'sunu düşürmekten başka bi faydanız yok gibi burda mağdurluğumu söylemişken siz hala beğenmiyorsanız git diyorsunuz biraz büyüyün
  30. Yasin Koçak 23

diğer forumlarda da varım başka bir yerle karşılaştırma yapmadım ama bu olayı ilk kez yaşaddım.
  31. Yasin Koçak 23

dün saat 11'de yaptı kazayı.
  32. Yasin Koçak 23

ben buraya ilk geldiğimde rdr2 cracklendi diye konu açmıştım sadece crackwatch'da cracklendiğini söyleyip hiç bir şekilde link ya da herhangi bir korsan oyun sitesinin isminde ya da konusundan bahsetmedim buna rağmen konum 2 kez kapatıldı aynı konuyu bir başkası açtığında akşam benden sonra...
  33. Yasin Koçak 23

konu biraz geç olmamış mı?
  34. Yasin Koçak 23

10.000 TL bütçem var. Oyun odaklı bir PC toplamaya çalışıyorum.

sakın 2060 al diyenleri dinleme bir şey bildikleri yok 10400f+2070s alabilirsin
  35. Yasin Koçak 23

Modemin tüm ışıkları yanmasına rağmen internet yok

rica eederim işinize yaradıysa ne mutlu bana
  36. Yasin Koçak 23

Simpsonsların kehaneti hakkında ne düşünüyorsunuz?

illümünati yeğenim
  37. Yasin Koçak 23

Modemin tüm ışıkları yanmasına rağmen internet yok

modemin yanında wlan tuşu var ona bas o kablosuz interneti sağlıyor
  38. Yasin Koçak 23

Dünya'da homoseksüellik Neden Artıyor.

karşıyım sevmem hoşlanmamda bu konu ile ilgili isterseniz ayerrtte verbilirim
  39. Yasin Koçak 23

En iyi Forum siteleri ?

da forum
  40. Yasin Koçak 23

Redmi Note 8 İçin Gelen MIUI 12 Bomboş!

bana neden gelmedi bu
  41. Yasin Koçak 23

Yeter Artık bu kadarı fazla!

bana hala gelmedi nedense
  42. Yasin Koçak 23

Bilgisayarcı 3000 liralık sistemi bana 10300 liraya sattı

onu tabiki biliyorum ama adama yap demiyim dedim kendim olsam yapardım
  43. Yasin Koçak 23

ironi falan değil reis bana aynı şeyi yapsa (önce bi araştırırım gözü kapalı inanmam)bide parayı vermezse indiririm
  44. Yasin Koçak 23

git adama ilk önce insan gibi babanlar birlikte gidip konuşacaksın böyle böyle bu fiyatlar internette böylle sen bana bu paraya satmışssın bu paraya rtx toplanır beni salak yerine koyup kazıklamışssın de eğer vermezse kavga edin gidin vurun kırın demiyorum ama tartışın olmadımı camlarını imdir(!)
  45. Yasin Koçak 23

bu konu gerçek emin değilim ama neden almadan önce bize sormadın?ayrıca 5tl'yi neden aldın babana söyleyince baban sinirlenip gitmedimi ben olsam o bilgisayarcıdan paramı aırdım ya da döverdim
  46. Yasin Koçak 23

Eğitim Sistemi İyiymiş gibi birde okulları açıyorlar

ama amerkidaki okul fiyatlarından heberin var mı? verebilecek mi o parayı herkes
  47. Yasin Koçak 23

Ucuza Windows alınır mı?

yasal değil bu doğru fakat siz hatalı bilgilendirme yaptınız ne bir performasn düşüşü ne de bir windows tarafından bulunup bloke etme söz konusu değildir
  48. Yasin Koçak 23

Ucuza Windows alınır mı?

şu ana kadar hiçbir key windows tarafından bulunup etkisiz hale getirilmemiştir. ayrıca windows'u etkinleştir yazısının performansla hiçbir alakası yoktur. eğer isterseniz cmd'den etkinleştiriliyor bedavaya
  49. Yasin Koçak 23

Masaüstü Oyuncu Bilgisayarı Toplamak

daha stoklarda yo ama emin olun ki beklerseniz çok daha mıtlu olursun çünki 3060 bile 2080ti'dan güçlü olmasına rağmen ondan oldukça ucuz 2000 serisi kart almak aptallık olur
  50. Yasin Koçak 23

kusura bakmayın ama bu fiyata bu sistem tam bir rezalat bir de kazık bu fiyata rtx 3080 ya da 70 alınabilirken siz 2070s'den bahsediyorsunuz.
  51. Yasin Koçak 23

öncelikle bütçeniz nedir çünkü çok mantıklı kurulan bir sistem değil bu
  52. Yasin Koçak 23

Donald Trump'ın Twitter'ı çalındı!

bu arada adam hiç bir uygulama kullanmayarak sadece tahmin ederek çalmış
  53. Yasin Koçak 23

Dünyanın en sinir bozucu videosu

bunlar izlenmek için bro çok ciddiye almamak lazım.
  54. Yasin Koçak 23

Yurt Dışından Playstation 5 Getirtmek

kutuyu biraz kurçalasın yıpratsınlar kullanılmış gözükülsün.
  55. Yasin Koçak 23

Epic Games Store Cadılar Bayramı İndirimleri - Oyun Tavsiyeleri

ellerinize sağlık güzel rehber olmuş.
  56. Yasin Koçak 23

Okulların ilk açıldığı hafta sınav olur mu

ilk hafta olmaz ama çok da uzun sürmez zaten okulları bi nevi sınav için açıyorlar.
  57. Yasin Koçak 23

Red Dead Redemption 2 Cracklendi!

Öncelikle iyi akşamlar bu sabah bu konuyu açtımıştım.Konumda me bir link ne de korsana destek veren yazım bulunmakta fakat nedendir bilmem konum kapatıldı kapatan yönetici neden olduğunu söylemedi.Aynı konu tekrardan açılmış doğru bir şey mi bu?
  58. Yasin Koçak 23

İnternetten ünlü olmadan içerik üretmeden para kazanmak?

hocam sen ümidi kesmişsin zaten ülke de açıkgözlüyssen zenginsin demektir. belki ülkede okuyarak bir şey olunmuyor okumasak hiçbiey olmaz :)
  59. Yasin Koçak 23

İnternetten ünlü olmadan içerik üretmeden para kazanmak?

dediğiniz gibi kazanılsa şu an herkes zengindi deiğinz hayalden başkar birşey deği,ayrıca yattığın yerden kim sana para verecek?
  60. Yasin Koçak 23

Korona virüs formula 1 gibi hızda

sağlıcçılar bu işin emektarı ve kahramanları ona laf yok,lakin bu kadar sözden anlamayan halk olduğu sürece ne ülkemizde ne de dünya da aşı çıkmadan son bulmaz malesef
  61. Yasin Koçak 23

Hepsiburada replika ürün göndermesi

bence parayı kurtarın yeter aksi taktirde çok fazla uğraşırsınız bence buna değmez
  62. Yasin Koçak 23

RDR2 kırıldı.

Arkadaşlar rdr2 kırılmış durumda isterseniz *******'tan bakabilirsiniz.torrentçilere selam olsun:)
  63. Yasin Koçak 23

Bilgisayar vermesi gerekenden daha düşük fps veriyor

Darboğaz oluyor malesef işlemci ekran kartı için yetersiz geliyor.
  64. Yasin Koçak 23

Pc Topluyorum Tavsiye

çok kötü bir sistem kesinlikle alınmaz gtx 1050ti sıfır alınmaması gereken bir parça çünkü o fiyatı hak etmiyor powerboost psu c4'den farksız