Arama sonuçlarınız

1. B

Yardım 18000 TL Dizüstü Bilgisayar Önerisi.

Anladım sağ olun, bir sorum daha var bu laptop diğer rtx 3050 li laptoplara göre neden daha ucuz?
  2. B

Bir şey soracağım 17 Hazirana kadar beklesem karne indirimi olur mu, bir de amazondan alsak bir sıkıntı yaşanır mı?
  3. B

Merhaba yakın zamanda oyuncu laptop almayı düşünüyorum ağır oyunlar oynamayacağım bütçem 18000TL sizce bu fiyata ne almalıyım? Bir de 17 Haziranı beklemeli miyim? (Karne indirimi için)
  4. B

Yardım Laptop'da Siyah Çizgi Sorunu

Teşekkürler.
  5. B

Yardım Laptop'da Siyah Çizgi Sorunu

Merhaba yaklaşık 2 sene önce bir laptop aldım. Aldığımdan bir kaç ay sonra siyah çizgiler çıkmaya başladı, gün geçtikçe siyah çizgiler artmaya başladı. Herhalde darbe aldı diye zannedip yaklaşık 700 TL'ye ekranımı değiştirdim. Ekranımı değiştirdikten bir kaç ay sonra yine aynı çizgi ufak ufak...
  6. B

Bilgisayarın sesi bozuk.

driver boosterdan bişe indirmedim ama kullanıyorum sürücülerimi güncellesin diye 1 senedir. zararlımı peki. varsa başka sürücü güncelleyeceğimiz önerdiğin uygulama var mı?
  7. B

Bilgisayarın sesi bozuk.

driver booster diye uygulama var oradan sürücülerini güncelliyebilirsin
  8. B

Oppo A91 mi Realme 7 mi?

Merhaba, 2 model arasında kaldım yardımcı olurmusunuz ?(başka modeller önermeyin) Oppo A91 - Realme 7 hangisini almalıyım sizce? not: çok oyun oynamıyorum instagram youtube fotoğraf bunlar önemli bide ekranın güzel olması da :) ilk başta A91 düşünmüştüm ama realme 7 de güzel telefon sizce...
  9. B

SSD sorunu

ikiside değil :) 1604767905 ssd de
  10. B

ssd sorunu lütfen yardım edinn

Merhaba laptopum yavaş olduğu için ssd almaya karar verdim 240gb lık 550 mb/sn okuma ve yazma hızlı ssd aldım eski harddiski de cd bölümüne taktım. windows açılış hızı filan mükemmel oldu fakat bişey kopyalarken hız 1 mb/sn yenin üstüne çıkmıyor sanki sınır konulmuş gibi crystaldiskmark testi...
  11. B

SSD sorunu

Merhaba laptopum yavaş olduğu için ssd almaya karar verdim 240gb lık 550 mb/sn okuma ve yazma hızlı ssd aldım eski harddiski de cd bölümüne taktım. windows açılış hızı filan mükemmel oldu fakat bişey kopyalarken hız 1 mb/sn yenin üstüne çıkmıyor sanki sınır konulmuş gibi crystaldiskmark testi...