Arama sonuçlarınız

1. İ

Soru Android 11 Ile Gelen Dsu Loader

Arkadaşlar merhaba telefonumu kurcalarken geliştirici seçeneklerinde DSU Loader seçeneğine denk geldim ne olduğunu bilmediğim için internet üzerinden araştırayım dedim fakat çoğu kaynak ingilizce hem türkçe kaynak bulamadım hemde forumda bilenler var ise yardım edebilir diye düşünerek bu konuyu...
  2. İ

Yardım 12.0.1.0 Güncellemesiyle Telefonum Yavaşladı Ve Galerideki Fotoğrafları Görüntelemiyor

Android 11 güncellemesi geldi son güncelleme ile. Bende şuana kadar bi sorun olmadı gayet stabil çalışıyor.
  3. İ

Redmi Note 9 Pro Android 11 Güncellemesi

Güncellemeyi geldiği gün yaptım. Gayet stabil sorun yok yapabilirsiniz.
  4. İ

Note 8 pro ses kısma sorunu

Kardeşimde yaklaşık 8 aydır note 8 pro var Bu zamana kadar sorun çıkmamıştı fakat son zamanlarda ses kısma tuşuna basmasan bile sesi kısmaya başlıyor. Bazen sesi kısması için dokunman yeterli oluyor nedenini bilen var mı?
  5. İ

Redmi Note 9 Pro

Note 9 pro miui 12den sonra pil ömrü konusunda biraz sıkıntı yaşadı hergün gidip geldiğim 1 saatlik yolda telefonu aktif kullanırım fakat yol sonunda en fazla %5lik bi düşüş olurken şuan yolun yarısında %6 düştü android 11 güncellemesinden sonra düzelirse bilmiyorum ama şuan böyle
  6. İ

Xiaomi Redmi Note 9 Pro vs Oppo Realmi 6

Yaklaşık 3 aydır note 9 pro kullanıcısıyım. MİUİ12 güncellemesiyle telefon tamamen kendine geldi. Miui11deki takılmalar falan ortadan kalktı gayet stabil bir cihaz haline geldi kamera konusunda muazzam. İşlemci desen sd720G kullanıyor ve gayet başarılı tasarım olarak muhteşem. Ayrıca güç butonu...
  7. İ

Kırılmaz cam

Hocam üzerinde takılı olan sadece koruma amaçlı film kırılmaz cam değil
  8. İ

Xiaomi Redmi Note 9, Note 9s ve Note 9 Pro Kullanıcıları Kulübü

Yoğunluğumdan dolayı sadece cevap yazabilmiştim. Resim eklemeniz iyi oldu teşekkürler.
  9. İ

Xiaomi Redmi Note 9, Note 9s ve Note 9 Pro Kullanıcıları Kulübü

Hocam o özellik galeride var. Portre fotoğraf çekildikten sonra galeriden düzenlenebiliyor