Arama sonuçlarınız

1. MustiRG07

Öneri 3000-3500 arası telefon önerisi

Selam SDN Forum sakinleri 3000 3500 bandında telefon arıyorum telefondan anlayan kişiler güzel bir şey önerebilir mi teşekkürler
  2. MustiRG07

Yardım Yeni ekran kartı alacağım

Selam sdn forum sakinleri bir arkadaş için yazmıştım gigabyte p43es3g anakarta gt 710 ekran kartı takacakmış işlemci olarak da i2 q8300 koycakmış sizce nasıl akıllıca bir toplama mı işlemci ve anakart elinde var sadece ekran kartı alcak ekran kartı anakarta uyumlu mu bi bilgilendirirseniz sevinirim
  3. MustiRG07

Kendimi bir alanda geliştirmek istiyorum?

Kendime bir uğraş aramak istiyorum saatlerce vakit ayırabileceğim bir uğraş sizin düşünceleriniz nelerdir?
  4. MustiRG07

Beni Dava Edebilir Mi

Selamlar valorant hesabı alacaktım ama yani karşı tarafın benim paramı çalmak istediğini anladım sonra para 10 dk sonra gelcek dedim ve engelledim hesabı almadan sonra bi 1 hafta felan geçti adam bana başka bir hesaptan yazdı hesabı alcan mı diye ben o adam sanmadım sonra bununkini de almayınca...
  5. MustiRG07

Discord da hiç bir şey yapamıyorum

Selam sdn forum sakinleri ne zamandır böyle dcde ne sesli konuşabiliyorum ne paylaşılan ekranı görebiliyorum yani mesajlaşmaktan hariç hiç bişeyi yapamıyorum bunun çözümünü bilen var mı?
  6. MustiRG07

Valorant Hesabım Kilitlendi

Selamlar bugün oyuna girdiğimde valorant hesabınız kilitlenmiştir diyordu hesaba baya para yatırdım hile ve başkasının hesabı değil kendim açtım nasıl geri açarım?
  7. MustiRG07

Bu pc valorant açar mı

Merhaba sdn forum sakinleri bu pc valorant açar mı İşlemci : intel 2 quad q8300 Ekran Kartı : Gt 220 Ram: 4 GB bu kadar yeter umarım şimdiden teşekkürler
  8. MustiRG07

Monitör Önerileri

Sayın Sdn forum sakinleri iyi günler baktım ki içerik üreticilerinin hiç biri tavsiye konuları açmıyorlar bende bundan yararlanarak her gün 1 adet olma şartıyla monitör/mouse/klavye/kulaklık gibi bir fiyat bandında öneri konuları açacağım umarım beğenirsiniz eksiklerimi yazarsanız sevinirim :)...
  9. MustiRG07

SE 2020 vs Realme 7 Pro

Sizce hangisi daha iyi @Umut Çelik vs.
  10. MustiRG07

Photoshop konusunda kendine güvenen gelebilir mi?

Ben photoshopta ustayım çok güzel resim editlerim diyen birisi var mı?
  11. MustiRG07

3000 tl telefon

maksimum 3k telefon önerir misiniz abim için? SENİOR_53 @Umut Çelik
  12. MustiRG07

En sevdiğin moderatör

Hakkı abiyi koymadım herkes onu severdi herhalde :D 1613381578 Bence @Creative kral adamdır üyelerle çok yakından ilgileniyor
  13. MustiRG07

Bir mod gelebilir mi?

Beni 3 ay banlar mısınız? 1612968231 Bütün dostlarıma elveda sdn forumu bırakıyorum 3 ay banlı kalacağım sonra gelirim ama zor 1612968279 @Dora
  14. MustiRG07

Sizce bu laptop nasıl?

İçinde i7 5500u işlemci intel hd graphics 5000 ekran kartı birde 16 gb rami var sizce bu pc nasıl ? Şimdiki piyasada ne kadar eder? @HGY-sup
  15. MustiRG07

Pc yedekleme

Merhaba arkadaşlar ben yakın bir zamanda yeni bir pc'ye geçeceğim benim pc'mdeki dosyaları yeni geçeceğim pc'ye aktarabilecek bir program var mı? Yani ben o programda hesabıma giriş yaptığım zaman öbür bilgisayardan indirebileceğim aynı google fotoğraflar gibi yani (flash bellek önermeyin)
  16. MustiRG07

Sizce nasıl olmuş?

Sizce nasıl olmuş editim? (Siyasete bağlamayın) 1612708786 Aga ya atılmıyor video nasıl atabilirim ?
  17. MustiRG07

3000 TL telefon

Merhabalar 3000 tlyi geçmeyecek şekilde telefon önerir misiniz?
  18. MustiRG07

Logitech G230 driver

Logitech G230 marka kulaklıklığa driver lazım mı? Yoksa tak çalıştır mı?
  19. MustiRG07

Logitech G230

Yakın zamanda bu kulaklığı 150 TL ye almayı düşünüyorum sizce nasıl bir kulaklık?
  20. MustiRG07

Sizce ben nasıl biriyim? :)

Forumda böyle konular çoğaldı bende yapayım bir tane zararı olmaz :) Sizce ben nasıl biriyim?
  21. MustiRG07

Teknoloji sitesi için moderatör ve makale hazırlayacak insanlar aranıyor

Evet arkadaşlar teknoloji sitesi için mouse monitör kulaklık klavye mikrofon makaleleri hazırlayacak var mı ? Varsa yazsın buraya
  22. MustiRG07

100 tl kulaklık önerisi

Merhaba arkadaşlar 100 tlye kulaklık bakıyorum kulak üstü olacak pc için şimdiden teşekkürler :)
  23. MustiRG07

Musti RG resim sergisi (Zaur affet :D )

Buraya herkes komik fotoğrafları atsın :D Ben başlıyorum 1610553324 1610553475 @HicGuleceğimYoktu @TheMedic @_Zaur_ @KINGDEAM @Sibraus @SENİOR_53
  24. MustiRG07

Canan Kaftancıoğlu

Siz bu kadının hakkında ne düşünüyorsunuz bana göre tam bir RTEnin dediği gibi bir insan siz ne düşünüyorsunuz ben Atatürkün askerliyim demem sonunda Türk var diyen bir insan daha bir sürü şey var ama banlanırım sizce
  25. MustiRG07

Bu pc lol açar mı ?

Bu lol açar mı açarsa kaç fps verir kardeşimin pcside benle lol oynamak istiyor Anakart Gigabyte p43-es3g Ram Kingston hyperx 4gb ram İntel core i2 işlemci Ekran kartı Nvidia geforce gt 220 2gb 1610380811 @HicGuleceğimYoktu @nixc0r @Ram_kafasi 1610380947 @DESLAER @Alparslan57
  26. MustiRG07

Sabotaj

Siz hiç sabotaj oynadınızmı nasıl bende yüklücemde
  27. MustiRG07

5000 TL PC

5000 tlye kuzenime pc tavsiyesi verir misiniz sadece kasa
  28. MustiRG07

[ÇÖZÜLDÜ) SDN Foruma ne oldu

Birden simsiyah oldu sizce NİYE
  29. MustiRG07

En sevdiğiniz bir anınızı anlatın...

Evet beyler bayanlar hayatta en sevdiğiniz bir anınızı anlatın ben anlatayım bir gün arkadaşlarla geziyorduk sınıf arkadaşlarımla ondan sonra çok sevdiğim bir youtuberi gördüm ve konuştuk baya gerçektende çok iyiydi sizi dinleyelim @HicGuleceğimYoktu @Overclocked @nixc0r @Zaur 1608802047
  30. MustiRG07

Acaba benim neden mesajımı sildiniz

Orada başka bir arkadaş hakaret etmişti neden benim mesajım silinmiş bunu bana açıklar mısınız @MrtAltg veya diğer modlar
  31. MustiRG07

Ram ile ilgili

Merhaba beyler benim kardeşimin bir pc si var 4 gb ram var pcsinde ana kartı gigabyte p43-es3g şuan 2.2 ram takılı onun yanına 2 tane daha 2 gb ram takabilir miyiz fotosunu atıyorum şu sarı yerlerde ram var ama kırmızı yere takabilir miyiz teşekkürler
  32. MustiRG07

Beyler bi gelir misiniz

Bana ppme koymak için deep turkish webin bir gifini ayarlarmısınız yarım saattir uğraştım koyamıyorum benim en sevdiğim gif yılan serdar onu yapar mısınız kolay gelsin 1607671487 1607671586 1607671712 Gelen yokmu la
  33. MustiRG07

Uygulama görev çubuğu altına girdi

Beyler benim bir uygulama şu görev çubuğunun altına kaçtı onu nasıl alabilirm
  34. MustiRG07

Gta Sanandreas

Sa beyler gta san indircem bana güvenli bir indirme yeri söylermisiniz çünkü diğer yerler hackli oluyor şimdiden teşekkürler
  35. MustiRG07

Sizce bu pc iyimi

https://www.incehesap.com/ventus-x-gold-fiyati-47013/
  36. MustiRG07

Ssd ve hardisk ile ilgili soru

Beyler ben 500 gb ssd ve 1 terabayt hdd alcam hardiskte ssdde olan bütün özellikler varmı benim ihtiyacım 1 terabayt ama malum ssd fiyatları pahalı bende hdd alcam birde ne önerirsin
  37. MustiRG07

Sizce bu pc alınırmı?

AMD Ryzen 5 2600 3.4GHz 19MB MPK AM4 İşlemci Asus TUF B450M-Plus AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Anakart Corsair Vengeance LPX 16 GB (2x8GB) Asus ROG Strix RX 570 8GB Apacer Panther AS340 240GB Corsair Carbide Spec Delta RGB 550W 80+ Sizce alınırmı alınırsa kaç fps verir şimdiden teşekkürler
  38. MustiRG07

Herkes en sevdiği şarkıyı yazsın

Herkes en sevdiği şarkıcı ve şarkısını yazsın ben yazıyorum Müslüm Gürses - Seni Yazdım Handan Kara - Seni Andım Bu Gece Kulakların Çınlasın
  39. MustiRG07

Sizce bu sistem iyimi

https://www.incehesap.com/legatee-2650-im-yavuz-selim-monitor-dahil-gaming-pc-fiyati-45761/
  40. MustiRG07

Sizce bu ikili alınırmı

BEYLER PC BU https://www.incehesap.com/rip-1658x-mezarci-gaming-pc-fiyati-45486/#ekran-karti MONİTÖRDE BU https://www.incehesap.com/asus-tuf-gaming-vg249q1r-23-8-ips-full-hd-gaming-monitor-fiyati-46858/ Sizce iyi olmuşmu yanıtlarınızı bekliyorum...
  41. MustiRG07

Babamdan izin aldım 3000-3500 arası pc toplarmısınız yada hazır sistem

Evet arkadaşlar çok heyecanlıyım babam izin verdi bu fiyatlarda oyun oynamak için pc önerirmisiniz?
  42. MustiRG07

Pcm ne kadar eder

Anakart Gigabyte p43-es3g Ram Kingston hyperx 4gb ram İntel core i2 işlemci Ekran kartı Nvidia geforce gt 220 2gb Bu özellikte pcm var NE KADARA SATILIR
  43. MustiRG07

Ne eklersem performans artar

Arkadaşlar sistemim şöyle Anakart Gigabyte p43-es3g Ram Kingston hyperx 4gb ram İntel core i2 işlemci Ekran kartı Nvidia geforce gt 220 2gb Bu sisteme ne eklerssem oyunlarda performans artar? 1606138875 Cevaplarmısınız
  44. MustiRG07

Hangi oyunları açar

Arkadaşlar sistemim şöyle Anakart Gigabyte p43-es3g Ram Kingston hyperx 4gb ram İntel core i2 işlemci Ekran kartı Nvidia geforce gt 220 2gb ram Sizce hangi oyunları açar fazla kasmadan ?
  45. MustiRG07

PC Topladım sizce nasıl ?

Beyler ince hesaptan pc topladım sizce iyimidir?
  46. MustiRG07

Disk boot failure hatası yardım ederseniz sevinirim.

Beyler bugün pcyi açtığımda Disk Boot Failure İnsert system disk and press enter diyor entere basıyorum windows 7 yi yüklüyor ne yapmalıyım?
  47. MustiRG07

Masaüstümü , dizüstümü, telefonmu

Beyler benim 5000 tl bir param var sizce masaüstümü , telefonmu yada dizüstümü bu arada oyun oynamayı seven biriyim ama yazları köye gidiyoruz ve taşınabilir birşey olsun istiyorum ama masaüstü köye götürülmüyor sizce ne almalıyım?
  48. MustiRG07

Markasını bilmediğim 4gb ramin yanına ram takacam

Benim pcde 4gb ram var ama markasını bilmiyorum onun yanına herhangi bir ram takabilirmiyim
  49. MustiRG07

Markasını bilmediğim 4gb ramin yanına 4 gb ram takcam

Benim pcde 4gb ram var ama markasını bilmiyorum onun yanına herhangi bir ram takabilirmiyim
  50. MustiRG07

Ram ile ilgili soru

Merhabalar beyler ben ilk önce pcmi size tanıtayım intel core i2 , 4gb ram , 2gb ekran kartı , 250 gb depolama ben pcmden memnunum fakat oyun oynanmıyo sağ olsun among us oynatıyorda :) pubg , zula , lol vb. oyunlar oynatmıyor benim bütçem fazla değil bir kumbaramdan 300 tl var ben ram alıp...
  51. MustiRG07

Sizce bu sistemi almalı mıyım?

https://www.incehesap.com/eclipse-zero-silver-amd-1200-rx570-8gb-ddr4-240gb-ssd-oyuncu-bilgisayari-fiyati-46590/ Sizce almalımıyım şimdiden teşekkürler