Arama sonuçlarınız

1. Y

windows 10 yükseltme sonrası çıkan sorunlar

bilgisayarım için hangi ram ve ssd uyumlu söylermisiniz not: cpu-z ekran görüntülerini yükleyemiyorum gerekli olan bilgileri sorun söylerim şimdiden teşekkürler
  2. Y

1603383443 Deneyeceğim
  3. Y

Resimler çıkmamış Arka arkaya şu hataları veriyor __crtCreateSymboliclinkW yordam giriş noktası, C:\WINDOWS\SYSTEM32\MSVCP110.dll dinamik bağlantısı kitaplığında bulunamadı. ?_ReportUnobservedException@details@ Concurrency@@YAXXZ yordam giriş noktası, C:\GAMES\City car...
  4. Y

youtube den baktım tam çözdüm sanıyodum ama resimlerdeki hatalar çıktı şimdide
  5. Y

Oyunu yükledim msvcp110.dll hatası verdi dll fixerden buldum ancak düzeltmedi sonra kendim yükleyip attım bu seferde 0xc000007b hatası verdi
  6. Y

Oyunu sildim yarın tekrar yükleyeceğim haber veririm
  7. Y

Cevabın için teşekkürler ama Daha önce denedim msvpc yazan bir hata verdi galiba dllsini indirdim ama sonra farklı bişey istedi onuda indirim ardından ilk indirdiğim hata geldi en sonunda hepsini çözdüm bu seferde oyun hiç tepki vermemeye başladı
  8. Y

windows 8.1 kullanıyordum sonra oyun performası arttırmak için windows 10 home single languageye yükselttim ancak windows 8.1de sorunsuz açılan oyunlar dll x00007 steam api gibi birsürü hata vermeye başladı tekrar format attım ama işe yaramadı sorunumu çözebilirseniz sevinirim