Arama sonuçlarınız

1. oytun_senkul

Soru Macbook ile uyumlu klavye ne önerirsiniz?

MacBook Air için uyumlu max 400 tl civarında klavye önerebilir misiniz? Logitech K380 tarzı istemiyorum. Numped içermesi benim için önemli. SQL için kullanacağım çünkü. Kablolu olması, mümkünse taşınabilir olsun.
  2. oytun_senkul

Soru iOS ve Mac OS ile uyumlu kulaklık önerisi

Merhaba. iOS ile kullanabileceğim iki kulaklık arasında kaldım birisi Huawei freebuds 4i diğeri oppoencow51 hangisi daha iyi olur. iOS ta kullanım sorunu yaşar mıyım
  3. oytun_senkul

iPhone ve Macbook İçin Kulaklık Önerisi

Maksimum 400₺ olacak şekilde iphone ve macbook ta bağlantı ve gecikme sorunu yaşamayacağım bluetooth kulaklık bakıyorum. Şu anda samsungun akg kablolu kulaklığını kullanıyorum. Bu kulaklıkla aynı ses kalitesinde olsa bile yeter. Aklımda beats flex ve taotronics purecore cihazı var. Bunları...
  4. oytun_senkul

Macbook Pro Intel mi Macbook Air m1 mi?

Apple macbook almayı düşünüyorum ancak intel işlemcili macbook pro ile m1 işlemcili macbook air arasında kaldım. performans anlamında macbook air daha iyi ama touch bar meselesi kafammı karıştırıyor. ciddi anlamda yararını gören var mı? varsa bunlar ne ler acaba?
  5. oytun_senkul

Asus oyuncu bilgisayarı kasa ve ekrandaki sıkıntılar

Asus Rog G531GT kullanmaktayım. Aldığım günden beri giderek artan birkaç problem var cihazda. İlk olarak menteşelerden çatır çututr sesler geliyor, bazen o kadar çok ses geliyor ki sanki kasa kırılacak. Diğer sıkıntı, ekranın kenarlarına dokununca takır takır sesler de gelmekte. Ekrandaki ışık...
  6. oytun_senkul

Galaxy Watch 3 Siyah Mı Gümüş mü?

Galaxy watch 3 45 mm almayı düşünüyorum ama renk konusunda kararsızım. sizce hangisini almlıyıım? artısı ve eksisi ne olur?
  7. oytun_senkul

Asus ROG G531GT Menteşe Çıtlama Sesi

Asus rog g531gt cihazının kapağını açıp ve kapatırken hem menteşeden hem de ekran çerçevelerinden çıt çıt sesler gelmekte. Forumlarda araştırdım ama bir çözüm bulamadım. Bu sorunu yaşayan ve çözümünü bulan yardımcı olabilir mi?